*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

fardad2105

عضو جدید
با سلام منم فرداد هستم دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ترم 5 از دانشگاه سراسری تبریز و خودمم اهل ارومیه هستم

Reza_vc

عضو جدید
سلام به همه
رضا هستم ترم دوم مهندسی نرم افزار
در ضمن 13 همه به در !!!:D

Reza_vc

عضو جدید
راستی یه سوال از دوستانی که تو کامپیوتر موفق هستن : به نظرتون درسای دانشگاه کافیه یا باید کنارش کلاسای بیرون هم رفت ؟ اگه اره چه کلاسایی ؟ ترجیحا هزینه اش هم زیاد نباشه :redface::redface:

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه سوال از دوستانی که تو کامپیوتر موفق هستن : به نظرتون درسای دانشگاه کافیه یا باید کنارش کلاسای بیرون هم رفت ؟ اگه اره چه کلاسایی ؟ ترجیحا هزینه اش هم زیاد نباشه :redface::redface:
من رفتم ..
به دردم نخورد ..
کلی مطلب یاد گرفتم ولی واسم جایی کاربرد نداره :|
شبکه... طراحی وب و....

fardad2105

عضو جدید

کامپیوتر چیزی هست که خودت فقط خودت باید یادبگیری و به نظر من اگه میخوای تو هر شاخش خبره بشی حداقل روزی 10ساعت بشین پاش البته 10 ساعت منظورم این نیس که برین 8ساعت گیم بازی کنین
بعد 2 ساعت برنامه نویسی !!!!!!منظورم 10 ساعت تمام برنامه نویسی

fardad2105

عضو جدید
من رفتم ..
به دردم نخورد ..
کلی مطلب یاد گرفتم ولی واسم جایی کاربرد نداره :|
شبکه... طراحی وب و....

سلام شماهم که رفتین کلاس و وقت و هزینه گزاشتین رو اونا کار کنین من قول میدم اگه طراحی وب رو خوب خوب در کل عالی بلد باشی ماهی 1تومن درامدته!!

Reza_vc

عضو جدید
کامپیوتر چیزی هست که خودت فقط خودت باید یادبگیری و به نظر من اگه میخوای تو هر شاخش خبره بشی حداقل روزی 10ساعت بشین پاش البته 10 ساعت منظورم این نیس که برین 8ساعت گیم بازی کنین
بعد 2 ساعت برنامه نویسی !!!!!!منظورم 10 ساعت تمام برنامه نویسی
خب پس یعنی کلاس خاصی رو پیشنهاد نمیدید درسته ؟
این ترم برنامه نویسی به زبان c++ رو بهمون یاد میدن . البته استاد که نمیرسه کامل درس بده . اگه زبان خوبیه رو همین تمرین کنم ؟

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلاملیک اباجی شماخوبی؟؟همه خوبن؟؟چه خبرا؟؟؟

و علیک آبجی ، ما بد نیسیم شکر میگذره ، خوبن حتما دی: ، شوما خوبید ؟؟؟؟ سلومتی ، خبری نی ، فردا 13 به دره ، حباست به سبزه ها باشه ، شوما چه خبرا ؟ چیکارا میکنی؟

• Like
واکنش ها: etnn

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
و علیک آبجی ، ما بد نیسیم شکر میگذره ، خوبن حتما دی: ، شوما خوبید ؟؟؟؟ سلومتی ، خبری نی ، فردا 13 به دره ، حباست به سبزه ها باشه ، شوما چه خبرا ؟ چیکارا میکنی؟

اخ اخ اخ اره 13ت ایشاا..بدرشه:d
هیچی دیگه بیکارم
احتمالافردام بریم یه پارکی چیزی خودت چه خبر؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

درود بر هم رشته ای های گرام :d

آقا همونطور که قبلنم عرض کردم عید امسال ، نه که سال اسبه :ی ، مثه چی داره میگازونه میره جلو :biggrin: باو همین پریشب پا سفره هفت سین بودیما ...سیزده شد :eek:

من فردا از سر صبح میخوام برم یه جای پر سبزه رزرو کنم :biggrin:

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
اخ اخ اخ اره 13ت ایشاا..بدرشه:d
هیچی دیگه بیکارم
احتمالافردام بریم یه پارکی چیزی خودت چه خبر؟؟

ایشاا..........:D
درست تموم شد؟
من هیچ خبر سلومتی ، با کلی کارای عقب افتاده :|دعا کن یه روز با بغلی پر از خبرای خوب بیام :D
تو چه خبرا ؟
ما هم یا باغ یا کوه

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقا همونطور که قبلنم عرض کردم عید امسال ، نه که سال اسبه :ی ، مثه چی داره میگازونه میره جلو :biggrin: باو همین پریشب پا سفره هفت سین بودیما ...سیزده شد :eek:

اره؟؟ماکه هرجامیریم کچلی سبزه اس
والاماتوسبزه ام شانس نداریم!!:razz:

self.f_t_m990

کاربر ممتاز

به بهههههههه سامو علیک ابجی مثل ما رشته ای :D
آره برا من که اولش خوب بود بعد یه جاهاییش افتضاح بود ، الان خنثی هس اگه همینجوری پیش بره بیتر هم میشه ، :دی
الی امشب برو رزرو کن میدونی که آمار بالاس :biggrin:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
به بهههههههه سامو علیک ابجی مثل ما رشته ای :D
آره برا من که اولش خوب بود بعد یه جاهاییش افتضاح بود ، الان خنثی هس اگه همینجوری پیش بره بیتر هم میشه ، :دی
الی امشب برو رزرو کن میدونی که آمار بالاس :biggrin:

به قول خودت مسئولین رسیدگی کنن ..ینی چی انقدر زود تعطیلات تموم شد؟! :surprised:

نمیبرنم ..اگه میبردن که امشبو واس جا گرفتنم شده میرفتم تو بیابون میخوابیدم:biggrin:

یه نکته خارج از گودم بگم ...الان یه کره 50 گرمی خریدم 1200تومن! :eek: چه خبره اون بیرون!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
به قول خودت مسئولین رسیدگی کنن ..ینی چی انقدر زود تعطیلات تموم شد؟! :surprised:

نمیبرنم ..اگه میبردن که امشبو واس جا گرفتنم شده میرفتم تو بیابون میخوابیدم:biggrin:

یه نکته خارج از گودم بگم ...الان یه کره 50 گرمی خریدم 1200تومن! :eek: چه خبره اون بیرون!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:
میدونی مسئولین هیچ وخ رسیدگی نمیکنن :| وقتش خیلی کم بود :|
عه کوجا میرید ؟
50 گرمی 1200 تومن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:surprised::eek: :eek::eek::eek::eek::eek:
یا نمیدونن 50 گرم چقدره یا 1200 تومن چند تومنه :|||||||