*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هامن دارم ازعذاب وجدان میمیرم!یکی ازبچه های یونی پدرش فوت کرده بودمن هرچی باهاش تماس گرفتم جواب نداد؛حقیقتش منم ازفکرش اومدم بیرون حالاکه موقع امتحانه زنگیده میگه چرابه استادامشکلمو نگفتین درساموحذف شدم:(به نظرتون من خیلی اشتباه کردم؟

sarina_rahimi

عضو جدید
سلام بچه هامن دارم ازعذاب وجدان میمیرم!یکی ازبچه های یونی پدرش فوت کرده بودمن هرچی باهاش تماس گرفتم جواب نداد؛حقیقتش منم ازفکرش اومدم بیرون حالاکه موقع امتحانه زنگیده میگه چرابه استادامشکلمو نگفتین درساموحذف شدم:(به نظرتون من خیلی اشتباه کردم؟

سلام خانوم مهندس ........... روراست بگم کارت یه چیزی اونور تر از اشتباه بوده .............. فقط تا یه ترم جلو چشم یارو ظاهر نشو که حتما خونتو مباح کرده...............

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز

سلام .. خوبید ...یعنی هیچ کدوم از استادا راضی نمی شن که بیاد و امتحان بده ...؟

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچنداینارومیدونستم اماممنون ازراهنماییت!!!اخه بدبختی اینه که دختره خیلی قاطیه اصلاحاضرنیس باکسی بحرفه!!!:w09:متوجه عمق فاجعه شدی؟:w16:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
هرچنداینارومیدونستم اماممنون ازراهنماییت!!!اخه بدبختی اینه که دختره خیلی قاطیه اصلاحاضرنیس باکسی بحرفه!!!:w09:متوجه عمق فاجعه شدی؟:w16:

آهان ... فکر کردم کمی روبراهه ..... بهرحال متاسفم ولی اگه می خاید کاری کنید برید پیش رئیس بخش تون تا با رئیس دانشگاه صحبت منه .. شاید کاری کردن..
اقلا دو سه تا امتحانشو هم برگردونند بهتر از هیچیه!!!!!!!!!!!!!موفق باشید.