*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

mona_serendipity

عضو جدید
چرا دروغکی گفتی منو یادته؟ من همون ردهتم :D
تو ردهتی؟ باز تو ایدیت عوض کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شریف که یه پسره بود موهای بلند داشت . نکنه تو اونو کشتی و اسمشو گرفتی p:
چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دلم تنگ شده بودا. راستی از امید خبر نداری؟ زنده اس؟

mona_serendipity

عضو جدید
سلام خاله:w36:
خاله این همه مدت منو میذاری میری نمیگی بچه بلایی سرش میاد ؟ :w06:

خاله خدا رو شکر که فارالتحصیل شدی :smile:

با خاله من درست صوحبت کن :mad:
میزنم با عینک تورج قاطی میشی هیشکی نمیتونه جدات کنه هاااا :w39:

:w15:
خاله این که همون رد هته :D
الهی خاله بمیره که تنها موندی
مرسی عزیز خاله
واااااااااااااااااااااااااااای مرامت منو هلاک کرد. آخه آخرین باری که من اومدم آیدی ردی این نبود. شریف یه پسر موبلندی بود. آواتارش هم دقیقا یادمه

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه همه ی رشته های مهندسی توی یه روز نیس !!!
کلا" سه روزه دیگه 1- فنی مهندسی 2- علوم پایه 3 - علوم انسانی
هر کدومشون یه روزه

سلام ولی خوب رشته کامپیوتر دو مرحله ای هست یعنی توی دو روز برگزار میشه ولی توی یه ساعت چطور میشه نباید تداخل داشته باشه.:cry:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مونا میشه دو رشته مهندسی رو با هم امتحان داد؟؟؟؟
مگه همشون تو یه روز و یه ساعت نیستن ؟؟
اصلا" میشه دوتا رشته شرکت کرد؟؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
مونا میشه دو رشته مهندسی رو با هم امتحان داد؟؟؟؟
مگه همشون تو یه روز و یه ساعت نیستن ؟؟
اصلا" میشه دوتا رشته شرکت کرد؟؟

بله میشه بچه ها سال گذشته امتحان دادن در ضمن رشته شناور در فرم مربوط به همین هست که بخوای دو رشته امتحان بدی ای تی هم جزو رشته های شناور هست.

Sarp

مدیر بازنشسته
الهی خاله بمیره که تنها موندی
مرسی عزیز خاله
واااااااااااااااااااااااااااای مرامت منو هلاک کرد. آخه آخرین باری که من اومدم آیدی ردی این نبود. شریف یه پسر موبلندی بود. آواتارش هم دقیقا یادمه

عب نداره خاله
میخایم یه شورش کوچولو راه بندازیم و این ردهت سابق و شریف فعلی رو بندازیم از پشت میز مودوریت بیرون و مامی نگینم رو جایگوزونش کنیم:w16:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دوستان
از همتون عاجزانه درخواست ميكنم جهت اطلاع رساني و هر چه بهتر شدن جامعه مهندسين و رفع مشكلات به ما كمك كنيد...

باشگاه مهندسين دانشگاه آزاد بوشهر به گرمي از شما استقبال ميكند... لطفا اطلاعات خود را در اختيار ما بگذاريد

www.iaub.org
پس تورج که میگفت باشگاه مهندسین بهترینه
اینو میگفت !!!؟؟

taherifard

عضو جدید
سلام دوستان، خوبید؟!
یک سوال داشتم :می خواهم کنکور کارشناسی ارشد بدم. ولی نمی دونم کنکور مهندسی کامپیوتر رو بدم یا کنکور علوم کامپیوتر. یعنی می خواستم بدونم که مدرک علوم کامپیوتر دانشگاه سراسری بهتره یا مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد( از هر نظر. چه از نظر ادامه تحصیل و چه از نظر بازار کار). اگه کسی لیست دروس این دو رشته در مقطع کارشناسی و ارشد رو داره، ممنون می شو که بزاره تو سایت.