*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

wrox

عضو جدید
سلام.منم ترم 7 مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه تهران شمال هستم.ترم بعدم درسم تموم میشه انشاءالله میرم واسه ارشد

wrox

عضو جدید
:w05:من ترم آخر نرم افزارم تو زمینه های برنامه نویسی ADO.net و شبکه و هک کار کردم اطلاعات خوبیم دارم منتها اومدیم توتاپیک hack مطلب آموزشی گذاشتیم به درخواست دوستان اومدن شروع کردن به کل کل نمیدونم چرا عادت داریم داشته ها و اون چیزایی که بلدیم به رخ هم بکشیم جای اینکه از هم یاد بگیریم؟!!! راز عقب موندنمون همین بی فرهنگ بازیاست تازه جالب بود همشون از اعضاء فعال کامپیوتر بودن ...... من هیچ ادعایی ندارم هرکی هرچی بلده یاد ما هم بده ثواب داره ..........

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w05:من ترم آخر نرم افزارم تو زمینه های برنامه نویسی ADO.net و شبکه و هک کار کردم اطلاعات خوبیم دارم منتها اومدیم توتاپیک hack مطلب آموزشی گذاشتیم به درخواست دوستان اومدن شروع کردن به کل کل نمیدونم چرا عادت داریم داشته ها و اون چیزایی که بلدیم به رخ هم بکشیم جای اینکه از هم یاد بگیریم؟!!! راز عقب موندنمون همین بی فرهنگ بازیاست تازه جالب بود همشون از اعضاء فعال کامپیوتر بودن ...... من هیچ ادعایی ندارم هرکی هرچی بلده یاد ما هم بده ثواب داره ..........
سلام دوست خوبم....خیلی خیلی خوش اومدی....:redface:
واقعا خوشحالم که میبینم دوستی مثل شما به جمع ما اضافه شده....:gol:
خییلی خیلی این تالار به افرادی مثل شما احتیاج داره:gol:
wrox جان این مشکلات همیشه وجود داره...من خودم اون کل کل رو ندیدم..نمیدونم مشکل از کجا ایجاد شده...
امیدوارم این موضوعات باعث نشه که مارو از اطلاعاتتون بی بهره بکنین:gol:
اینجا همه به هم باید کمک کنیم و پشتیبان هم باشیم...

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش اومدی مهندس

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی wrox جان من رفتم دیدم تاپیک هک رو....
راستش بعضی از دوستان با هم دیگه شوخی کرده بودن...من متوجه نشدم..کل کلی صورت نگرفته بود....
به هرحال امیدوارم ناراحت نشی..پیش میاد دیگه:)

منزه جان تو خوبی؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ارغوان ای خدا رو شکر نفسی می کشیم:smile:

شکا چه طوری خوفی؟:gol:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام همسايه ها
اينجا كسي هست يه فنجون چايي يه ليوان آبي دستمون بده؟:w12:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش اومدین:gol::gol::gol:

قدمتون روی چشم

این هم یک چای داغ لب دوز , لب سوز , قند پهلو

wrox

عضو جدید
از همه شما دوستان ارغوان جان و سایر دوستان ممنونم خیلی لطف دارید منم خوشحالم که با این سایت و برو بچه های خوب و گل کامپیوتر آشنا شدم من دوست دارم که با هم باشیم و از هم چیزی یاد بگیریم به خصوص من از شما دوستان میخوام خیلی چیزا یاد بگیرم اگه میشه لطف کنید بگید هر کدوم تو چه زمینه هایی کار میکنید.مرسی.....:redface:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به جناب عاشق چه طوری؟

من که هنوز تازه دارم می فهمه ک کامپیوتر یعنی چی!

wrox

عضو جدید
سلام اولا من جناب نیستم من سرکار خانم هستم:smile:خوب بهتره خودم رو معرفی کنم من نرگس هستم اسم کاربری من هم واسه این Wrox است که عاشق کتابای انتشارات Wrox هستم الخصوص کتابهای مربوط به برنامه نویسیش اینم از علت نام کاربری ..... خوشبختم دوستان

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش اومدین خانم ما هم خوشحال می شیم از تجارب شما استفاده کنیم.

محمد رضا منزه ترم 7 کارشناسی نرم افزار

wrox

عضو جدید
شکست نفسی نفرمایید شما دوستان علی آقا، ارغوان جان و..... همه معلومه تو این زمینه واسه خودتون کسی هستید...... ثواب داره 4 تا مطلب هم یاد ما بدید چی میشه مگه.....؟:redface:

wrox

عضو جدید
خوش اومدین خانم ما هم خوشحال می شیم از تجارب شما استفاده کنیم.

محمد رضا منزه ترم 7 کارشناسی نرم افزار

ممنون. ما در برابر شما دوستان چیزی نیستیم تازه واردم که هستیم .... ولی به هر حال خوشحال میشم بچه های کامپیوتر با هم تبادل نظر علمی داشته باشند و بیشتر فعال باشن....

wrox

عضو جدید
دوستان بعله همگی دستی در کار دارند اما من نه:smile:

به هر حال خیلی خوشحالم که شما دوستان کامپیوتر با این اطلاعات خوب در این تالار هستید امیدوارم بتونیم اطلاعات خودمون رو با هم Share کنیم من بعد از امتاحانات و پروژه ها حتما سعی میکنم بیشتر به تالار و دوستان سر بزنم ..... به امید دیدار دوستان شاد باشید....فعلا .....:smile:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هر حال خیلی خوشحالم که شما دوستان کامپیوتر با این اطلاعات خوب در این تالار هستید امیدوارم بتونیم اطلاعات خودمون رو با هم Share کنیم من بعد از امتاحانات و پروژه ها حتما سعی میکنم بیشتر به تالار و دوستان سر بزنم ..... به امید دیدار دوستان شاد باشید....فعلا .....:smile:
اگه سوالی در برنامه نویسی از اسمبلی تا .net 2005 بود خوشحال می شم کمکی کنم البته شما خودتون عالی هستین:gol::gol:;)

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دست شما درد نكنه منزه عزيز:gol:چسبيد ولي حيف سرد شده بود:razz:
راستش مي خواستم بمونم بعد از يه مدت مچتونو بگيرم:w11: كه چرا از مهموناتون پذيرايي نمي كنيد پس:w00:
ولي نتونستم.تيرم به سنگ خورد:w05::w12:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ببخشید که پذیرایی ما کمه:redface:
برگ سبزی است تحفه درویش

درسته که تاپیک ارسالهاش کم شده اما خالی نشده :smile::smile::smile: ببازم بیاید قدمتون روی چشم:gol::gol:

shahab85

عضو جدید
منم دانشجوي ترم 5 مهندسي كامپيوتر - نرم افزار
دانشگاه تربيت معلم تهران هستم
البته محل تشكيل كلاس هاي ما كرجه
خوشا به سعادت من چون خونمون هم كرجه نيم ساعت مونده به شروع كلاس از خونه ميزنم بيرون:D

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اومدین:gol::gol::gol:

قدمتون روی چشم

این هم یک چای داغ لب دوز , لب سوز , قند پهلو

سلاااااااااااااام به همگیه دوستان گل کام :)به به میبینم دوستان جدیدی به محفل تشریف اوردند خیره مقدم عرض میکنم به همگی و خوشحالم از جمع شما و تشکر که این تاپیک رو زنده نگه داشتید ..مخصوصا اقای منزه که زحمت پذیرایی هم بدوش گرفتند :Dیکدونم از اون قند پهلوهاش برا ما بریزید جناب :D

خوب دوستان تعریف کنید تو این مدت که ما نبودیم چه اتفاقاتی افتاده و به چه فن آوریهایی دست پیدا کردید ؟؟؟:)

الهه_م

عضو جدید
سلام بچه ها
خوبین خوشین سلامتین؟
چه خبرا؟
راستی از مدیرمون چه خبر؟فکرکنم امشب باران اینورا بوداااااا
بالاخره مدیر داریم یا نه؟

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علی خان گل ....خوشحالیم از دیدنه دوستان قدیمی ...ولی چرا الان اومدی ..که همه دارن میرن ؟؟؟
موفق باشی .

ali.ali

عضو جدید
سلام علی خان گل ....خوشحالیم از دیدنه دوستان قدیمی ...ولی چرا الان اومدی ..که همه دارن میرن ؟؟؟
موفق باشی .

واي massom جان چه خبر خوبي شرمنده يه كم مشغله
نميدوني ديدمت چه قدر خوشحال شدم اصلا امروز امدم سايت خوشحال شدم
امتحاناتمون شروع ميشه(چند روز ديگه) شايد كمتر بيام
مواظبه خودت باش باي;)

احسان عباسي

عضو جدید
سلام ملودي جان من تازه واردم داشتم كاربراي شبكه رو چك ميكردم ديدم كه محل سكونتت مثل متاليكا بود nothing else matters;)

poorya.pzm

عضو جدید
انتخاب واحد در فردوسی

انتخاب واحد در فردوسی

سلام
نمی دونم انتخاب واحد توی دانشگاه های شما چی جوریه ؟ اما توی دانشگاه ما که آیین خاصی داره.
امروز(3/10/87) ساعت 9:25 که استاد کلاسو تعطیل کرد ,ناگهان تمام بچه ها به سوی در حمله ور شدن تا خودشونو با سایت برسونین تا شاید یک سیستم گیر بیارن و واحد بردارن ,البته لازم به ذکر که انتخاب واحد ساعت 12 شروع می شه !!!!!!!! منم که از صبح زنبیل (لب تاپ) گذاشته بودمم رفتم اما دریغ از یک سوکت سالم , اما خوب دیروز یکی از بچه ها که قرار بود بره تهران جای یک سوکت که کسی بهش توجه نمی کنه رو بهم داده بود :D , از همه جالب تر اینه که تو بی سیستمی و بی سوکتی این سایت تحویل پروزه 87 ها رو هم گذاشته بودن همین امروز (گل بود به چمن نیر آراسته شد)
خلاصه سرتونو بدرد نیارم 10 دقیفه به 12 سایت دیدنی بود , پشت هر سیستم 2-3 نفر بودن و هر کس واسه افزایش سرعت و تضعیف روحیه دیگران متد خاص خودشو داشت یکی از جلو داد می زد فلانی سیستمم باز شد طراحی کدش چند بود یکی هم مثل من آستین ها رو داده بود و جای انگشت ها رو روی کیبورد ست کردن بود و نمایش تصویرو حذف کرده بود ,یکی هم کرنومتر گرفته بود , الان می گین این همه تدبیر واسه چی؟ برای این که ثانیه ها واحدهای آدمو تعیین می کنه ,تاکید می کنم ثانیه
من که خدا رو شکر 12 و 29 ثانیه آز و که فقط 6 نفر جا داشت برداشتم و بلند شدم به گشتن تو سایت , ملت همه داشتن مرکز آمارو لعنت می کردن چون شبکه داغون شده بود پورتال ها باز نمی شد دائما خطا می داد , تعدادی هم تو سایت از این ور به اون ور بودن واسه سیستم که پورتال باز کنه
اینم در آخر بگم که اونی که هی داد می زد سیستمم باز شد , موقعی که داشتم تو سایت پرسه می زدم گفت : تو انتخاب کردی ؟ گفتم : آره گفت : مششششدی چرا جیزی نمی گی :mad: ؟ گفتم تو که هی داد می زنی فلان درس گروهش چنده :D (نتیجه اخلاقی: بازگشت اعمال به خود آدمه)