*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان عهد بووووووووق:biggrin:
سال 86 اگه سی شارپ نویس 100 هزار نفر بود الان 100 میلیون نفره..کل پستارو بخونی میفهمی صحبتای به زمان خاصی تعلق نداره..سال 86 سی شارپم بود سی هم بود سی ++ هم بود و خیلی زبانای دیگه هم بود

nafis...

مدیر بازنشسته
تاریخ تاپیکو دیدم
همین الانش سی شارپ نویسا بیشتر شدن و سی نویسا کم..چون سی سختی داره هیچکی سمتش نمیره..صوبتای مایکروسافت مال تمام فصوله
بله بنده عرض کردم

لازم نیست ادم لقمه رو دور سرش بچرخونه بعد غذا رو بخوره

یکی از بهترین شرکت های برنامه نویسی کشوری از همین برنامه نویسان حرفه ای سی شارپ استفاده میکنه
وشاید یکی از دلایل موفقیتش نیز هم باشه

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بنده عرض کردم

لازم نیست ادم لقمه رو دور سرش بچرخونه بعد غذا رو بخوره

یکی از بهترین شرکت های برنامه نویسی کشوری از همین برنامه نویسان حرفه ای سی شارپ استفاده میکنه
وشاید یکی از دلایل موفقیتش نیز هم باشه
اونیکه این مطلبو نوشته و از سی دفاع کرده یکی از بهترین برنامه نویسا...در ضمن مطمئنا اون شرکتی که میگی بزرگتر از مایکروسافت نیس..هس؟؟؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سال 86 اگه سی شارپ نویس 100 هزار نفر بود الان 100 میلیون نفره..کل پستارو بخونی میفهمی صحبتای به زمان خاصی تعلق نداره..سال 86 سی شارپم بود سی هم بود سی ++ هم بود و خیلی زبانای دیگه هم بود
البته اگر هدف پول در اوردن باشه فک میکنم که خیلی از اشخاص هم هنوز با پاسکال پول در میارن
و اگر کلا داریم بحث میکنیم یکی از اساتید ما میگفت کلا تمام سی هارو بذارید کنار و فقط جاوا:surprised:

nafis...

مدیر بازنشسته
اونیکه این مطلبو نوشته و از سی دفاع کرده یکی از بهترین برنامه نویسا...در ضمن مطمئنا اون شرکتی که میگی بزرگتر از مایکروسافت نیس..هس؟؟؟
ما داریم ایران زندگی میکنیم و تو ایران پول در میاریم

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اگر هدف پول در اوردن باشه فک میکنم که خیلی از اشخاص هم هنوز با پاسکال پول در میارن
و اگر کلا داریم بحث میکنیم یکی از اساتید ما میگفت کلا تمام سی هارو بذارید کنار و فقط جاوا:surprised:
اونکه بله.برترینا اول جاواس بعد سی و رتبه ی 10 فک کنم سی شارپه..یه رنکینگی قبلا دیده بودم..
فعلا گودبایکم الله

*avast*

اخراجی موقت

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
تو ایران اینطوریه. وگرنه طبق آمار جهانی بیشترین دولپر و کاربر رو Python و بعدش C++ ، در ربته سوم Vala هستند :)

برای فریمورکها هم Qt و GTK ربته های اول و دوم و wxWidget هم رتبه سوم هست. .NET تقریبا 104م هست که نشون میده چقدر محبوبه :biggrin:

nafis...

مدیر بازنشسته
تو ایران اینطوریه. وگرنه طبق آمار جهانی بیشترین دولپر و کاربر رو Python و بعدش C++ ، در ربته سوم Vala هستند :)

برای فریمورکها هم Qt و GTK ربته های اول و دوم و wxWidget هم رتبه سوم هست. .NET تقریبا 104م هست که نشون میده چقدر محبوبه :biggrin:
و ما نیز در ایران زندگی میکنیم:)

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
شک نکن یه روزی که حرفه ای داشتی کار میکردی میبینی باز باید برگردی به سی بعد اونجا میفهمی که یه ایرانیم به سی نیاز داره

خوب فک کنم بحث کافی باشه.فقط همینکه همه بدونن چه خبرایی هس کافیه.
بچه های 5 ساله ی ژاپنی ربات میسازن ما توو ایران کل بحث میکنیم کدوم بهتره
ما راه راستو میریم شما راه کجو برید

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
شک نکن یه روزی که حرفه ای داشتی کار میکردی میبینی باز باید برگردی به سی بعد اونجا میفهمی که یه ایرانیم به سی نیاز داره

nafis...

مدیر بازنشسته

من هیچ وقت برنامه نویسی رو به عنوان شغل ایندم انتخاب نکردم
البته باید به عنوان تجربه و فقط صرفن تجربه توی بازار کار باشم و هروقت به اون چیزایی که خواستم برسم میذارمش کنار
چون راه های ساده تری برای پول در اوردن هست
و بیشتر کارای پژوهشی تو حوزه کاری خودمو دوست دارم و یه سری کارای دیگه که میشه برای شرکتا انجام داد
----------------------------------------
و نکته بعدی این که
وقتی داری برای شرکت دیگران کار میکنی مجبوری که هرچی سلیقه اونا هست رو انجام بدی
ولی وقتی شرکتی برای خودت میزنی اون موقعه دستت بازه و میتونی بر اساس سلایق خودت کار کنی
چون اینجا ایران است ای لاو یو پی ام سی:D

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
سلام
من سارا شرافتی 21 ساله رشته ی ای تی ترم 4 از دانشگاه ازاد نجف اباد هستم

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من سارا شرافتی 21 ساله رشته ی ای تی ترم 4 از دانشگاه ازاد نجف اباد هستم

من هیچ وقت برنامه نویسی رو به عنوان شغل ایندم انتخاب نکردم
البته باید به عنوان تجربه و فقط صرفن تجربه توی بازار کار باشم و هروقت به اون چیزایی که خواستم برسم میذارمش کنار
چون راه های ساده تری برای پول در اوردن هست
و بیشتر کارای پژوهشی تو حوزه کاری خودمو دوست دارم و یه سری کارای دیگه که میشه برای شرکتا انجام داد
----------------------------------------
و نکته بعدی این که
وقتی داری برای شرکت دیگران کار میکنی مجبوری که هرچی سلیقه اونا هست رو انجام بدی
ولی وقتی شرکتی برای خودت میزنی اون موقعه دستت بازه و میتونی بر اساس سلایق خودت کار کنی
چون اینجا ایران است ای لاو یو پی ام سی:D

زیر دیپلم لطفا

برنامه نویسی علاقس و ترسو (نفیث 78) نبودن

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
ببینید ما نمی تونیم بگیم چه زبان برنامه نویسی خوبه .. چون هر کدومشون در زمان نیاز ما خودشو نشون میده ...
اینکه خانواده c جز برنامه نویسی های مهمی است که درش شکی نیست ولی نمی شه گفت اوله ...

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید ما می تونیم بگیم چه زبان برنامه نویسی خوبه .. چون هر کدومشون در زمان نیاز ما خودشو نشون میده ...
اینکه خانواده c جز برنامه نویسی های مهمی است که درش شکی نیست ولی نمی شه گفت اوله ...
نمیبینم

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای