*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ..........
نمیبخشم .............
نمیشه بپرسید ...........
منظور سهام گوگل هست .......
بی تشکر ....................................

سلام.....
با همه آره....................با ما هم آره..............................................................
با تشکر.... علی جون....

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه آقا منظور سهمیه بنزین بود :surprised:
مسئله رو فرا مرزی نکنید

:evil:

سلام...
اتفاقا شما باید خوشحال باشید که میتونید سهام این شرکت ها رو خرید و فروش کنید....
این باید براتون افتخار باشه ...نه مایه ی سرافکندگی.....
با تشکر....

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام.....
با همه آره....................با ما هم آره..............................................................
با تشکر.... علی جون....
سلام .........:gol:
با تشکر....... امری جون .........;)
نه آقا منظور سهمیه بنزین بود :surprised:
مسئله رو فرا مرزی نکنید

:evil:
آقا سیاسی حرف نزن :surprised:
سهمیه بندی بنزین یعنی چی :confused::confused:
تا اخراج نشدی حرفت رو پس بگیر:eek:
فرامرزی کیه؟؟ کدوم فرامرزی ؟؟ احمد فرامرزی؟؟ :surprised::confused::confused:

آخرین ویرایش:

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز

ها نه چی کی بود چی میگه :child:
ولش کن حلا شعر زیر رو بخون :whistle:

گـلـه مـيـكـرد زِ مـجـنـون لـيـلـي --- كـه شـده رابـطـه‌ مـان ايـمـيـلـي

حــيــف ازان رابـطـة انـسـانـي --- كـه چـنين شـد كـه خـودت ميداني

عـشــق وقـتـي بـشـود دات‌كـامي --- حـاصلـش نـيـسـت بـجـز نـاكـامـي

نـازنـيـن خـورده مگـر گـرگ تورا؟ --- برده يا "دات‌كام" و"دات اُرگ" تورا؟

بــهــرت ايـمـيـل زدم پـيشـترك --- جـاي "سابجكت" نـوشـتم بـه درك

بـه درك گـر دل مـن غمگين است --- بـه درك گـر غم مـن سنگين است

بـه درك رابـطـه گر خورده تَـرَك --- قـطـع آنـهم بـه جـهـنـم، بـه درك

آنـقـدر دلـخـور ازيـن ايـمـيـلـم --- كـه بـه ايـن رابـطـه هـم بـي ‌مـيـلم

مـرگ لـيـلي، نِت و مِت را ول كن --- هـمـه را جاي "اوكِي" ، "كنسِل" كن

"اف"كـن كـامـپـيـوتـر را جـانـم --- يـار مـن بـاش و بـبـيـن مـن "آنم

اگـرت حـرفـي و پـيـغـامـي هسـت --- روي كـاغـذ بـنـويـس بــا دسـت

نــامـه يـك حـالـت ديـگـر دارد --- خـــط ِ تـو لـطـف ِ مـكـرر دارد

كرد "ريـپـلی" بـه لـيـلـي مـجـنـون --- كه دلم هست ازين "سابجكت"خون

بـاشـه فـردا تـلـفـن خـواهـم كـرد --- هرچه گفتي كـه بكن خـواهم كـرد

زودتـر پـيـش تـو خـواهـم آمـد --- هي مـرتـب بـه تـو سر خـواهـم زد

راسـت گـفتـي تـو عـزيـزم لـيـلـي --- ديــگر از مــن نــرسـد ايـمـيـلي

نـامـه ‌اي پـسـت نـمـودم بـهـرت --- بـه امـيـدي كـه سـرآيـد قـهـرت

:gol::gol::gol:

• Like
واکنش ها: Ros3

abnoos69

عضو جدید
سلام....
ببخشید میشه بپرسم که منظور از سهام چیه؟؟؟
سهام شرکت اپل؟؟؟ اچ پی؟؟؟ یا نکنه...سهام عدالت.... .... ....
نکنه که این اسم رمز هستش... منظور وام ازدواج هستش؟؟؟؟
با تشکر....

بلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :redface: اسم رمز نیست اسمه شبه . در ضمن سهام آقایونی هم که به " تشابه حقوق خانوم ها و آقایون " اعتقاد دارن قطع و به حساب خانوم ها واریز میشه :surprised::D:cool:
یک , هــــــــــــــــــــــــچ به نفع خانوم ها ;)

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :redface: اسم رمز نیست اسمه شبه . در ضمن سهام آقایونی هم که به " تشابه حقوق خانوم ها و آقایون" اعتقاد دارن قطع و به حساب خانوم ها واریز میشه :surprised::D:cool:
یک , هــــــــــــــــــــــــچ به نفع خانوم ها ;)

سلام...
بشه ..... خوب ما آقایون از خدامون هم هست...:w11:
ما اینقدر به حقوق شماها احترام میذاریم که حاضریم ... حتی از جون خودمون هم به خاطر شماها نگذریم.... مگه کشک هستش....:w11:
درضمن...از اینکه اعلام کردید که نتیجه به نفع شماهاست خوب بازم ماها خوشحال هستیم... :w14:
شما خانوم ها تویه زنگی پیروز بشید.... همین برای ما مردها کافی هستش....
درضمن....جوجه رو آخر پاییز میشمرن:w31:.....البته اگه شما زنها نرید جوجه ماشینی نخرین......:w16:
با تشکر.....

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چه خبرا داداش...
سلام به همگی ...البته اگه کسی باشه!!!!!!!!!!!

سلام....
اگه هم کسی نباشه....بازم یکی هست که به آدم سلام بگه...
آخه من یه جا خونده بودم که ...وقتی وارد یه خونه میشد ...حتی اگه اون خونه خالی بودش...سلام بدید...

پس هیچ کس تنها نیست....

با تشکر...

Ros3

عضو جدید
سلام...
راست میگی.....:smile:
کاسه ات رو بیار ماست بگیر:D .... (به سوال جواب دادم... خواستم زحمت شما رو کم کنم...... ما مردها اصلا یه پا فردین هستیم...)
درضمن....مگه اینجا چاله میدون هستش که من بخوام با شما دعوا بگیرم:eek:؟؟؟؟ شایان ذکر است که بنده به تشابه حقوق زن و مرد اعتقاد دارم... ;) (گفتم تشابه ..چون یه جا شنیده بودم که تشابه با برابری فرق داره و در مورد حقوق مرد و زن باید تشابه به کار بره...)
به خاطر همین تشابه حقوق مرد و زن... دیگه جهنم و ضرر :surprised:...چقدر ما مرد ها از خود گذشتگی داشته باشیم... شما زنها بمونید خونه... ما مرد ها هم میریم بیرون و دنبال گرفتاری های زندگی.... خوبه؟؟؟؟:cool:
با شکر....
اولا بی شک شمایه رابطه ای با این شایان داری...:D
در ثانی ... زهی خیال باطل ، شما چرا هی میخوای خودتو با ما خانوما مقایسه کنی؟ عمرا که تشابهی بین آقایون و خانوما باشه;)
مگه قراره شما جور همه ما زن ها رو بکشی این نون آورن خونتون با کلی منتو برو سر خانوم خودت خالی کن... خدا بهش صبر بده:cry:

جناب اکتیو انجمن ... تهدید!!!!!!! به چه قیمت!:cool:

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
آخه من یه جا خونده بودم که ...وقتی وارد یه خونه میشد ...حتی اگه اون خونه خالی بودش...سلام بدید...

پس هیچ کس تنها نیست....

با تشکر...
سلام
مهندس!

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام....

پس هیچ کس تنها نیست....

با تشکر...
همراه اول .........
با تشکر

فنا

کاربر فعال
سلام....

پس هیچ کس تنها نیست....

با تشکر...

صددر صد ....سلام نام خداست....او پاسخ میده....کَر ی از ماست:(

Ros3

عضو جدید
سلام....

پس هیچ کس تنها نیست....

با تشکر...
پس شما یه زحمتی بکش وقتی وارد خونه میشی یه بار سلام کن بسه.
این سلام کردن شما منو یاد یه بچه میندازه که هی میخواد از سر کول همه بالا بره دقیقا بره رو اعصاب همه ، اون بالا بشینه هی بگه:
سلام
با تشکر
سلام
با تشکر
:D
راستی یادم رفت
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام به همه دوستان

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا بی شک شمایه رابطه ای با این شایان داری...:D
در ثانی ... زهی خیال باطل ، شما چرا هی میخوای خودتو با ما خانوما مقایسه کنی؟ عمرا که تشابهی بین آقایون و خانوما باشه;)
مگه قراره شما جور همه ما زن ها رو بکشی این نون آورن خونتون با کلی منتو برو سر خانوم خودت خالی کن... خدا بهش صبر بده:cry:

جناب اکتیو انجمن ... تهدید!!!!!!! به چه قیمت!:cool:

سلام...

اولا شما غصه ی خانوم ما رو نخور.... تازه بهش گفتم که هرجا که دوست داشتی می تونی بری کار کنی ... درضمن...زنی که شوهر می کنه...که تویه خونه قرار نیست که بشینه...مگه زن کل فت هستش....
و.... اینکه.... ما تویه خانواده مون شایان نداریم...شاهین داریم...ولی شایان نه...
و.....بنده هرگز نمیام..که خودم رو به خانوم ها بچسبونم.... مگه من مثل خانوم ها بی کارم.... مگه بنده خاله زنک هستم (خوب هستش که اسمش هم زنونه هستش ...وگرنه میگفتن دایی زنک...)
و راستش مردها تویه تاریخ هرچی به خانوم ها جا و مقام میدن... مثل اینکه خانوم ها بازم راضی نیستن.... بابا ..اصلا بیا...ظرف ها رو هم شما بشورید..... خوبه؟؟؟
اگه مردها پول میارن به خونه و منت میذارن...زنها بدون اینکه پول بیارم... منت میذارن....
خوب هستش که شما زنها فقط بلدید حرف بزنید..هیچ کدومتون اهل عمل نیستید.... وگرنه یا جراح میشدید و یا معتاد....
با تشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس شما یه زحمتی بکش وقتی وارد خونه میشی یه بار سلام کن بسه.
این سلام کردن شما منو یاد یه بچه میندازه که هی میخواد از سر کول همه بالا بره دقیقا بره رو اعصاب همه ، اون بالا بشینه هی بگه:
سلام
با تشکر
سلام
با تشکر
:D
راستی یادم رفت
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام به همه دوستان

سلام...
این رو گفتم ..چون سلام کردن نشانه ی ادب هستش ..نه بی ادبی و بچه بودن و یا اعصاب دیگرون رو خورد کردن....
سلام اسم خداست.... از Hi گفتن خارجی ها که بهتر هستش....
و..............
با تشکر هم به خاطر این هستش که از زحمات شما به خاطر اینکه به جواب های بنده ..جواب معقولانه میدید ...تشکر کرده باشم... تا بلکه به این صورت بتونم از زحمات شما تشکر کنم...
با تشکر.....

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

اولا شما غصه ی خانوم ما رو نخور.... تازه بهش گفتم که هرجا که دوست داشتی می تونی بری کار کنی ... درضمن...زنی که شوهر می کنه...که تویه خونه قرار نیست که بشینه...مگه زن کل فت هستش....
و.... اینکه.... ما تویه خانواده مون شایان نداریم...شاهین داریم...ولی شایان نه...
و.....بنده هرگز نمیام..که خودم رو به خانوم ها بچسبونم.... مگه من مثل خانوم ها بی کارم.... مگه بنده خاله زنک هستم (خوب هستش که اسمش هم زنونه هستش ...وگرنه میگفتن دایی زنک...)
و راستش مردها تویه تاریخ هرچی به خانوم ها جا و مقام میدن... مثل اینکه خانوم ها بازم راضی نیستن.... بابا ..اصلا بیا...ظرف ها رو هم شما بشورید..... خوبه؟؟؟
اگه مردها پول میارن به خونه و منت میذارن...زنها بدون اینکه پول بیارم... منت میذارن....
خوب هستش که شما زنها فقط بلدید حرف بزنید..هیچ کدومتون اهل عمل نیستید.... وگرنه یا جراح میشدید و یا معتاد....
با تشکر...

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::D:cool:

Ros3

عضو جدید
سلام
بگردی پیدا میکنی!
گجاست؟ تو جیب شما؟!
سلام...

با تشکر...
اوهوکی!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گجاست؟ تو جیب شما؟!

اوهوکی!

اولا سلام...
دوما....در مورد جمله ی اول شما باید بگم که در شان یک زن نیست که از این کلمات و جملات قصار رو به کار ببره...
سوما....اوهوکی؟؟؟؟ اسم ژاپنی هستش؟؟؟ یا اینکه این هم یه کلمه ی دیگه از اون کلمات قصار شما هستش؟؟؟
با تشکر...

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

با تشکر...

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::D:cool:

Ros3

عضو جدید
اوهوکی یه اسمه در خور پیچوندن آدمایی که گوششونو میگیرن و یه بند حرف میزنن، یا اینکه چشاشونو میبندن یه ریز تایپ میکنن!
جمله اولم مگه چی بودش؟!