*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
معصوم جان نکنه این بخش حرفات درباره منه ؟ :confused: البته اون که آره :)
می دونی دارم به کارشناسی ارشد فکر می کنم و به بقیه موارد :D
خوب دیگه راسل دستت رو شده ..من بهمه گفتم ..زیرش نزن ....:biggrin:
افرین ...خیلی خوبه .....من از چشمات خوندم این اهداف در سرته ;)

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی در مورده زبان تخصصیمونم باید تاپیک بزنیم ...البته تهنایی ایدشو داده ...
زبان تخصصیم که باشه عالبه ...به اتنخاب هر حرف و یا تعدادی از حروف رو به کسی میدیم و مدت زمانیرو مشخص میکنیم تا تاپیکو کامل کنه ...کلمات رو هم که معلومه چطوری باید قرار داد ...
مثلا
Address bus: the set of conductors that carry the memory adrees signals between different partsof a computers system.
Unix:a popular multi- user multi tasking operating system originally designed for main fram computers.a wide variety of versions exist
نظارتشم با تو ؟؟؟

russell

مدیر بازنشسته
خوب دیگه راسل دستت رو شده ..من بهمه گفتم ..زیرش نزن ....:biggrin:
افرین ...خیلی خوبه .....من از چشمات خوندم این اهداف در سرته ;)

اوکی . هرجور راحتی :biggrin:
خوب هرکاری که شروع شد منم هستم . ولی به همون دلیل اولی (آره همون ارشد ) بیشتر روی همین قسمت . می خوام امسال که هنوز مشغول درسم وقتم واسه همین موضوع باشه . :redface:
بچه ها تاپیک زدم واسه معرفی تخصص
خب برید اونجا تخصصاتونو بگید
تخصص ، همون تخصصی که ارغوانی هم اشاره کرد :cry:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تاپیک زدم واسه معرفی تخصص
خب برید اونجا تخصصاتونو بگید
تنهایی جان ..خیلی کار خوبی کردی مرسی ..ولی به این سرعت نه ...همه چیز با فکر ...بزار دقیق ببنیم در چه موردی میتونیم واقعا مفید باشیم ..الان بچهها خسته از ارورهای اینجا سکرت و ارغوان رفتن ....بزار به وقتش .....یکی دو روز فرصت بده .....نگران نباش هستیم ...
تو بزرگمون هستی با حمایت و انرژی دادنت این کشتی به گل نشسترو بلندش میکنیم ....
البته من قبلش یه مسافرت به شمال دارم :w21:

russell

مدیر بازنشسته
الته میدونی به جز این بحث اطلاعاتی زبان تخصصی ، ترجمه باشه خیلی خوبه .
سایت های خیلی زیادی هستن که اخبار و مقاله هاشون به روز هست .
می شه برنامه ای ترتیب بدیم که ترجمه کوتاهی از هر مقاله داشته باشیم ، چه مقاله ای درباره آخرین تکنولوژیهای نرم افزار یا سخت افزار ، و یا مقالات آموزشی دیگه .

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
خب اون تاپیک بهتره
چون خیلیا به اینجا سر نمیزند
غیر از یکی دو نفر
اون تاپیک که باشه
بیشتر میبینند

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اروری شدم پرت شدم بیرون:cry:
دیگه شرمنده..:redface:
راستی در مورده زبان تخصصیمونم باید تاپیک بزنیم ...البته تهنایی ایدشو داده ...
زبان تخصصیم که باشه عالبه ...به اتنخاب هر حرف و یا تعدادی از حروف رو به کسی میدیم و مدت زمانیرو مشخص میکنیم تا تاپیکو کامل کنه ...کلمات رو هم که معلومه چطوری باید قرار داد ...
مثلا
Address bus: the set of conductors that carry the memory adrees signals between different partsof a computers system.
Unix:a popular multi- user multi tasking operating system originally designed for main fram computers.a wide variety of versions exist
نظارتشم با تو ؟؟؟
مصوم :gol:این فکر خیلی خوبه...منم موافقم...
اره...مثلا برای هر حرف 2..3 روز..
الته میدونی به جز این بحث اطلاعاتی زبان تخصصی ، ترجمه باشه خیلی خوبه .
سایت های خیلی زیادی هستن که اخبار و مقاله هاشون به روز هست .
می شه برنامه ای ترتیب بدیم که ترجمه کوتاهی از هر مقاله داشته باشیم ، چه مقاله ای درباره آخرین تکنولوژیهای نرم افزار یا سخت افزار ، و یا مقالات آموزشی دیگه .
درسته راسلم.:gol:.فقط پیشنهادم اینه که چند تا سایت برای مقاله معرفی بشن...اخه من مثلا خودم..خیلی با همچین سایتهایی اشنا نیستم..:(و بعد هرکس که تمایل داشت یک سری از مقالات رو ترجمه کنه..و قرار بده در تالار..
خب اون تاپیک بهتره
چون خیلیا به اینجا سر نمیزند
غیر از یکی دو نفر
اون تاپیک که باشه
بیشتر میبینند
ممنون تنهایی بابت تاپیک...ایده خوبیه:gol:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گرامیم :)....خوب همیشه هر بحثی باید یه نتیجه و گزارشی داشته باشه من صحبتهای بچها رو یکجا تقریبا جمع کردم تا ببنیم رای اکثریت با چه مطالبی بوده :smile:خوب .
.ارغوان :اشاره ای به دروسی مثل طراحی الگوریتم ،ساختمان داده داشت. همچنین با تشکیل کلاسهای اموزشی c++,c#موافق بود .البته از سیستم عامل و شبکه غافل نبود
و کلاس زبان تخصصی کام و ترجمه گروهی اناگفته نمونه به نرم افزارهای پاور پونت و ورد هم اشاراتی داشت ..:w05:

راسل
:برنامه های ردهت ....سیستم عامل ...کلاس سی پلاس ...ترجمه از مقاله های روز سخت افزاری و نرم افزاری :w30:
سکرت :w21::موافق با موضوعات ردهت ...گفت فقط اموزش دادن کافی نیست :w16:...تحلیل و ایجاد پروژه های درسی به عنوان تمرین ..:);)
مقصودی :w18:: سیستم عامل... خیلی غر میزد چقدر خانومها حرف میزنن :razz:..اخه پسر ادم به خانومها میگه چقدر میحرفین .....موافق با جمع ...;)
تهنایی
:علاقه مند به ایجاد کلاسهای اموزشی در اکثریت موضوعات و البته خودشم مثل امیر کبیر در پشت در گوش فرا همی دهد ...:cool:
موافق با c++,c#و البته شبکه و سیستم عامل ....
علاقه مند به دونستن تخصص بچه ها .:cool:...اقا جون مگه الکیه تخصصهامونو رو کنیم نمیگی چشم میخوریم ...

معصومم :که از اول واستاده بود و از صحبتهای دوستان استفاده میکرد ..:w17:
خوب در ابتدا سعی کردم با مطرح کردن مسئله هدف ....انگیزه ای جدی را برا حضور پررنگ تره بچه ها ایجاد کنم امیدوارم خداوند لطفش شامل حال ما بشه و این هدف رو در ذهن شکل بدیم و:w24: توجه دوستان رو به آشنایی نسبی با دروس نظیر هوش مصنوعی ..مهندسی نرم افزار و مهندسی اینترنت و معماری اینترنت ....جلب کردم که خودم احتمالا بتونم در این دروس مقالاتی ارائه داشته باشم البته اگر دوستان خاهان باشن:D ...و در مورد ترجمه ..یک فایل pdfدارم که البته موضوعش در ارتباط با مهندسی اینترنت است ..البته کمی مشکل ..شاید برا ی شروع مناسب نباشه ....
و در کل با سیستم عامل موافق هستم و اموزش بانک اطلاعاتی هم اگر داشته باشیم بد نیست ...و همچنین تاپیک که مربوط به ویروسها و انتی ویروسها است هم باید ادامه داد ...برنامه های ردیم که صد البته ...

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یکی...از بین موضوعات مطرح شده بین بچه ها و بعد از شنیدن مطالب اقا کیوان لیست کنه تا کلید بخورده ......

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
در چه مورد من باید نظر بدم؟؟؟؟
خوب اقا کیوان ما از فعالیتهای مفید و سازندتون در گذشته و حال در تالار کام باخبریم :)...شما راهنمای خوبی میتونید برا ما باشید در این مورد که در چه زمینه ها و موضوعاتی فعالتر باشیم که مفیدتر برامون باشه و در کل رفع مشکلات ...چه سخت افزاری و چه نرم افزاری ...کلی دیگه مهندس همه جوره ...:)خلاصه اعتماد به نفسید مهندساااا:D

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یکی...از بین موضوعات مطرح شده بین بچه ها و بعد از شنیدن مطالب اقا کیوان لیست کنه تا کلید بخورده ......

منم با حرف بچه‌ها موافقم. الان که می‌بینم دارن برای تابستون یه کم برنامه‌ریزی می‌کنن تا مطلب یادبگیرین. خودم زیاد وقت ندارم خانم مهندس. مگر شنبه‌ها که میام تهران و خونه هستم که بیشترش هم به خرید و..... می‌گذره (تو بلاگم در مورد غیبتم نوشتم!)

ولی در کل باید به این اجماع برسین که توی یه تاپیک هر نفر مسئول بخش خاصی بشه و آموزش رو به دست بگیره. البته آموزش شبکه و چند تا برنامه رو قبلاً داشتیم. اما بهتره واقعاً تقسیم‌بندی بشه و این موضوع هم یادآوری بشه که کسی پروژه نخواد!!!!
یه پیشنهاد هم دارم که روی بعضی درسای دانشگاهی کار کنین. مثلاً نظریه زبان یا طراحی الگوریتم. یا مثلاً هوش مصنوعی، شبکه یا حالا ترجیحاً درسای تخصصی که به درد ارشدتون هم بخوره.
در کل خانم مهندس فکر کنم در غیاب ردهت عزیز خودت مسئولیت هدایت رو بر عهده بگیر چون بیشتر سر می‌زنی.
به تمام بچه‌ها هم خسته نباشید می‌گم. اهورا و راسل و سکرت و پیجرز و تنهایی و مقصودی و معصوم و ..... همه باید کمک کنن.
کلیدش هم الان بزن که تاپیک آموزش‌های تابستانی باشه. هرکی با یه مقاله‌ی آموزشی اشنایی شروع کنه.
من هم سعی می‌کنم کمک کنم اما اگر .. بذاره!!!!

خانم مهندس سعی می‌کنم شنبه‌ها سر بزنم و ببینم چی‌کار می‌کنین.
بیشتر هم بچه‌ها رو ترغیب کنین برای ارشدشون یا کاملاً آشنا کنیم با بازار کار.
در مورد رفع اشکال نرم افزاری سخت‌افزاری هم هستم!!!!!!!
سعی می‌کنم که ....

آخرین ویرایش:

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
:child::child::child:
من پستونک آوردم واستون ...

شما هم محبت کنین نقش پستونک در حل الگوریتم‌های چندگانه در روش تقسم ژنتیک رو برای بچه‌ها به صورت علمی توضیح بدین شاید گرایش مکاترونیک تبدیل به پستونکترونیک بشه!!! :child: :w01:

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان احضار شدم باید برسونم خودم رو پایتخت. بعدش هم با مامی می‌رم.....
من نیام خونه سنگین‌تره!!! منتظر جواب‌هاتون می‌مونم. شب هم سر می‌زنم ببینم چی کار کردین.

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با حرف بچه‌ها موافقم. الان که می‌بینم دارن برای تابستون یه کم برنامه‌ریزی می‌کنن تا مطلب یادبگیرین. خودم زیاد وقت ندارم خانم مهندس. مگر شنبه‌ها که میام تهران و خونه هستم که بیشترش هم به خرید و..... می‌گذره (تو بلاگم در مورد غیبتم نوشتم!)

ولی در کل باید به این اجماع برسین که توی یه تاپیک هر نفر مسئول بخش خاصی بشه و آموزش رو به دست بگیره. البته آموزش شبکه و چند تا برنامه رو قبلاً داشتیم. اما بهتره واقعاً تقسیم‌بندی بشه و این موضوع هم یادآوری بشه که کسی پروژه نخواد!!!!
یه پیشنهاد هم دارم که روی بعضی درسای دانشگاهی کار کنین. مثلاً نظریه زبان یا طراحی الگوریتم. یا مثلاً هوش مصنوعی، شبکه یا حالا ترجیحاً درسای تخصصی که به درد ارشدتون هم بخوره.
در کل خانم مهندس فکر کنم در غیاب ردهت عزیز خودت مسئولیت هدایت رو بر عهده بگیر چون بیشتر سر می‌زنی.
به تمام بچه‌ها هم خسته نباشید می‌گم. اهورا و راسل و سکرت و پیجرز و تنهایی و مقصودی و معصوم و ..... همه باید کمک کنن.
کلیدش هم الان بزن که تاپیک آموزش‌های تابستانی باشه. هرکی با یه مقاله‌ی آموزشی اشنایی شروع کنه.
من هم سعی می‌کنم کمک کنم اما اگر .. بذاره!!!!

خانم مهندس سعی می‌کنم شنبه‌ها سر بزنم و ببینم چی‌کار می‌کنین.
بیشتر هم بچه‌ها رو ترغیب کنین برای ارشدشون یا کاملاً آشنا کنیم با بازار کار.
در مورد رفع اشکال نرم افزاری سخت‌افزاری هم هستم!!!!!!!
سعی می‌کنم که ....

سلام بر مهندس کیوان .:gol:.خیلی لطف کردین وارد جمع ما شدین و اعلام همکاری فرمودید:) .البته ما سعی داریم که شروع کنیم ولی نمیدونم دو روزه این بچه ها کجان :razz::D...البته خبر دارم که اینترنت یکی دوتاشون قطع شده ...:cry:
به نظر من بجای پرداختن به چندین موضوع متقاوت ....3 الی 4 موضوع انتخاب بشه ...که یکجورایی همه بتونن حضور داشته باشن و البته جالب هم باشه ... مثلا یه تاپیک برای ترجمه یه تاپیک برای pdf های علمی ..در مورده علوم روز کامپیوتر ..یک تاپیک برای یک زبان نرم افزاری ...و..
..مهندس برای مسئولیت و هدایت بچه ها باید هنر داشت که من این هنر رو در خودم نمیبینم ولی شما اگر باشید عالی میشه ...همون یکروز هم که سر بزنید..و راهنمائیهای لازمرو در پیشبرد تاپیک داشته باشید کفایته ..لطفا قبول کنید ...;)
مطمئنا خواهند گذاشت .....:D
بازم از صحبتهایی که داشتید تشکرات فراوان :gol:
وای این اقا مقصود کجاست بیاد بگه بازم که حرف میزنید ..:biggrin:
یعنی چی مقصود خوب بالاخره باید به نتیجه برسیم یا نه ....:razz::D:gol:
...

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
:child::child::child:
من پستونک آوردم واستون ...
:surprised:بیا یکم میخوایم احساس استقلال کنیم و فکر کنیم بزرگ شدیم اینطوری میگن ...:cry:

شما هم محبت کنین نقش پستونک در حل الگوریتم‌های چندگانه در روش تقسم ژنتیک رو برای بچه‌ها به صورت علمی توضیح بدین شاید گرایش مکاترونیک تبدیل به پستونکترونیک بشه!!! :child: :w01:
وای این یک زمینه تو هوش مصنوعیه نه ...ژنتیک الگوریتم ..واقعا :Dدیدی مهندس گفتم میتونی راهنمایی کنی و جهت بدی .......;)

من الان احضار شدم باید برسونم خودم رو پایتخت. بعدش هم با مامی می‌رم.....
من نیام خونه سنگین‌تره!!! منتظر جواب‌هاتون می‌مونم. شب هم سر می‌زنم ببینم چی کار کردین.
خوب مهندس ما کارهای زیادی انجام میدیم فقط چون ریا نشه زیاد رو نمیکنیم ...البته مسئله چشم خوردن هم فراموش نشه ....:Dمهندس با مامی کجا میرید ؟؟؟:D

سلام به همه برو بچه های کامپیوتر. همگی خوبین؟
به به اقا سرمد گل .....خیلی مزین فرمودین جناب ....همگی خوبیم ......شما هم خوبید ؟؟؟
ماشاا... عجب امضایی و یال و کوپالی ..موفق باشید ;)