آشنایی دانشجویان واحد نجف آباد

mammad.mechanic

عضو جدید
↳‏ مگه هنوز نمیدونی مهناز و منصوره دختر خاله هستن‏
این رو که میدونم....
ولی این حرفای شما و منصوره خانوم رو نفهمیدم ....مزاحمت و علافی و تقصیره دختر خاله و اگه ببینمت و اینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینا یه سری واژه های مبهمی هستند که پشت این واژه ها خبرهایی نهفته است....:question::w10::w20:

m@hn@z

عضو جدید
این رو که میدونم....
ولی این حرفای شما و منصوره خانوم رو نفهمیدم ....مزاحمت و علافی و تقصیره دختر خاله و اگه ببینمت و اینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینا یه سری واژه های مبهمی هستند که پشت این واژه ها خبرهایی نهفته است....:question::w10::w20:
منصوره شماره سارینا رو نداشت ما هم سرکارش گذاشتیم اینقدرحال داد که نگو!!!!! آخه سر کلاس بودیم حوصلمون سر رفته بود.......

m@nsure

عضو جدید
به خودتون بخندید بی مزه ها:mad:
حلادیگه به من می خندید آقای مهندس از شما دیگه توقع نداشتم :mad:
3تایتون خیلی بدید:cry:

m@nsure

عضو جدید
بچه ها امروز رفتم دانشگاه 3تا تغییر عمده مشاهده کردم
1- درب وردی جدید دانشگاه(حیف پولای ما خوب ازیه در میریم و میاییم:razz:)
2-حصار دور چمنا(دلم برا پسرای فنی سوخت بی منزل شدن رفت:cry:
3-اآرم دانشگاه روی چمنای روبه روی کتابخونه مرکزی(به بیکاری کارمندای دانشگاه پی بردم)

mammad.mechanic

عضو جدید
به خودتون بخندید بی مزه ها:mad:
حلادیگه به من می خندید آقای مهندس از شما دیگه توقع نداشتم :mad:
3تایتون خیلی بدید:cry:

من که همیچین جسارتی نکردم.......
من به این شر و شیطون بودن مهناز خانوم خندم گرفت...نه اینکه شما رو سر کار گذاشتن....

mammad.mechanic

عضو جدید
بچه ها امروز رفتم دانشگاه 3تا تغییر عمده مشاهده کردم
1- درب وردی جدید دانشگاه(حیف پولای ما خوب ازیه در میریم و میاییم:razz:)
2-حصار دور چمنا(دلم برا پسرای فنی سوخت بی منزل شدن رفت:cry:
3-اآرم دانشگاه روی چمنای روبه روی کتابخونه مرکزی(به بیکاری کارمندای دانشگاه پی بردم)

واقعااا.......
دسشون درد نکنه...اینا هر کار که میکنن فقط برای رفاه حال دانشجویان عزیز است....

water.87

کاربر بیش فعال
:gol:سلام به همه ي دوستان عزيز اصفهاني:

جمعيت امام علي (ع )همه ساله با فرارسيدن بهار مراسمي را تحت عنوان بوي عيد در بيمارستانها و ساير مراكز كودكان دردمند اجرا مي كند كه طي آن اعضا ، ضمن ايجاد فضاي شاد ، اجراي نمايش و سرود هاي كودكانه و پخش عيدي و شيريني در ميان كودكان ، سعي دارند حتي براي يك لحظه ،لبخندي هر چند كم رنگ را بر لبان اين كودكان بنشانند...
با الهام از اين طرح و با هدف فراهم كردن لحظاتي شاد براي دردمندان جامعه و انهايي كه لحظاتشان را با درد و رنج سپري ميكنند اين بار تصميم به بر گزاري مراسم بوي عيد به مناسبت "عيد سعيد فطر " در مركز توانبخشي محموديه گرفتيم .
به اميد انكه در اين عيد بتوانيم بوي عيد و مهرباني را به انها هديه كنيم.

زمان:عيد فطر ، ساعت 16-18
مكان مركز توانبخشي محموديه
:gol:لازم به ذكر است كه سرويس رفت و برگشت براي دوستاني كه تمايل دارند همراه ما باشند فراهم شده و براي هماهنگي مي تونن با اين شماره تماس بگيرند: 09395861151

بالا