آشنایی با مهندسین تکنو لوژی خودر مکانیک خودرو خودتون رو معرفی کنید تا بهتر به خواسته هامون برسیم

sensor

عضو جدید
سلام اول از همه خودم رو معرفی می کنم من مهدی هستم.رشته تحصیلیم مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو;)
اگه کمک هم خواستید تا اونجایی که بتونم کمکتون میکنم.
اگه خودتون رو معرفی کردین رشته تحصیلیتون در خودرو رو هم بگید.

با تشکر از همه ی شما مخصوصا خودرویی ها;)

علی.آ

عضو جدید
سلام من علی هستم دانشجوی مهندسی تکنولوزی مکانیک خودرو...

چند ساله تو زمینه خودرو و تیونینگ فعالیت دارم...

varda2535

عضو جدید
سلام اول از همه خودم رو معرفی می کنم من مهدی هستم.رشته تحصیلیم مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو;)

سلام اقاي سنسور
من امروز عضو اين سايت شدم . واقعيت اينه كه دنبال يه كسي كه در رشته مهندسي تكنولوژي مكانيك خودرو درس ميخونه بودم كه اين سايت و شما رو پيدا كردم من ميخوام كارشناسي علمي كاربردي شركت كنم اما هيچ منبعي از كتابهاي تخصصي ( مولد - انتقال - شاسي بدنه و برق ) ندارم شما منبعي رو سراغ داريد لطفا اگه داريد كمك كنيد . برام پيام بزاريد ايميل من هم اينه baran2535@yahoo.com
:gol:

ENG.MOHAMMAD

عضو جدید
با سلام.محمد هستم.ترم آخر مکانیک خودرو مقطع کارشناسی.حدود12 سالی میشه که در زمینه خودرو فعالیت دارم.اطلاعات خوبی هم در این زمینه در قالب فایل و فیلم آموزشی و... دارم.خوشحال میشم بتونیم با دوستان تبادل اطلاعات کنیم.

a_elahi2006

عضو جدید
سلام من علی هستم دانشجوی مهندسی تکنولوزی مکانیک خودرو...

چند ساله تو زمینه خودرو و تیونینگ فعالیت دارم...

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
من می خوام یک مدل از خودرویی را که داریم طراحی می کنیم برای تست در تونل باد بسازم کسی می تونه من را راهنمایی کنه؟

m.masoodi

عضو جدید

سلام من مسعودم و مکانیک طراحی جامدات خوندم و به تازگی به خودرو علاقه مند شدم اگه لطف کنید و منابع مطالعاتی در زمینه سیستم های سوخت رسانی گازی،طراحی پیستون و یاتاقان و روغنکاری آنها بم معرفی کنید ممنون می شم:que:

بالا