آزمون های آزمایشی؛کارشناسی ارشد معماری

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نه درصد من امیدوار کنندست نه درصد شما نامیدکننده
هیچ چیز مشخص نیست تا روز کنکور. باید ادامه داد...
واقعا ممنونم ازتون:gol::gol:.میدونم جناب مهندس، حرفتون کاملا درسته. خدا ایشالا به هممون کمک کنه، همه بدون استرس سر جلسه حاضر بشیم و سر جلسه بهترین باشیم:hypocrite::w34:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها من واقعا نمیدونم شک دار ها رو باید بزنم یا نه،البته منظورم تستاییه که فقط بین ۲ تا گزینه شک دارم(اونایی که بین ۳ تا یا ۴ تا شک دارم که اصلا نمیزنم)
خب گاهی اوقات جوابم درست در میاد بعضی وقتا هم غلط،تقریبا ۵۰ ۵۰
واسه همین واقعا نمیدونم شک دار بزنم یا نه

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها من واقعا نمیدونم شک دار ها رو باید بزنم یا نه،البته منظورم تستاییه که فقط بین ۲ تا گزینه شک دارم(اونایی که بین ۳ تا یا ۴ تا شک دارم که اصلا نمیزنم)
خب گاهی اوقات جوابم درست در میاد بعضی وقتا هم غلط،تقریبا ۵۰ ۵۰
واسه همین واقعا نمیدونم شک دار بزنم یا نه
من توی زبان اگه بین دوتا گزینه شک داشته باشم بزنم، اغلب غلط میشه، توی سیستم و عناصر هم تقریبا 50 50 است، شاید یکم احتمال درستاش بیشتر باشه. منم واقعا نمیدونم. تازه ازون آدمام که جلوب خودمو به زور میگیرم که به یه تستی جواب ندم! :|

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

من توی زبان اگه بین دوتا گزینه شک داشته باشم بزنم، اغلب غلط میشه، توی سیستم و عناصر هم تقریبا 50 50 است، شاید یکم احتمال درستاش بیشتر باشه. منم واقعا نمیدونم. تازه ازون آدمام که جلوب خودمو به زور میگیرم که به یه تستی جواب ندم! :|
تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که یه آزمونو ۲ بار بدیم یه بار همه شک دار ها رو بزنیم،یه بار نزنیم ببینیم تو کدوم حالت درصد ها بیشتر میشن

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که یه آزمونو ۲ بار بدیم یه بار همه شک دار ها رو بزنیم،یه بار نزنیم ببینیم تو کدوم حالت درصد ها بیشتر میشن
گلم من آزمون 10 معماری رو که بچه ها زحمتشو کشیده بودن اینجا گذاشته بودن و یه دونه آزمون یادم نیس چی بود، جواب دادم و اونایی که شک داشتم و نزدم، درصدام بهتر از آزمون 11 بود. این آزمون اونایی که شک داشتم جواب دادم، تعداد غلط برابر تعداد سوالات صحیح شد!!! پاسخ نامه م موجوده، اگه خواستین عکس بگیرم بذارم:smile:. همین تاپیک چن صفحه قبل نگا کنین از بچه ها پست گذاشتن رتبه اصلی 49 شدن، رتبه بدون غلط 21. درصد فن برا من تو این آزمون آخری 15.55 هستش. اگه بدون محاسبه پاسخای اشتباه حساب کنیم میشه 23.33!!:cool:.....خوبه دیگه:D. به نظرم شک دارارو نزنین، من دیگه اینکارو نمی کنم. درسته وسوسه میشیم جواب بدیم، ممکنه درست باشه که احتمالشم هست. اما یه درصد فک کنین اشتباه باشه! نابود میکنه آدمو!

morteza*amini

عضو جدید
راجع به شک دار زدن یا نزدن توی اون فایل مشاوره اقای بابک رستمی میگن اینکه شک دار بزنیم یا نه بستگی به درصدتون داره. مثلا اگه مطمئن هستید که دیگه بالای 60 یا 70 زدید اجازه دارین شک دار بزنین چون اگرم غلط دربیان بازم اونقدرها تاثیر نداره ولی اگه میدونید تعداد درستاتون کمه ریسکش شک دار زدن خیلی خیلی بالاست و به شدت ترازرو پایین میکشه
مشاورم میگفت باید خودتو بشناسی بدونی تو چه درسی و چه مبحثی شک دار بزنی کار درستی کردی و کدوم مبحث اشتباه. اینو وقتی دارین تست میزنین امتحان کنید خیلی روش خوبیه. من وقتی به تستی شک دارم قبل از اینکه جوابو ببینم تکلیف خودمو روشن میکنم میگم اگه این تست کنکور باشه میزنم یا نه. بعد جوابو میبینم. بعد از چندین بار تکرار این کار واسه تستهای مختلف دستمون میاد که مثلا از هر بیست تا تستی که شک دار زدم 16 تا درست بوده واین یعنی میتونیم توی اون مبحث شک دارهارو بزنیم ولی اگه مثلا از هر 20 تا پنجاش درسته خب مشخصه سوادمون واسه اون مبحث(مثلا بحث پرسپکتیو درک) کمه پس نزنیم بهتره. این خودشناسی با تست زدن زیاد بدست میاد و الان که درحال تست زنی هستیم میشه این روش رو تمرین کرد.
(البته منظور از شک دار بین دوتا گزینه منظورمه ها.اگه بین سه تا بود که واقعا خودکشیه اگه تستو بزنیم)

soheil18

کاربر فعال

سلام دوستان
وقتتون پر از درس و تلاش..!!:)
آزمون جامع مرحله دوم هنرهای ساخت آکادمی رو کسی نداره قرار بده؟ فکر کنم این هفته آزمونش بود..:confused:
اگه آزمون جامع سوم سروشم دسترسی دارین واقعا لطف میکنید آپلود کنید.

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازمون جامع اول اکادمی معماری و هنرهای ساخت
http://s7.picofile.com/file/8248589834/azmoonjame1201951.pdf.html
http://s6.picofile.com/file/8248589850/jazmoon8195.pdf.html
نمیدونم اینا گذاشته بودم یانه اگه تکراریه پاکش کنم
پاسخنامه تشریحی نداشتم ببینبد اگه تو سایت هست خودتون دانلود کنید

سلام
ممنون بابت گذاشتن سوالا دوستم
فقط یه چیزی این پاسخنامش درسته؟؟؟
کسی پاسخ نامه تشریحی داره بذاره؟ تو سایتشون نبود متاسفانه

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازمون جامع اول اکادمی معماری و هنرهای ساخت
http://s7.picofile.com/file/8248589834/azmoonjame1201951.pdf.html
http://s6.picofile.com/file/8248589850/jazmoon8195.pdf.html
نمیدونم اینا گذاشته بودم یانه اگه تکراریه پاکش کنم
پاسخنامه تشریحی نداشتم ببینبد اگه تو سایت هست خودتون دانلود کنید
میشه لطفا کلید هنر ساخت رو هم بذارید...ممنون

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون بابت گذاشتن سوالا دوستم
فقط یه چیزی این پاسخنامش درسته؟؟؟
کسی پاسخ نامه تشریحی داره بذاره؟ تو سایتشون نبود متاسفانه

خواهش میکنم عزیزم...:gol:
نمیدونم درسته یا نه.. چون من خودم هنوز نزدم....اگه دوستم بقیه ازمونا را فرستاد با بقیه ازمونا جمعه میذارم

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یکی از دوستان اینو گفته
جمعه آزمون موسسه پردیس رایگانه.به دوستای داوطلب آزمون ارشدتونم بگین شرکت کنن جامعه آماری بالا باشه.🌸🙂🌸
هم میتونید حضوری شرکت کنید
هم اینترنتی
الان تماس بگیرید ثبتنام کنید

88872213

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها یکی از دوستان اینو گفته
جمعه آزمون موسسه پردیس رایگانه.به دوستای داوطلب آزمون ارشدتونم بگین شرکت کنن جامعه آماری بالا باشه.🌸🙂🌸
هم میتونید حضوری شرکت کنید
هم اینترنتی
الان تماس بگیرید ثبتنام کنید

88872213
مژده جان کسایی که دانشجوی این موسسه نیستن هم میتونن شرکت کنن!!

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها درصد و رتبه آزمون سروش رو هم بذارید...کارنامه من هنوز نیومده اما واسه معماری اومده

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم پیشرفت نداشتم
زبان : 55.6
ایستایی : 64.4
سیستم 38.7
طراحی فنی : 50
رتبه تکنولوژی : 40
میشه لطفا اون جدول میانگین و حداکثر درصد هنرهای ساخت رو هم بزارید

بالا