آزمون نظام مهندسی 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

daniel23

عضو جدید
لطفا لینک تمام منابع ازمون وکتابهای مرتبطو به اشتراک بذارید.

سحرخیز

عضو جدید
دوستان تو درسای نظام مهندسی که از چارت لیسانس باید پاس کنیم حداقل نمره چند باید باشه ؟

daniel23

عضو جدید
اونجوری که دوستان گفتند پاس کردنش ملاکه,به نظر من یه محدودیت نمره ای,
حداقل بالاتراز10 داره

babakv

عضو جدید
اونجوری که دوستان گفتند پاس کردنش ملاکه,به نظر من یه محدودیت نمره ای,
حداقل بالاتراز10 داره

خوب این میشه همون پاس کردن دیگه !!!
به نظر شما کمتر از 10 هم میشه پاس شد درسی رو ؟!!!!

freeman_ast

عضو جدید
معرفی منبع جهت تهیه جزوه آمادگی آزمون

معرفی منبع جهت تهیه جزوه آمادگی آزمون

دوستان لطفاً جهت تهیه جزوه کامل و مفید به وبلاگ زیر مراجعه نمایید: http://www.payeh3.blogfa.com

r.a1390

عضو جدید
اگر داريد براي نظام مهندسي درس ميخونيد براي تبادل اطلاعات و پرسش و پاسخ به www.iranomran.comمراجعه كنيد .... تالار گفتمان

babakv

عضو جدید

mnai49

عضو جدید
[h=2]مواد آزمون ورود به حرفه‌ مهندسان(پایه سه) رشته تاسيسات مکانیکی[/h]
قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان مصوب 74 و آئين‌نامه اجرائي آن -ويرايش 1390
• مبحث دوم ( نظامات اداري )-ويرايش 1384
• مبحث دوازدهم ( ايمني و حفاظت كار در حين اجرا )-ويرايش 1385
• مبحث چهاردهم ( تاسيسات گرمايي،تعويض هوا و تهويه مطبوع )-ويرايش 1391
• مبحث پانزدهم (آسانسورها و پله‌هاي برقي )-ويرايش 1387
• مبحث شانزدهم (تأسيسات بهداشتي )-ويرايش 1391
• مبحث هفدهم (لوله‌كشي گاز طبيعي ساختمانها )-ويرايش 1389
• مبحث نوزدهم (صرفه‌جوئي در مصرف انرژي )-ويرايش 1389
• *طرح و اجراي تاسيسات مكانيكي
براي مواردي كه با علامت ( * ) مشخص شده است، از مراجع معتبر فني و مهندسي شامل كتابهاي دانشگاهي و انجمنهاي بين‌المللي صنعت تأسيسات استفاده گردد.
• تذكر1: منظور از مباحث، مباحث مقررات ملي ساختمان مي‌باشد.
• تذكر2: در صورت تناقض بين مباحث مقررات ملي ساختمان و ساير مدارك فني، مباحث مقررات ملي ساختمان ملاك عمل خواهد بود.
• تذكر3: آخرين نسخه معتبر مدارك و منابع فني اعلام شده ملاك عمل خواهد
بود.
بسمه تعالی
قابل توجه مهندسان حقوقی و حقیقی و دست اندرکاران مهندسی ساختمان
ویرایش دوم مبحث چهاردهم مقررات ملّی ساختمان (مصوب سال 1391) با عنوان «تأسیسات مکانیکی» ، ویرایش سوم مبحث شانزدهم مقررات ملّی ساختمان (مصوب سال 1391) با عنوان «تأسیسات بهداشتی» و ویرایش اول مبحث بیست و یکم مقررات ملّی ساختمان (مصوب سال 1391) با عنوان «پدافند غیرعامل» جهت بهره‌برداری عموم چاپ و منتشر و از این تاریخ رعایت آن درکلیه ساخت و سازهای موضوع قانون الزامی است.
"دفتر مقررات ملّی ساختمان"
www.inbr.ir

daniel23

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
همانطور که یکی از دوستان لطف کردند واطلاع دادند بالاخره نتایج اومد.
من 80%زدم ودرکل فکرکنم تاسیسات امسال خیلی اسون بود. امیدوارم شما هم موفق شده باشید.اگه امکان داره شما هم جواباتون رو اشتراک بزارید تا بقیه هم بدونن چه خبر بوده.
در ضمن اگه چیزی در مورد بعد از اخذ مدرک: نظیر چگونگی ورود به بازار کار:تجربیات دیگران و...دارید SHARE کنید.

mparisaei

عضو جدید
دوستان مهندس مکانیک با گرایش ساخت و تولید برای ورود به نظام مهندسی ساختمان باید چه بکند؟

silverman24

عضو جدید
سلام بچه ها
آقا آزمون امسال بغیر از اسفند، شهریور هم برگزار میشه؟

k1keyvan27

عضو جدید
کسی میدونه امتحان بعدی کی برگزار میشه؟سالی دو بار امتحان میگیرن یا 1 بار؟
برا آمادگی فقط مباحث رو خوندین یا از منابع دیگه هم استفاده کردین؟

daniel23

عضو جدید
mechanic sakht ta onjaii ke man midonam nemitone
emtahan az emsal be bad sali 2bar esfand va shahrivar bargozar mishe
be tore motovaset ageh mabaheso bekhoonin ta 35 soal az 60 ta ro mitonin bezanin albateh bayad kamelan mosalat bashin
ke risk mahsoob mishe va bayad ketabaye dige ham bekhonin
man shakhsan ye ketabeh hallolmasaele salaye gozashteh ro khondam ke mofid bood
say konin zyad khodetono sar dar gom nakonin
chon emtahan ketab baze va aval bayad soalaye mabahes ke zadanesh rahattare ro bezanin
manabe mitone danestehaye daneshgah va khondane jozavate estandard mesle128 bashe
dar kol age be ketaba kamelanmosallat bashin ba nomreh napeloni rahat ghabool mishin
albatteh emsal soala az mabahes kheyli bod va kheylia rahat ghabol shodan
salaye ghabl hododan25-30az manabeh tarif sode mesle ashare va career,... ke khondanesh kheyli vagh gire miomad

kazem791

عضو جدید
سلام ، من شهریور 91 توی آزمون شرکت کردم و همان بار اول قبول شدم . ثبت نام دوره جدیداز 16 دیماه 91 شروع میشه :
کاملترین سایت موجود برای آزمون های نظام مهندسی برق و مکانیک :
www.zmoonline.ir
معرفی سازمان نظام مهندسی ، مدارک لازم برای عضویت ، معرفی رشته های مجاز به عضویت در این سازمان ، معرفی منابع آزمون ، اطلاع رسانی تاریخ های مهم با پیامک و ایمیل و برگزاری آزمون آمادگی و آزمایشی نظام مهندسی برق و مکانیک و بخش راهنمایی و مشاوره به تمام نکات مورد نیاز شما پاسخ میده . موفق باشی

k1keyvan27

عضو جدید
سلام ، من شهریور 91 توی آزمون شرکت کردم و همان بار اول قبول شدم . ثبت نام دوره جدیداز 16 دیماه 91 شروع میشه :
کاملترین سایت موجود برای آزمون های نظام مهندسی برق و مکانیک :
www.zmoonline.ir
معرفی سازمان نظام مهندسی ، مدارک لازم برای عضویت ، معرفی رشته های مجاز به عضویت در این سازمان ، معرفی منابع آزمون ، اطلاع رسانی تاریخ های مهم با پیامک و ایمیل و برگزاری آزمون آمادگی و آزمایشی نظام مهندسی برق و مکانیک و بخش راهنمایی و مشاوره به تمام نکات مورد نیاز شما پاسخ میده . موفق باشی
www.azmoonline.ir
این آدرس درسته.البته 50 هزار تومنم هزینه ثبت نامشه ولی اطلاعات خوبی داره

kazem791

عضو جدید
مواد آزمون ورود به حرفه‌ مهندسان(پایه سه) رشته تاسيسات مکانیکی
قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان مصوب 74 و آئين‌نامه اجرائي آن -ويرايش 1390
• مبحث دوم ( نظامات اداري )-ويرايش 1384
• مبحث دوازدهم ( ايمني و حفاظت كار در حين اجرا )-ويرايش 1385
• مبحث چهاردهم ( تاسيسات گرمايي،تعويض هوا و تهويه مطبوع )-ويرايش 1391
• مبحث پانزدهم (آسانسورها و پله‌هاي برقي )-ويرايش 1387
• مبحث شانزدهم (تأسيسات بهداشتي )-ويرايش 1391
• مبحث هفدهم (لوله‌كشي گاز طبيعي ساختمانها )-ويرايش 1389
• مبحث نوزدهم (صرفه‌جوئي در مصرف انرژي )-ويرايش 1389
• *طرح و اجراي تاسيسات مكانيكي
براي مواردي كه با علامت ( * ) مشخص شده است، از مراجع معتبر فني و مهندسي شامل كتابهاي دانشگاهي و انجمنهاي بين‌المللي صنعت تأسيسات استفاده گردد.
• تذكر1: منظور از مباحث، مباحث مقررات ملي ساختمان مي‌باشد.
• تذكر2: در صورت تناقض بين مباحث مقررات ملي ساختمان و ساير مدارك فني، مباحث مقررات ملي ساختمان ملاك عمل خواهد بود.
• تذكر3: آخرين نسخه معتبر مدارك و منابع فني اعلام شده ملاك عمل خواهد
بود.
بسمه تعالی
قابل توجه مهندسان حقوقی و حقیقی و دست اندرکاران مهندسی ساختمان
ویرایش دوم مبحث چهاردهم مقررات ملّی ساختمان (مصوب سال 1391) با عنوان «تأسیسات مکانیکی» ، ویرایش سوم مبحث شانزدهم مقررات ملّی ساختمان (مصوب سال 1391) با عنوان «تأسیسات بهداشتی» و ویرایش اول مبحث بیست و یکم مقررات ملّی ساختمان (مصوب سال 1391) با عنوان «پدافند غیرعامل» جهت بهره‌برداری عموم چاپ و منتشر و از این تاریخ رعایت آن درکلیه ساخت و سازهای موضوع قانون الزامی است.
"دفتر مقررات ملّی ساختمان"
www.inbr.ir

با سلام
لیست منابعی که معرفی کردید کامل نیست . برای آزمون اصفند 91 مبحث بیست و یکم ( پدافند غیر عامل ) هم اضافه شده دوستان جا نمونن.
توی این سایت اطلاعات خوب و به روزی وجود داره . بصورت آنلاین هم می تونید تست بزنید و آمادگی خودتونو بسنجید . فعلا امکاناتش رایگانه . عجله کنید
www.azmoonline.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.