آزمون نظام مهندسی مرداد 94

sadeghjalilian

عضو جدید
خبرمهم خبر مهم..........کلید اولیه ازمون نظام مهندسی بر روی سایت قرار گرفت.....سریعا دانلود کنید و غلطهاشو بررسی کنید(امیدوارم بالای 50 بشید و قبول...)..........انیشتین من که ازمون نداشتم زودتر از همتون در جریان کلیدا قرار گرفتم..منو نداشتین چه کار میکردین:biggrin:

sadeghjalilian

عضو جدید
پس کجاییدشماها...کلیدهاتون اومد .اگه من نگم تا 10روز دیگه متوجه نمیشیدکه اومده(6روز فرصت اعتراض دارید)...احساس میکنم تو یه بیابون دارم فریاد میکشم وکسی نیست گوش بده....بابا کلیدای اولیه اومد...ولش کن من برم به زندگیم برسم شما بعدا این پیاما رو میبینینو...

انیشتن

عضو جدید
پس کجاییدشماها...کلیدهاتون اومد .اگه من نگم تا 10روز دیگه متوجه نمیشیدکه اومده(6روز فرصت اعتراض دارید)...احساس میکنم تو یه بیابون دارم فریاد میکشم وکسی نیست گوش بده....بابا کلیدای اولیه اومد...ولش کن من برم به زندگیم برسم شما بعدا این پیاما رو میبینینو...

دستت درد نکنه آقایون داداشا بدویین جوابا اومد هرکی اعتراض داره بنویسیم.

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان
برای نظام مهندسی اگه رشته غیر مرتبط باشه نمیشه شرکت کرد؟!!
و هیچ راهی نداره؟!!
ممنون میش کمکم کنید

sadeghjalilian

عضو جدید
سلام
دوستان
برای نظام مهندسی اگه رشته غیر مرتبط باشه نمیشه شرکت کرد؟!!
و هیچ راهی نداره؟!!
ممنون میش کمکم کنید

حتی مهندسی مکانیک گرایشهای خودرو و ساخت و تولید هم نمیتونند پروانه نظام مهندسی بگیرند(خیلی جدی ام موارد رو بررسی میکنند)تنها راحتون اخذ مدرک لیسانس در رشته های عمران..یا مکانیک و معماری و برق هستش( در برخی گرایشها ...)
من سه ساله پروانه گرفتم...متاسفانه جواب سوال شما خیر است..

asgar33

عضو جدید
رو سوال پمپ اعتراض دارم. وقتی فشار تو دهانه ورودی پنجاه بشه و فشار بخار اب هم دو دهم متر مگه npsha نمیشه p_PW
اگه کسی توجیح داره بگه تا رو این سوال اعتراض نکنیم

انیشتن

عضو جدید
درصد واقعیت چنده .....
دقیقا چند تا درست و چند تا غلط.............نگران نباش از فردا به صورت خود جوش اعتراضاشروع میشه(نزدیک10000نفر مکانیک شرکت کرده....)..چندی الان..

47میشم.اصلا یادم نمیاد که بعضی هارو جواب دادم گنگم
میگم 2تا سوال حذف کنن 2نمره میدن؟

انیشتن

عضو جدید
رو سوال پمپ اعتراض دارم. وقتی فشار تو دهانه ورودی پنجاه بشه و فشار بخار اب هم دو دهم متر مگه npsha نمیشه p_PW

من جواب ندادم اما توروخدا تو این اعتراضا بزنیم من دیگه بایس این دفعه قبول شم اصلا حوصله خوندن ندارم. هراعراضی داشتین در هرسوال منم هستم

انیشتن

عضو جدید
دوستان سلام !
با توجه به اینکه چند ماه دیگه آزمون نظام مهندسی برگزار میشه این تاپیک رو ایجاد کردم که در بارش صحبت کنیم.
ممنون میشم دوستان تو بحث شرکت کنند:gol:

کجایی مدیر بیا اعتراض جوابا اومد داداش خواب موندی؟

sadeghjalilian

عضو جدید
47میشم.اصلا یادم نمیاد که بعضی هارو جواب دادم گنگم
میگم 2تا سوال حذف کنن 2نمره میدن؟

دقیق بنویس...مثلا 47.01 رو به بالا گرد میشه و49 چاپ میشه...درصدتو دقیق بنویس تا بتونم بگم با حذف چند سوال قبول میشی....مثلا 46.97یا 47.34 و در ضمن اینکه سوالاتی که حذف میشن رو به دلیل اینکه ممکنه اگه سوال درستی میومد جواب صحیح میدادین رو مجبورن امتیاز درست حل کردنشو به همه...همه ...همه ...بدن..و امتیاز درست بودن دو تا سوال میشه حدود2تقسیم بر60 ضربدر100یعنی حدود3.33درصد میرید بالا ...به شرطی که الان اون حذفیات نهایی رو جزئ درستها براخودتون در نظر نگرفته باشید(سوالات مبهم و...حذف میشه...حتی اگه الان مثلا نوشته باشه گزینه 2یا...

انیشتن

عضو جدید
دقیق بنویس...مثلا 47.01 رو به بالا گرد میشه و49 چاپ میشه...درصدتو دقیق بنویس تا بتونم بگم با حذف چند سوال قبول میشی....مثلا 46.97یا 47.34 و در ضمن اینکه سوالاتی که حذف میشن رو به دلیل اینکه ممکنه اگه سوال درستی میومد جواب صحیح میدادین رو مجبورن امتیاز درست حل کردنشو به همه...همه ...همه ...بدن..

46.97

انیشتن

عضو جدید
بچه ها بایس 5 6 تا سوال اعتراض کنیم تا 5تاسوال حذف کنن من قبول بشم توروخدا اعتراض کنین آبجیا داداشا بیان کجایین؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیان بداد من برسین.من نمیخوام روفوزه شم توروخدا آبروم در خطره.

sadeghjalilian

عضو جدید
اگه سوالات مشکل داشته باشند متن اعتراض رو بنویس و به شیوه زیر عمل کنید...........

عنوان: درج دفترچه و كليد سوالات آزمون‌هاي ورود به حرفه مرداد 1394 تاريخ: چهار شنبه 14 مرداد 1394
درج دفترچه و کلید سوالات آزمون‌های ورود به حرفه مرداد 1394
پیرو برگزاری آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی مرداد ماه 94، بدینوسیله اعلام مي‌دارد دفترچه و كليد سوالات آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است. داوطلبان مي‌توانند درصورت اعتراض به سوالات و پاسخنامه‌هاي آن، اعتراضات خود را با فرمت مندرج در فایل زير حداكثر تا تاريخ 20 مرداد 1394 به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمايند. لازم بذكر است از ارسال درخواست‌هاي تكراري جداً اجتناب نماييد. طبق روال معمول آزمون‌ها، بررسي سوالات حتي با ارسال يك مورد اعتراض نيز انجام مي‌شود و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد. بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده پس از بررسي اعتراضات قطعي است و هيچگونه درخواستي در اين خصوص قابل استماع نخواهد بود و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي شركت نمايند. به اعتراضاتي كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

دانلود فرم اعتراض

فرم اعتراض رو باید از خود سایت بگیرید(سایت دفتر مقررات ملی ساختمان و ..قسمت اخبار و...(اینجا غیر فعاله و..)(اینم لینکش...http://inbr.ir/news/uNew.aspx?ID=479)

تذکر: لطفاً نام فایلword را بر حسب شماره تلفن همراه خود ذخیره و ارسال نمایید.
بعنوان مثال:
09121111111.docx
دفتر مقررات ملّی ساختمان

sadeghjalilian

عضو جدید

شما نگفتی چند درصد شدی(دقیق با صدم بگو.......تو بیمارستان اقای زهتاب (فیلم در حاشیه رو که دیدید..)کسی نمیتونه. پول نده و ... درصد نگه ......)(اقایون داداشام...)

انیشتن

عضو جدید
اگه سوالات مشکل داشته باشند متن اعتراض رو بنویس و به شیوه زیر عمل کنید...........

عنوان: درج دفترچه و كليد سوالات آزمون‌هاي ورود به حرفه مرداد 1394 تاريخ: چهار شنبه 14 مرداد 1394
درج دفترچه و کلید سوالات آزمون‌های ورود به حرفه مرداد 1394
پیرو برگزاری آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی مرداد ماه 94، بدینوسیله اعلام مي‌دارد دفترچه و كليد سوالات آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است. داوطلبان مي‌توانند درصورت اعتراض به سوالات و پاسخنامه‌هاي آن، اعتراضات خود را با فرمت مندرج در فایل زير حداكثر تا تاريخ 20 مرداد 1394 به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمايند. لازم بذكر است از ارسال درخواست‌هاي تكراري جداً اجتناب نماييد. طبق روال معمول آزمون‌ها، بررسي سوالات حتي با ارسال يك مورد اعتراض نيز انجام مي‌شود و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد. بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده پس از بررسي اعتراضات قطعي است و هيچگونه درخواستي در اين خصوص قابل استماع نخواهد بود و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي شركت نمايند. به اعتراضاتي كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

دانلود فرم اعتراض

فرم اعتراض رو باید از خود سایت بگیرید(سایت دفتر مقررات ملی ساختمان و ..قسمت اخبار و...(اینجا غیر فعاله و..)(اینم لینکش...http://inbr.ir/news/uNew.aspx?ID=479)

تذکر: لطفاً نام فایلword را بر حسب شماره تلفن همراه خود ذخیره و ارسال نمایید.
بعنوان مثال:
09121111111.docx
دفتر مقررات ملّی ساختمان

دستت درد نکنه ایشالاه خوشبخت بشی دومادبشی قبول بشی دکترا

انیشتن

عضو جدید
آبجیا.داداشا کجایین؟اگر خوابین فردا بیاین بنویسیم وقت تنگه تورو خدا بجنیبن.

بالا