آزموني براي تعيين تيپ شخصيت شما

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم 7تا بله داشتم
تعجب کردم همش خیر در اومد.

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
بابا شايعه اس كي گفته رشتيا آرومن هر كي ميگه پس تا حالا رشتي نديده ما كه اهل اينجاييم و اينجا زندگي مي كنيم دور و برمون آدم آرومي نمي بينيم كه هيچ همه قاطي هستن فكر كنم حالا آرومش ما دو تا هستيم
آخه من داداشم رشت درس می خونه گفته رشتیها نسبت به بقیه شمالیها -مخصوصا انزلی ها- آرومترند!

Imaginary

عضو جدید
من يه دکتر قلب خوب سراغ دارم آدرسشو ميخوای

ممنون من نیازی به دکتر ندارم زندگی کوتاهش خوبه چیه اندازه کوه البرز عمر کنی و هیچی به هیچی عمر کوتاه با لذت بهتر از عمر طولانی با ذلت در ضمن من خودمم نمیدونم کجاییم فقط می دونم مامان وبابام ایرانی بودن اونم طبق شواهد موجود ثابت شده حالا چقده تحریف کردن خدا داند:surprised:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
10تا بله 10 تا خير.....
خومونيم تا حالا آدم به اين نرمالي ديده بودي؟؟؟:biggrin:

mohammad3947

عضو جدید
ممنون من نیازی به دکتر ندارم زندگی کوتاهش خوبه چیه اندازه کوه البرز عمر کنی و هیچی به هیچی عمر کوتاه با لذت بهتر از عمر طولانی با ذلت در ضمن من خودمم نمیدونم کجاییم فقط می دونم مامان وبابام ایرانی بودن اونم طبق شواهد موجود ثابت شده حالا چقده تحریف کردن خدا داند:surprised:

شما چه خوش بينی
من فکر کنم تو جوون مرگ
ميشی
با اون 20 تی که اوردی
حالا لذت پيش کش :cry::cry::cry:

mohammad3947

عضو جدید
اخه من واسه شما غصه نميخورم
واسه مامان و بابات ناراحتم
نميتونن تو این سن این وضعو تحمل کنن

Imaginary

عضو جدید
اخه من واسه شما غصه نميخورم
واسه مامان و بابات ناراحتم
نميتونن تو این سن این وضعو تحمل کنن

خیالت راحت هیچ کس دلشم نمی لرزه:cool: ماما ن وبابای من اونقد گرفتاری دارن که وقتشونو واسه این چیزای پیش پا افتاده تلف نمی کنن;)

Imaginary

عضو جدید
اوکی پسر خوب هر جور شما دوست داری فک کن اگه شما میشناسی به منم بگو بابا بی خیال دنیا دو روزه بشینم در مورد این چیزا بفکرم که زودتر می میرم:surprised:

mohammad3947

عضو جدید
نه من ميگم پاشو يه فکری به حال خودت بکن که پسفردا جلوی بچهات
سر افکنده نشی
بده به فکره آيندتم

mansuor

عضو جدید
بابا یکی منو بگیره:eek:!من شدم 21 بله!امروز باید برم ببینم بیماری قلبی دارم یا نه:cry:

Imaginary

عضو جدید
بچه چیه بابا تو مثه این که خیلی جدی گرفتی اصلا من اینجوری حال میکنم کم کم دارم جوش میارما:razz:

mansuor

عضو جدید
به همراه من
البته من رو يكي شك داشتم بله بگم يا نمي دونم!!!

منصور جون یه وصیت بنویس که امتیازا و پستهات رو بین بچه ها تقسیم کنی
ورثت کیه ؟ :biggrin:
البته اول بذار آمار پستها و امتیازات بره بالا .....!

افشین من تازه به خودم یکم حال دادم یه 2 تاشو زدم نمیدوم!وگرنه جوابش بله بود!:cry:

نیما خداییش راست میگی یکم اینجوری پیش برم باید وصیتمو کنم.من نمی خوام به این زودی بمیرم:crying:

اگه بچه ها خبیر از من نشد بدونید قلبم وایساده!تا اون موقع هرچی پست داشتم مال نیما.امتیازاتم هم قابل نیست!فکر نکنم تا اون موقع به گرد مال نیما هم برسه.ولی باشه اونم مال هرگی پول خورد احتیاج داره:smoke:

این 62 تا پست رو فک کنم تا اون موقع هم از دست بدی
چون اکثرش توی تاپیکایی بوده که احتمال داره حذف شه!
امتیازت هم همین !
پس میخوای چی بذاری بعد از خودت تا اقلا بچه ها 5شنبه ها واست فاتحه بخونن ؟ !
:biggrin:

mansuor

عضو جدید
چرااااااا پاک شه اخه من از دار دنیا همین چند پستو دارم:crying:

من الان فقیرترین عضو اینجام.به منه بی پست کمک کنید:whistle: