آری زن و مرد مکمل یکدیگرند

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
مرد شوكت زندگي است
زن شكوه زندگي
مرد عظمت است
زن زيبايي است
مرد قدرت است
... زن بركت است
مرد بودن است
زن شدن است
مرد هيبت است
زن طراوت است
شوكت بي شكوه
عظمت بي زيبايي
قدرت بي بركت
بودن بي شدن
هيبت بي طراوت..
پشیزی نمی ارزد.
آری زن و مرد مکمل یکدیگرند

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها میگن انسان قبل از ازدواج کامل نیست ... بعد ازدواج ... کامل میشه ..... حرف چرتیه .... انسان بعد از ازدواج کمال نمیشه که هیچ ... ناقصم میشه .. مخصوصا .. مرد .... انسان .... از لحظه تولد یه موجود کامل و تکامل یافته ای هست.....

asghar rahmati

عضو جدید
بعضی ها میگن انسان قبل از ازدواج کامل نیست ... بعد ازدواج ... کامل میشه ..... حرف چرتیه .... انسان بعد از ازدواج کمال نمیشه که هیچ ... ناقصم میشه .. مخصوصا .. مرد .... انسان .... از لحظه تولد یه موجود کامل و تکامل یافته ای هست.....

یعنی شما از زمانی که به دنیا اومدین تا حالا هیچ تغییری نکردین همون لحظه که به دنیا اومدین در مورد همه چیز اطلاعات داشتین ...

(sonya joon) به خاطر متنی که نوشتی ازتون تشکر میکنم ... خیلی جالب بود...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خوب شما ازدواج نکن
اجباری در کار نیست
اما زشته به عقاید دیگران بد بگید و انها رو چرت بدونید
به نظر باید دید کمال و تکامل یافتگی تو ذهن هرکس چطور معنی پیدا کرده
اونموقعست که خودمون کامل یا ناقص میدونیم

atimehr

عضو جدید
خوب شما ازدواج نکن
اجباری در کار نیست

بله درس میگن ایشون.

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز

من نمیخوام مثل شما به نظر بقیه توهین کنم
ولی به نظرمن حرفتون کاملا اشتباهه
شما تو همه تاپیکا دارین توهین میکنین زشته..........

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی شما از زمانی که به دنیا اومدین تا حالا هیچ تغییری نکردین همون لحظه که به دنیا اومدین در مورد همه چیز اطلاعات داشتین ...

(sonya joon) به خاطر متنی که نوشتی ازتون تشکر میکنم ... خیلی جالب بود...

از نظر دهنی جسمانی ..... از اون لحاظ که امادگی اموزش همه چیز رو داشتیم ....و رفته رفته به اطلاعاتمون افزوده شده ..... این حرف درستی که نیست که میگن انسان قبل از ازدواج ناقص هست بعد از ازدواج کامل میشه ...

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شما ازدواج نکن
اجباری در کار نیست

توهین نکردم شما بگید .... یعنی از نظر شما ... مرد یا زن ازدواج نکنند ....کامل نمیشن .... چیه ازدواج باعث میشه کامل بشن ؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیخوام مثل شما به نظر بقیه توهین کنم
ولی به نظرمن حرفتون کاملا اشتباهه
شما تو همه تاپیکا دارین توهین میکنین زشته..........

من کی توهین کردم ..... وقتی یه نظر مخالف نظر شما گفته میشه ..... اسمشو میذارید توهین ..... میشه بگید کجای حرف من توهین بود....من فقط نظر خودم رو گفتم...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

توهین نکردم شما بگید .... یعنی از نظر شما ... مرد یا زن ازدواج نکنند ....کامل نمیشن .... چیه ازدواج باعث میشه کامل بشن ؟
به نظر من تا زمانیکه ادم بچه است کمتر متوجه مشکلات میشه اما هر زمانیکه بزرگتر میشه بیشتر به مشکلات پی میبره بیشتر میفهمه و نیاز به یه همسفر داره یه ادمی که بتونه بهش اعتماد کنه و بتونه با اون به ارامش برسه ااین نیاز هم شامل هر دو جنبه نیاز انسان میشه -اگر تو جامعه نباشید یه ادم منزوی باشی نمیتونی به کمال برسی -اگرهم ازدواج نکنی تقریبا اینجوریاست بعدشم -ادم به دنیا اومده زندگی کنه زندگیم یعنی اینکه بزرگ بشه تو اجتماع و تو خونواد باشه-ازدواج بکنه-زن بودن یا مردن بودن رو -پدر بودن یا مادر بودن و...............تجربه کنه-خواه یا ناخواه یه روزی پدرانمون و مادرانمون مارو تنها میزارند اینجا نیاز به اون ادم زیادتر میشه -خواهرو و برادر جای خودشون دارند و عزیز هستند اما نمیتونند با توجه به شرایط زندگی موجود به اونها پناه ببری و تنهایت با انها از بین ببری نمیتونند هم صحبت خوبی براتون باشن نمیتونی باهاشون اروم بشی و....................
ضمنا یه سری نیازهایی به طور غریزی در انسانم هست که باید ارضا بشه که راه شرعیش ازدواج کردنه داداشیجان

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تا زمانیکه ادم بچه است کمتر متوجه مشکلات میشه اما هر زمانیکه بزرگتر میشه بیشتر به مشکلات پی میبره بیشتر میفهمه و نیاز به یه همسفر داره یه ادمی که بتونه بهش اعتماد کنه و بتونه با اون به ارامش برسه ااین نیاز هم شامل هر دو جنبه نیاز انسان میشه -اگر تو جامعه نباشید یه ادم منزوی باشی نمیتونی به کمال برسی -اگرهم ازدواج نکنی تقریبا اینجوریاست بعدشم -ادم به دنیا اومده زندگی کنه زندگیم یعنی اینکه بزرگ بشه تو اجتماع و تو خونواد باشه-ازدواج بکنه-زن بودن یا مردن بودن رو -پدر بودن یا مادر بودن و...............تجربه کنه-خواه یا ناخواه یه روزی پدرانمون و مادرانمون مارو تنها میزارند اینجا نیاز به اون ادم زیادتر میشه -خواهرو و برادر جای خودشون دارند و عزیز هستند اما نمیتونند با توجه به شرایط زندگی موجود به اونها پناه ببری و تنهایت با انها از بین ببری نمیتونند هم صحبت خوبی براتون باشن نمیتونی باهاشون اروم بشی و....................
ضمنا یه سری نیازهایی به طور غریزی در انسانم هست که باید ارضا بشه که راه شرعیش ازدواج کردنه داداشیجان

ماشالله من اونقدر مشکلات دارم که هر کسی جای من بود 100% خود کشی رو کرده بود .... در ضمن مثلا ادم تنهایی زندگی کنه بده؟ خودشو خدای خودش...... یعنی وقتی مشکلات زیاد باشه ادم میره دنبال همسر؟ چه حرف خنده داری.... الان تو این زمونه ازدواج خودش یه مشکلات اساب داره .... که ادم هنگ میکنه ....این نیاز های غرریزی هم شده واسه ما بهمونه .... اهان یکی پول واسه نیاز عزیزی خود میره ازدواج میکنه ....میدیوید الان خرج ازدواج چقدر هست .... همون پولایی که دام تو چند سال زحمت و رنج به دست اورده تو یه شب میره رو هوا ....... ادم مثلا تا اخر عمرش ازدواج نکنه ... مشکلیه .. میره جهنم؟ فرشته ها اخش میکنند؟
.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ماشالله من اونقدر مشکلات دارم که هر کسی جای من بود 100% خود کشی رو کرده بود .... در ضمن مثلا ادم تنهایی زندگی کنه بده؟ خودشو خدای خودش...... یعنی وقتی مشکلات زیاد باشه ادم میره دنبال همسر؟ چه حرف خنده داری.... الان تو این زمونه ازدواج خودش یه مشکلات اساب داره .... که ادم هنگ میکنه ....این نیاز های غرریزی هم شده واسه ما بهمونه .... اهان یکی پول واسه نیاز عزیزی خود میره ازدواج میکنه ....میدیوید الان خرج ازدواج چقدر هست .... همون پولایی که دام تو چند سال زحمت و رنج به دست اورده تو یه شب میره رو هوا ....... ادم مثلا تا اخر عمرش ازدواج نکنه ... مشکلیه .. میره جهنم؟ فرشته ها اخش میکنند؟
.
ای بابا همه مشکلات دارند با نگاهت بهش طوری باشه که سعی بکن حلش کنی نه شونه خالی کنی گلیجان-زندگی با وجود این سختی و مشکلاته که مفهوم پیدا میکنه شما که بنده خوب خدایی چرا اینا ازمایشهای خداست دیگه!!!!
ببین گلیجان دیگاه شما با من فرق میکنه
نه هرکس مشکل داره نمیره سراغ ازدواج منظور بنده این بود که انسان نیاز به یک نفر داره که در مشکلات کنارش باشه یه همدم یه انسان برای کمک بهش برای رشد و پیشرفت-من در جایگاه شما نیستم که بتونم خودم و خداام تنها تصور کنم و فقط بندگی خدا کنم مطمئنا خدام این نمیخواد اگه میخواست ازدواج از اول بنا نمیکرد-به نظر من ازدواج مشکل نیست ما ادما چون با دید غلط وارد زندگی مشترک میشیم اینطور تصور میکنیم
ازدواج پذیرش مسئولیته گلیجان و اینهم باید زمانی اتفاق بیفته که شما امادگیش داشته باشی یعنی به این درک رسیده باشی که باید از خودت گذشت کنی در برابر کسی که باقی عمرت میخوای در کنارش باشی و این قبول کنی که باید از برخی منافع بگذری تا به منافع دیگه دست پیدا کنی و......................
تا اونجایی که من میدونم نیازهای غریزی بهانه نیست تا بودند و بودم وجود داشته و مطمئنا وجود خواهد داشت
خوب درمورد پولام ادم زحمت میکشه پولش برای خانوادش خرج کنه دیگهمیخواد جمع کنه به چی برسه؟!
شما ازدواج نکن
اما به نظر من انسان نیا ز به خانواده داره و باید ازدواج کنه

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا همه مشکلات دارند با نگاهت بهش طوری باشه که سعی بکن حلش کنی نه شونه خالی کنی گلیجان-زندگی با وجود این سختی و مشکلاته که مفهوم پیدا میکنه شما که بنده خوب خدایی چرا اینا ازمایشهای خداست دیگه!!!!
ببین گلیجان دیگاه شما با من فرق میکنه
نه هرکس مشکل داره نمیره سراغ ازدواج منظور بنده این بود که انسان نیاز به یک نفر داره که در مشکلات کنارش باشه یه همدم یه انسان برای کمک بهش برای رشد و پیشرفت-من در جایگاه شما نیستم که بتونم خودم و خداام تنها تصور کنم و فقط بندگی خدا کنم مطمئنا خدام این نمیخواد اگه میخواست ازدواج از اول بنا نمیکرد-به نظر من ازدواج مشکل نیست ما ادما چون با دید غلط وارد زندگی مشترک میشیم اینطور تصور میکنیم
ازدواج پذیرش مسئولیته گلیجان و اینهم باید زمانی اتفاق بیفته که شما امادگیش داشته باشی یعنی به این درک رسیده باشی که باید از خودت گذشت کنی در برابر کسی که باقی عمرت میخوای در کنارش باشی و این قبول کنی که باید از برخی منافع بگذری تا به منافع دیگه دست پیدا کنی و......................
تا اونجایی که من میدونم نیازهای غریزی بهانه نیست تا بودند و بودم وجود داشته و مطمئنا وجود خواهد داشت
خوب درمورد پولام ادم زحمت میکشه پولش برای خانوادش خرج کنه دیگهمیخواد جمع کنه به چی برسه؟!
شما ازدواج نکن
اما به نظر من انسان نیا ز به خانواده داره و باید ازدواج کنه
الان با این وضع نه تنها من ادم عاقل وبقیه ازدواج نمکینه ..... چون تو این زمونه ادم نمیتونه به خودش اعتماد کنه ......چه برسه به بقیه ... من خودم سعی میکنم مشکلاتم رو حل کنم .....مشگلات من با از بین رفتن ومردن بعضی افردا جامعه حل میشه ... در مورد مسولیت .... الان مردم اونقدر سمولیت دارند که میخوان .... فرار کنند ... شما میگی بیان ازدواج کنند .... صاحب مسولیت بشن ... خوب در مورد پول خرج کردن ... خوب یه ماه زن بره زحمت بکشه پول در بیاره ... مرد خرج کنه .... یه ماه هم مرد پول در بیاره.....بیادی هم در کار نیست .... ازدواج نکنه... پولاشو که یه عمر زحمت کشیده جمع کرده .. واسه خودش خرج کنه .. تا اخر عمر حالشو ببره ..... نیاد تو یه شب همشونو به فنا بده....

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
الان با این وضع نه تنها من ادم عاقل وبقیه ازدواج نمکینه ..... چون تو این زمونه ادم نمیتونه به خودش اعتماد کنه ......چه برسه به بقیه ... من خودم سعی میکنم مشکلاتم رو حل کنم .....مشگلات من با از بین رفتن ومردن بعضی افردا جامعه حل میشه ... در مورد مسولیت .... الان مردم اونقدر سمولیت دارند که میخوان .... فرار کنند ... شما میگی بیان ازدواج کنند .... صاحب مسولیت بشن ... خوب در مورد پول خرج کردن ... خوب یه ماه زن بره زحمت بکشه پول در بیاره ... مرد خرج کنه .... یه ماه هم مرد پول در بیاره.....
باشه شما ازدواج نکن
اما به ادمای که میخوان ازواج کنندم توهین نکن یعنی ما غیر عاقلیم که مخوایم ازدواج کنیم؟!
ازدواج یه ریسکه گلیجان اما نمیشه ازدواجم نکرد باید سعی کرد عاقلانه تصمیم گرفته تا میزان ریسکش کاهش داد
ای بابا به مرگ دیگران راضی نباش
بی مسئولیتیم باعث بی بند وباری میشه
در مرورد پول خرج کردنم که دیگه خداروشکر مرد وزن در کنارهم کار میکنن بهتر این فکر از ذهنتون پاک کنید وقتی مرید شدیم دیگه پول من و پول همسرم نداره پول ما میشه بنابراین باید باهم و در کنارهم خرجش کرد
به هر حال عقاید متفاوته و اینم طبیعی هست

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه شما ازدواج نکن
اما به ادمای که میخوان ازواج کنندم توهین نکن یعنی ما غیر عاقلیم که مخوایم ازدواج کنیم؟!
ازدواج یه ریسکه گلیجان اما نمیشه ازدواجم نکرد باید سعی کرد عاقلانه تصمیم گرفته تا میزان ریسکش کاهش داد
ای بابا به مرگ دیگران راضی نباش
بی مسئولیتیم باعث بی بند وباری میشه
در مرورد پول خرج کردنم که دیگه خداروشکر مرد وزن در کنارهم کار میکنن بهتر این فکر از ذهنتون پاک کنید وقتی مرید شدیم دیگه پول من و پول همسرم نداره پول ما میشه بنابراین باید باهم و در کنارهم خرجش کرد
به هر حال عقاید متفاوته و اینم طبیعی هست

خسته شدیم .......... اه .کی توهین کردم... ببینم شما جای یه پسر باشی بعد 8 سال کار یا زحمت ورنج .... شب و روز کار کنی ... فرداش بخوای ازدواج کنی .... این همه پولو واسه عروسی خرج کنی .... واسه یکی که قبلا نمیشناختی کیه .... زحمت چند سالت میره به فنا .. انگاری با زحمت فوق لیسانس گرفتن .... بعد بگن بهت ... تو همه چیزت باطل شد ... مدرکی نداری....بور از اول...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

خسته شدیم .......... اه .کی توهین کردم... ببینم شما جای یه پسر باشی بعد 8 سال کار یا زحمت ورنج .... شب و روز کار کنی ... فرداش بخوای ازدواج کنی .... این همه پولو واسه عروسی خرج کنی .... واسه یکی که قبلا نمیشناختی کیه .... زحمت چند سالت میره به فنا .. انگاری با زحمت فوق لیسانس گرفتن .... بعد بگن بهت ... تو همه چیزت باطل شد ... مدرکی نداری....بور از اول...
خسته نباشید
خودتون گفتید ادم عاقل مرید نمیه یعنی با غیر عاقلیم
خب اگه بخواهیم اینقدر ناامید باشم که اصلا نباید برای خودمونم زندگیم باید فکر کنیم ما فردا میمیرم پس بشینم کنج خونه منتظر مرگ
گلیجان باید زحمت کشید من قبلا هم گفتم ازدواج ریسکه
ببین تو ازدواجفقط شما خرج نمیکنید خونواده همسرم داره خرج میکنه مثلا همین جهزیه
بعدشم شما مجبور نیستی بری بایکی ازدواج کنی که ازتون عروسی انچنانی بخواد در حد و اندازه خودت انتخاب کن
اصلا اگه دوست ندارید باهاش صحبت کنید البته این یکم سخته اما اگه طرف دوستتون داشته باشه قبول میکنه
خیلی فوق لیسانس گرفتند و الان بیکارند اصلا رفتند دارند ببخشیدا مسافر کشی میکنند یعنی جامعه مدرکشون بی اعتبار میدونه اما اونا برای خودشون درس خوندن نه برا دیگران
زندگی یعنی گذر از این پیچ وخم زندگی گلیجان سعی کن توکلتون به خدا باشه و با امید به خدا زندگی کنید
من برای همه جوانا و شما ارزوی موفقیت دارم داداشیجان
موفق و پیلوز باشی

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه عجب يكي متن متمدنانه گذاشت / سپاس از استارتر 100 امتياز

نظرت بيهوده بود / ببخشيد خيلي رك گفتم

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشید
خودتون گفتید ادم عاقل مرید نمیه یعنی با غیر عاقلیم
خب اگه بخواهیم اینقدر ناامید باشم که اصلا نباید برای خودمونم زندگیم باید فکر کنیم ما فردا میمیرم پس بشینم کنج خونه منتظر مرگ
گلیجان باید زحمت کشید من قبلا هم گفتم ازدواج ریسکه
ببین تو ازدواجفقط شما خرج نمیکنید خونواده همسرم داره خرج میکنه مثلا همین جهزیه
بعدشم شما مجبور نیستی بری بایکی ازدواج کنی که ازتون عروسی انچنانی بخواد در حد و اندازه خودت انتخاب کن
اصلا اگه دوست ندارید باهاش صحبت کنید البته این یکم سخته اما اگه طرف دوستتون داشته باشه قبول میکنه
خیلی فوق لیسانس گرفتند و الان بیکارند اصلا رفتند دارند ببخشیدا مسافر کشی میکنند یعنی جامعه مدرکشون بی اعتبار میدونه اما اونا برای خودشون درس خوندن نه برا دیگران
زندگی یعنی گذر از این پیچ وخم زندگی گلیجان سعی کن توکلتون به خدا باشه و با امید به خدا زندگی کنید
من برای همه جوانا و شما ارزوی موفقیت دارم داداشیجان
موفق و پیلوز باشی

فوق لیسانسای زیادی هستند که ... ماهانه 10 تومن حقوق دارند ... در ضمن من به جز واسه پدر ومادر و افراد نیازمند یه قرون خرجم نمیکنم...

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه عجب يكي متن متمدنانه گذاشت / سپاس از استارتر 100 امتياز

نظرت بيهوده بود / ببخشيد خيلي رك گفتم

من نظرم بیهورده باشه .. شما کلا بیهوده هستید .... خدا میدونه دلت ون کجا گیره داری ایراد میگیری ... ببخشید رک گفتم....

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

فوق لیسانسای زیادی هستند که ... ماهانه 10 تومن حقوق دارند ... در ضمن من به جز واسه پدر ومادر و افراد نیازمند یه قرون خرجم نمیکنم...
10 تومان؟؟!!!!
الان پایه حقوق روزانه129000 ریاله حداقلش اینیکه گفتید یعنی چی؟
خوبه همینکه هنوز ارزش افراد بیشتر از پول میدونید خیلی خوبه
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید داداشیجان

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز

من نظرم بیهورده باشه .. شما کلا بیهوده هستید .... خدا میدونه دلت ون کجا گیره داری ایراد میگیری ... ببخشید رک گفتم....

آخه استاد

اگه كودك وقتي به دنيا ميومد كامل بود / خب حرف ميزد ، استدلال ميكرد ، بي نياز بود

اصلا مگه انسان كامل هم وجود داره ؟؟؟

فرضا وجود داره / انسان كامل و تكامل يافته كه پسرفت نميكنه

پس بايد هميشه تكامل يافته و كامل ميمونديم چون متكامل و فهيم متولد شديم

خب حالا كجاش انسان تكامل يافته متولد ميشه ؟؟؟؟ بگو ما هم روشن بشيم

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه استاد

اگه كودك وقتي به دنيا ميومد كامل بود / خب حرف ميزد ، استدلال ميكرد ، بي نياز بود

اصلا مگه انسان كامل هم وجود داره ؟؟؟

فرضا وجود داره / انسان كامل و تكامل يافته كه پسرفت نميكنه

پس بايد هميشه تكامل يافته و كامل ميمونديم چون متكامل و فهيم متولد شديم

خب حالا كجاش انسان تكامل يافته متولد ميشه ؟؟؟؟ بگو ما هم روشن بشيم

انسان اشرف مخلوقات هست .... اقا دکتر...انسان وقتی بزرگ میشه ... مغزش از قبل گنجایش داره که چیزایی رو یا دبگیره ... و بره بالا ....انسان کامل متولد میشه .... انگیزه هم برای پیشرفت و تعلیم وجود داره ..... حالا شما بگو انسان چجوری با ازدواج کامل میشه .... از نظر رفع نیاز جنسی؟

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان اشرف مخلوقات هست .... اقا دکتر...انسان وقتی بزرگ میشه ... مغزش از قبل گنجایش داره که چیزایی رو یا دبگیره ... و بره بالا ....انسان کامل متولد میشه .... انگیزه هم برای پیشرفت و تعلیم وجود داره ..... حالا شما بگو انسان چجوری با ازدواج کامل میشه .... از نظر رفع نیاز جنسی؟

افرين اينه

گنجايش كامل شدن رو داره / اما كامل نيست

اشرف مخلوقات صرفا يعني كامل بودن ؟؟؟ برو در كلمه اشرف كمي تفكر كن

و اما خيلي سطحي نگاه ميكني كه ازدواج رو فقط در آميزش جنسي ميبيني و ابعاد ديگر رو نميبيني

هر چند كه نياز جنسي هم يك نيازه مثل گرسنگي (( تو فقط زندگي رو در سير كردن شكمت ميبني ؟؟؟ )) از اين جمله ها زياد ميشه ساخت ، اما پايه و اساس چيز ديگري است

هر چند كه من معتقدم همون نياز جنسي هم ميتونه باعث تكامل انسان بشه

ازدواج مثل يك درياي عميق ميمونه / وقتي توش خفه شدي اون وقت ميفهمي كه چقدر گسترده است

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرين اينه

گنجايش كامل شدن رو داره / اما كامل نيست

اشرف مخلوقات صرفا يعني كامل بودن ؟؟؟ برو در كلمه اشرف كمي تفكر كن

و اما خيلي سطحي نگاه ميكني كه ازدواج رو فقط در آميزش جنسي ميبيني و ابعاد ديگر رو نميبيني

هر چند كه نياز جنسي هم يك نيازه مثل گرسنگي (( تو فقط زندگي رو در سير كردن شكمت ميبني ؟؟؟ )) از اين جمله ها زياد ميشه ساخت ، اما پايه و اساس چيز ديگري است

هر چند كه من معتقدم همون نياز جنسي هم ميتونه باعث تكامل انسان بشه

ازدواج مثل يك درياي عميق ميمونه / وقتي توش خفه شدي اون وقت ميفهمي كه چقدر گسترده است

ایشالله.... ازدواج کردی... به حرفم میرسی....