آرشیو مسابقات عکاسی کشاورزی

آرشیو مسابقات عکاسی کشاورزی

• مجموع رای دهندگان
    17
وضعیت
موضوع بسته شده است.

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
اقا من یک مشکل بزرگ دارم با این موضوعتون !!اخه من دوربین دیجیتال ندارم !!! دوربین گوشیم هم نمیتونه روی قطره های بارون هر کاری میکنم فیکس کنه !!! :confused:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اقا من یک مشکل بزرگ دارم با این موضوعتون !!اخه من دوربین دیجیتال ندارم !!! دوربین گوشیم هم نمیتونه روی قطره های بارون هر کاری میکنم فیکس کنه !!! :confused:
مشکل خودته!
... البته من خودمم همین مشکلو دارم!

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
من یه چند تا عکس گرفتم ولی هنوز ندیدم چطوریه

سوژه ی خوب پیدا نکردم تازه قایمکی هم عکس گرفتم :biggrin: روم نمی شه دوربین دربیارم تو دانشگاه و خیابون عکس بگیرم

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چند تا عکس گرفتم ولی هنوز ندیدم چطوریه

سوژه ی خوب پیدا نکردم تازه قایمکی هم عکس گرفتم :biggrin: روم نمی شه دوربین دربیارم تو دانشگاه و خیابون عکس بگیرم
چرا روت نمیشه؟!
بابا بی خیال! من که تو دانشگاهُ بیرون همش درحالِ عکس گرفتنم! دیگه دوستام به این کارم عادت کردن:D

eliot -esf

کاربر ممتاز
چرا روت نمیشه؟!
بابا بی خیال! من که تو دانشگاهُ بیرون همش درحالِ عکس گرفتنم! دیگه دوستام به این کارم عادت کردن:D
منم همین طور با این تفاوت که دوست هام هنوز عادت نکردن !!! فحشم میدن :D

eliot -esf

کاربر ممتاز
مشکل خودته!
... البته من خودمم همین مشکلو دارم!
ماماااااااااااااااااااااان :cry:ایول !! حقتون :D
اما من راهشو پیدا کردم !! برای این که جلو یعنی قطره های بارون زوم کنه نه دور یک صفحه مشکی من مثلا چادرم گرفتم زیرش به محضی اینکه قطره بارون زوم کرد چادر یا حالا همون صفحه مشکی بردارین درست میشه ;)

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای این که جلو یعنی قطره های بارون زوم کنه نه دور یک صفحه مشکی من مثلا چادرم گرفتم زیرش به محضی اینکه قطره بارون زوم کرد چادر یا حالا همون صفحه مشکی بردارین درست میشه ;)

هوم ؟! اجازه ! میشه بیشتر توضیح بدین ؟!

شبه چادرو بگیریم کوجاش ؟ با چی بیگیریم ؟ کوکمی بیاریم ؟! یا یه دستمون دوربین باشه اون یکیو مجید دلبندمی دراز کنیم ؟!

میشه عکس از خودتون رو در حین این عملیات بذارین واسمون ؟!

eliot -esf

کاربر ممتاز
هوم ؟! اجازه ! میشه بیشتر توضیح بدین ؟!

شبه چادرو بگیریم کوجاش ؟ با چی بیگیریم ؟ کوکمی بیاریم ؟! یا یه دستمون دوربین باشه اون یکیو مجید دلبندمی دراز کنیم ؟!

میشه عکس از خودتون رو در حین این عملیات بذارین واسمون ؟!
خوب معلومه !! شبه چادر بگیرین پشت همون قطره بارون !!! ابته من ؛ دوستم کمکم کرد !!!اما شما میتونین بشین مجید دلبندم :D

به این صورت که : من چادرمو گرفتم دوستم عکسو میگرفت چون دستاش نمیلرزید !!! من داشتم از سرما میمردم !!!

اتفاقا یکی از دوست هام در حین انجام این عملیات ازمون عکس گرفت اما حیف تو گوشی دوستم اگه خیلی مشتاقین براتون ازش بگیرم بفرستم !!!! ;)

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
همگی خسته نباشید:gol: این دوره عکس ها خیلی قشنگ بودن.................

عکس شماره هشت هم مال منه که فروردین89 توی حیاط خونمون با گوشی سونی اریکسون C902i گرفتم،
هرکس عکس رو ببینه فکر میکنه مال یه منطقه پر بارونه درصورتی که من این عکس رو توی خوزستان که بارون زیادی هم نداره، شکار کردم،
خودم از آب و گلهای درخت که توی باغچه جمع شده خوشم میاد (که ظاهری رویایی به اون داده) البته گل کاغذی هم قشنگی خاص خودش رو داره....................
اون موقع که عکس رو گرفتم فکر نمیکردم توی مسابقه عکاسی شرکت کنم ببخشید اگه وضوح و زاویه مناسب نداشت:D.
جدااااااا حیاط خونتون
واقعا زیباست

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس شماره 13 هم عکس منه که پارسال گرفتم چند ساعت قبلش داشت بارون میاومد و این عکس رو به صورت مجموعه ایی از مراحل هرس گرفتم به نظرم درخت خوش فرم و قشنگ شده بود برای همینم یه سری اشکالاتو داشت که میپذیرم و از توضیحات دوستان هم استفاده کردم

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس شماره 13 هم عکس منه که پارسال گرفتم چند ساعت قبلش داشت بارون میاومد و این عکس رو به صورت مجموعه ایی از مراحل هرس گرفتم به نظرم درخت خوش فرم و قشنگ شده بود برای همینم یه سری اشکالاتو داشت که میپذیرم و از توضیحات دوستان هم استفاده کردم
آره درخت قشنگیه راستی این ساختمون پشت درخت واقعا کجه یا توی عکس اینجوریه؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
اقا یک سوال !! دوره دهم شروع شده ؟؟ کجاست !! چرا من تایپیکشو پیدا نمیکنم !!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
مسابقه عکاسی کشاورزی *** دور دهم *** نمایشگاه

مسابقه عکاسی کشاورزی *** دور دهم *** نمایشگاه

مفتخرم اعلام کنم که دهمین دور مسابقه عکاسی ویژه کشاورزی با شرکت ده عکس ارسالی از دوستان عزیزمون رونمایی میشه.

موضوع این دوره: نزولات آسمانی

در این تاپیک عکسهایی که به دبیرخانه مسابقه ارسال شده به صورت تکی و با شماره مخصوص به نمایش در میاد و دوستان میتونن نسبت به اظهار نظر در مورد عکسها و امتیاز دهی به هر کدوم از انها اقدام کنند. در پایان این نظرسنجی امتیازهایی که به هر عکس داده شده جمع بندی میشه و با امتیازی که داور فنی مسابقه داده به عنوان نتیجه نهایی اعلام و برنده این دور از مسابقه معرفی خواهد شد.

دوستان در اظهار نظرها و امتیاز دهی سعی کنند که موارد زیر را در نظر داشته باشند:
1- به هر عکس از صفر تا پنجاه امتیاز بدین

2- مواردی که در امتیازدهی لحاظ میشه شامل:
...2-1- ارتباط عکس با موضوع
...2-2- در نظر داشتن رنگبندی و ترکیب بندی زیبا و متعادل
...2-3- زیبایی و چشم نوازی عکس
...2-4- رعایت اصول فنی عکاسی
...2-5- ارتباط با مخاطب
...2-6- خلاقیت و نوآوری و ایجاد صحنه های بدیع
...موارد دیگه ای اگه به ذهنتون میرسه هم میتونید عنوان کنید

3- سعی کنید که فقط در یک پست به تمامی عکسها با ذکر شماره عکس امتیاز بدین و دلیل این امتیاز هم ذکر کنید

4- حتی المقدور از ارسال پست اسپم خودداری کنید

5- هرگونه تبلیغ برای عکسها ممنوع بوده و با متخلفین برخورد خواهد شد!

6- برای بهتر دیدن عکسها مرورگر را در حالت full screen قرار دهید و در تنظیمات پستهای قابل مشاهده در هر صفحه را 20 انتخاب کنید.

پیشاپیش از حضور همه دوستان گلم قدردانی میکنم و به وجود شما افتخار میکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا