آخرین اس ام اسی که دادی چی بود؟؟

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این پیروزی خجسته باد این پیروزی ............
(بعد از تحویل پروژه فرستادم واسه یکی)

nobody!

عضو جدید
خیلی عجیبه خودت کلاس رفتی بعد می گی نمی دونم کجاست!
وحشتناکه بیماریه حسودی !
((((یه ماهه دوست حسودم قراره یه جا واسه اموزش رقص بهم معرفی کنه...خودش رفته ها...11جلسه...حالا که می گم بهم بگو که منم برم...می گه شماره اش پاک کردم!! می گم ادرس خونشون چی پس می گه بابام برده بودم!! و من بلد نیستم!)))

دخترا90%شون بسیار "حسود"هستند ...الحمدالله که بااین همه حسادت به هیچ جایی هم نمی رسن.

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحشتناکه بیماریه حسودی !
((((یه ماهه دوست حسودم قراره یه جا واسه اموزش رقص بهم معرفی کنه...خودش رفته ها...11جلسه...حالا که می گم بهم بگو که منم برم...می گه شماره اش پاک کردم!! می گم ادرس خونشون چی پس می گه بابام برده بودم!! و من بلد نیستم!)))

دخترا90%شون بسیار "حسود"هستند ...الحمدالله که بااین همه حسادت به هیچ جایی هم نمی رسن.
شما حرص نخور...بیا خودم یادت میدم!!

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک و نیم سال پیش بود می خوای از خود مخابرات پرینت بگیرم بگم:w01:

مال منم بر میگرده به 5-6 ماه پیش ...... شماره 3 رو فرستادم .... می خواستم تو مسابقه برنامه نود شرکت کنم :D

آخرین پیامی هم که بهم فرستادن : مشترک گرامی از اینکه صورتحساب خود رو به موقع پرداخته اید سپاسگذاریم . همراه اول

امان از تنهایی :surprised:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
مواظب خودت باش تند راندگی نکنیااااااااااااااااا کشتمت

المینا

عضو جدید
وحشتناکه بیماریه حسودی !

:surprised::que::surprised::que::surprised::que::surprised::que:

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پيامك غضنفر به دوست دخترش:مهم نيست كه قشنگ نيستي -قشنگ اينه كه مهم نيستي

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غضنفر رستوران ميزنه رو درش مينويسه:وقت ناهار تعطيل است

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غضنفر را بردن دادگاه قاضی مدام میگفت طبق ماده فلان به زندان طبق ماده فلان به شلاق و ماده فلان شما را به جریمه محکوم میکند غضنفر پرسید بین این همه ماده یه نره نیست به نفع من حکم کنه؟؟

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تفکر عمیق غضنفر..همیشه سعی کن مثل سنگ توالت انقدر بامردم روراست باشی که هر چی تو دلشونه برات بریزن بیرون

sahar.tt

عضو جدید
باشه مرسی. شرمنده وقتتونو گرفتم.
کتابتونو هروقت بگین میارم.
روز خوش بای.

!!!

shahidi721

اخراجی موقت
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غضنفر به تاكسی میگه آقا چند میگیری منو برسونی به راه آهن؟ راننده میگه 1000 تومن غضنفر میپرسه واسه چمدونام چند میگیری؟راننده میگه هیچی. غضنفر میگه پس چمدونام رو ببر من هم اومدم

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غضنفر میره بنگاه معاملات ملکی. بهش میگن ما یه خونه داریم کنار راه آهنه سر و صداش زیاده ولی بعد از یه هفته عادت میکنی. غضنفر میگه ایرادی نداره! این یه هفته رو میرم خونه ی داداشم

noom

عضو جدید

از من نخواه جنگجوی مهربانی باشم

وقتی قلب تو را نشانه رفته ­ام

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زن: مرد چرا کولر نمی خری ؟ غضنفر: به درد نمی خوره اونایی هم که دارن گذاشتن رو پشت بوم

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به غضنفر خبر میدن که بابا شدی میگه به زنم نگید میخوام غافلگیرش کنم

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غضنفر به نامزدش می گه 4شنبه به 4شنبه دیره که همدیگر رو ببینیم، بیا 2شنبه به 2شنبه همدیگر رو ببینیم

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه پیرزنه داشته از مکه بر میگشته تو ساکش مشروب پیدا میکنند بهش میگن خانم چرا شما میگه من که حال نداشتم دور خونه خدا بدوم یک پیک میزدم خونه خدا دور سرم میچرخید