آخرين مصوبات كميسيون هم ارزي رشته ها براساس عنوان مدرك تحصيلي دانشگاه ها (سازمان نظام مهندسی)

آخرين مصوبات كميسيون هم ارزي رشته ها براساس عنوان مدرك تحصيلي دانشگاه ها (سازمان نظام مهندسی)

• مجموع رای دهندگان
    13
  • نظرسنجی بسته .

shahram226

عضو جدید
بعید میدونم اعتراضی صورت گرفته باشه با این اوضاع و احوال
نهایت اعتراض مون اینه :
بمیرن با این مملکتشون !

همین و نه حتی بیشتر
ظاهرا نفس کشیدن مون هم سهیمه بندی بشه زیاد بیشتر از اون چیزی که عرض کردم جلوتر نمیریم

mahmood321

عضو جدید
با سلام به همگی دوستان.
دوستان عزیز، به اطلاع کسانی که ساکن همدان هستند میرسانیم که تجمعی اعتراضی قرار است در تاریخ 3 مرداد در ساعت 10 صبح روبروی سازمان مسکن و شهرسازی استان همدان برگزار شود. این تجمع از طرف دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان همدان برگزار میشود. ( موسسه آموزش عالی عمران و توسعه - دانشگاه آراد اسلامی همدان - موسسه آموزش عالی گنجنامه و ... ).
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگی که در همین زمینه تنظیم شده است مراجعه فرمایید:
http://eteraaz.persianblog.ir

esmikhani.m

عضو جدید
بعید میدونم اعتراضی صورت گرفته باشه با این اوضاع و احوال
نهایت اعتراض مون اینه :
بمیرن با این مملکتشون !

همین و نه حتی بیشتر
ظاهرا نفس کشیدن مون هم سهیمه بندی بشه زیاد بیشتر از اون چیزی که عرض کردم جلوتر نمیریم
وقتی رو پیج میگم بابا تاریخ بزار بزار اینجا اعلام کنم پستم پاک میکنی.........
تاریخ رو اعلام کن هر چه زود تر اعلام کنب عده بیشتری میفهمن و بیشتر هم میان حالا خود دانی

sargen

عضو جدید
حرف آخرشون به من گفتن دست و پا نزنید دیگه کاری نمی شه کرد!!!!!!!!

afshin 1357

کاربر بیش فعال
با سلام به دوستان
لطف ذهن خودتون و بقيه را با جملات نااميد كننده تير نكنيد.
ضمنا غير از اعضاء آن كميسيون هيچ فردي نمي تونه نظر بده كه آينده چي ميشود.
بايد چند ماهي منتظر بمونيم تا جلسه بعدي تشكيل و معلوم بشود چه تصميمي گرفته اند. في الحال معطليم.:que::warn::que:

afshin 1357

کاربر بیش فعال
با سلام به همگی دوستان.
دوستان عزیز، به اطلاع کسانی که ساکن همدان هستند میرسانیم که تجمعی اعتراضی قرار است در تاریخ 3 مرداد در ساعت 10 صبح روبروی سازمان مسکن و شهرسازی استان همدان برگزار شود. این تجمع از طرف دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان همدان برگزار میشود. ( موسسه آموزش عالی عمران و توسعه - دانشگاه آراد اسلامی همدان - موسسه آموزش عالی گنجنامه و ... ).
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگی که در همین زمینه تنظیم شده است مراجعه فرمایید:
http://eteraaz.persianblog.ir

سلام - بچه هاي همدان،‌اوجوريا كه من مي دانم ،‌خيلي پيگير هستند.
فقط عزيزان ، بيش از آنكه اين قضيه به وزارت مسكن مربوط باشه ، به وزارت علوم و تعريف اون از اين رشته مربوطه هست ((اين هماني رشته ها )). اين خطا از استعلام وزارت علوم شروع شده و ساير اعضا كميسيون هم ارزي به آن دامن زدند.
انشا ا.. درست خواهد شد.

آخرین ویرایش:

rushin

عضو جدید
بچه ها من یه پیشنهاد دارم
علاوه بر اعتراضات و تحصن هایی که الان دارین واسش برنامه ریزی می کنید بیایید همگی توی آزمون طراحی شرکت کنیم و بعد از امتحان یه تحصن اساسی در سراسر کشور راه می اندازیم اینجوری دیگه همه مطمئنا می تونند شرکت کنند و می تونیم یه راهپیمایی منسجم رو برنامه ریزی کنیم که مثل توپ تو کشور صدا کنه موافقید؟
این که همگی توی آزمون شرکت کنیم نشون میده ما از حقمون نگذشته ایم و تا رسیدن به حقمون تلاش می کنیم
از کسانی هم که تصمیم دارن به نشونه اعتراض توی آزمون شرکت نکنند می خوام توی آزمون شرکت کنند باور کنید شرکت نکردن مشکلی رو حل نمی کنه
من چند شب پیش ثبت نام کردم از لحاظ ثبت نام هیچ مشکلی وجود نداره. همه می تونند ثبت نام کنند

esmikhani.m

عضو جدید
علاوه بر اعتراضات و تحصن هایی که الان دارین واسش برنامه ریزی می کنید بیایید همگی توی آزمون طراحی شرکت کنیم و بعد از امتحان یه تحصن اساسی در سراسر کشور راه می اندازیم اینجوری دیگه همه مطمئنا می تونند شرکت کنند و می تونیم یه راهپیمایی منسجم رو برنامه ریزی کنیم که مثل توپ تو کشور صدا کنه موافقید؟
این که همگی توی آزمون شرکت کنیم نشون میده ما از حقمون نگذشته ایم و تا رسیدن به حقمون تلاش می کنیم
از کسانی هم که تصمیم دارن به نشونه اعتراض توی آزمون شرکت نکنند می خوام توی آزمون شرکت کنند باور کنید شرکت نکردن مشکلی رو حل نمی کنه
من چند شب پیش ثبت نام کردم از لحاظ ثبت نام هیچ مشکلی وجود نداره. همه می تونند ثبت نام کنند
آقا شما با ریاست نظام مهندسی ارتباط دارین....
اینجوری که اونا عشق میکنن پول قلمبه رفته تو جیبشون بعدشم که شکما سیر شد میگن شرمندتم..دنبال پروندتم....

limooshirin

عضو جدید
عنوان: تعویق تاریخ برگزاری آزمونها تاريخ: سه شنبه 4 مرداد 1390

بسمه تعالی​
باتوجه به ادغام وزارت خانه های مسکن و شهرسازی و راه وترابری و تشکیل وزارت راه وشهرسازی و به تبع آن جابجایی های اداری در حال انجام و با عنایت به انتقال این دفتر به ساختمان شهید دادمان، بدینوسیله بااستحضار مهندسین عزیز داوطلب آزمونهای ورود به حرفه می رساند، با توجه به موارد فوق و ضرورت لحاظ امنیت آزمونها، آزمونهای ورود به حرفه مهندسان،کاردانهاومعماران تجربی تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.
بدیهی است به محض استقرار کامل این دفتر، فعالیت ستاد آزمونها مجدداً آغاز و متعاقباً تاریخ برگزاری آزمونها ابلاغ خواهد شد. بدیهی است ثبت نام آزمونها کماکان فعال و ادامه خواهد داشت. این اطلاعیه بمنزله ابلاغ رسمی به ادارات کل مسکن و شهرسازی، نظام مهندسی ساختمان استانها و سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.
دفتر امور مقررات ملّی ساختمان
http://www.inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=76

rushin

عضو جدید
آقا شما با ریاست نظام مهندسی ارتباط دارین....
اینجوری که اونا عشق میکنن پول قلمبه رفته تو جیبشون بعدشم که شکما سیر شد میگن شرمندتم..دنبال پروندتم....

دوست عزیز اگه شرکت نکنیم به منزله اینه که این قانون رو پذیرفته ایم و قبول کرده ایم که صلاحیت طراحی نداریم. تو این اجتماعی که تصمیمات یه شبه گرفته میشه نمیشه رو هیچی حساب کرد واسه همین بهتره ثبت نام کنیم و با قدرت از حقمون دفاع کنیم فردا شب آقایون می خوابند صبح بیدار میشن یه تصمیم  دیگه  میگیرن بعد بیا بشین بگو کاش ثبت نام کرده بودم .شما شرکت کن اگه قبولمون نکردند پولمون رو از حلقومشون می کشیم بیرون . 

archi_arch

مدیر بازنشسته
دوست عزیز اگه شرکت نکنیم به منزله اینه که این قانون رو پذیرفته ایم و قبول کرده ایم که صلاحیت طراحی نداریم. تو این اجتماعی که تصمیمات یه شبه گرفته میشه نمیشه رو هیچی حساب کرد واسه همین بهتره ثبت نام کنیم و با قدرت از حقمون دفاع کنیم فردا شب آقایون می خوابند صبح بیدار میشن یه تصمیم دیگه میگیرن بعد بیا بشین بگو کاش ثبت نام کرده بودم .شما شرکت کن اگه قبولمون نکردند پولمون رو از حلقومشون می کشیم بیرون .
فکر میکنید اونها به این چیزها فکر میکنن و براشون مهمه؟؟
فکر میکنید اونها از این موضوع خبر ندارن و سطح علمی بچه هارو نمیدونن؟
فکر میکنید اگه شرکت کنید اونها چیزی از اونها کم میشه؟
به نظرمن که هیچ کدوم اینها نیست و بنابراین شرکت کردن فقط پول مفت ریختن به حسابشونه. الانم به تعویق انداختن و گفتن ثبت نام فعلا ادامه داره تا اگه تصویبم شد واسه بار اخرم که شده کلی پول به جیب زده باشن!!

کدخدا

مدیر بازنشسته
دوست عزیز اگه شرکت نکنیم به منزله اینه که این قانون رو پذیرفته ایم و قبول کرده ایم که صلاحیت طراحی نداریم. تو این اجتماعی که تصمیمات یه شبه گرفته میشه نمیشه رو هیچی حساب کرد واسه همین بهتره ثبت نام کنیم و با قدرت از حقمون دفاع کنیم فردا شب آقایون می خوابند صبح بیدار میشن یه تصمیم دیگه میگیرن بعد بیا بشین بگو کاش ثبت نام کرده بودم .شما شرکت کن اگه قبولمون نکردند پولمون رو از حلقومشون می کشیم بیرون .
دوست گرامی شما ک ثبت نام کردین تاییدیه سایت رو هم برا طراحی گرفتین؟

rushin

عضو جدید
فکر میکنید اونها به این چیزها فکر میکنن و براشون مهمه؟؟
فکر میکنید اونها از این موضوع خبر ندارن و سطح علمی بچه هارو نمیدونن؟
فکر میکنید اگه شرکت کنید اونها چیزی از اونها کم میشه؟
به نظرمن که هیچ کدوم اینها نیست و بنابراین شرکت کردن فقط پول مفت ریختن به حسابشونه. الانم به تعویق انداختن و گفتن ثبت نام فعلا ادامه داره تا اگه تصویبم شد واسه بار اخرم که شده کلی پول به جیب زده باشن!!

خوب اگه نمی خواهید شرکت کنید روز آزمون که می تونید واسه اعتراض توی محل برگزاری آزمون توی شهر های مختلف حاضر بشید
این که دیگه خدای نکرده پول مفت ریختن توی جیب آقایون  نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

esmikhani.m

عضو جدید
حتما پولارو پس میدن.......
شما حقوق اولیه خودتو رو بگیر پس گرفتن پول پیشکش..................
چرا روزه شک دار بگیریم آخه.....نه شرکت میکنیم نه پول میدیم

esmikhani.m

عضو جدید
خوب اگه نمی خواهید شرکت کنید روز آزمون که می تونید واسه اعتراض توی محل برگزاری آزمون توی شهر های مختلف حاضر بشید
این که دیگه خدای نکرده پول مفت ریختن توی جیب آقایون نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نه اتفاقا خیلی هم نظر خوبیه..........
ما دارم خودمون میکشیم تو پیج فیس بوک 800 نفر عضو هستن تا الان فقط 40 نفر حاضر شدن برا اعتراض جلو وزارتخونه آموزش عالی بیان....
این و از من بشنو این جماعت خیلی بی انگیزه تر از این حرفاست که بخواد عمل کنه موقع حرف هم پایه هستن موقع عمل که میشه......
داستان همون داستان همیشگیه

Nasim_Feiz_A

عضو جدید

پس شما نوع مدرک رو وارد کردید و سایت ثبت نام شما رو پذیرفت؟ پس میتونیم شرکت کنیم .... این همه ی هزینه ی دانشگاه آزاد دادیم ، هزینه ی این آزمون در کنار پولی که تا حالا ازمون چاپیدن ، اصلا به چشم نمیاد:cry: این هم روش!
حالا که خودشون سایت رو باز گذاشتن ، ما هم شرکت میکنیم ، تازه این جور که پیش میره و هر روز یه قانون میذارن و فردا برمیدارن ، شاید این هم برداشتند یا ماده و تبصره ای اضافه کردند که بتونیم پروانه بگیریم:razz:
اونایی که هزینه ی آزمون رو نمیخوان بدن ، خوب شرکت نکنند ، اما چه شرکت کنیم یا نکنیم موظفیم از حقمون دفاع کنید.........
راهپیمایی؟!! امیدوارم به گرفتن مجوز هم فکر کرده باشید!!!!! و ایشالا که انگ سیاسی به دادخواهی برای گرفتن پروانه نزنند! :surprised:
همون نامه نگاری و کمک خواستن از مقاماتی که کاری از دستشون بر میاد ــ و از بی پروانه موندن ما سودی نمی برند! ـــ احتمالا موثرتر خواهد بود....

این که دیگه خدای نکرده پول مفت ریختن توی جیب آقایون نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

به نظرتون نذاریم بقیه هم شرکت کنند چطوره ؟! درب جلسات رو بگیریم و نذاریم کسی داخل شه!!!! :w43:

شاید اگد خیلی اصـــولی پیش بریم و با مشورت وکلا + افراد رده بالا بخوایم حمایتمون کنند ، زودتر به نتیجه برسیم تا اینکه به شیوه ی اعتراضاتی متوسل شیم که در ایران جواب نمیده !

کدخدا

مدیر بازنشسته
دوستان مهم ثبت نام نیست مهم تایید توسط سایته که به احتمال فراوان انجام نمیشه.

afshin 1357

کاربر بیش فعال

با سلام به دوستان ،
سايت كه عنوان مدرك را نمي پرسد، فقط مقطع تحصيلي را وارد مي كنيم ، ضمن اينكه تاييده هم مثل دوره هاي قبل از طريق سازمان نظام مهندسي صورت ميگيرد كه آنها هم نمي پرسند، مشكل وقتي هست كه قبول بشويم ،‌آن وقت مي پرسند !!!:gol:

اگه دقت كرده باشيد متوجه شده ايد كه فعلا زير مجموعه هاي وزارت مسكن وضعيت مبهمي دارند. بعبارت ديگري فعلا گوش شنوايي نيست ، آقايان فعلا نگران جاي خود هستند.:biggrin:. قطعا به اين منوال نخواهد ماند، فقط متولي مشخصي نيست.
باز هم جمله معروف ما ايراني ها: انشاا.. درست ميشه

artman

کاربر فعال
با سلام به دوستان
قبلا هم عرض کردم بهترین و عاقلانه ترین راه . راه قانونه وگر نه شما هرچه داد وبی داد کنید تجمع وتحصن کنید فقط وقت خودتون رو هدر میدهید و درنهایت جز نا امیدی حاصل دیگری ندارد.
اگه می تونید هرچند نفر که شد جمع بشید به دادگستری برید ودر شعبه ای که مربوط به دیوان عدالت اداری هست تشکیل پرونده داده وشکایت کنید بعد هم افراد شاکی برگه ها رو امضا میکنند وپروسه به جریان می افته
به امید خدا جواب می گیرید .فقط هرچه نفرات بیشتر باشه بهتره. نیازی هم به وکیل نیست ولی اگه باشه مسلما که بهتره.
پیروزی در گرو تلاش است.
سربلند باشید.

shahriyan

عضو جدید

تحسن سراسری دانشجویان و مهندسان کارشناسی نا پیوسته معماری در اعتراض به مصوبه اخیر دفتر تشکلهای حرفه ای تهران مقابل وزارت راه و شهر سازی میدان ونک چهارراه جهان کودک شنبه 8 مرداد ماه ساعت 9 . لطفاً به دوستان و خبر گزاریها در سراسر ایران اطلاع دهید .با تشکر

Avid & Ara

عضو جدید
تحسن سراسری دانشجویان و مهندسان کارشناسی نا پیوسته معماری در اعتراض به مصوبه اخیر دفتر تشکلهای حرفه ای تهران مقابل وزارت راه و شهر سازی میدان ونک چهارراه جهان کودک شنبه 8 مرداد ماه ساعت 9 . لطفاً به دوستان و خبر گزاریها در سراسر ایران اطلاع دهید .با تشکر
آخه مومن خدا آدم یه کاری میخواد بکنه چهار روز زودتر یه خبرررسانی میکنه

riahi_arc55

عضو جدید
اخطار نماینده تبریز به وزیر راه و شهرسازی

منبع:http://memarinews.com/Pages/News-5093.html

reza5283

عضو جدید
سلام. دوستان از هر شهري كه هستن موضوع را با نمايندگان مجلس شهر خودشون در ميان بذارن.

afshin 1357

کاربر بیش فعال

با سلام
بعد از صحبتهاي شما من طراحي ثبت نام كردم و از سايت هم امروز تاييديه گرفتم .
توصيه مي كنم دوستان ثبت نام كنند و آزمون را جدي بگيرند.

riahi_arc55

عضو جدید
آقاي مهندس سيد مهدي هاشمي رييس محترم سازمان نظام مهندسي ساختمان، طي نامه شماره 25860/ش‌م مورخ 09/05/1390 جناب آقاي مهندس علي تركاشوند را به عنوان نماينده سازمان نظام مهندسي ساختمان در كميسيون بررسي حدود صلاحيت حرفه‌اي دارندگان مدارك تحصيلي دانشگاهي مربوط به مهندسان(تبصره 2 ماده 7 قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان)معرفي نمودند.

مرجع:http://www.tceo.ir/NewsManagement/ShowNews.aspx?Type=News&ID=12432

این نشون میده که یه تغییراتی تو کمسیون هم ارزی رشته ها در حال انجامه و نماینده نظام مهندسی در این کمسیون تغییر کرده.

قوانین نظام مهندسی و تبصره 2 ماده 7 رو هم میتونید اینجا ببینید:
http://sakhtemanema.ir/Rule22.aspx

riahi_arc55

عضو جدید
روز شنبه جلسه ای در رابطه با [FONT=&quot]بررسی نامه دفترسازمانهای مهندسی و تشکل­های حرفه ­ای و تصمیم­ گیری درخصوص مفاد مصوبات کمیسیون هم­ ارزی[/FONT] در سازمان نظام مهندسی تشکیل میشه.
امیدوارم در این جلسه مشکل حل بشه.
منبع: دستور جلسه مورخ 15.5.90
http://www.tceo.ir/mosavabat/jalase900515.aspx

بالا