[آثار هنری Roozbeh Painter ] - طراحی سیاه قلم

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نقاشی های سال 93 به بعد که کشیدم رو جدا تو این پست میزارم :)

اولیش:

دومیش:

سومیش:

چهارمیش (جدیدترین)

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
چشم حتما ;)اینم یکی از نقاشی های جدیدم که رنگی کشیدم اما اینجا نزاشته بودم !اولین کارم با مداد رنگیه بخاطر همین زیاد تسلط نداشتم رو کارم ...اما بد هم نشده... خیلی از دوستام دیدن و خوششون اومده :)
درود بر روزبه عزیز .........کار خوبی شده ......... و از کارهای شما لذت می برم ........پیشنهاد اینجانب شاگرد شما .........به جهت بهتر شدن کار با مداد رنگی .... بنده اگه اشتباه نکنم ........ احساس می کنم ......مداد رنگی هایی که استفاده شده ....... مواد اون جنس خشکی داشته ........... استفاده از مداد رنگی های با کیفیت بسیار تاثیر داره در کار شما .......... هم شما خیلی راحتر می تونید از مداد استفاده کنید و هم اینکه کار با کیفیت تر نمایان میشه ............. پیشنهاد می کنم از مداد رنگیFABEL اصل استفاده کنید...........میدونم گرون هستش ............اما کار کنید و تفاوت رو احساس کنید.............

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
درود بر روزبه عزیز .........کار خوبی شده ......... و از کارهای شما لذت می برم ........پیشنهاد اینجانب شاگرد شما .........به جهت بهتر شدن کار با مداد رنگی .... بنده اگه اشتباه نکنم ........ احساس می کنم ......مداد رنگی هایی که استفاده شده ....... مواد اون جنس خشکی داشته ........... استفاده از مداد رنگی های با کیفیت بسیار تاثیر داره در کار شما .......... هم شما خیلی راحتر می تونید از مداد استفاده کنید و هم اینکه کار با کیفیت تر نمایان میشه ............. پیشنهاد می کنم از مداد رنگیFABEL اصل استفاده کنید...........میدونم گرون هستش ............اما کار کنید و تفاوت رو احساس کنید.............
نکته واقعا مهمیه!!!
من خریدم ب امید اصل بودن اما.......
حتما تستش کن!!!
کاراتم دیدم!تبریک میگم! خیلییییییی خوبه
موفق باشی!!

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نکته واقعا مهمیه!!!
من خریدم ب امید اصل بودن اما.......
حتما تستش کن!!!
کاراتم دیدم!تبریک میگم! خیلییییییی خوبه
موفق باشی!!

مرسی :)
همچنین..
سلامت باشی..

آره من حتما Faber-Castell اصل میخرم ...ممنونم از راهنمایی شما rahpardaz :)
باید تستش کنم.. حس کرده بودم این مداد رنگی خودم بد باشه البته من مدادرنگی هامو 45 تومن خریدم.. مارک Faber-Castell هم هستش.. اما خب دیگه نمیدونم اصله یا نه..
مهم اینجاس که این مدادرنگی ها نوع های مختلف دارن و مدادرنگی من درسته که Faber-Castell اما GRIP هستش..
و خشک هم هستش...خوب نیستن من که راضی نیستم..
اینه:

همون موقع که خواستم بخرم فروشنه گفت برای شروع اینا خوبن.. بعدش بیا این مدل رو بگیر که قیمتش هم 140 بود..میگفت خیلی خوبن اینا...

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچنین..
سلامت باشی..

باید تستش کنم.. حس کرده بودم این مداد رنگی خودم بد باشه البته من مدادرنگی هامو 45 تومن خریدم.. مارک Faber-Castell هم هستش.. اما خب دیگه نمیدونم اصله یا نه..
مهم اینجاس که این مدادرنگی ها نوع های مختلف دارن و مدادرنگی من درسته که Faber-Castell اما GRIP هستش..
اینه:

همون موقع که خواستم بخرم فروشنه گفت برای شروع اینا خوبن.. بعدش بیا این مدل رو بگیر که قیمتش هم 140 بود..میگفت خیلی خوبن اینا...
:surprised: چیرا مداد رنگیات دون دون دارن ؟
مداد رنگیای من دون دون ندارن :|
فبر که خشک نیس ؟:huh:
اینا چیرا اینجورین روزبه ؟

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:surprised: چیرا مداد رنگیات دون دون دارن ؟
مداد رنگیای من دون دون ندارن :|
فبر که خشک نیس ؟:huh:
اینا چیرا اینجورین روزبه ؟

خشک نیست اما این مدلش gripیه جوریه خیلی هم کمرنگه اصلا راضی نیستم:confused:

خب این یه نقشی اومدن بدن به مدادش دیگه این شکلیش کردن قشنگتر شه :D

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچنین..
سلامت باشی..

اینه:

روزبه جان اون که فروشنده گفته واقعا هم بهتره ..یادمه آخرین بار دونه ای 6 تومن بود ..فابر کستل پلی کروم .واقعا عالیه .من اوایل که شروع کرده بودم دونه ای خردیم ..با این که شما دارید ترکیبی کار میکردم .هر رنگی از این تموم میشد اونو میخردم .:)

طراحی هات بسیار عالی هستن ..بهت تبریک میگم .امیدوارم موفق وپیروز باشی :gol:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
واو. عالیییییی بود.هر چی بگم کم گفتم .تبریک می گم به این همه استعدادو ذوقو هنر و سلیقه و حوصله و ..:w17:.مرسی که کاراتونو اینجا می زارید ما خیلی لذت می بریم.موفق باشید.:w27:

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدعوتت ممنونم.
دوست عزیز واقعا کارت عالیه
من موندم چطور با این احساسات لطیف کامپیوترخوندی:smile:

آخرین ویرایش:

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ازدعوتت ممنونم.
دوست عزیز واقعا کارت عالیه
من موندم چطور با این احساسات لطیف کامپیوترخوندی:smile:

مرسی :) :gol:

خب به کامپیوتر علاقه داشتم دیگه...نقاشی که بحثش جداس :)
خواستم در کنارش نقاشی هم بکشم;)

**تشکرام تموم شده**

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مگه هر کی کامپیوتر میخونه باید آدم بی احساسی باشه ؟ :|

منظورم این نبود دوست عزیز.
واسم جالب بود که چطور هنر در کنار تکنولوژی جواب میده.
دوست ما واقعا آدم باهوش و با استعدادی هستن که تونستن تعاملی بین این دو برقرار کنن واقعا قابل تحسینه.:smile:

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم این نبود دوست عزیز.
واسم جالب بود که چطور هنر در کنار تکنولوژی جواب میده.
دوست ما واقعا آدم باهوش و با استعدادی هستن که تونستن تعاملی بین این دو برقرار کنن واقعا قابل تحسینه.:smile:
روزبه یه هنرمند واقعیه :)
و همه ی کاراش محشرن...
اوهوم درست گفتید :gol:

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلییییییییییییییییییییی عااااااااااااااااااااااالی ممنون اقای هنرمنددددددددددددددددددددددددددددددددد:)