[آثار هنری bahar_cve ] - طراحی سیاه قلم

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
وااااااای خیلییییییییییییی خوشگل و ظریف کار کردی بهار جونم

ولی جیگرم فوت اصلی نقاشی رو فراموش کردی....خانومی طرح باید طوری کار شه که هر لحظه که میبینیش کامل و یه دست و تموم شده به نظر برسه نه اینکه یه جا تموم شه و جای دیگه هنوز سفید بمونه

عزیزکم با این حال خیلیییییییییی ناز شده

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

ولی جیگرم فوت اصلی نقاشی رو فراموش کردی....خانومی طرح باید طوری کار شه که هر لحظه که میبینیش کامل و یه دست و تموم شده به نظر برسه نه اینکه یه جا تموم شه و جای دیگه هنوز سفید بمونه

مرسی عزیزم از نظرت ولی این روش طراحی مثل هاشور یا سیاه قلم نیست و دقیقا به همین شیوه کار میشه میتونی از اساتیدت سوال بگیری
کارهای اساتید بزرگ هم ببینی به همین روش یه ذره یه ذره کار میره جلو

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسیااااااااااااااااااار عالییییییییی بهار منم بلدمااااااااااااا نقاشی بکشماااااااااااااا :D

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلامم.
جدای از زیبایی کلی کار ،چزئیاتش عالیه:gol::gol:
تو معماری هم طراح واقعی کسیه که تبحر داره در طراحی جزئیات.
سلام
متشکرم
خیلی وقته گرفتارشم بخاطر همین جزییاتش : )
علیه اجی دمت گرمممممممممممم
حتی خوشگل تراز داداش پیرمم شده
خخخخخخخخخخ

منم میکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سواربرموتورم
باریکلا موتورسوار :D

فوقالعادس : )
طراحي خيلي قويه ، واقعا آفرين :gol:
مرسی شما خودت هنرمندی :smile:

پارلاجونم فکر نکنم فوت اصلی نقاشی این باشه ...اینا کارای آقای فروجی یکی از هنرمندای خوبه که حتی سیاه قلم رو هم به همین شیوه کار میکنن و بقیه ... البته کارها زیاد بود من برای نمونه چندتا رو اوردم ببینی ک جای هیچ ابهامی برات نباشه : ) :

عالیه عزیزم....:gol:

با سلام و درود.
از کار سرکار عالی بسیار لذت بردم و کماکان منتظر تکمیل شدن کار و دیدن نتیجه نهایی آن هستم.
شادمان و موفق باشید. :gol:

بسیاااااااااااااااااااا زیبا دست گلت درد نکنه خوش به حالت بهار جون من عاشق نقاشیم:gol:

بسیااااااااااااااااااار عالییییییییی بهار منم بلدمااااااااااااا نقاشی بکشماااااااااااااا :D

خیلی قشنگ و هنرمندانه است بهار جان
به امید پیشرفت روز افزون شما

مرسی ع بهار
مثل همیشه قشنگ

به به...میبینم که پیشرفت کردین..
خوشحالم...
بسیار زیبا واقعا قبطه خوردم موفق باشید:gol:
از همه ممنونم
تشکر که اومدین و نگاه کردین و نظر دادین :gol::gol::gol:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
خانوم گلم قبول دارم کار میکنن
ولی باز میگم قاعده کلیش اینه
کسایی که با تکنیک مورد نظر شما کار میکنن یا در همون لحظه کار کرده و تمومش میکنن یا قدرت خیلی بالایی تو حفظ حالت اولیه کار دارن
چون بالاخره به هر نحوی کاری که مثلا یکی دو هفته پیش کار شده بخوای روش قلم بیاری کاملا مشخص میشه که کجا تازه کار شده و کجا روش یه لایه اومده
یا خاک نشسته یا یه پرده از شفافیتش کم شده
باز میگم کار شما خیلی هم خوشگل در این شکی نیس

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
خانوم گلم قبول دارم کار میکنن
ولی باز میگم قاعده کلیش اینه
کسایی که با تکنیک مورد نظر شما کار میکنن یا در همون لحظه کار کرده و تمومش میکنن یا قدرت خیلی بالایی تو حفظ حالت اولیه کار دارن
چون بالاخره به هر نحوی کاری که مثلا یکی دو هفته پیش کار شده بخوای روش قلم بیاری کاملا مشخص میشه که کجا تازه کار شده و کجا روش یه لایه اومده
یا خاک نشسته یا یه پرده از شفافیتش کم شده
باز میگم کار شما خیلی هم خوشگل در این شکی نیس
پارلا جون ما کار رو. روزنامه پیچ میکنیم نه خاک میشینه نه ارتباطش با قسمتهای کار شده از بین میره..روش کارو بلد باشی همه چی حله
بعد این تکنیک طوریه ک محاله همون لحظه تموم بشه چون خیلی باید با ظرافت و دقت کار کرد.. یک چشم تنها بیش از یک هفته طول میکشه چه برسه به یک چهره کامل یا یه طرح پیچیده تر مثل این که مطمین باش کمتر از یک ماه طول نمیکشه تازه اگه فول تایم روش وقت بذاری

در ضمن خوشحال میشم یه سریم به نقاشیای من بزنی و با نگاهت و نظرت راهنماییم کنی
چشم حتما

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان اینا نقاشین یا پوستر چاپی؟!............خیلی خوبه کاراتون........براوووووووووووو