آبروریزی دختر ایرانی در کنسرت انریکه...!!!

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
این کنسرت در Air Canada Centre برگزار شد,کنسرت طبق معمول با شور و حرارت خاصی اغاز شد

بعد از اجرای چند اهنگ نوبت به اجرای اهنگ Hero شد,انریکه ابتدا مقداری از این اهنگ رو اجرا کرد

وبعد از چند دقیقه از خواندن دست کشید تا طبق معمول اکثر کنسرتهاش برای اجرای اهنگ Hero

یکی از دخترها رو به روی سن بیاره که اینکار حسابی طرفدارانش رو به وجد میاره

بلاخره انریکه دست یکی از دخترهارو میگیره و اونو روی سن میاره

متاسفانه بخاطر ازدیاد جمعیت,در هنگام بالای سن رفتن برای لباسش مشکلی پیش میاد

بطوری که مجبور میشه تا اخرین لحظه ای که روی سن هست با دست لباسشو نگه داره!

اواخر اجرای اهنگ بود که انریکه از دختره میپرسه اسمت چیه

دختر بعد از گفتن اسمش(بیتا) درحالی که مشخصه تو حال خودش نیست دوبار فریاد میزنه:

من ایرانیم!!!

دختر از انریکه میخواد که اهنگ Do You Know رو اجرا کنه

چیزی از اجرای این اهنگ نگذشته بود که دخترک به حدی احساساتی شد که(انگار بی اختیار) به پای

انریکه میوفته!
این قضیه اونقدر ادامه پیدا میکنه که خود انریکه هم میمونه چیکار کنه!!!

انریکه کمکش میکنه تا بلند شه اما مثل اینکه اون قصد بلند شدن نداره!
انریکه ازش میخواد پاشه و بهش میگه تو توی کانادایی,اینجا ایران نیست (منظورش چی بود,نمیدونم)
و ازش میخواد که ادامه بده

این ویدئو حدود چهل هزار بار فقط در یو*یوب دیده شده با انکه فقط چند روز از منتشر شدنش میگزره
این ویدئو با نظرات زیادی مواجه شده(حدود ۳۰۰ نظر در یوتیوب) که اکثرشون هم خوشایند نیست!
بطور کلی دو گروه نظر وجود داره,عده ای اینکارو شرم اور دونستند وعده ای هم از اون حمایت کرده و
اینکارو طبیعی میدونند
گروه اول مشکلشون با طرز لباس پوشیدن,زانو زدن جلوی پای انریکه و مهمتر از همه اینکه گفت ایرانیم
هست
وگروه دوم معتقدند هرکس مسئول کارهای خودشه و به دیگران مربوط نیست
کنسرتهای زیادی از انریکه وجود داره که افرادی رو روی سن میاره,اما کمترپیش اومده که کسی تا این حد
هیجان زده شه
البته کسی نمیتونه منکر هیجان زیادی باشه که روی سن به ادم دست میده ولی ای کاش این خانوم
وقتی ملیتش رو بلند فریاد زد کمی هم احساساتش رو کنترل میکرد تا همچین شرایطی پیش نیاد
متاسفانه بیشتر نظرات که اکثرا هم از طرف ایرانی هاست پر از کلمات زشت و رکیکه که نثارهم میکنند
واما یه نظر که خیلی به چشم میومد:

من ایرانی نیستم .. افغانی ام .. اما فک کن یکی اینو بخونه چه برداشتی میکنه از ایران و ایرانی

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نفهمیدم کجاسش آبرو ریزی بود. خوب به پاش بیفته. چی میشه مگه. دوستش داشته.
البته من خودم متنفرم از این جلف بازیا. ولی توی کنسرتهای اینجوری پیش میاد این چیزا دیگه. یه به پا افتادن چیز آبرو بری نیست به نظر من.

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته ولی خارجیه فقط دستشون یه بهانه بیاد همرو به یه چشم میبینند....مخصوصا ایران....
بله.............اون موقعی که ما پرسپولیس داشتیم.............اونا خون همدیگه رو میریختن..............اون موقع که ما منشور کوروش داشتیم..............اونا حتی نشانی برای انسان دوستی نداشتن.................حیف که ما.................

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نفهمیدم کجاسش آبرو ریزی بود. خوب به پاش بیفته. چی میشه مگه. دوستش داشته.
البته من خودم متنفرم از این جلف بازیا. ولی توی کنسرتهای اینجوری پیش میاد این چیزا دیگه. یه به پا افتادن چیز آبرو بری نیست به نظر من.
خوب اگه دوسش داشت بغلش میکرد حالا چرا به پاش افتاد؟؟!!

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدا یه کمی‌ جو گیر شد بعدش هم اومد توی تلوزیون ایرانی‌ ها توی تورنتو همه قضیه رو توضیح داد ( که البته زیاد به دل‌ نچسبید )
این خانوم تازه اومده کانادا و فقط تا حالا همچنین کنسرتی رو نرفته بود
البته بد از اینکه داد میزانه من ایرانی‌‌ام و به پای انریکه میفته انریکه بهش میگه بلند شو اینجا ایران نیست ! ( اون دیگه چقدر اوسگول بوده :) )

هر کسی‌ دیگه هم اگر جای این یارو میرفت بالا همون طور بال بال میزد شک نکنین :)

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که چیزی نیست منم اولین باری که شهرام شب پره ! رو دیدم چنان از خود بی‌خود شدم
که نگو !
:)
بعدش عادی میشه این بدبخت هم الان دیگه این کار رو نمیکنه بهتون قول میدم :)

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدا یه کمی‌ جو گیر شد بعدش هم اومد توی تلوزیون ایرانی‌ ها توی تورنتو همه قضیه رو توضیح داد ( که البته زیاد به دل‌ نچسبید )
البته بد از اینکه داد میزانه من ایرانی‌‌ام و به پای انریکه میفته انریکه بهش میگه بلند شو اینجا ایران نیست ! ( اون دیگه چقدر اوسگول بوده :) )

مگه خداست؟......................

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خدایا قبل از اینکه کاری برام انجام بدی جنبه اون کارو بهم بده

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه خداست؟......................

نه‌ بستگی داره به علاقه‌ای که به خواننده مورد علاقت داشته باشی‌ !
من نمیگم کار درستی بوده خصوصا چون ایرانی‌ بوده و ما همیشه حجب حیای شرقی‌ خودمون رو همه جا حفظ می‌کنیم ...
اگر چه خود خارجی‌‌ها هم این کار رو انجام نمیدن شاید یک عده خاص که اون‌ها هم مسخره میشن...

WOMIS

عضو جدید
من موندم چرا تو اون اوضاع گفته من ایرانیم ..........آخه چه ربطی داشت

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختره پسر ندیده......این دخترا که همیشه گند میزنند.........

BATOOO

عضو جدید
من ايراني هستم ب ايراني بودن خودمم افتخار ميكنم. حالا اون دختر بي جنبه بازي در اورده تقصير بقيه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟