»»»» نتایج ارشد 88 اعلام شد

mahdi_aryayi

عضو جدید
ما که از اول شانس نداشتیم ... ولی باز خدا رو شکر

علم و صنعت ... طراحی سیستم های تعلیق ترمز و فرمان (روزانه)

cardesign

عضو جدید
ما که از اول شانس نداشتیم ... ولی باز خدا رو شکر

علم و صنعت ... طراحی سیستم های تعلیق ترمز و فرمان (روزانه)

داداش شانس از این بالاتر میخوای.؟
من عشقم مهندسی خودرو هست ولی حیف که رتبه خیلی بالا بود.

safura$$$

عضو جدید
من روزانه یزد برق و مخابرات قبول شدم.کی میدونه سطح دانشگاهش چه جوریه؟

mahdi_aryayi

عضو جدید
داداش شانس از این بالاتر میخوای.؟
من عشقم مهندسی خودرو هست ولی حیف که رتبه خیلی بالا بود.
ناراضی که نیستم... ولی سورپرایز هم نشدم چون می دونستم علم و صنعت رو میارم
امیدوارم شما هم در آزاد نتیجه ای رو که دنبالشید به دست بیارید
ممنون

mojtaba_81

عضو جدید
من طراحی کاربردی بابل_روزانه قبول شدم ...
اصلا نمیدونم چه جور دانشگاهیه ... در حد چه دانشگاهاییه؟ مکانیکش چطوره؟ ... اگه کسی اطلاعاتی داره ممنونش میشم ...

Ehsan_M

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با 73 تبدیل امیر کبیر قبول شدم
دوستان اگر کسی از قبولیای رتبه‌های نزدیک رتبه من، یا آخرین رتبه قبولی تبدیل شریف و تهران اطلاعی داشتید، به من بگید ممنون میشم

farhad_mech

عضو جدید
من تبدیل دانشگاه تهران قبول شدم،
Ehsan_M جان مثل اینکه تو مهر کارنامه نهایی با تمام آخرین رتبه قبولی های رشته های انتخابی تو سایت سازمان سنجش میاد.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
Ehsan_M جان مثل اینکه تو مهر کارنامه نهایی با تمام آخرین رتبه قبولی های رشته های انتخابی تو سایت سازمان سنجش میاد.

با عرض تبریک میخواستم ببینم رتبتون چند شد؟؟شبانه یا روزانه؟؟

Ehsan_M

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم بهتون، امیدوارم موفق باشید
اگه ممکنه رتبه‌تون و اینکه شبانه یا روزانه بوده‌رو بگید
چون من باتوجه به نتایج سالای قبل یکم به نتیجه نهایی امسال شک دارم، یکم با آمار همخونی نداره
سال قبل با این رتبه شریف قبول میشدن، من امسال تهرانم قبول نشدم

farhad_mech

عضو جدید
تبریک میگم بهتون، امیدوارم موفق باشید
اگه ممکنه رتبه‌تون و اینکه شبانه یا روزانه بوده‌رو بگید
چون من باتوجه به نتایج سالای قبل یکم به نتیجه نهایی امسال شک دارم، یکم با آمار همخونی نداره
سال قبل با این رتبه شریف قبول میشدن، من امسال تهرانم قبول نشدم
رتبه من 67 روزانه قبول شدم، البته این مساله رو یک شنبه متوجه شدم! اون موقع که رتبه ها اومده بود من رتبم رو که خوندم دیدم شدم 167 رو همین رتبه هم انتخاب رشته کردم البته رتبم با درصدهام اصلا همخونی نداشت،نتیجم که اومد روزانه تهران قبول شدم! برای همین خیلی تعجب کردم و شنبه رفتم سازمان سنجش که مطمئن شم درست قبولیم رو نوشتن یا نه،بالاخره یک شنبه اطلاعات کارنامم رو تونستم ببینم،معلوم شد 67 بوده نه 167،در مورد اینکه چرا این طوری شده نمی دونم، اما خودم فکر کنم برای این بود که مرورگرم اشتباه نشون می داد(از explorer استفاده نمی کنم).
چون من باتوجه به نتایج سالای قبل یکم به نتیجه نهایی امسال شک دارم، یکم با آمار همخونی نداره سال قبل با این رتبه شریف قبول میشدن، من امسال تهرانم قبول نشدم
من فکر کنم آمار شما زیاد درست نیست(احتمالا مال اون لیست های پارسه است که یه رتبه 70 صنعتی شریف قبول شده) چون طبق اون چیزی که من میدونم آخرین رتبه قبولی تهران حدود همون 70 تا دیگه ماکزیمم 80 هست.البته با رتبه ی شما سالای گذشته قبول شدن.من فکر میکنم این دیگه شانس بوده چون آخرین رتبه ی قبولی بچه ها تو تهران بستگی به سالش و انتخابی که رتبه بهتر ها کردن بین 64-65 تا 79-80 تغییر میکنه.احتمالا امسال هم تقاضا برای تهران زیاد بوده.من خودم تو امیرکبیر یه رتبه 35 و یه رتبه 27 رو دیدم که انتخاب اولشون تبدیل تهران بود نه شریف.
راستی اگر ممکنه درصدها و تراز و رتبه هاتون رو تو گرایش های طراحی وتبدیل میگین؟

Ehsan_M

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه من 67 روزانه قبول شدم، البته این مساله رو یک شنبه متوجه شدم! اون موقع که رتبه ها اومده بود من رتبم رو که خوندم دیدم شدم 167 رو همین رتبه هم انتخاب رشته کردم البته رتبم با درصدهام اصلا همخونی نداشت،نتیجم که اومد روزانه تهران قبول شدم! برای همین خیلی تعجب کردم و شنبه رفتم سازمان سنجش که مطمئن شم درست قبولیم رو نوشتن یا نه،بالاخره یک شنبه اطلاعات کارنامم رو تونستم ببینم،معلوم شد 67 بوده نه 167،در مورد اینکه چرا این طوری شده نمی دونم، اما خودم فکر کنم برای این بود که مرورگرم اشتباه نشون می داد(از explorer استفاده نمی کنم).

من فکر کنم آمار شما زیاد درست نیست(احتمالا مال اون لیست های پارسه است که یه رتبه 70 صنعتی شریف قبول شده) چون طبق اون چیزی که من میدونم آخرین رتبه قبولی تهران حدود همون 70 تا دیگه ماکزیمم 80 هست.البته با رتبه ی شما سالای گذشته قبول شدن.من فکر میکنم این دیگه شانس بوده چون آخرین رتبه ی قبولی بچه ها تو تهران بستگی به سالش و انتخابی که رتبه بهتر ها کردن بین 64-65 تا 79-80 تغییر میکنه.احتمالا امسال هم تقاضا برای تهران زیاد بوده.من خودم تو امیرکبیر یه رتبه 35 و یه رتبه 27 رو دیدم که انتخاب اولشون تبدیل تهران بود نه شریف.
راستی اگر ممکنه درصدها و تراز و رتبه هاتون رو تو گرایش های طراحی وتبدیل میگین؟
ممنون از جوابتون
اینکه درخواست واسه دانشگاه تهران افزایش پیدا کرده باشه عجیب نیست، ولی به همین نسبت رتبه قبولی شریف هم باید بالاتر بیاد
به جز آمار پارسه کسی‌رو میشناسم که سال پیش بارتبه‌ی نزدیک من شریف قبول شده باشه، این دوتا دانشگاه، بدون محاسبه گرایش‌های جانبی رو هم 74 نفر میگیرن، با احتساب همه گرایش‌ها بالای 105 نفر، اگه سر به قبولی رشته‌های دیگه‌هم بزنید میبینید که با رتبه‌های پایینتر از ظرفیت دانشگاه نتونستن قبول شن
به هر حال هر چی بود گذشت

1.11

زبان عمومي وتخصصي

63.33

رياضي

68.42

حرارت وسيالات /ترموديناميك -مكانيك سيالات

35.00

جامدات /استاتيك -مقاومت مصالح -طراحي اجزا/

54.39

ديناميك وارتعاشات /ديناميك -ارتعاشات -دي

8- معدل موثر : 14.70

رتبه تبدیل: 73
رتبه طراحی: 89

آخرین ویرایش:

yapoo

عضو جدید
سلام منم تبدیل انرژی بوعلی همدان قبول شدم.رتبمم 677بود همه میگن بهترم میآوردی ولی اخه بعد از دانشگاههای تهران و اصفهان و شیراز و مشهد وتبریز کجا بهتر از بوعلی؟
بهرحال خداروشکر میکنم

بالا