¸¸▂▃▅▆█ اتاق فکر تالار█▆▅▃▂

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خوشحال میشیم از نظرات و پیشنهادات و البته انتقادات همه دوستان در راستای مدیریت هرچه بهتر تالار بهره مند بشیم
با تشکر

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر مدیر محترم و گرامی تالار مهندسی مکانیک آقا سروش

من یه پیشنهاد دارم شاید پیشنهاد سختی باشه ولی غیر ممکن نیست.....

پیشنهادم اینه:

خیلی خوبه که انجمن به این خوبی یه سری افرادی مجرب و کاربلد و دارای بار علمی بالا داشته باشه که به صورت ثابت در انجمن باشن و به دوستان کمک و راهنمایی کنن.(خودم این اعتقاد رو دارم که کسی که آدم

توانا و پر باشه از کمک کردن و راهنمایی به دیگران دریغ نمیکنه حتی لذت هم میبره)

حرفم اینه که شما به عنوان مدیر این تالار میتونین یه سری افراد که هر کدوم تخصص های متفاوت در زمینه مکانیک دارن رو به این تالار فرابخونین.

شاید سخت باشه ولی شدنی هست.مطمئن باشید با این حرکت این تالار پر بار میشه و حتی باعث میشه افراد خوب و بدرد بخور(شاید بدردبخور اصطلاح بدی باشه،چیز دیگه ای به ذهنم نرسید) برای تبادل اطلاعات به

این تالار میان.و باعث پیشرفت دانشجویان و...میشه.

البته یکی دو نفر کافی نیست.مثلا قسمت نرم افزار یه عضو ثابت و قسمت سیالات هم یه عضو ثابت و .....یا حداقل یه سری افرادی رو پیدا کنین که واقعا کاربلد باشن و بارعلمی بالا داشته باشن که بتونن درست کمک

کنن.من میبینم که یه سری افراد واقعا به اشتباه دارن راهنمایی میکنن(یکیش خود من).بازم میگم پیدا کردن این چنین افراد سخته،میدونم.ولی شدنی هست.بالاخره شما باید دوستانی داشته باشین که افرادی خوب و

تاثیر گذاری باشن،و میتونین باهاشون صحبت کنین و بهشون موضوع رو روشن کنین،و کارها رو براشون تقسیم کنین که هر کی وظیفه یه قسمت از تالار رو داشته باشه و اینطوری وقت آنها هم کمتر گرفته میشه،و

راحتتر میتونن با این موضوع کنار بیان و به کارهای شخصیشونم صدمه ای نمیخوره،شما به عنوان مدیر تالار مهندسی مکانیک سهم بزرگی از مسئولیت مدیریت این تالار رو برعهده دارین.پس دریغ نکنین.

ممنون،باتشکر

یاعلی

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعاليت خودتان را افزايش بدهيد مثلا همين كه ارشد 93 را تا الان مهم نكرديد يعني سر نمي زنيد!!!

به نظرم اين تالار نياز به 4-5 مدير داره، پست اسپم خيلي تو اين تالار زياده

منم با نظر دوستمون كه گفتند از متخصصان بخش هاي مختلف دعوت كنيد، موافقم. اين جا رو به يك قطب تبديل ميكنه و از حالت كپي پيست سايت هاي ديگه درمياره.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
این تاپیک شاید بتونه گره از مشکلات تالارمون برداره به شرطی که همه دست به دست هم بدیم
با نظرات دوستان کاملا؛ موافقم اما در خصوص حضور سروش یا هر کس دیگه نباید انتظار بیش از حد داشت هرکسی زندگی خاص خودش رو داره و در کنارش در اینجا هم فعالیت میکنه
اما یه پیشنهاد دارم به نظرم بهتره یه سری افراد رو به عنوان حال دستیار یا همکار از بین دانشجوها انتخاب کنی چون کسی که دانشجوٍ بیشتر میتونه فعالیت کنه و ساعات حضورش هم بیشتر ضمن اینکه با اینکار میتونه از علم دیگران استفاده کنه و احساس اینکه وقتش هم تلف شده رو نداره

در خصوص اسپم که دیگه نمیشه چیزی گفت گاهی اوقات پستهای خوب بین این هم اسپم دیده نمیشن
این تالار به حق میشه گفت بیشترین عضو رو در باشگاه مهندسان داره و این بستگی به هنر خوت داره که بتونی بینشون یه وحدت ایجاد کنی و به تالار برشون گردونی خیلیا هستن تو بخشهای دیگه فعال هستن ازشون برای فعالیت در بخش مکانیک دعوت کن
اگه چیزی به ذهتنم بیاد باز عنوان میکنم

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

پیشنهادم اینه:

خیلی خوبه که انجمن به این خوبی یه سری افرادی مجرب و کاربلد و دارای بار علمی بالا داشته باشه که به صورت ثابت در انجمن باشن و به دوستان کمک و راهنمایی کنن.(خودم این اعتقاد رو دارم که کسی که آدم

حرفم اینه که شما به عنوان مدیر این تالار میتونین یه سری افراد که هر کدوم تخصص های متفاوت در زمینه مکانیک دارن رو به این تالار فرابخونین.

شاید سخت باشه ولی شدنی هست.مطمئن باشید با این حرکت این تالار پر بار میشه و حتی باعث میشه افراد خوب و بدرد بخور(شاید بدردبخور اصطلاح بدی باشه،چیز دیگه ای به ذهنم نرسید) برای تبادل اطلاعات به

البته یکی دو نفر کافی نیست.مثلا قسمت نرم افزار یه عضو ثابت و قسمت سیالات هم یه عضو ثابت و .....یا حداقل یه سری افرادی رو پیدا کنین که واقعا کاربلد باشن و بارعلمی بالا داشته باشن که بتونن درست کمک

کنن.من میبینم که یه سری افراد واقعا به اشتباه دارن راهنمایی میکنن(یکیش خود من).بازم میگم پیدا کردن این چنین افراد سخته،میدونم.ولی شدنی هست.بالاخره شما باید دوستانی داشته باشین که افرادی خوب و

تاثیر گذاری باشن،و میتونین باهاشون صحبت کنین و بهشون موضوع رو روشن کنین،و کارها رو براشون تقسیم کنین که هر کی وظیفه یه قسمت از تالار رو داشته باشه و اینطوری وقت آنها هم کمتر گرفته میشه،و

راحتتر میتونن با این موضوع کنار بیان و به کارهای شخصیشونم صدمه ای نمیخوره،شما به عنوان مدیر تالار مهندسی مکانیک سهم بزرگی از مسئولیت مدیریت این تالار رو برعهده دارین.پس دریغ نکنین.

ممنون،باتشکر

یاعلی

پیشنهادم اینه:

ممنون،باتشکر

یاعلی

ممنون
عرض شود که فک میکنم اتفاقاتی که در 2سال اخیر در این تالار افتاده پاسخی باشه برای سوالاتون و البته پیشنهاداتون
فک میکنین ما چند نفر عضو ثابت و فعال در تالار داریم؟
فعال تریناشو ما کردیم دستیار!!اما الان هر چند وقت یکبار به تالار سر میزنن؟میدونید؟
من شاید در 1سال گذشته بیش از 10 نفر از بهترینها و فعالترینها رو به عنوان دستیار و یا همکار مدیر به ادمین پیشنهاد دادم که متاسفانه هیچکدوم تایید صلاحیت نشدن!!
در مورد جذب متخصصان هم باید عرض کنم که متاسفانه دوره کار فی سبیل الله دیگه تموم شده وکسی حاضر نیس همینجوری بیاد وقتشو برای کمک به دیگزان اختصاص بده و این کار مستلزم صرف هزینه اس که از عهده باشگاه خارجه
باتشکر

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فعاليت خودتان را افزايش بدهيد مثلا همين كه ارشد 93 را تا الان مهم نكرديد يعني سر نمي زنيد!!!

به نظرم اين تالار نياز به 4-5 مدير داره، پست اسپم خيلي تو اين تالار زياده

منم با نظر دوستمون كه گفتند از متخصصان بخش هاي مختلف دعوت كنيد، موافقم. اين جا رو به يك قطب تبديل ميكنه و از حالت كپي پيست سايت هاي ديگه درمياره.
تاپیک ارشد نیازی به مهم شدن نداره و واقعا اینکه شما از مهم نشدن تاپیک به این مسئله پی بردید که من به تالار سر نمیزنم جای بسی تامل داره
این تالار هم اکنون 4تا مدیر داره اما تنها کسی که با این شکل فعالیت میکنه بنده هستم اونم فقط و فقط به جهت احترام به کاربران و هم تالاریهاش و جالبتر اینکه تنها کسی هم که در تیررس اتهامات هست هم خود بنده هستم!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ممنون
عرض شود که فک میکنم اتفاقاتی که در 2سال اخیر در این تالار افتاده پاسخی باشه برای سوالاتون و البته پیشنهاداتون
فک میکنین ما چند نفر عضو ثابت و فعال در تالار داریم؟
فعال تریناشو ما کردیم دستیار!!اما الان هر چند وقت یکبار به تالار سر میزنن؟میدونید؟
من شاید در 1سال گذشته بیش از 10 نفر از بهترینها و فعالترینها رو به عنوان دستیار و یا همکار مدیر به ادمین پیشنهاد دادم که متاسفانه هیچکدوم تایید صلاحیت نشدن!!
در مورد جذب متخصصان هم باید عرض کنم که متاسفانه دوره کار فی سبیل الله دیگه تموم شده وکسی حاضر نیس همینجوری بیاد وقتشو برای کمک به دیگزان اختصاص بده و این کار مستلزم صرف هزینه اس که از عهده باشگاه خارجه
باتشکر

سلام ...

اصلا نیازی نیست به ادمین بگین که اینو تایید کن و انو تایید کن،و اصلا نیازی نیست که کسانی که شما درنظر دارین القاب خاصی بگیرن.

خودتون باید دست به کار شین،خودتون میگین که بارها تلاش کردین و ادمین تایید نمیکنه.پس خودتون دست به کار شین.

خودتون بالاخره چند تا دانشجوی خوب و پر در اطرافتون باید باشه،با آنا حرف بزنین و موضوع رو براشون روشن کنین.چرا فک میکنین کسانی که باید به تالار کمک کنن حتما باید عنوانی داشته باشن!!!؟؟؟

مطمئن باشین اگه یه گروه خوب و کاربلد رو جمع کنین و براشون تقسیم کار بزارین،هیچ مشکلی پیش نمیاد،بالاخره یه آدم تحصیل کرده حداقل روزی چند ساعت تو نت هست.پس میشه بیاد تو انجمن و کمک کنه، و غیر

ممکن نیست.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ضمن با این حرفا که نمشه و نمیتونم و ادمین تایید نمیکنه اصلا قبولش ندارم،پس اگه نمیشه این تاپیکو حذفش کنین.

یاعلی

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ...

اصلا نیازی نیست به ادمین بگین که اینو تایید کن و انو تایید کن،و اصلا نیازی نیست که کسانی که شما درنظر دارین القاب خاصی بگیرن.

خودتون باید دست به کار شین،خودتون میگین که بارها تلاش کردین و ادمین تایید نمیکنه.پس خودتون دست به کار شین.

خودتون بالاخره چند تا دانشجوی خوب و پر در اطرافتون باید باشه،با آنا حرف بزنین و موضوع رو براشون روشن کنین.چرا فک میکنین کسانی که باید به تالار کمک کنن حتما باید عنوانی داشته باشن!!!؟؟؟

مطمئن باشین اگه یه گروه خوب و کاربلد رو جمع کنین و براشون تقسیم کار بزارین،هیچ مشکلی پیش نمیاد،بالاخره یه آدم تحصیل کرده حداقل روزی چند ساعت تو نت هست.پس میشه بیاد تو انجمن و کمک کنه، و غیر

ممکن نیست.
خیلی خب
من همین جا از شما خواهش میکنم که مسئولیت این کار رو به عهده بگیرید و یه تیم کاربلد و مجرب برای تالار تشکیل بدین

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خب
من همین جا از شما خواهش میکنم که مسئولیت این کار رو به عهده بگیرید و یه تیم کاربلد و مجرب برای تالار تشکیل بدین

از من نخواین،پس فرق بین من و شما که مدیر تالار مهندسی مکانیک هستین چیه.....

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از من نخواین،پس فرق بین من و شما که مدیر تالار مهندسی مکانیک هستین چیه.....

فرقمون اینه که من این راهو امتحان کردم و شما امتحان نکردین...
در صمن شما هم تا عنوان نداشته باشین کاری انجام نمیدین!؟
یا حق

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

در صمن شما هم تا عنوان نداشته باشین کاری انجام نمیدین!؟

سلام،جملات اضافه شد!!

من به اندازه خودم تو این تاپیک فعالیت دارم.من یه عضو فعال هستم.از من بیشتر ازین انتظار نداشته باشین.

ولی من از شما ببیشتر ازین انتظار دارم.،چون مدیر این تالار هستین.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
باز بحث به جنجال کشیده شد

راهکار ارائه دادن بهر از بحث مقصر پیدا کردنه و محکوم کردنه .

تاپیک شد محل بحث اقا سروش و اقا امیر :smile:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باز بحث به جنجال کشیده شد

راهکار ارائه دادن بهر از بحث مقصر پیدا کردنه و محکوم کردنه .

تاپیک شد محل بحث اقا سروش و اقا امیر

سلام
بهزاد جان شما هم که اومدین پی اشو گرفتین:smile:
نه خارج از شوخی از دل همین بحثاس که میشه راهکار پیدا کرد البته بحث منصفانه
درخدمتیم..

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام
بهزاد جان شما هم که اومدین پی اشو گرفتین:smile:
نه خارج از شوخی از دل همین بحثاس که میشه راهکار پیدا کرد البته بحث منصفانه
درخدمتیم..

سروش جان من پیشو نگرفم . چون تجربه کردم توی این چندین سال بحث که همو مقصر کنیم به هیچ جایی نمیرسه
من اومدم فقط ی تذکر دادم که ادامه بحث نشه و تاپیک به مسیر اصلیش برگرده

من نظرم برای پیشرفت تالار باید بدون رودرواسی به کاربرای فعال و اونایی که میتونن مثل شما تغییرات ایجاد کنن حرف بزنید . مدیر ارشد در تاپیک مدیریت به کاربر فعال شیمی گفتن که دارن بعضی از تغیرا ایجاد میکنن به نظرم این تالار به اون غیرات بیشتر از هر تالاری احتیاج داره .

M.ARIABOY

عضو جدید
اقا سروش دقیقا چی میخواید?
چ تغییراتی مد نظرتونه
من خودم ادمین سایت دیگه ای هستم,میتونم ی سریم اینجا بزنم بگید شاید تونستم

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اقا سروش دقیقا چی میخواید?
چ تغییراتی مد نظرتونه
من خودم ادمین سایت دیگه ای هستم,میتونم ی سریم اینجا بزنم بگید شاید تونستم

من میخوام در وهله اول کاربرایی که تو این تالار قعالیت میکنن قوانین رو رعایت کنن یا لااقل کاربرای فعال یه خرده حس مسئولیت داشته باشن...

M.ARIABOY

عضو جدید
قوانین ک چی بگم،من خودم ادمین ی سایت علمی هستم، قوانین خیلی کم رعایت میشه، اگه ی پستم ک خلاف قوانینه و پاک نشه همه با استناد ب اون پست ،تاپیک میزنن، درک میکنم اینجور چیزارو، سرپاک کردن پستم که دیگه...
حس مسئولیت رو یکم برای من باز کنید

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میخوام برای کاربرایی که کمتر از 50پست دارن در ایجاد تاپیک محدودیت ایجاد کنم!
به این ترتیب کاربرانی که کمتر از 30 پست دارن تحت هیچ شرایطی تاپیک نزنن و درصورت ایجاد،تاپیکشان تایید نخواهد شد
و کاربرانی که کمتر از 50 پست دارن هم حق ایجاد تاپیک ندارن مگه اینکه تاپیکشان بار علمی داشته باشه
این کلیات طرحه لطفا موافقان و مخالفان نظرشون رو بفرمایند تا در صورت تایید وارد حزئیات بشیم
صمنا کاربرانی که تو همچین شرایطی نظرشون رو اعلام نمیکنن دیگه بعد از اجرایی شدن هر طرحی تحت هیچ شرایطی حق اعتراض ندارن

M.ARIABOY

عضو جدید
خب دوست عزیز
من با اینکار موافقم،ما تو یه سری سایتا این قوانینو داریم
ولی 50تا پست چی؟ پست علمی یا هرنوع پستی؟
من توی سایتیک ادمینشم دوقسمت داریم، یکی از قسمتا پست شمارش میشه،تو یکی دیگه شمارش نمیشه،این قسمت قسمت سرگرمیه سایتمونه
ولی اینکار یکم سخت میشه،چون باید چند نفر و ب صورت مداوم ب سایت سربزنن تا پستارو سریعتر ویرایش یا تایید کنن،البته تایید کردنشون ک بای تیک حله،ولی باید قبلش بخونن،ک این خودش کلی زمان بره
من موافق اینکار هستم ،ولی باید یکم بیشتر سر این موضوع فکر کرد

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب دوست عزیز
من با اینکار موافقم،ما تو یه سری سایتا این قوانینو داریم
ولی 50تا پست چی؟ پست علمی یا هرنوع پستی؟
من توی سایتیک ادمینشم دوقسمت داریم، یکی از قسمتا پست شمارش میشه،تو یکی دیگه شمارش نمیشه،این قسمت قسمت سرگرمیه سایتمونه
ولی اینکار یکم سخت میشه،چون باید چند نفر و ب صورت مداوم ب سایت سربزنن تا پستارو سریعتر ویرایش یا تایید کنن،البته تایید کردنشون ک بای تیک حله،ولی باید قبلش بخونن،ک این خودش کلی زمان بره
من موافق اینکار هستم ،ولی باید یکم بیشتر سر این موضوع فکر کرد
نه نیازی به شمارش نیس خود سیستم این اطلاعات رو در اختیار مدیر قرار میده
در صمن این طرح باعث میشه که از شر بی نظمی های خیلی از کاربرایی که برای پرسیدن یه سوال میان و عضو میشن و بعدش دیگه خبری ازشون نیس خلاص بشیم

M.ARIABOY

عضو جدید
منم نگفتم نیاز ب شمارشه، سیستم انجام میده،میتونیم کاری کنیم ک سیستم از ی سری قسمت ها شمارش انجام نده
مثلا ی سری قسمت های غیر علمی هست،ازاونا هم شمارش انجام میده
من نظرم مساعدع در این مورد، فقط باید یکم فعالیت بیشتر شه،ب خاطر تایید پستها

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
میخوام برای کاربرایی که کمتر از 50پست دارن در ایجاد تاپیک محدودیت ایجاد کنم!
به این ترتیب کاربرانی که کمتر از 30 پست دارن تحت هیچ شرایطی تاپیک نزنن و درصورت ایجاد،تاپیکشان تایید نخواهد شد
و کاربرانی که کمتر از 50 پست دارن هم حق ایجاد تاپیک ندارن مگه اینکه تاپیکشان بار علمی داشته باشه
این کلیات طرحه لطفا موافقان و مخالفان نظرشون رو بفرمایند تا در صورت تایید وارد حزئیات بشیم
صمنا کاربرانی که تو همچین شرایطی نظرشون رو اعلام نمیکنن دیگه بعد از اجرایی شدن هر طرحی تحت هیچ شرایطی حق اعتراض ندارن
سلام سروش جان
این خوبه که برای رونق تالار یه سری تمهیدات انجام بشه اما با سختگیری نمیشه کاری کرد
اگه چند نفر فعال که کل طول روز رو بتونن پوشش بدن و از ایجاد تاپیک های هرز جلوگیری کنن بهتره تا اینکه بیاید و محدودیت به این شکل ایجادکنید
اینجوری به نظرم به کاربرای تازه وارد اهانت میشه و اینکه باید 50 پست مفید بزنه که بخواد تازه برای کمک به تالار تاپیک بزنه
به نظرم با این کار رونقی در تالار ایجاد نمیشه
این فقط نظرم بود;)
نه نیازی به شمارش نیس خود سیستم این اطلاعات رو در اختیار مدیر قرار میده
در صمن این طرح باعث میشه که از شر بی نظمی های خیلی از کاربرایی که برای پرسیدن یه سوال میان و عضو میشن و
بعدش دیگه خبری ازشون نیس خلاص بشیم
یعنی اینکه یکی بیاد و از اطلاعاتمون استفاده کنه و کارشو راه بندازه و بره بده؟
دلیل ایجاد همچین فرومهای چیه؟
به نظرم با میدیریت خوب میشه از بی نظمی جلو گیری کرد و اگه میخوایم از شر کسی خلاص نشیم راهی که پیشنهاد دادی خیلی خوبه
موفق باشی

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سروش جان
این خوبه که برای رونق تالار یه سری تمهیدات انجام بشه اما با سختگیری نمیشه کاری کرد
اگه چند نفر فعال که کل طول روز رو بتونن پوشش بدن و از ایجاد تاپیک های هرز جلوگیری کنن بهتره تا اینکه بیاید و محدودیت به این شکل ایجادکنید
اینجوری به نظرم به کاربرای تازه وارد اهانت میشه و اینکه باید 50 پست مفید بزنه که بخواد تازه برای کمک به تالار تاپیک بزنه
به نظرم با این کار رونقی در تالار ایجاد نمیشه
این فقط نظرم بود;)

یعنی اینکه یکی بیاد و از اطلاعاتمون استفاده کنه و کارشو راه بندازه و بره بده؟
دلیل ایجاد همچین فرومهای چیه؟
به نظرم با میدیریت خوب میشه از بی نظمی جلو گیری کرد و اگه میخوایم از شر کسی خلاص نشیم راهی که پیشنهاد دادی خیلی خوبه
موفق باشی

اصلا از شما انتظار نداشتم از گفته های من یه همچین برداشتی بکنین
هرکسی از ظن خود شد یار من
ما نمیگیم راه انداختن کار دیگران بده بلکه دوس داریم کارش راه بیفته بعد اگه خواست بره اگه خواست بمونه اما این اومدو رفت نباید آسیبی به بقیه بزنه
اینم که میگیم 50 تا پست باید داشته باشه واسه اینه که کاربرلااقل برای راه افتادن کار خودشم که شده مجاب بشه قوانین رو مطالعه کنه
یا خق

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اصلا از شما انتظار نداشتم از گفته های من یه همچین برداشتی بکنین
هرکسی از ظن خود شد یار من
ما نمیگیم راه انداختن کار دیگران بده بلکه دوس داریم کارش راه بیفته بعد اگه خواست بره اگه خواست بمونه اما این اومدو رفت نباید آسیبی به بقیه بزنه
اینم که میگیم 50 تا پست باید داشته باشه واسه اینه که کاربرلااقل برای راه افتادن کار خودشم که شده مجاب بشه قوانین رو مطالعه کنه
یا خق

سروش جان من فکر بدی نکردم فقط یه تذکر بود که اینطوری به کاربر عادی بر میخوره و چون میشناسمت برام تعجب آور بود که همچین برخوردی بشه البته میدونم تنها دلیلش برای رونق تالاره اما باید قبول کرد با این روش خیلی سخت میشه به تالار رونق داد
ما الان محدودیت تایید تاپیک رو داریم به نظرت نیازی هست که باز کاری کنیم که محدود تر بشه؟ میتونی تاپیک کسایی که میبینی دنبال هدف خاصی نیستن رو تایید نکنی اما اینکه تر و خشک بسوزه یه مقدار خوب به نظر نمیرسه
الان 4 نفر مدیر این بخش هستن اما شما فعالی بجز جناب صدیق اون دو نفر دیگه چه فعالیتی در تالار دارن؟ من حتی ندیدمشون چرا اسمشون رو بر نمیدارن؟
الان تو خودت تنها هستی و مطمپنن نمیتونی به کل تالار رسیدگی کنی چون حجم تاپیک ها خیلی بالاست و واقعا از توان یه نفر خارجه
در آخر باید بگم من همیشه حامی مدیریت تالار بودم چون میدونم کاره سختیه و بعضیا دارن به ناحق به شما ایراد میگیرن
امیدوارم حرفامو در جهت بهبود تالار بدونی چون چیزی جز ای نیست
الان صرفا قرار در موردش بحث کنیم و در نهایت هر نظری بگیری ازت حمایت میکنیم

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سروش جان من فکر بدی نکردم فقط یه تذکر بود که اینطوری به کاربر عادی بر میخوره و چون میشناسمت برام تعجب آور بود که همچین برخوردی بشه البته میدونم تنها دلیلش برای رونق تالاره اما باید قبول کرد با این روش خیلی سخت میشه به تالار رونق داد
ما الان محدودیت تایید تاپیک رو داریم به نظرت نیازی هست که باز کاری کنیم که محدود تر بشه؟ میتونی تاپیک کسایی که میبینی دنبال هدف خاصی نیستن رو تایید نکنی اما اینکه تر و خشک بسوزه یه مقدار خوب به نظر نمیرسه
الان 4 نفر مدیر این بخش هستن اما شما فعالی بجز جناب صدیق اون دو نفر دیگه چه فعالیتی در تالار دارن؟ من حتی ندیدمشون چرا اسمشون رو بر نمیدارن؟
الان تو خودت تنها هستی و مطمپنن نمیتونی به کل تالار رسیدگی کنی چون حجم تاپیک ها خیلی بالاست و واقعا از توان یه نفر خارجه
در آخر باید بگم من همیشه حامی مدیریت تالار بودم چون میدونم کاره سختیه و بعضیا دارن به ناحق به شما ایراد میگیرن
امیدوارم حرفامو در جهت بهبود تالار بدونی چون چیزی جز ای نیست
الان صرفا قرار در موردش بحث کنیم و در نهایت هر نظری بگیری ازت حمایت میکنیم

منم به عنوان مدیر این تالار و فردی که برای یکایک شماها احترام خاصی قائلم کاری که خلاف خواست کاربراش باشه مطمئنا انجام نمیدم
بنده یه طرح رو مطرح کردم و اونو به رای گذاشتم اگه رای آورد اجراش میکنیم و اگه نه که اجراش نمیکنیم

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
اول از همه باید بگم اینجا همه انتقادها اکثرا مستقیما از مدیریت تالار مکانیک میشه که بنظرم کمی بی جاست!به دلایل زیر:

- الان به خاطر پیشرفت تکنولوژی کپی پیست در ایران !!! اکثر مدیران سابق اینجا برای خودشون یه فروم ایجاد کردند و همه نیروهای فعال رو از اینجا و آنجا جذب می کنند.
-باور کنید مطالب دیگه خیلی خسته کننده و تکراری و اسپم وارانه شده اند و این چند نفری هم که در کل باشگاه هستند 80 درصدشون به خاطر تالار گفتگوی آزاد و عکس و ... هستند.
-سیستم باشگاه مهندسان اینطوریه برای دستیاری باشگاه و حتی کاربر ویژه یه تالار جزء باید ار هفت خان و فیلترینگ admin رد بشه.
-اکثر کاربرای فعال بنا به دلایلی مدیریتی کل باشگاه !!! اخراج شده اند.
-این همه منتقد از مدیریت سروش 7 . چند نفر از منتقدین بشن دستیار . خودشون از نزدیک می بینن چه خبره.
-سیستم اداره باشگاه و حتی تالار مکانیک غلطه .شده کپی پیست ونه وبلاگ ها و وبسایت های مکانیک. موضوعات خوب دسته بندی نشدند. اصلا باید به طور تخصصی هر زیر مجموعه تالار مکانیک یه یا دو تا کاربر ویژه داشته باشه تا مطالب و موضوعات رو در حوزه تخصص خودشون هدایت کنند.
-اما تالار آزمون های دانشگاهی!!!>>> .... بازار شام هستش. آخرش من نفهمیدم ریاضی پارسه خوبه یا کریمی یا آقاسی یا سنجش یا ..... ؟ آقا هر کی میاد یه نظری میده دو تا هم فحش به نفر قبلی میده میره.... خیلی شلوغه. در ضمن اصلا مهم نیست فلان تایپیک مهم بشه یا نه مهم اینکه اصلا ببینید استقبال از اون تایپیک در چه حدیه>>؟؟
-اکثر تایپیک های تالار کلا بی پاسخ هستند . یا اسپم هستند. و یا اکثرا کم مونده اسم پروزه شون رو بگن و یه تاریخ اعلام کنند تا بیان اون روز انو از اینجا دانلود کنند...
-کلا باید باشگاه در تالار یه تغییرات کلی بده و قسمت کارشناسی رو با ارشد و دکترا جدا کنه.
-همه چیز رو نندازیم گردن مدیریت تالار مکانیک. باور کنید خوب بگردین ببینید از اون 60 70 نفری که هر روز در تالار مکانیک هست چند نفرش یه پست میزارند؟؟
.
.
.
امیدوارم برای کسی ناراحتی بوجود نیامده باشه ولی مشکل اپیدمی وارانه در کل تالار های ایران هست و نمیشه کاریش کرد تا وقتی که همه گی حتی مدیریت سایت هم همکاری کنند.
با تشکر

behzadk2019

کاربر ممتاز
میخوام برای کاربرایی که کمتر از 50پست دارن در ایجاد تاپیک محدودیت ایجاد کنم! به این ترتیب کاربرانی که کمتر از 30 پست دارن تحت هیچ شرایطی تاپیک نزنن و درصورت ایجاد،تاپیکشان تایید نخواهد شد و کاربرانی که کمتر از 50 پست دارن هم حق ایجاد تاپیک ندارن مگه اینکه تاپیکشان بار علمی داشته باشه این کلیات طرحه لطفا موافقان و مخالفان نظرشون رو بفرمایند تا در صورت تایید وارد حزئیات بشیم صمنا کاربرانی که تو همچین شرایطی نظرشون رو اعلام نمیکنن دیگه بعد از اجرایی شدن هر طرحی تحت هیچ شرایطی حق اعتراض ندارن
سروش جان این روندی ک میخواید پیش بگیرید به نظرم باید برای ی مقطع زمانی امتحانی استفاده بشه چون هیچ طرحی بی عیب نقص نیست . هیچ نظری بی عیب نقص اگر این تعداد پستی که گفتید رو کاهش بدید و بنا بر این باشه که مثلا 15 پست علمی و راهگشا برای بقیه کاربران داده شده باشه . همین فروم بقلی همین روش رو به کار برده و خیلی زود تونسته خودشو جا بندازه و الان به نظرم واقعیت رو ببنیم خیلی پرکار تر از این تالار ما شده . نباید زیاد سخت گیری باشه چون الان این تالار با وقتی که وجود اومد هیچ فرقی نداره در ضمن به نظرم باید برای زیر مجموعه ها این محدودیت اعمال بشه و برای بقیه تاپیک ها این محدودیت نباشه تا کاربرا از اینجا رونده نشن پرکارتر به برای یکی دو روز برای مدتی طولانی باید باشید که این امرم اصلا با ی نفر امکان پذیر نیست . من نمیخوام بگم که کاربرایی ک دستیار مدیر شدن خوب عمل کردن یا نه ولی به نظرم هیچ فرقی نکرده و توقعات رو بالا بردن . اعمال محدودیت باید پله ای باشه نه به یکباره .

behzadk2019

کاربر ممتاز
با سلام
اول از همه باید بگم اینجا همه انتقادها اکثرا مستقیما از مدیریت تالار مکانیک میشه که بنظرم کمی بی جاست!به دلایل زیر:

- الان به خاطر پیشرفت تکنولوژی کپی پیست در ایران !!! اکثر مدیران سابق اینجا برای خودشون یه فروم ایجاد کردند و همه نیروهای فعال رو از اینجا و آنجا جذب می کنند.
-باور کنید مطالب دیگه خیلی خسته کننده و تکراری و اسپم وارانه شده اند و این چند نفری هم که در کل باشگاه هستند 80 درصدشون به خاطر تالار گفتگوی آزاد و عکس و ... هستند.
-سیستم باشگاه مهندسان اینطوریه برای دستیاری باشگاه و حتی کاربر ویژه یه تالار جزء باید ار هفت خان و فیلترینگ admin رد بشه.
-اکثر کاربرای فعال بنا به دلایلی مدیریتی کل باشگاه !!! اخراج شده اند.
-این همه منتقد از مدیریت سروش 7 . چند نفر از منتقدین بشن دستیار . خودشون از نزدیک می بینن چه خبره.
-سیستم اداره باشگاه و حتی تالار مکانیک غلطه .شده کپی پیست ونه وبلاگ ها و وبسایت های مکانیک. موضوعات خوب دسته بندی نشدند. اصلا باید به طور تخصصی هر زیر مجموعه تالار مکانیک یه یا دو تا کاربر ویژه داشته باشه تا مطالب و موضوعات رو در حوزه تخصص خودشون هدایت کنند.
-اما تالار آزمون های دانشگاهی!!!>>> .... بازار شام هستش. آخرش من نفهمیدم ریاضی پارسه خوبه یا کریمی یا آقاسی یا سنجش یا ..... ؟ آقا هر کی میاد یه نظری میده دو تا هم فحش به نفر قبلی میده میره.... خیلی شلوغه. در ضمن اصلا مهم نیست فلان تایپیک مهم بشه یا نه مهم اینکه اصلا ببینید استقبال از اون تایپیک در چه حدیه>>؟؟
-اکثر تایپیک های تالار کلا بی پاسخ هستند . یا اسپم هستند. و یا اکثرا کم مونده اسم پروزه شون رو بگن و یه تاریخ اعلام کنند تا بیان اون روز انو از اینجا دانلود کنند...
-کلا باید باشگاه در تالار یه تغییرات کلی بده و قسمت کارشناسی رو با ارشد و دکترا جدا کنه.
-همه چیز رو نندازیم گردن مدیریت تالار مکانیک. باور کنید خوب بگردین ببینید از اون 60 70 نفری که هر روز در تالار مکانیک هست چند نفرش یه پست میزارند؟؟
.
.
.
امیدوارم برای کسی ناراحتی بوجود نیامده باشه ولی مشکل اپیدمی وارانه در کل تالار های ایران هست و نمیشه کاریش کرد تا وقتی که همه گی حتی مدیریت سایت هم همکاری کنند.
با تشکر
سلام
با حرفای شما تا ی جاهایی موافقم .
فیلترین هفت خان ادمینی که گفتید دقیقا درسته .
ولی برای تالار ازمون دانشگاهی که گفتید و تاپیک خودون رو عنوان کردید باید بگم که سلیقه ها متفاوته و شما باید به جمع بندی از سلیقه ها برسید نمیشه توقع داشته باشید که همه کاربرا ی نظر داشته باشن . .
به نظر من برای تاپیک هایی که به پاسخ هستند که الان نمیشه کاری کرد چون خیلی زیاد شدن ولی میشه برای تاپیک هایی که جدیدا میزنن یا بازه زمانی مشخص بشه که بعد این بازه زمانی خیلی راحت حذف بشن اینم فقط پیگیری میخواد اونم توسط ی نفر نمیشه .

بالا