¸¸▂▃▅▆█زنگ تفریح - کپ خودمونی █▆▅▃▂¸¸

mehdi 2010

عضو جدید
بابا گروه دار! راستی شما که هرشب دب اکبرو میبینی سلامه منم بهش برسون!!(دیگه تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!؟)
تاپیک نقاط لاگرانژی رو به همون زودی ادامه میدم...

راستی، آلوچه:

الوچه رو گذاشتی دلم خواست حالا چیکار کنم الان از کجا گیر بیارم بخورم؟یه چیز بذار که دم دست باشه

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

ممنون اقا مهدی

خوب چرا مسابقات نجوم ویا مسابقه عکس های نجومی راه نمی اندازید به نظرم جالب میشه

سلام خوبید ...
خب مسابقات تصاویر نجومی به خاطر تخصصی بودن عده زیادی از دوستان مشکل دارن ...
در تاپیک گفتگو بحثی رو مطرح کنید ...

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام خوبید ...
خب مسابقات تصاویر نجومی به خاطر تخصصی بودن عده زیادی از دوستان مشکل دارن ...
در تاپیک گفتگو بحثی رو مطرح کنید ...

سلام

ممنون شما خوبین
خوب بحث که اکثرا شرکت نمی کنند اقا مهدی

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
منم راه میدید :D

ســلام بر همه دوستــان
منم اومدم،با اجــازه :redface:

salam be aghayun va khanumaye doctor va mohandes! man mikhastam bebinam kasi mitune mano rahnamaii kone ta shuru konam az sefr dar morede faza va keyhan va shegeftihash bekhunam?
mamnun misham

سلام به دوستان عزیز و باصفا ...
خوش اومدین ...
آرزوی شادی و نشاط و استفاده از حضور خوبتون ...

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
منم راه میدید :D

ســلام بر همه دوستــان
منم اومدم،با اجــازه :redface:

salam be aghayun va khanumaye doctor va mohandes! man mikhastam bebinam kasi mitune mano rahnamaii kone ta shuru konam az sefr dar morede faza va keyhan va shegeftihash bekhunam?
mamnun misham

سلام

احوال شما

نه متاسفیم شما برای تالار برقین http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/biggrin.gif

آقا مهدی اجازه دادن :D

سلام به دوستای مهلبون ...
داداش حسین که اینجا صاحب خونه اند ...
هم چنین شما شاد باشین ..

@spacechild@

عضو جدید
الوچه رو گذاشتی دلم خواست حالا چیکار کنم الان از کجا گیر بیارم بخورم؟یه چیز بذار که دم دست باشه

اون مال منه ها...jimmi داده واسه خودم...ولی حالا باشه تو مرام بچه های نجوم تک خوری نیست...دوتا من یکی تو!

@spacechild@

عضو جدید
از کجا میتونم کتاب نجوم به زبان ساده رو پیدا کنم؟

سلام...میبینم که ...هیچی...نمی بینم که...خوب...ها...جوابت...میتونی از هرجا پیداش کنی ینی میتونی همه جا پیداش کنی.حتی توی کتابخونه ها.هه کتابفروشی هام دارن.نمایشگاه کتاب که دیگه نگو همینطوری ریخته.خلاصه نجوم به زبان ساده اینجا...نجوم به زبان ساده آنجا...نجوم به زبان ساده همه جا!!!!!!!!!!!!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
یک سوال وشروع بحث با اجازه اقا مهدی

از سوال اسان شروع می کنیم

در شب های ابری ستاره ها نیستند طبق قوانین نجوم برای ستاره ها چه اتفاقی می افتد ؟

سلام...میبینم که ...هیچی...نمی بینم که...خوب...ها...جوابت...میتونی از هرجا پیداش کنی ینی میتونی همه جا پیداش کنی.حتی توی کتابخونه ها.هه کتابفروشی هام دارن.نمایشگاه کتاب که دیگه نگو همینطوری ریخته.خلاصه نجوم به زبان ساده اینجا...نجوم به زبان ساده آنجا...نجوم به زبان ساده همه جا!!!!!!!!!!!!
jenabe bacheye faza merc az lotfet !ebook soragh nadari ?ke beshe print kard ! vaghean bachehaye nojum terekundan ba in respondeshun!

بالا