¸¸▂▃▅▆█زنگ تفریح - کپ خودمونی █▆▅▃▂¸¸

Andromeda Galaxy

عضو جدید
موضوع انشاء سحابی جبار
سحابی جبار یک سحابی گسترده است.درخشش وشکوهی داره که با چشم غیر مسلح میشه دید.رنگش آبی -سبز4تا ستاره در مرکزدرخشان تره سحابی هست که شکل ذوزنقه را بوجود آوردن دیگه بلد نیستم.
پایان

polsar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزarsenal اگه میشه خودتون توضیح بدید .منم یاد بگیرم

polsar

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع انشاء سحابی جبار
سحابی جبار یک سحابی گسترده است.درخشش وشکوهی داره که با چشم غیر مسلح میشه دید.رنگش آبی -سبز4تا ستاره در مرکزدرخشان تره سحابی هست که شکل ذوزنقه را بوجود آوردن دیگه بلد نیستم.
پایان

انشاتون عالی بود 20

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع انشاء سحابی جبار
پایان

این یه انشای ادبیاتی بود. یه انشای علمی بنویس ولی باز هم پذیرفته است. ممنون

دوست عزیزarsenal اگه میشه خودتون توضیح بدید .منم یاد بگیرم

قرار شد هر موضوع رو یه روز تمام بحث بشه. فعلا صبر کنید تا فردا دوستان هم بیان بحث کنن

polsar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:confused:من که اخر سر نفهمیدم کدمتون استادید کدومتون شاگرد

Andromeda Galaxy

عضو جدید
به یکی از دو موضوع سحابی کله اسبی یا مربع زمستانی جواب بده تا دیگه بغض نکنم

سحابی یعنی ابری از گازها که بیش ترش هیدروژنه و محل تولد ستاره هاست یعنی یه قسمت هاییش ابر متراکم می شه و چگالی و فشار اون قدر می ره بالا که هم جوشی هسته ای اتفاق میافته و ستاره متولد می شهاین سحابی شبیه به سر اسب بوده این اسما روش گذاشتن وگرنه تفاوت دیگه ای نداره
بغض نکن لطفا باشه

polsar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحابی یعنی ابری از گازها که بیش ترش هیدروژنه و محل تولد ستاره هاست یعنی یه قسمت هاییش ابر متراکم می شه و چگالی و فشار اون قدر می ره بالا که هم جوشی هسته ای اتفاق میافته و ستاره متولد می شهاین سحابی شبیه به سر اسب بوده این اسما روش گذاشتن وگرنه تفاوت دیگه ای نداره
بغض نکن لطفا باشه

دستتون درد نکنه خیلی قشنگ توضیح دادید .فقط من هم جوشی هسته ای رو نفهمیدم:question:

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه اشتباه شد
انشاء نه
بدم میاد
میخوام یکی از اون دوتا موضوع را انتخاب کنم بغض نکنی

آفرین حالا شدی دختری خوف

الان برات میگم
آرسنال استااااااااااد استااااااداس
منم..... شااااااااگرد شااااااااگردا

هنوز نفهمیدی
کاملا برعکس

بغض نکن لطفا باشه

آفرین ولی ای کاش از موقعیتش در آسمان و فاصله اون هم چیزی میگفتی

یه خبر
دومین نمایشگاه و کارگاه نجومی جهان در شب در زنجان برگزار می شود
?http://artzanjan.ir/Default.aspx

ممنون دوست عزیز
همیشه فعال باش

Andromeda Galaxy

عضو جدید
دستتون درد نکنه خیلی قشنگ توضیح دادید .فقط من هم جوشی هسته ای رو نفهمیدم:question:

مرسی
همجوشی یعنی چهارتا هسته هیدروژن با هم و تشکیل یه هسته هلیم میدن که یکم جرمش از اون چهارتا کم تره این جرم تبدیل شده به انرژی و مثلا به صورت نور آزاد می شه

Andromeda Galaxy

عضو جدید
مرسی
همجوشی یعنی چهارتا هسته هیدروژن با هم و تشکیل یه هسته هلیم میدن که یکم جرمش از اون چهارتا کم تره این جرم تبدیل شده به انرژی و مثلا به صورت نور آزاد می شه

مثل اینه که 4تا تکه گل را به هم بچسبونی و یه گل بشه ولی جرم این تکه گل یکم کم تر از اون 4تا باشه یعنی وقتی تکه ها به هم چسبیدن یکم از جرمشون تبدیل شده به انرژی

Andromeda Galaxy

عضو جدید
در رابطه با موقعیت وفاصله سحابی
با استاری نایت چک کن
من حفظ نیستم

آخرین ویرایش:

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینه که 4تا تکه گل را به هم بچسبونی و یه گل بشه ولی جرم این تکه گل یکم کم تر از اون 4تا باشه یعنی وقتی تکه ها به هم چسبیدن یکم از جرمشون تبدیل شده به انرژی

دستت درد نکنه بابت همجوشی

در رابطه با موقعیت وفاصله سحابی
با استای نایت چک کن
من حفظ نیستم

با چی چک کنم آیا؟؟

بالا