·▪• تاپیک بیان ورسیدگی به درخواست های ریاضی( کتاب- جزوه...) ●•▪·

SHELLBY

کاربر بیش فعال
سلام.
دنبال منبع یا منابع،سایت و ... که مطالب کلی و اولیه در مورد روشهای حل عددی FEM, BEM , FDM , FVM ,meshless داشته باشه هستم.
مرسی

سلام . من کتاب الکترونیکی نمونه سوالات دانشگاهی ریاضی 2 از انتشارات آموزشی آمد رو میخوام. روی خود سایت این انتشارات هست ولی خوب خرید انجام نمیشه... اگه برام بذارید ممنون میشم. نماز روزه هاتون قبول.:)

mhr74

عضو جدید
معرفی کتاب ریاضی مهندسی و محاسبات عددی

معرفی کتاب ریاضی مهندسی و محاسبات عددی

با سلام خدمت همه عزیزان

اول سال تحصیلی را به همه دانشجویان عزیز تبریک می گم

یک سوال ریاضی مهندسی با ریاضی مهندسی پیشرفته تفاوت دارد؟ اگه می شود کمی توضیح بدهید

و این که بنده بهترین و کامل ترین کتاب ها را برای دو درس زیر می خواهم

ریاضی مهندسی

محاسبات عددی

دوستان عزیز اگه امکانش هست جدای از نام کامل کتاب و نویسنده و... لینک یک فروشگاه اینترنتی را هم بگذارید

ممنون از همه شما عزیزان

راستی من ترم 3 برق کنترل هستم(گفتم شاید لازم باشه)

mhr74

عضو جدید
دوستان عزیز اگه امکان داره براتون خواهشاً من را راهنمایی کنید

یا حق

در ضمن اگه می شود حل المسائل کتاب ها را هم معرفی کنید همراه لینک خرید

ممنون

آخرین ویرایش:

مهرناز*

عضو جدید
فرایندهای تصادفی

فرایندهای تصادفی

با سلام
دوستان کتاب فرآیندهای تصادفی عین اله پاشا و غلام حسین شاهکار رو نیاز دارم لطفا اگرمیشه لینک دانلودش رو برام بذارید
با تشکر

گشتم نبود...

گشتم نبود...

سلام.بچه ها اینجا کسی فایل کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال استوارت قسمت دوم جلد اولشو داره؟(فارسی).:cry:

1366nazila

عضو جدید
نیاز به حل تمرین -- فوری

نیاز به حل تمرین -- فوری

سلام

کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟؟؟

حل تمرین کتاب ریاضی Applied Mathematics And Modeling For Chemical Engineers [Richard_G._Rice,_Duong_D._Do]_ رو نیاز دارم

خواهش میکنم یکی بهم کمک کنه!!:surprised:

rezasaleki

عضو جدید
جزوه

جزوه

کسی کتاب chemical applications of group theory , F.A Cotton و کتاب کاربرد طیف سنجی در معدنی و کتاب سنتیک دکتر حدادزاده

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام من جزوه یا کتاب بهینه سازی چند هدفه میخوااااااااااام خیلی بهش نیاز دارم.....ممنون میشم کمکم کنید

alfamohandes

عضو جدید
ریاضی گسسته

ریاضی گسسته

سلام دوستان کسی میتونه یه آموزش خوب ریاضی گسسته برام send کنه؟

(رها)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
کسی تا حالا این کتاب (advance mathematic for exginers) رو برای ریاضیات مهندسی گرایش ابیاری زهکشی مطالعه کرده یا نه؟
به نظر تون چطوری میتونم پیداش کنم یا اینکه جزوه یا منبعی نزدیک این بهم معرفی کنید ممنون میشم.

somaye69b

عضو جدید
حل تمرین توپولوژی جبری روتمن

حل تمرین توپولوژی جبری روتمن

سلام اگه کسی حل تمرینات کتاب توپولوژی جبری جوزف روتمن رو داره لطف میکنه لینکشو برام بذاره خیلی ممنون

somaye69b

عضو جدید
سلام دوستان کسی حل تمرین مقدمه ای بر توپولوژی جبری جوزف روتمن رو داره لینکشو بده اگه فارسی هم نباشه مشکلی نیست خیلی ممنون

moggan

عضو جدید
کمک فورررررری......
سلام ....لطفا اگر کسی حل التمرین لوکال کوهمولوژی نوشته ی شارپ و برادمن را داره ممنون میشم اگه کمکم کنه......:cry:

kamel80

عضو جدید
سلام من دانشجوي ارشد رياضي كاربوردي رشته ي اناليز عددي تازه شروع ميكند ميخواهم كمك از رشته ي من معذرتا زبانم خوب نيست

baran_1957

عضو جدید
با سلام
یه سوال داشتم که ممنون میشم عزیزان جوابمو بدن. کتاب جبر و حساب آقای محمود نصیری و یا جبر و حساب و آنالیز آقای قندهاری بدرد کسی که میخاد آزمون دکتری مهندسی بده کاربرد داره؟ منظورم اینه که مفاهیمی که توی کل دبیرستان خوندیم رو توی این کتابا توضیح دادن؟ حتی واسه کسی که میخاد مطالب یاداوری بشه واسش کاربرد داره؟ ممنون

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام
یه سوال داشتم که ممنون میشم عزیزان جوابمو بدن. کتاب جبر و حساب آقای محمود نصیری و یا جبر و حساب و آنالیز آقای قندهاری بدرد کسی که میخاد آزمون دکتری مهندسی بده کاربرد داره؟ منظورم اینه که مفاهیمی که توی کل دبیرستان خوندیم رو توی این کتابا توضیح دادن؟ حتی واسه کسی که میخاد مطالب یاداوری بشه واسش کاربرد داره؟ ممنون
بله توی اون کتاب ها توضیح داده شدند اما اگر با توجه به رشته تون بخواین امتحان بدین، ریاضی در حد معادلات دیفرانسیل، کاربرد ریاضی در مهندسی شیمی و مفاهیم ریاضی دو و ریاضی مهندسی و محاسبات عددی به دردتون میخوره

کمک فورررررری......
سلام ....لطفا اگر کسی حل التمرین لوکال کوهمولوژی نوشته ی شارپ و برادمن را داره ممنون میشم اگه کمکم کنه......:cry:

سلام اگه کسی حل تمرینات کتاب توپولوژی جبری جوزف روتمن رو داره لطف میکنه لینکشو برام بذاره خیلی ممنون
متاسفانه منم نتونستم این کتاب ها رو پیدا کنم. ولی توی سرچ به مخزن یه وبلاگ برخوردم که توش کتاب های ریاضی بیشتر جبر رو برای دانلود گذاشته، شاید مفید باشه:
http://mathematic87.persiangig.com/document/

سلام
کسی تا حالا این کتاب (advance mathematic for exginers) رو برای ریاضیات مهندسی گرایش ابیاری زهکشی مطالعه کرده یا نه؟
به نظر تون چطوری میتونم پیداش کنم یا اینکه جزوه یا منبعی نزدیک این بهم معرفی کنید ممنون میشم.
من هم بر نخوردم، مباحثی که توش تدریس میشه چیه، شاید بشه کتاب نزدیک به اون منبع معرفی کرد.
سلام.
دنبال منبع یا منابع،سایت و ... که مطالب کلی و اولیه در مورد روشهای حل عددی FEM, BEM , FDM , FVM ,meshless داشته باشه هستم.
مرسی
شاید مناسب باشه:
https://www.google.com/url?sa=t&rct...C1o8Evl3_VeFWmg&bvm=bv.80185997,d.bGQ&cad=rja
https://www.google.com/url?sa=t&rct...anbEemqFc6GPsCQ&bvm=bv.80185997,d.bGQ&cad=rja

و کتاب های دینامیک سیالات محاسباتی این مباحث رو پوشش می دند.

سلام . من کتاب الکترونیکی نمونه سوالات دانشگاهی ریاضی 2 از انتشارات آموزشی آمد رو میخوام. روی خود سایت این انتشارات هست ولی خوب خرید انجام نمیشه... اگه برام بذارید ممنون میشم. نماز روزه هاتون قبول.:)
خرید انجام میشه و مشکلی نداره، با توجه به فارسی بودن اثر، لینک دانلود به خاطر حقوق مولفین قرار داده نمیشه.

با سلام خدمت همه عزیزان

اول سال تحصیلی را به همه دانشجویان عزیز تبریک می گم

یک سوال ریاضی مهندسی با ریاضی مهندسی پیشرفته تفاوت دارد؟ اگه می شود کمی توضیح بدهید

و این که بنده بهترین و کامل ترین کتاب ها را برای دو درس زیر می خواهم

ریاضی مهندسی

محاسبات عددی

دوستان عزیز اگه امکانش هست جدای از نام کامل کتاب و نویسنده و... لینک یک فروشگاه اینترنتی را هم بگذارید

ممنون از همه شما عزیزان

راستی من ترم 3 برق کنترل هستم(گفتم شاید لازم باشه)

برای شما رشته برق می خونید کتاب ریاضی مهندسی کریزینگ ترجمه شیدفر مناسب هست، برای محاسبات عددی میتونین به محاسبات عددی نیکوکار و یا محمد علی پورپاک مراجعه کنین. بله مباحث ریاضی مهندسی پیشرفته و ریاضی مهندسی کاملا فرق داره و ریاضی مهندسی پیشرفته در دوره ارشد و دکتری تدریس میشه و ریاضی مهندسی برای کارشناسی، البته ممکنه اسم کتاب پیشرفته باشه ولی برای ریاضی مهندسی استفاده میشه، لینک خرید:
http://www.adinehbook.com/gp/product/9644900480
http://jahatshop.ir/index.php?route=product/product&product_id=91
http://www.adinehbook.com/gp/product/9646226132/ref=sr_1_1000_3/174-1376560-3714562

لینک دانلود کتاب محاسبات عددی نیکوکار و ریاضی مهندسی شیدفر در نت موجوده ولی ما از گذاشتن لینک معذوریم
با سلام
دوستان کتاب فرآیندهای تصادفی عین اله پاشا و غلام حسین شاهکار رو نیاز دارم لطفا اگرمیشه لینک دانلودش رو برام بذارید
با تشکر
با توجه به فارسی بودن اثر، لینک دانلود به خاطر حقوق مولفین قرار داده نمیشه.
سلام.بچه ها اینجا کسی فایل کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال استوارت قسمت دوم جلد اولشو داره؟(فارسی).:cry:
سلام

کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟؟؟

حل تمرین کتاب ریاضی Applied Mathematics And Modeling For Chemical Engineers [Richard_G._Rice,_Duong_D._Do]_ رو نیاز دارم

خواهش میکنم یکی بهم کمک کنه!!:surprised:

من چیزی پیدا نکردم

کسی کتاب chemical applications of group theory , F.A Cotton و کتاب کاربرد طیف سنجی در معدنی و کتاب سنتیک دکتر حدادزاده

سلاااااااااااام من جزوه یا کتاب بهینه سازی چند هدفه میخوااااااااااام خیلی بهش نیاز دارم.....ممنون میشم کمکم کنید

به کتاب تصمیم گیری چند معیاره اصغر پور مراجعه کنین.
http://faradars.org/?s=دانلود+رایگان+کتاب+بهینه+سازی+چند+هدفه
سلام دوستان کسی میتونه یه آموزش خوب ریاضی گسسته برام send کنه؟
https://www.google.com/url?sa=t&rct...=Xq39b38zKe_yKhK4XmNosQ&bvm=bv.80185997,d.d2s

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
چندوقت پیش یکی از دوستام کتاب بویس رو برای معادلات بهم معرفی کرد خوندمش زیاد ازش خوشم نیومد(مباحثش جامع بود و وارد جزئیات نشده بود) ، بعد کتاب معادلات دکتر نیکوکار رو دیدم که خیلی کتاب خوبی بود و مسائل رو ساده توضیح داده بود. (حتی روش مرحله به مرحله رو برای حل بعضی معادله ها گفته بود).

الان برا ریاضی مهندسی یه کتاب میخوام (تو مایه های کتاب معادلات نیکوکار باشه) که متن ساده و مثال های متنوع داشته باشه، به نظر شما چه کتابی بگیرم خوبه؟

arman127_18

عضو جدید
با سلام
اگر ممکن هست من کتاب منطق های تئوری مدل را می خواهم. مشخصاتش اینه:
projecteuclid.org/euclid.pl/1235417263
[h=3]Model-Theoretic Logics[/h]J. Barwise (Editor) and S. Feferman (Editor)
New York: Springer-Verlag, 1985
893 pp.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

yalda125

عضو جدید
ریاضیات؛ رویکردی متمرکز بر حل مسئله

ریاضیات؛ رویکردی متمرکز بر حل مسئله

سال 2010 | 200 صفحه | ISBN: 9781849962506 | 2,67 MB |

معرفی: “ریاضیات؛ رویکردی متمرکز بر حل مسئله” صف وسیعی از ویژگی‌ها و توابع ریاضی قدرتمند بااستفاده از نمونه‌های متعدد و روشن و مشکلات واقعی را معرفی می‌کند.
هر بخش با شرحی از موضوعات جدید و بعضی نمونه‌های پایه‌ای شروع می‌شود. سپس نویسنده کاربرد دستورات جدید را از طریق سه دسته از مشکلات شرح می‌دهد:
اولین دسته آن بخش‌های ضروری از متن را مورد توجه قرار می‌دهند که استفاده از دستورات جدید در ریاضیات را ضمن ارائه حل هر مشکل، شرح می‌دهد. سومین دسته شامل مشکلاتی است که برای مقابله با موقعیت‌های مختلف به ارائه شرح بیشتری از دستوراتی که قبلا معرفی شده است می‌پردازد.
بخش سوم مشکلات چالش‌برانگیزتری برای مطالعات بیشتر ارائه می‌دهد.
قصد کتاب این است که خواننده از طریق کدها یادبگیرد، بنابراین از توضیحات بلند و طاقت‌فرسا جلوگیری شده است.

کتاب راستین همان است که پا به تنهایی ما می‌گذارد. "کریستین بوبن"

"ALPHA"

کاربر ممتاز
سلام.
لینک حل المسائل ریاضی پیشرفته مهندسی وایلی لطفا بزارید

Student Solutions Manual and Study Guide to Advanced Engineering Mathematics[Volume 1]
Student Solutions Manual and Study Guide to Advanced Engineering Mathematics[Volume 2]

جلد اول و دوم ، ویراست دهم، سال انتشار 2012، ناشر وایلی هست، مولف Herbert Kreyszig, Erwin Kreyszig

این هم اصل کتاب برای ویراست دهم::d

Advanced engineering mathematics

"ALPHA"

کاربر ممتاز

yalda125

عضو جدید
استفاده از R و RStudio برای مدیریت داده‌ها، تجزیه و تحلیل آماری و گرافیک

استفاده از R و RStudio برای مدیریت داده‌ها، تجزیه و تحلیل آماری و گرافیک

سال 2015 | 280 صفحه | ISBN: 9781482237368 | 4 MB |

معرفی:
این نسخه ویرایش دوم کتاب محبوب “استفاده از R برای تجزیه و تحلیل آماری و گرافیکی” می‌باشد. نویسندگان این کتاب، در این نسخه بر‌روی نمونه‌ها و مثال‌های جدید بسیاری تمرکز کرده‌اند. این نمونه‌ها ابتدا در فصول جدید بر‌اساس موضوعات زیر معرفی شده‌اند؛ شبیه‌سازی، احتمالات، آمار، ریاضیات، محاسبات و گرافیک. نویسندگان نیز بسیاری از به‌روز‌رسانی‌های دیگر، از جمله بحث درمورد RStudio، یک محیط توسعه بسیار محبوب برای R، را اضافه کرده‌اند.

آدم تنها در بهشت هم باشد، به او خوش نمى‌گذرد، ولى کسى که به کتاب یا تحقیق علاقه‌مند است، هنگامى که به مطالعه یا تفکر مشغول است، جهنم، به تنهایى براى او بهترین بهشت‌هاست. "موریس مترلینگ"

بالا