·▪•●سوالات و درخواست های نرم افزاری مهندسی شیمی ●•▪·

kavoos

عضو جدید
khaste nabashi

khaste nabashi

ميگم خسته نباشي يه سر برو aspen polymer nylon6 ببين بعد ميفهمي چي مي گم ؟

pelang

عضو جدید
niaz be yek peroje

niaz be yek peroje

salam khobid lotfan yek peroje m2 (2 tabaghe ba parking)age mishe kesy dare be emilam send kone;)

ANASOKOT

عضو جدید
کمک

کمک

سلام...لطفا برنامه FLASH CALCULATION OF equation of nasrifar _moshfeghian eos را برام ایمیل کنید . حداقل راهنمایی کنید ..... thanks :)

amirchem

عضو جدید
نباز نرم افزار محاسبه نيروهاي شناوري

نباز نرم افزار محاسبه نيروهاي شناوري

سلام
هر كس نرم افزاري در رابطه با محاسبه سرعت ترمينال ذرات و نيروهاي شناوري داره لطفا راهنمايي كنه

amirchem

عضو جدید
كمك نرم افزار محاسبه بيروهاي شناوري ذرات

كمك نرم افزار محاسبه بيروهاي شناوري ذرات

سلام
هر كس نرم افزاري در رابطه با محاسبه سرعت ترمينال ذرات و نيروهاي شناوري داره لطفا راهنمايي كنه

pouyaparsaie

عضو جدید
NO! WARNING WWW.PDMS.IR

NO! WARNING WWW.PDMS.IR

دوستان گرامی متاسفانه تمامی نرم افزار های www.pdms.ir غیر قابل استفاده می باشند.
احتمالا تعمدی در کار است !

:que:من شخصا تمامی نرم افزار ها را دانلود کردم
یا قفل ندارد با اینکه قفل گذاشته شده مربوط به این نسخه نیست.
ظاهرا برای بالا بردن تعداد ویزیت از این حقه استفاده شده!

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل هنگام استفاده از Hysys 3.2

مشکل هنگام استفاده از Hysys 3.2

سلام

من وقتی Hysys رو باز میکنم با این ارور مواجه میشم .

No Net 18. No such feature recognized by server
NetworkBroadcast 17. No servers responded to client broadcast

یعنی Hysys نیازی به شبکه داره ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

البته کرکش هم کردم .
از همون کرکی که تو این انجمن تو تاپیک Hysys بود استفاده کردم .

اگه کرک تست شده ای رو میشناسین لطفا معرفی کنین .

ممنون

hassin

عضو جدید
پاسخ به نازنين

پاسخ به نازنين

سلام نازنين خانم اميدوارم حالتون خوب باشه.اين نسخه شما كامل نيست و نياز به ريجستري داره ،بهترين راه اينه كه شما سي دي hysysكه تو كتابهاي آموزشي مثل كتاب باغميشه يا سنندجي-مولوي هست رو نصب كنيد.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
سلام

من وقتی Hysys رو باز میکنم با این ارور مواجه میشم .

No Net 18. No such feature recognized by server
NetworkBroadcast 17. No servers responded to client broadcast

یعنی Hysys نیازی به شبکه داره ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

البته کرکش هم کردم .
از همون کرکی که تو این انجمن تو تاپیک Hysys بود استفاده کردم .

اگه کرک تست شده ای رو میشناسین لطفا معرفی کنین .

ممنون

سلام نازنين خانم اميدوارم حالتون خوب باشه.اين نسخه شما كامل نيست و نياز به ريجستري داره ،بهترين راه اينه كه شما سي دي hysysكه تو كتابهاي آموزشي مثل كتاب باغميشه يا سنندجي-مولوي هست رو نصب كنيد.
این هم پیشنهاد خوبیه که حسین جان گفتن
البته نازنین جان ، من فکر میکنم که درست کرکش نکردی
یه بار پاکش کن و دوباره سعی کن

mohammad_che_eng

عضو جدید
من 2 سال پیشاز نمایشگاه کتاب تهران اگه اشتباه نکنم(مکان قبلی نمایشگاه) یه مجموعه نرم افزارهای مهندسی شیمی گرفتم که متعلق به شرکتapadana soft بود که نرم افزار hysys3.2 در این مجموعه بود.ولی چرا این موقع کار با این ورژن error میگرفت که دقیقا متن error یادم نیست و از صفحه hysys3.2 میومد بیرون.در حالی که من در هنگام با کار با اhysys 3.1 اصلا با این مشکل بر نمیخوردم.hysys3.2 رو از روی cd کتاب آقای باغمیشه هم نصب کردم باز به همین مشکل خوردم.نمیدونم شاید hysys 3.2 کلا مشکل داشته باشه.
من که بشخصه ورژن3.1 بیشتر میپسندم....

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان از راهنمایی هاتون ممنوم:gol:

کلی با برنامه کلنجار رفتم، آخرشم یکی دیگه از دانشگاه گرفتم، ظاهرا مشکل از خود برنامه ای بود که دانلودش کرده بودم:D

mansurdeha

عضو جدید
سوالت رو کمى توضيح بده تا بهت کمک کنم من خودم براى طراحى از CADWorx Plant 2008 استفاده ميکنم و براى مطالعه رفتار pipe از برنامه caesarii استفاده وسيع ميشود.

mansurdeha

عضو جدید
آقا پيرجو ما رو فراموش نکن

آقا پيرجو ما رو فراموش نکن

نرم افزارهایی برای کار piping وجود داره مثل ceasar ,autoplan, pdms

کدوم یک از اینها بیشتر به درد می خوره. منظورم برای کارهای صنعتیه.

اگر سوالت رو کمى توضيح بدىميتوانم بهتر کمک کنم من خودم براى طراحى از CADWorx Plant 2008 استفاده ميکنم و براى مطالعه رفتار pipe تحت استرس از برنامه caesarii استفاده وسيع ميشود
:)

1000eyes

عضو جدید
نصب نرم افزار PRO II

نصب نرم افزار PRO II

سلام ممنون از زحماتتون...من نرم افزارو دانلود کردم 8 تا پارت دانلود کردم چجوری نصب میشه؟همشون WINRAR هستند EXTRACT میکنم بازم توی هر کدوم از فایلها فایلهای RAR هستند فایل EXE نداره؟!!!

rezarm

عضو جدید
اگر به هر دلیلی موفق به نصب PRO II 8.1 نشدی ، یعنی همون نرم افزاری که دانلود کردی، من برات نسخه 8.0 اونو می ذارم. این نسخه امتحان شده است و کاملا کار می کنه. پس از نصب داخل پوشه MAGNiTUDE بشو داخل اون روش کرک رو نوشته.
Invensys Simsci ProII V8.0
http://rapidshare.com/files/4392313/SIMSCI.PROII.V8.0-MAGNiTUDE.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/4468853/SIMSCI.PROII.V8.0-MAGNiTUDE.part2.rar.html
pw: chemicalengineeringrules
امیدوارم بتونی همون نسخه رو کامل نصب کنی.:)

pdms.ir

عضو جدید
دوستان گرامی متاسفانه تمامی نرم افزار های www.pdms.ir غیر قابل استفاده می باشند.
احتمالا تعمدی در کار است !

:que:من شخصا تمامی نرم افزار ها را دانلود کردم
یا قفل ندارد با اینکه قفل گذاشته شده مربوط به این نسخه نیست.
ظاهرا برای بالا بردن تعداد ویزیت از این حقه استفاده شده!
دوست عزیز سلام
لازم دونستم تا در اینجا مطلبی رو خدمت شما دوست عزیز عرض کنم.
اول اینکه اگر کامل صفحه دانلو د رو ملاحظه می کردید می دیدی که نوشته شده: سایت هیچ مسئولیتی در قبال نسخه های دانلود شده ندارد!
دوم اینکه تا جایی که امکان داشته کرک برنامهها قرار داده شده.اون هم برنامه هایی که تهیه هر کدام چند ده هزار تومان هزینه دارد.
سوم اینکه کرک ها برای دوستانی که احیانا مشکلی داشتند دوباره ارسال شده.
کافی هست یه سری به فروم های هندی و تایلندی بزنید(که پیدا کردنش چندان هم مشکل نیست) تا ببینید حتی اون ها هم با برنامه مشکلی نداشتند.
چهارم اینکه هدف سایت ما دانلود برنامه نیست و نیازی هم به چند 10 ویزیتوری که از این بابت عاید سایت می شه نیست.لازم به ذکر هست از همین لینک ها تا الان حدود 10 هزار بار دانلود شده و ظاهرا فقط شما مشکل داشتید.چون خیلی ها از سرتا سر دنیا نامه تشکر فرستاند نه اینکه مثل شما....
پنجم اینکه سعی کنید تا ضعف علمی خودتون رو با ترور شخصیت دیگران جبران نکنید شما دوست عزیز ظاهرا هدفتون از پست دادن ترور شخصیتی هست.چون اگر می خواستید انتقاد کنید همین یک جا کافی بود. نه اینکه توی تمام تاپیک ها پست بزنیدواین رو هم یادتون باشه طرز صحبت نشان دهنده شخصیت والای شما دوست عزیزه!
در آخر خواهش می کنم کمی محترمانه تر برخورد کنید تا ما هم برای ادامه کار دلگرم باشیم.
خودتون هم می دونید آپلود برنامه با این سرعت افتضاح اینترنت اون هم با حجم بالا چه درد سر هایی داره!

آخرین ویرایش:

1000eyes

عضو جدید
من نرم افزارو نصب کردم ولی موقع اجرا پیغام میده (UNABLE TO INITIALIZE SEURITY)

کرک برنامه از توی فایل MAGNiTUDE کپی کردم یه فایل با پسوند DLL بود بازم نشد چیکار کنم؟

چکار کنم گیر کردم

saeed_6600

عضو جدید
ارور هاي نرم افزار اسپن

ارور هاي نرم افزار اسپن

از اين به بعد ارور هاي نرم افزار اسپن رو در اين تايپك بذاريد تا اگر كس يبلد هست و ميدونه چي هستن به شما كمك كنه ...
دشت اول هم باخودم ...

اين ارور در اغلب واحد هايي كه مي خوام شبيه سازي كنم پيش مياد ...اگه كسي ميدونه چطور ميشه اين ارور رو از بين برد خيلي خوبه

! Errors while processing input specifications

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
طراحی چه واحدی هستش؟ و feed ورودی شما به چه تجهیزی می خواد وارد شود؟ این ها رو بگو تا بهت بگم. و بعد هم متریالت رو بنویس...

saeed_6600

عضو جدید
واحد شيرين سازي

واحد شيرين سازي

خوراك
ch4
c2h6
c3h8
n-c4h10
h2o
و همه رو مشخص كردم
ومي خوام يه سپريتور سه فازي بزارم ...ولي هر كاري كردم كانورج نميكنه

pouyaparsaie

عضو جدید
سایت هیچ مسئولیتی در قبال نسخه های دانلود شده ندارد!

سایت هیچ مسئولیتی در قبال نسخه های دانلود شده ندارد!

[سایت هیچ مسئولیتی در قبال نسخه های دانلود شده ندارد]
با سلام به شما دوست غیر مسئول !
امید وارم به نوشته من توجه لازم را کرده باشيد بنده شما را طور قطعی به چيزی متهم نکردم و از واژه های
ظاهرا و احتمالا استفاده نمودم اما به ناچار مجبورم در اينجا به حقايقی اشاره که کنم که برای شما چندان مطلوب نيست.
متعصفانه توضيحات شما به هيچ وجهی قابل قبول نيست چرا که پتچ ها و کرک های اصلاحی را در هيچ جا اطلاع رسانی نکرديد 28 پست قبلی در همین تاپيک شاهد متعبری است بر ادعای اينجانب البته در باره نرم افزار های ديگر من ساير تاپيک ها را مطالعه کردم تا بحال کسی در اين سایت نبوده که توانسته باشد از يکی از اين برنامه ها استفاده کرده باشد.
[در رابطه با قيمت نرم افزار ها کاملا حق با شماست اما به هيچ صورت توجيه کنند عمل به دور از انصاف شما نمی باشد. چرا که با عث از بین رفتن منابع و وقت سايرین گرديده است و شما با دانستن اين مطلب که برخی از برنامه هایتان داری مشکل می باشد هنوز در برداشتن یا تصحيح لینک های مربوطه اقدام نکرده اید از سوی ديگر اگر واقعا می دانید که نرم افزار های آپلود شده کار می کند و عمل کرد آن با سواد کاری ما فرسنگ ها فاصله دارد چرا کامنت های سايت خود را باز نکرديد تا شاهد تشکرات ويژه هزاران مشتاق سرکار رفته باشيد!!!!!!

[در باب تناقض گويی شما در عجبم که چگونه می شود سايت شما 10 ويزتور روزانه داشته باشد و شما ادعای 10 ها هزار بار دانلود را نموده ايد!!! فکر می کنم شايد بی سوادی من است که از تميز دادن اين رابطه معظور هستم ويا خود نا آگاهانه حصه ای بر ادعا ی بالابردن آمار بازديد کنندگام سايت گذاشته اید.
آمار بازديد رو زانه از اين سايت 701 visits per day به گفته سايت/http://www.statbrain.com/www.pdms.irمی باشد.
دوست گرامی ! با کمال صميميت اميد وارم که به اين نکته توجه کنی که تمامی اعضاء اين باشگاه که برای من حکم استادی را دارند به هيچ وجه دوست ندارند خدای ناکرده احمق فرض شوند و به شعور ايشان توهین شود بنا بر اين درجهت اثبات ادعای خود مبنی برعدم صحت دانلود های قرار گرفته در سايت www.pdms.ir تا اين تاريخ پا فراتر نهاده و پیشنهاد می کنم تحت نظر مدير بخش نرم افزارهای مهندسی شیمی اقدام به نصب آن نموده تا صحت ادعای کذب بنده نيز بر همگان روشن گردد و نتنها اين جانب هزينه های 10 ها هزار تومانی هر يک از اين نرم افزار ها را به شما خواهم بلکه تبليغ و تمجيدات سايت را تا آنجا که بتوانم انجام میدهم!در پايان اميد وارم ساير دوستان در مورد تروريست بودن من قضاوت کنند.

با تشکر از شما جناب استاد آموزش پشتیبانی و انجام پروژه های PDMS

آخرین ویرایش:

aminkhan

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

از همه بچه ها میخوام بهم کمک کنن یک برنامه ای با مطلب بنویسم که دما 4 طرف یک جداره و تعداد گره های اونو بگیره بعد ما با وارد کردن یک گره، به ما دمای ان گره را بدهد

pdms.ir

عضو جدید
دوست عزیز در اول به شما پیشنهاد می کنم یه سری به این لینک بزنید
حدود 200 نفر فقط توی همین یک فروم این لینک ها رو دریافت کردند و اگر همه پست ها رو ببینید....می بینید که چیزی جز تشکر اونجا نیست.
دوم اینکه هدف از گذاشتن لینک های دانلود صرفا آشنایی با برنامه ها هست.اگر کمی لطف داشتدید می دونستید که در کل دنیای مجازی این اولین لینک برنامه بود که با زحمت فراوان آپلود شده بود.
در ضمن این لینک ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته بود در حالی که قید شده بود ما مسیولیتی در قبال کارکرد این برنامه نداریم.چون پشتیبانی این برنامه ها رایگان نیست.
شما هم در دانلود برنامه ها آزاد و مختار بودید.

در هر صورت به شما پیشنهاد می کنم در صورت عدم رضایت از سیاست سایت از دانلود برنامه از این سایت خودداری کنید .ضمنا باید عرض کنم برای اینکه برای شما و دوستانتون مشکلی پیش نیاد دانلود برنامه برای رنج آی پی ایران محدود می شه و شما باید سعی کنید به شیوه قدیم برنامه های خودتون رو تامین کنید.

ضمنا باید عرض کنم سایت pdms.ir که یک سایت ثبت شده در وزارت ارشاد و وابسته به یک شرکت دارای شماره ثبت است و امکان هرگونه پیگیری قانونی نسبت به توهین به این شرکت محفوظ است.
شما هم سعی کنید به رشته تحصیلی خودتون(کامپیوتر)بپردازید و در کاری که در اون تخصصی ندارید دخالت نکنید.(که البته استفاده از http://www.statbrain.com/www.pdms.ir

هم گواهی بر عدم آشنایی شما با سیستم های آمارگیری است.)
در هر حال نیازی به توضیح بیشتر نمی بینم.و این بحث رو در همین جا به پایان می رسونم.
موفق و سر بلند باشید...

pdms.ir

عضو جدید
از شما دوست عزیز ممنونم ...
در هر حال این مشکلات تا چند وقت دیگه برای همه دوستان داخل ایران حل می شه.
چون قصد داریم نسخه کامل این برنامه هلا رو که 100 درصد تست شده هم هست را صرفا برای دانشجو های عزیز با ارایه کپی کارت دانشجویی و یک معرفی نامه از دانشگاه به صورت رایگان و فقط با پرداخت هزینه پست ارسال کنیم....
که البته این امر نیازمند کمک چند تن از دوستان برای ارسال برنامه ها هست.چون همین الان هم با اینکه نرم افزار با دریافت هزینه ارسال می شه اما تقاضا زیاد است.

netspyking

عضو جدید
[سایت هیچ مسئولیتی در قبال نسخه های دانلود شده ندارد]
با سلام به شما دوست غیر مسئول !
امید وارم به نوشته من توجه لازم را کرده باشيد بنده شما را طور قطعی به چيزی متهم نکردم و از واژه های
ظاهرا و احتمالا استفاده نمودم اما به ناچار مجبورم در اينجا به حقايقی اشاره که کنم که برای شما چندان مطلوب نيست.
متعصفانه توضيحات شما به هيچ وجهی قابل قبول نيست چرا که پتچ ها و کرک های اصلاحی را در هيچ جا اطلاع رسانی نکرديد 28 پست قبلی در همین تاپيک شاهد متعبری است بر ادعای اينجانب البته در باره نرم افزار های ديگر من ساير تاپيک ها را مطالعه کردم تا بحال کسی در اين سایت نبوده که توانسته باشد از يکی از اين برنامه ها استفاده کرده باشد.
[در رابطه با قيمت نرم افزار ها کاملا حق با شماست اما به هيچ صورت توجيه کنند عمل به دور از انصاف شما نمی باشد. چرا که با عث از بین رفتن منابع و وقت سايرین گرديده است و شما با دانستن اين مطلب که برخی از برنامه هایتان داری مشکل می باشد هنوز در برداشتن یا تصحيح لینک های مربوطه اقدام نکرده اید از سوی ديگر اگر واقعا می دانید که نرم افزار های آپلود شده کار می کند و عمل کرد آن با سواد کاری ما فرسنگ ها فاصله دارد چرا کامنت های سايت خود را باز نکرديد تا شاهد تشکرات ويژه هزاران مشتاق سرکار رفته باشيد!!!!!!

[در باب تناقض گويی شما در عجبم که چگونه می شود سايت شما 10 ويزتور روزانه داشته باشد و شما ادعای 10 ها هزار بار دانلود را نموده ايد!!! فکر می کنم شايد بی سوادی من است که از تميز دادن اين رابطه معظور هستم ويا خود نا آگاهانه حصه ای بر ادعا ی بالابردن آمار بازديد کنندگام سايت گذاشته اید.
آمار بازديد رو زانه از اين سايت 701 visits per day به گفته سايت/http://www.statbrain.com/www.pdms.irمی باشد.
دوست گرامی ! با کمال صميميت اميد وارم که به اين نکته توجه کنی که تمامی اعضاء اين باشگاه که برای من حکم استادی را دارند به هيچ وجه دوست ندارند خدای ناکرده احمق فرض شوند و به شعور ايشان توهین شود بنا بر اين درجهت اثبات ادعای خود مبنی برعدم صحت دانلود های قرار گرفته در سايت www.pdms.ir تا اين تاريخ پا فراتر نهاده و پیشنهاد می کنم تحت نظر مدير بخش نرم افزارهای مهندسی شیمی اقدام به نصب آن نموده تا صحت ادعای کذب بنده نيز بر همگان روشن گردد و نتنها اين جانب هزينه های 10 ها هزار تومانی هر يک از اين نرم افزار ها را به شما خواهم بلکه تبليغ و تمجيدات سايت را تا آنجا که بتوانم انجام میدهم!در پايان اميد وارم ساير دوستان در مورد تروريست بودن من قضاوت کنند.

با تشکر از شما جناب استاد آموزش پشتیبانی و انجام پروژه های PDMS

پویا جان ،

ولش کن و اصلا بیخیال این جور آدما شو ..... اصلا نرم افزار تخصصی مفتی همینه دیگه .... طرف وقتی خودش گفته "مسوولیت ندارم".... قضیه مشخصه .... ضمنا همچین آدمایی و همچین نرم افزارهایی باید باشند تا قدر فروشنده مسوولیت پذیر و نرم افزار گارانتی دار مشخص بشه (بابا ما هم باید نون دربیاریم....خودشم نون کره ای :biggrin:) ... خودتو بی جهت درگیر نکن ...ارزش اعصاب و وقتت بیشتر از این می ارزه .....

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
از شما دوست عزیز ممنونم ...
در هر حال این مشکلات تا چند وقت دیگه برای همه دوستان داخل ایران حل می شه.
چون قصد داریم نسخه کامل این برنامه هلا رو که 100 درصد تست شده هم هست را صرفا برای دانشجو های عزیز با ارایه کپی کارت دانشجویی و یک معرفی نامه از دانشگاه به صورت رایگان و فقط با پرداخت هزینه پست ارسال کنیم....
که البته این امر نیازمند کمک چند تن از دوستان برای ارسال برنامه ها هست.چون همین الان هم با اینکه نرم افزار با دریافت هزینه ارسال می شه اما تقاضا زیاد است.

دوست عزیز زیاد خودتون رو ناراحت نکنید.. یادمه که چند وقت پیش هم به من از این جور حرف ها زده شد... خب در ایران سرعت دانلود رو میشه با اینترنت ماهواره ای بالا برد ولی سرعت آپلود رو که اصلا.. مگر اینکه دیش به دیش باشه.. و این خیلی هزینه بردار میشه...
اما این ایده شما جالبه که با ارائه کارت دانشجویی به قیمت پایین ارائه بشه.. اگر بخواهید می تونید از سیستم فروشگاه سایت استفاده کنید که اگر تمایل داشتید با مدیر سایت صحبت کنید.