گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی کسی میتونه آواتار منو ببینه؟یا همه مثل خودم نمی بینن؟

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی‌ میتونه وارد سیستم گلستان بشه؟الان من هرکاری میکنم وارد نمی‌شه!نمره‌های تستی چه درسایی اومده؟

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمرهام اومده:(
ببینم من تستی یه درس ۳.۵ از ۸ گرفتم،تشریحی شو باید حداقل چند بگیرم تا پاس بشه؟قانون حداقل ۷ از ۱۴ رو برداشتن؟

vahm

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم من تستی یه درس ۳.۵ از ۸ گرفتم،تشریحی شو باید حداقل چند بگیرم تا پاس بشه؟قانون حداقل ۷ از ۱۴ رو برداشتن؟

خب شما اگه نمره کلاسیت که از 6 نمره هست رو 6 شده باشی میشی 9.5 پس اگه تشریحی رو بشی 0.5 قبولی..!
اگرم نمره نداری از 10/7 حساب میشه..!

str.ahmadian

عضو جدید
راستی کسی میتونه آواتار منو ببینه؟یا همه مثل خودم نمی بینن؟

نه گلم مام نمیبینیمش :question:

بستگی به میان ترمت داره دیگه با نمره میان ترمت جمع کن ببین چقد لازم داری به 10 برسه:question:
اگه استاد میان ترم رد نکرده باشه که باید ضربه ده هفتم بشه که در اونصورت شما باید حد اقل 3.5 از تشریحی بگیری که با ضربه ده هفتم بشی 10 :victory:

راستی به جمع ما خوش اومدی:love:

t0tem

عضو جدید
خدا رو شکر بالاخره فیزیک 2 پاس شد (با 10 :))
ایشاالله همه، همه ی درس هاشون رو 19.75 بگیرند ;)

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شما اگه نمره کلاسیت که از 6 نمره هست رو 6 شده باشی میشی 9.5 پس اگه تشریحی رو بشی 0.5 قبولی..!
آخه مشکل اینجاست که من اصلا سر کلاسش نرفتم!
دانشگاه من قمه برا همین اصلا حال ندارم 2 ساعت برم اونجا سر کلاس و 2 ساعت برگردم!واسه امتحانام میرم.از ترم بعدم مهمان میگیرم
پس احتمالا باید برم با استادم کنار بیام
.;)

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه گلم مام نمیبینیمش :question:

بستگی به میان ترمت داره دیگه با نمره میان ترمت جمع کن ببین چقد لازم داری به 10 برسه:question:
اگه استاد میان ترم رد نکرده باشه که باید ضربه ده هفتم بشه که در اونصورت شما باید حد اقل 3.5 از تشریحی بگیری که با ضربه ده هفتم بشی 10 :victory:

راستی به جمع ما خوش اومدی:love:

چرا نمیتونین ببینین؟من عکسمو آپلود کردم،بخاطر اینکه عضو جدیدم اینطوری می‌شه؟:que:
ساختمان داده رو اینطوری شدم!بقیه پاس می‌شه.ساختمانم پیش نیازه. تنها راهش استاده.:)
راستی‌ ممنون بابت خوش آمد گویی:)

vahm

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مشکل اینجاست که من اصلا سر کلاسش نرفتم!
دانشگاه من قمه برا همین اصلا حال ندارم 2 ساعت برم اونجا سر کلاس و 2 ساعت برگردم!واسه امتحانام میرم.از ترم بعدم مهمان میگیرم
پس احتمالا باید برم با استادم کنار بیام
.;)

خب شما گه میان ترم نداری فک کنم 7/10حساب بشه !!

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
آواتار رو یه بار دیگه از روی هارد Upload ش کنید
صد درصد Upload نشده درست
کردم اینکارو ولی نشد دوست عزیز. یعنی upload شده تو اون صفحه آپلودش هست و دیده میشه ولی تو تالار دیده نمیشه!چی کار کنم؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
کردم اینکارو ولی نشد دوست عزیز. یعنی upload شده تو اون صفحه آپلودش هست و دیده میشه ولی تو تالار دیده نمیشه!چی کار کنم؟

سلام دوست عزیز
من هم خوشامد گویی می گم به شما;)
راستی دلیل اینکه عکس آواتارت نمی آید رو می دونم چون شما اصلا قسمت آواتار نمی رید که عکستونو تغیر بدهید چون در تنظیمات تا اونجایی که یادم است می تونستیم 2تا عکس قرار دهیم که اولی که در قسمت های اول هم بود برای آواتار بود دومی هم برای مشخصات بود که شما این جارو تنظیم کرده اید نه قسمت اول رو.
راستی این ساختمان داده ها چرا این جوری بود من هم خیلی کم گرفتم (4.5)آخه من برای حداقل 7 از 8 رفته بودم (آخه ترم قبل یک مشکلی پیش اومد پاسش نکردم)
تازه طراحی الگوریتم که پیش نیاز ساختمان است و سخت تر شدم 6 از 8 ؟

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من هم خوشامد گویی می گم به شما;)
راستی دلیل اینکه عکس آواتارت نمی آید رو می دونم چون شما اصلا قسمت آواتار نمی رید که عکستونو تغیر بدهید چون در تنظیمات تا اونجایی که یادم است می تونستیم 2تا عکس قرار دهیم که اولی که در قسمت های اول هم بود برای آواتار بود دومی هم برای مشخصات بود که شما این جارو تنظیم کرده اید نه قسمت اول رو.
راستی این ساختمان داده ها چرا این جوری بود من هم خیلی کم گرفتم (4.5)آخه من برای حداقل 7 از 8 رفته بودم (آخه ترم قبل یک مشکلی پیش اومد پاسش نکردم)
تازه طراحی الگوریتم که پیش نیاز ساختمان است و سخت تر شدم 6 از 8 ؟

طراحی الگوریتمو پاس کردم.ساختمان واقعا بد بود امتحانش.ایشالا پاسی
ممنونم برای خوش آمدگویی
آواتارمم درست شد حدست درست بود.متشکرم:gol:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید من یه مدت نشد که بیام و بحث BotNet هم نصفه کاره مونده
احتمالا همه از جوش در اومدن... اما اگه بازم خواستین ادامش بدیم؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید من یه مدت نشد که بیام و بحث BotNet هم نصفه کاره مونده
احتمالا همه از جوش در اومدن... اما اگه بازم خواستین ادامش بدیم؟

به به
سلام حاج وحید گل
خسته نباشی دلاور

چه عجب ازین ورا

بله همه منتظر ادامه ی مبحث کبیر Botnet هستیم

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام امیر جان
کربلایی جان خوبی شما؟!
آقا بریم سر باتنت کبیر

مرسي استاد :D جونم از همه زحماتت :D:D
ميگم نميخواي در مورد اين حمله يه كم توضيح بدي؟مخصوصا شماره 3 و 6 لطفا؟:w27:
خب من دوباره شماره های 3 و 6 رو اینجا میارم:

3. نرم افزارای جاسوسی یا Spyware
6. تغییر شماره دسترسی به اینترنت

در مورد مورد 3:
میشه گفت چون هر بات در واقع حاوی یه نرم افزار مخرب (تروجان و...) هست پس ماهیتا می تونه خودش مورد سوء قصد قرار بگیره یا کامپیوترای دیگه ای که باهاش در شبکه هستن رو تحت تاثیر قرار بده...

می دونیم روی هر بات یه نرم افزار مخرب هست، حالا فرض کنید سیستم شما حاوی اطلاعات شخصی مثل شماره حساب بانکی، رمز عبور و... که اطلاعات حیاتی هستن باشه...
این بات می تونه اطلاعات شما رو به صاحب باتنت ارسال کنه...
با شیوع نرم افزار مخرب توی شبکه هر بات این اتفاق برای بقیه کامپیورام می تونه بیوفته و...

در مورد 6:
فرض کنید یه باتنت دارید که شامل بات های Dial-up هستش...
خوب دقت کنید... این باتها برای دسترسی به اینترنت مجبورن شماره ISP که ازش خدمات میگیرن رو شماره گیری کنن که اصطلاحا به شماره این ISP میگن "شماره دسترسی"...
حالا صاحب باتنت می تونه این شماره دسترسی رو به هرچیزی که دلش می خواد عوض کنه!
حتما میگین که چی؟!
خب فرض کنید من صاحب باتنتی با 30000 بات هستم و شماره دسترسی همه اینا رو به شماره خونه شما تغییر میدم!

خب دیگه خودتون فک کنم حدس بزنید چه اتفاقی میوفته!

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
باتنتای معروف زیادی روی نت بودن و هستن...
که می تونید با یه سرچ ساده تو wikipedia.org اسمشون و تعداد باتهاشون و قدرتشون رو ببینید
این وسط یه سری به قول معروف سوگلی هستن!

باتنت Storm یکی از ایناس
عمر این باتنت خیلی کوتاه بود ولی خب دلیل داشت!
این باتنت از خودش دفاع می کرد!
اگه شما شبکه این باتنت رو listen میکردین یا می خواستین سرورش رو Down کنید، این باتنت یه حمله DDOS رو علیه شما ترتیب میداد!!
برای همین کل شرکت های امنیتی دنیا متحد شدن تا این باتنت رو از بین ببرن و بالاخره موفق شدن

و این بود بحث شیرین باتنت

مرسی از توجهتون
اگه سوالی بود در خدمتم:gol:

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اینجا کسی با smc access point کار کرده؟تنظیمات امنیتی شو میخوام

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
باتنتای معروف زیادی روی نت بودن و هستن...
که می تونید با یه سرچ ساده تو wikipedia.org اسمشون و تعداد باتهاشون و قدرتشون رو ببینید
این وسط یه سری به قول معروف سوگلی هستن!

باتنت Storm یکی از ایناس
عمر این باتنت خیلی کوتاه بود ولی خب دلیل داشت!
این باتنت از خودش دفاع می کرد!
اگه شما شبکه این باتنت رو listen میکردین یا می خواستین سرورش رو Down کنید، این باتنت یه حمله DDOS رو علیه شما ترتیب میداد!!
برای همین کل شرکت های امنیتی دنیا متحد شدن تا این باتنت رو از بین ببرن و بالاخره موفق شدن

و این بود بحث شیرین باتنت

مرسی از توجهتون
اگه سوالی بود در خدمتم:gol:

سلام حاج آقا پاكر.خيلي لطف كردي .عالي بود .ممنون خوشحاليم كه بالاخره تشريف آورديد .

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام آناهیتا خانوم
میگم شما چرا همه وسایل ارتباطی رو قطع کردی

بیخیال وحید
عادتشه!!!
هر چی باشه یه مدت با این حمید(آرام سابق) بوده!
زیاد هم تقصیر خودش نیس! از ما میترسه:lol:
البته ماها یه ضرب المثل داریم که میگه:
گوخولی باش سلامت اولار...(سری ترسو سلامت میمونه)

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخیال وحید
عادتشه!!!
هر چی باشه یه مدت با این حمید(آرام سابق) بوده!
زیاد هم تقصیر خودش نیس! از ما میترسه:lol:
البته ماها یه ضرب المثل داریم که میگه:
گوخولی باش سلامت اولار...(سری ترسو سلامت میمونه)
فک کنم میشه گورخولی ها؟

کلا این باشگاه الان ترسناکه! تعجبیم نداره از ما بترسه

بالا