واقعا همچین جیزای هم هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
پشت اسکناس هزرار تومنی دختری نوشته بود بخاطر این پولی که دست توست پدر معتادم یک شب من را به دست صاحب خانه مان سپرد حالا دوس دارم شب اول قبرم بخدا بگم چند میگیری بجای اینکه تو ازم سوال کنی من اول ازت بپرسم.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
پشت اسکناس هزرار تومنی دختری نوشته بود بخاطر این پولی که دست توست پدر معتادم یک شب من را به دست صاحب خانه مان سپرد حالا دوس دارم شب اول قبرم بخدا بگم چند میگیری بجای اینکه تو ازم سوال کنی من اول ازت بپرسم.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

یاابالفضل به جدم اگه بدونم
جدامتاسفم:(

kamran333

عضو جدید
:cry:
inja zamin ast
:w22:

mor1360

عضو جدید

چرا چی ؟؟؟ این سوال رو باید از بابای(احتمالا معتاد) بی غیرتش بپرسه نه از خدا ! خدا به همه عقل و اراده و اختیار داده و اگه ازش سوء استفاده میکنن، باید خودشون مسئولیت کاراشونو بپذیرن ! ...........

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هییییییییییییییییییی..............................................................................................................