نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a65

عضو جدید
کاش آزمون هر کس تو محل حوزه ای که انتخاب کرده بود میشد :(

afshin360

عضو جدید
سلام دوستان باید ببخشید اگر اینجا این سوال را اینجا میپرسم در مورد پردیس 2 علم و صنعت سوال داشتم . از نظر مدرک و نحوه تدریس چجوره . آیا ارزش رفتن داره ؟ نسبت به آزاد چجوره ؟ یا با ببن الملل شیراز ؟اگر شما دوستای عزیز تاپیک یا جای دیگری رو می شناسید بتونم بیشتر اطلاعات کسب کنم منو راهنمایی کنید ممنون می شم .

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام منظورتون همون پردیس علم و صنعت؟کلاس هاش با بچه های روزانه در خود دانشگاه علم و صنعت برگزار میشه مدرکتون هم به نام دانشگاه علمو صنعت..استادهای کارشناسی وارشد بیشتری های یکی ان..استادهای باتجربه و کارکشته این...گرچه همه جا خوب و بد داره
سلام دوستان باید ببخشید اگر اینجا این سوال را اینجا میپرسم در مورد پردیس 2 علم و صنعت سوال داشتم . از نظر مدرک و نحوه تدریس چجوره . آیا ارزش رفتن داره ؟ نسبت به آزاد چجوره ؟ یا با ببن الملل شیراز ؟اگر شما دوستای عزیز تاپیک یا جای دیگری رو می شناسید بتونم بیشتر اطلاعات کسب کنم منو راهنمایی کنید ممنون می شم .

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شما مهر علم وصنعت میخوره تو مدرکتون واگر با کنکور هم وارد شده باشین ارزش بیشتری پیدا میکنه برای دکترا به خصوص تویه مصاحبه. تو مدرکتم میخوره دانشگاه علم وصنعت محل تحصیل پردیس

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی گفتن ورکشاپ مرکز معماری برم یا نه باید بگم اگر واقعا خیلی صفرید وچیزی بلد نیستین به دردتون نمیخوره چون ورکشاپ جای آموزش نیست بلکه اسکیس موضوعیه به این ترتیب که یه موضوع میدن با تایم 4 ساعت مثلا باید کل مدارک رو تحویلشون بدی. ولی اگر بلد هستین ودستتون ضعیفه میتونه خوب باشه تا سرعتتون بره بالا

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها یه سوال:الان تو علوم تحقیقات زده رتبه آخرین نفر 233 یعنی تو علوم تحقیقات 233 نفر مجاز شدن یا کلا تو تهران؟آخه پارسال تهران کلا 112 نفر گرفته

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال:الان تو علوم تحقیقات زده رتبه آخرین نفر 233 یعنی تو علوم تحقیقات 233 نفر مجاز شدن یا کلا تو تهران؟آخه پارسال تهران کلا 112 نفر گرفته
من الان جواب بدم عده ای از دوستان ناراحت میشن ولی باید بگم بله ظرفیت ها افزایش یافته تو آزاد ارشد

mahfo

کاربر بیش فعال
من الان جواب بدم عده ای از دوستان ناراحت میشن ولی باید بگم بله ظرفیت ها افزایش یافته تو آزاد ارشد

یعنی الان من با رتبه 116 حدودا چقد احتمال قبولی دارم؟ و اینکه تو امتحان اسکیس اگر درصدم پایین باسه دیگه انتخابای بعدیمو بررسی نمیکنن؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی اسکیس نده دیگه به هیچ وجه قبول نمی شه یا میشه امید داشت به خاطر طراز بالا بدون اسکیس قبول شه ؟ اخه تهران رفتن برا بعضیا مشکله
تو اطلاعیه اومده عدم شرکت در آزمون مرحل دوم به منزل انصراف از پذیرشه

"چنانچه در آزمون عملی شرکت نکنید نمره آزمون عملی را کسب نمیکنید و قبولی منوط به کسب نمره آزمون عملی است ." این جواب من بود که از مرکز آزمون پرسیده بودم میشه اسکیس شرکت نکنم؟
نه باید شرکت کنی حتما به اون دلیلی که بالا نوشتم
بخون اینو http://www.pubr-azmoon.com/286_راهن...ي_ارشد_ناپيوسته_دانشگاه_آزاد_اسلامي_در_سال_92

آفرین منم همینو میگم اصولا اینایی که میان میگن دانشگاه فلان استاد هست پروفسور آمریکا بوده بعد موقع انتخاب واحد میرن با اون استادی برمیدارن که در کل از همه باحال تره.تازه من نگفتم رییسی بده اتفاقا خیلی هم خوبه.کسی نمیدونه قزوین امسال چند نفر میگیره احتمالا خیلی ها که سراسری قبول شدن دیگه اسکیس هم امتحان نمیدن.پس امکان قبولی تو تکمیل ظرفیت بیشتر میشه
18 نفر ظرفیت اسمی واقعی رو نمیدونم اینم جدولش مشاهده پیوست memari.pdf

بازهم این سوال ، سوال منم هست.کسی ازبچه هایی که این ورکشاپ هارورفتن نیستن تجربه شونوبه ما بگن.من خودم اسکیس خیلی خیلی ضعیفم.این کلاس ها واسه کسایی هست که یه چیزایی بلدندحالا میخوان جمع بندی کنن؟ یاامکانش هست ماهم خودمونوتواین کلاس به حدی برسونیم
من ورکشاپ 20 روز سراسری مرکز معماری رو با 180 هزار تومن رفتم نمیدونم اینا الان چطور ورکشاپ 4 روزه گذاشتن280 میگیرن! نه اقا با 4 روز اسکیس شما خوب نمیشه هر روز دو سری اسکیس میدن که باید بکشی تاثیری که میتونه داشته باشه افزایش سرعته که بعید میدونم تو 4 روز کسی بتونه سرعتشو بیشتر کن شما میخوای تمرین کنی موضوعات سال های قبل آزاد رو از سایت بگیر همونا رو تو خونه تمرین کن اینهمه پولم نمیخواد خرج کنی

آخرین ویرایش:

mahfo

کاربر بیش فعال
راستی دوستان یکی میشه بگه واسه اسکیس به چه وسایلی نیاز داریم؟مسخرم نکنیدا...آخه من تاحالا اسکیس ندادم

simai

عضو جدید
راستی دوستان یکی میشه بگه واسه اسکیس به چه وسایلی نیاز داریم؟مسخرم نکنیدا...آخه من تاحالا اسکیس ندادم

تخته رسم.روان نویس.مداد .پاک کن.خط کش.ماژیک راندو.یکم ابتکار و صلیقه و شانس

mahdi_ghavidel

عضو جدید
اگه فقط همین تعداد میخوان واسه چی 700 نفر مجاز کردن یعنی اون هفتصدومیه امیدی هم داره واسه اسکیس؟؟؟
18 نفر ظرفیت اسمی واقعی رو نمیدونم اینم جدولش مشاهده پیوست 169461

اعظم01

عضو جدید

کوروش پس اون دانشگاه هایی که تا رتبه حدود 1000 مجاز شدن (مثل آزاد یزد) چه جورین ؟ این رتبه تو همون دانشگاهه یا رتبه کلی ؟ یکم بعید به نظر می رسه که 1100 نفر برای یه دانشگاه مجاز بشن .به نظرم اینجوری که می گی نباشه

mahdi_ghavidel

عضو جدید
این مال پارسال .امسال خیلی دانشگاه دیگه اضافه شد

میدونم دانشگاه اضافه شده.مثلا خود دانشگاه قزوین که 700 نفز مجاز کرده فقط 18 نفر بگیره .فکر میکنی چقدر شانس داره نفر آخر یعنی رسما گیر آوردن داوطلب های آخری رو 

الان از دوستم که پارسال آزاد چالوس قبول شد پرسیدم میگفت ما ورودی های ارشد 40 نفر بودیم

آخرین ویرایش:

mahfo

کاربر بیش فعال
تخته رسم.روان نویس.مداد .پاک کن.خط کش.ماژیک راندو.یکم ابتکار و صلیقه و شانس

مرسی,ببخشید یه سوال دیگه:کاغذ چک نویسم میدن یا از اول باید تو همون ورقه اصلیا بکشیم؟

simai

عضو جدید
کوروش پس اون دانشگاه هایی که تا رتبه حدود 1000 مجاز شدن (مثل آزاد یزد) چه جورین ؟ این رتبه تو همون دانشگاهه یا رتبه کلی ؟ یکم بعید به نظر می رسه که 1100 نفر برای یه دانشگاه مجاز بشن .به نظرم اینجوری که می گی نباشه

این طور که می گین نیست.این طور که من از رتبه ها حس کردم حدودا تا 400 تهران تا 600 شیراز تا 700 اصفهان و همینطور به بالا

اعظم01

عضو جدید
این طور که می گین نیست.این طور که من از رتبه ها حس کردم حدودا تا 400 تهران تا 600 شیراز تا 700 اصفهان و همینطور به بالا
خب پس با این اوصاف کسی که مثلا توی علوم تحقیقات 150 شده کلا رتبه اش تو تهران 150 ست دیگه ؟

sonor

عضو
تا اونجایی که یادم چکنویس می دن

حالم از همه این افراد سنجش ازمون به هم میخوره که اینقدر با سرنوشت ادما بازی میکنن اخه ما چه جوری این همه راه پاشیم بیایم تهرااااااااااااااااان

simai

عضو جدید
خب پس با این اوصاف کسی که مثلا توی علوم تحقیقات 150 شده کلا رتبه اش تو تهران 150 ست دیگه ؟

نه خود دانشگاه هر شهریم تراز بندی داره.تهران که حدود 5 دانشگاه خودش داره هر کدوم هم اولویت وتراز خودشو داره

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه اون بنده خدايي كه راه
دوره
چجوري بياد تهران؟​
یه روز قبلش باید بیای تهران خونه فامیلی آشنایی بری تا شبش راحت استراحت کنی وگرنه با اتوبوس یکسره بخوای بیایی خسته و کوفته میرسی سر جلسه

mahsa_archi_arch

عضو جدید
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن
یه سوال: اسکیس که گرفته میشه فقط برای پذیرش در واحد دانشگاهی انتخاب شده است ؟؟
با توجه به اسکیس دوباره توی انتخاب های اولی و قیلی سنجش نمیشه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا