ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahde1818

عضو جدید
اکثر این حرفا شایعه است در مورد اساتید هم از دانشگاه های معتبر استاد میارن -بودجه تحقیقاتی شون هم خیلی
زیاده
مالک وقتی به درد میخورد که بورسیه می کرد نه الان. دوستم خودم الان اونجا داره درس می خونه خیلی از این دانشگاه می ناله

student.product

عضو جدید
سلام بچه ها.یکی از دوستان که رتبش نزدیک 1000 تو گرایش سیالات یا طراحی هست بگه ببینیم رتبه ساختش چند شده .می خوام ببینم 1000 نفر اول طراحی و مکانیک چه رتبه ای تو ساخت اوردن .من که 1300 شدم  بنظرتون کجا قبول میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازم مرسی 

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با احترام به amir_sky
من متنای شمارو خوندم ولی خیلی اشتباه رتبه میگی و بچه هارو اشتباه راهنمایی میکنی

مثلا در مورد 2100 تبدیل که رتبه من بود گفتین شاید شبانه بیرجند قبول شم یا مثلا به لیلا گفتی با 1908 میتونه روزانه بیرجند قبول شه.باید بهتون بگم که ژارسال با 2400 روزانه بیرجند قبول شدن.خواهشن اطلاعات غلط ندین
عزیز به لیلا که اشتباه نگفتم،بالاخره با این رتبه آنجا قبول میشه،حالا به نظرت با رتبه 1908 کجا میشه قبول شد،پارسال دوستم شبانه کاشان قبول شد،این بهترین حالت شبانه هستش روزانه همون بیرجند قبول میشه،ولی واسه شما رو قبول دارم اشتباه کردم،اطلاعاتی نسبت به بیرجند ندارم،شرمنده

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مالک وقتی به درد میخورد که بورسیه می کرد نه الان. دوستم خودم الان اونجا داره درس می خونه خیلی از این دانشگاه می ناله

مهم اینه که واسه تحصیلت خرج نکنی باقیشو بیخیال،خودت باید تلاش کنی،حالا باز مشورت میکنم،بورسیشم ندادن ندادن،باز هر کی یه نظری داره،دوستان بااین افزایش ظرفیت احتمالش هست با رتبه طراحی کاربردی 1400 بابل یا گیلان روزانشو قبول شد؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

saeedvalentino

عضو جدید
با سلام
رتبه ساخت و تولید من شده 213

درصد جامدات 33.33
درصد ساخت 45

میخوام بدونم شبانه دانشگاه های تهران قبول میشم؟؟
یا روزانه صنعتی اصفهان ؟؟
با رتبه های پارسال که قبول میشم ولی میگن امسال عوض شده....همه رتبه خوب اوردن... لطفا جواب بدین

سلام
رياضي چقدر زدي؟؟؟؟؟؟؟؟

leila1362

عضو جدید
آقای amir-sky من نمی دونم شما از کدوم منبع رتبه ها و قبولی ها رو دارین، ولی اگه تو لیست قبولی های 90 پارسه یه دور دانشگاه سمنان و شاهرود رو چک کنین، می بینین که سه مورد از قبولی های شبانه رتبه های بالای 1950 تا 2100 هستش، علاوه بر این چند رتبه بالای 1650 تا حدود 1800 هم پیدا می کنین که روزانه تبدیل قبول شدن

sinaps

عضو جدید
به ما نیمده بی استرس زندگی کنیم . وقتی رتبم 146 (ساخت شد) گفتم دیگه حتما شبانه تهران یا امیر کبیر در میام ولی الان با این اوصافی که بچه ها گفتن خیلی مرددم نظر شما چیه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای amir-sky من نمی دونم شما از کدوم منبع رتبه ها و قبولی ها رو دارین، ولی اگه تو لیست قبولی های 90 پارسه یه دور دانشگاه سمنان و شاهرود رو چک کنین، می بینین که سه مورد از قبولی های شبانه رتبه های بالای 1950 تا 2100 هستش، علاوه بر این چند رتبه بالای 1650 تا حدود 1800 هم پیدا می کنین که روزانه تبدیل قبول شدن
خب حالاااا،چه فرقی میکنه،منم گفتم شبانه تبدیل کاشان قبول میشین،حالا شبانه کاشان یا سمنان یا شاهرود!!!چه فرقی داره!!!!من فقط راهنمایی کردم که امیدی هست،همه رو که نمیتونم دونه به دونه بگم،جای تشکرتونه!!!!!خودتونم میگین تا 1800 روزانه تبدیل قبول شدن،شما که 1908 آوردین!!!!روزانه بیرجند قبول میشین،باقیشو نمیدونم!!!!من هدفم بود به بقیه دوستان هم کمکی کنم.

student.product

عضو جدید
بچه یه سوال داشتم.ایا معدل تو انتخاب شهر تاثیر داره یا تاثیرشو تو کارنامه گذاشته؟

sinaps

عضو جدید
علی رغم اینکه ظرفیت پذیرش افزایش داشته ولی تو دانشگاه های خوب با کاهش همراه بوده .
با 146 ساخت به کجا امید داشته باشم .

student.product

عضو جدید
در ضمن یکی از بچه ها که رتبش حول و هوش هزار شده و ساخت و تولید 0 زده بزاره ببینیم امیدی هست جایی قبول بشیم یا نه.مظلومن بچه های ساخت 

leila1362

عضو جدید
من قصد توهین نداشتم. ازتون هم تشکر می کنم، من چون خیلی برام مهمه که حتما بتونم سمنان یا شاهرود قبول بشم حالا چه روزانه یا شبانه یه جورایی می خواستم با اطمینان بیشتری به این قبولی امید داشته یاشم، بازم عذر خواهی می کنم. بدارین به حساب استرس زیاد

leila1362

عضو جدید
خب حالاااا،چه فرقی میکنه،منم گفتم شبانه تبدیل کاشان قبول میشین،حالا شبانه کاشان یا سمنان یا شاهرود!!!چه فرقی داره!!!!من فقط راهنمایی کردم که امیدی هست،همه رو که نمیتونم دونه به دونه بگم،جای تشکرتونه!!!!!خودتونم میگین تا 1800 روزانه تبدیل قبول شدن،شما که 1908 آوردین!!!!روزانه بیرجند قبول میشین،باقیشو نمیدونم!!!!من هدفم بود به بقیه دوستان هم کمکی کنم.

من قصد توهین نداشتم. ازتون هم تشکر می کنم، من چون خیلی برام مهمه که حتما بتونم سمنان یا شاهرود قبول بشم حالا چه روزانه یا شبانه یه جورایی می خواستم با اطمینان بیشتری به این قبولی امید داشته یاشم، بازم عذر خواهی می کنم. بدارین به حساب استرس زیاد

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شبانه میدونین دقیقا چقد در میاد؟منظورم ترم یچند تومن میشه،به نظرم متوسط ترمی 900 ت بشه،ولی ترم آخر 200-300 ت بره بالا،درسته؟

آخرین ویرایش:

leila1362

عضو جدید
شبانه میدونین دقیقا چقد در میاد؟منظورم ترم یچند تومن میشه،به نظرم متوسط ترمی 900 ت بشه،ولی ترم آخر 200-300 ت بره بالا،درسته؟

من از یکی از دوستام که خواجه نصیر می خونه پرسیدم: گفت ترم اول که 12 واحد به ما دادن 1500000 شده یعنی شهریه ثابت اونا 360000 بوده و هر واحد درسی هم 100000 بوده. چون تهران بوده 7000000 تمامش در می یاد که حدود 4000000 واه هستش.
برای شهرستان هم هزینه کلش تقریبا 5000000 می شه که 4000000 واه می دن.
من خودم با جدول شهریهای که سازمان سنچش تو فصل سوم دفترچه اوردت حساب کردم همین شد

sinaps

عضو جدید
با احتساب 500000 تومان شهریه ثابت و 120000 برای هر واحد ترمی 2 تومن برای ترم های غیر پروژه در میاد و فکر کنم کلا 10 تومن برای کل دوره بشه

mahde1818

عضو جدید
مهم اینه که واسه تحصیلت خرج نکنی باقیشو بیخیال،خودت باید تلاش کنی،حالا باز مشورت میکنم،بورسیشم ندادن ندادن،باز هر کی یه نظری داره،دوستان بااین افزایش ظرفیت احتمالش هست با رتبه طراحی کاربردی 1400 بابل یا گیلان روزانشو قبول شد؟ممنون میشم راهنمایی کنین.
بابل احتمال داره قبول بشی

sinaps

عضو جدید
کسی هست که رتبه ساخت مروبط به رتبه 70-80 طراحی یا تبدیل رو بدونه؟

crb7

عضو جدید
سلام به همگی.من سال دیگه کنکور ارشد دارم می خواستم ببینم به نظر شما ترم 7 رو مرخصی بگیرم تاثیری هم تو نتیچه داره؟

NASTOH

عضو جدید
عزیز به لیلا که اشتباه نگفتم،بالاخره با این رتبه آنجا قبول میشه،حالا به نظرت با رتبه 1908 کجا میشه قبول شد،پارسال دوستم شبانه کاشان قبول شد،این بهترین حالت شبانه هستش روزانه همون بیرجند قبول میشه،ولی واسه شما رو قبول دارم اشتباه کردم،اطلاعاتی نسبت به بیرجند ندارم،شرمنده

با این وضعیت ظرفیتا احتمال قبولی مدنی تبریز/ یا سمنان یا خیلی جاهای دیگرو داره.امثال با این ظرفیتا معجزه رخ میده

mahde1818

عضو جدید
توی قبولی های سال 90 یه چیز جالب دیدم طرف با 870 تبدیل رفته سبزوار !!!:confused:
شماره 582 رو نگاه کنید

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
سلام به دوستان

دوستان ساختی توجه کنن که امسال تراکم ساختیا خیلی بیشتره و تاثیر معدل در گزینش خیلی محسوس تر خواهد بود

دوستان ساختی که قصد دارن واسه دکترا بخونن و هیئت علمی بشن بهتره به فکر تغییر رشته باشن چون ساخت توی کارشناسی تقریبا داره جمع میشه دانشگاه ما هم داره کم کم حذفش میکنه.

منم رتبه ساختم خوب شده و دوباره میتونم برم امیرکبیر :D
با اینکه اصلا سوالات ساخت رو اصلاح و حذف نکردن . خدا به ساختیا سال دیگه رحم کنه ،ما که از مهلکه گریختیم.
ولی جامدات مثل اینکه چندتایی رو حذف کردن.

جامدات هم خواجه نصیر رو میارم

احتمال زیاد اول جامدات رو بزنم

البته حتما باید ظرفیتها بیاد.
چند شدین؟
با 104 میشه مدرس قبول شد؟

atma0452

عضو جدید
سلام بچه ها با رتبه 640 ساخت امید به قبولی دانشگاهای تبریز اصفهان یا مشهد روزانشون هست؟ خواهشا هرکی اطلاعاتی دار کمکم کنه ممنون میشم

respina_518

کاربر فعال
درود دوستان من امسال با اینکه تو خدمت سربازی بودم تبدیل 1300 ااوردم. بهترین انتخاب چیه به نظرتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا