من کجای این جهان استاده ام

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]واقعا نمیدونم چی و چطوری بگم[/FONT]
[FONT=&quot]نمیدونم از کجاش بگم[/FONT]
[FONT=&quot]دارم یه کتابی میخونم که تاریخ اسلامه[/FONT]
[FONT=&quot]اوایلش به قدری پیامبر با مشریکین و کفار وحشتناک برخورد میکرد ترسیدم گفتم به این پیامبر میگن رحمت اللعالمین[/FONT]
[FONT=&quot]ولی الان دیگه کتابه داره تموم میشه[/FONT]
[FONT=&quot]خدا خدا میکنم کاش صفحات کتاب بینهایت باشه که قسمت مرگ این تنها رحمت اللعالمین نرسم[/FONT]
[FONT=&quot]چون این اواخر چنان پیامبر با نرمی و با خوب برخورد کرد و دشمناشو مجذوب کرد[/FONT]
[FONT=&quot]چنان با مکه ای که سالها برای نابودیش تلاش کرد برخورد کرد که توی جنگ حنین 2000 مبارز به میدان فرستاد[/FONT]
[FONT=&quot]چی بگم[/FONT]
[FONT=&quot]از کجا بگم[/FONT]
[FONT=&quot]این اسلام رو باور کنم یا اسلامی که دارم میبینم[/FONT]
[FONT=&quot]اسلامی رو قبول کنم که بدر و خندق و حنین رو بوجود آورد[/FONT]
[FONT=&quot]اسلامی رو بپذیرم که علی رو ساخت[/FONT]
[FONT=&quot]یا[/FONT]
[FONT=&quot]اسلامی که موقع نماز یگان ویژه ای که جلوته تو رو میترسونه نه خدا[/FONT]
[FONT=&quot]چی بگم[/FONT]
[FONT=&quot]بگم هر جا رد میشدم مردم همه در گوشی داشتن به حاکمش فحش میدادن[/FONT]
[FONT=&quot]بگم نماز جمعه اصلا برای بیان مسایل اجتماعی و سیاسی جامعست ولی شده صحنه جنگ و کشتار[/FONT]
[FONT=&quot]نه نمیتونم [/FONT]
[FONT=&quot]ذهنم کنجایش نداره دو نوع دیدگاه رو بپذیره[/FONT]
[FONT=&quot]یا چند وقت دیگه زده میشم[/FONT]
[FONT=&quot]یا میشم هم رنگ جماعت[/FONT]
[FONT=&quot]پس اسلام ناب محمدی چی میشه[/FONT]
[FONT=&quot]اخه کو الگوم[/FONT]
[FONT=&quot]کو کسی که بهش پناه ببرم[/FONT]
[FONT=&quot]اسلامی که خود پیامبر به اشتباهش اقرار میکنه ولی حاکمان الانش خودشونو معصوم میدونن[/FONT]
[FONT=&quot]نه فقط ایران[/FONT]
[FONT=&quot]کل اسلام[/FONT]
[FONT=&quot]اسلامی که فرقش با مسیحیت و یهود توی منطقی بودنشه داره جاشو به خرافات و تقلید میده یعنی همون دینای منسوخ شده[/FONT]
[FONT=&quot]من شیعه ام[/FONT]
[FONT=&quot]وای خدا چه حرف خنده داری[/FONT]
[FONT=&quot]من کجا علی کجا[/FONT]
[FONT=&quot]وای به حالمون[/FONT]
[FONT=&quot]نمیدونن ممتوجه منظورم شدین یا نه[/FONT]
[FONT=&quot]کمکم کنید
[/FONT]

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخشی از متن یه کتاب به نظرم جالب اومد
اسم کتاب اسلم شناسی
سم پاشی های منافقان در بسیاری اثر کرده بود.جد بن قیس که مردی خشک مذهب بود و همچون همه خشک مذهب ها پست همت و ترسو و جان عزیز و در کار های بی مایه سخت گیر و متعصب و پای جان و مال که به میان میآید بهانه جو و از مسئولیت گریز(از همانها که قیام امام حسین را برای گریه میدانندو صلح امام حسن را برای تقلید)
به نظرم دکتر شریعتی خوب این افراد رو توصیف کرده
اسلامی رو باور کنم که با محبت دل دشمنانش رو بدست میآورد یا اسلامی که با وحشیکاری دل دوستانشم میرنجوره