[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
اولا شما اگر به فكر بار علمي بوديد نبايد ميزاشتيد كار به اينجا برسه . من خواستم زياد بود ؟ يكبار در پيغام خصوصي هم خيلي مودبانه و متواضعانه درخواست كردم كه زيبا خانوم لطف كنيد منو در اجراي تاپيكم همكاري كنيد . چون شما بيشتر نسبت آنلاين ميشيد اگر پستي در تاپيك من ايجاد شده بود پاك كنيد . چه تشكر باشه و چه فحش ... من درخواست كردم كه چون ميخوام تاپيكم مثل يك مجله باشه نميخوام حتي يك پست توش باشه . فكر نميكنم كار سخت يا محالي رو از شما خواسته باشم . چرا چون مديريد فكر ميكنيد هر كاري كه ميكنيد درسته ؟ من درخواست كردم و شما هم قبول كردي ... اما در عمل جور ديگه اي شد .

من اين تاپيكو به اين هدف نزدم كه فكر كنيد هدفم خراب كردن جلوه هاي مديران تالاره . من خواستم بگم به عنوان يك كسي كه تلاش ميكنه در راستاي ارتقاي تالار و كسي كه وقت ميزاره اونم نه يك وقت عادي حداقل بايد درخواست من نسبت به درخواست يك شخص عادي فرق كنه . تعريفي كه من از مديريت دارم اينه كه مديريت نبايد فكر كنه كه جزيي از اعضاي تالار نيست . بلكه بايد خيلي خاكي و متواضعانه و منطقي برخورد كنه . نه اينكه هر جا عصبي شد اخطار بده و بگه همين كه هست . اين طرز برخورد در شان يك مدير نيست .

اگر تاپيكمو اينجا زدم خواستم حداقل در پايان راه عده بيشتري تاپيك منو بشناسند چون ارزوي قلبي من هميشه اين بوده عده بيشتري استفاده كنند و هر چقدر تعداد استفاده كنندگان بيشتر ميشد بيشتر باعث خوشحالي من ميشد .

مشكلاتت بخش عمران لاينحل باقي ميمونه چون نميتونيد حتي اعضاي فعالتون رو نگه داريد چون برنامه ريزي نداريد چون وقت نميكنيد به تالار سركشي كنيد .

اينكه بگيد من فقط به فكر تاپيك خودم بودم واقعا بي انصافيه چون سعي كردم در بخش درخواستي تا جاي ممكن پاسخ گوي دوستان باشم . تا اون دوستمون نگه اينجا جواب نميگيري بهتره بري سئوالتو در يك انجمن ديگه بپرسي . اصلا شما خبر داري در طي روز چه تعداد پيغام خصوصي از دوستان دريافت ميكنم كه از من سئوال ميكنند و وقتي ميگم كه چرا در تالار مطرح نمكينيد ميگن چون كسي نيست كه جواب بده . آيا شما از حجم پيغامهايي كه به من مياد مطلع هستيد ؟

در كل مشكلات تالار عمران لاينحله تا زمانيكه مديريت قوي در تالار حاكم بشه و بعدش هم نظم بر تالار حاكم بشه نه اينكه فلان شخص به خودش جرات بده كه بياد توي تالار عمران تاپيك جك بزنه يا تبليغ كارت هديه كنه و تاپيكش چندين روز هم
در معرض ديد باشه . از يك تالار با 3 مدير انتظارات فوق العاده بالا خواهد بود . البته به شخصه فعاليت شخص شما رو انكار نميكنم . ولي بي اعتنايي شما به درخواست هاي من اون هم بعد از چندين بار درخواست دادن توهين آميز بود . حتي اگر دليلي براي كار خودتون داشتيد بهتر بود بيان ميكرديد . خوبه كه با كسي حرف بزنيد و جواب شما رو نده ؟ چه احساسي خواهيد كرد ؟ حتي اگر فرضا جواب سئوال شما رو هم ندونه نبايد سكوت كنه .

آيا مدير فقط وظيفش پاك كردن و اخطار دادنه و بستن تاپيكه ؟

من این پست شما رو به این صفحه منتقل کردم !!

reza2011

عضو جدید
من تا جایی که فرصت میکنم ، به تالار میرسم ،
شما که ادعا داری مدیرا کم کاری میکنن ، یک مورد رو بفرمایید !! بنده چه کم کاری کردم ؟؟
اینکه تایپیک شما ، یه پست اضافش پاک نشده ، شد کم کاری ؟؟

اولا به شخصه با شما مشكلي ندارم به جز همون موردي كه گفتم و البته همون كار به قول خودتون كوچيك هم واسه من انجام نداديد . ثانيا خودتون به تالار نگاه كنيد به نظرتون تالار در وضعيت ايده آل هست ؟ پس اگر تالار رو بدون هيچ مشكلي ميبينيد اصلا بهتره بحث نكنيم سر اين موضوع چون در اصل موضوع با هم تفاوت نظر داريم .

متاسفم كه ظاهرا حتي يك خط از پست منو نخونديد كه متوجه بشيد مساله فراتر از يك پست پاك كردن از تاپيك منه ... مساله عدم حمايت از افراد فعاله ... شما بگيد به من چكار كرديد كه مخاطبين تالار افزايش پيدا كنن ؟ چكار كرديد كه نظم تالاتر بالا بره ؟ چرا اين همه پست اسپم در تالار ميبينيم ؟ چرا اين تالار جذابيت لازم رو براي افراد نداره ؟ شما كه مديريد بايد جوابگو باشيد نه اينكه من مسئوليت هاي مديريت رو براتون بربشمرم .

من به سهم خودم سعي كردم با تاپيك خودم جذابيت تالار عمران رو زياد كنم و تعدا بازديد كننده ها از تعداد نمايش تاپيك كاملا گوياي موضوع هست . مديريت چكار كرده ؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
ببینید اقا رضا ، من تا جاییکه فرصت میکردم به تایپیک شما سر میزدم ، پست های اضافی فایل شما و سایر دوستان رو پاک میکردم ، سعی میکنم قبل از اخطار ، به دوستان بگم که قوانین رو رعایت کنند ، به شما هم فکر نکنم اخطاری داده باشم !! اینکه ما نمیتونیم اعضا فعال رو حفظ کنیم ، به مدیریت ما ربطی نداره ، به همون خود شما و اعضا فعال ربط داره ، اینکه به جای به چالش کشیدن سایر دوستان ، سعی میکنید منحصرا برای خودتون کار کنید، اینکه قوانین توسط اعضا فعال نقض میشه ، اینکه با یه اخطار مدیر ، همه قهر میکنن،میرن تو تالار تفریح فعالیت میکنن، ربطی به مدیریت نداره ، اینکه علاقه همه به بخش عکس و تفریح بیشتر از مباحث تخصصی هست ، ربطی به مدیریت نداره!!

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

اولا به شخصه با شما مشكلي ندارم به جز همون موردي كه گفتم و البته همون كار به قول خودتون كوچيك هم واسه من انجام نداديد . ثانيا خودتون به تالار نگاه كنيد به نظرتون تالار در وضعيت ايده آل هست ؟ پس اگر تالار رو بدون هيچ مشكلي ميبينيد اصلا بهتره بحث نكنيم سر اين موضوع چون در اصل موضوع با هم تفاوت نظر داريم .

متاسفم كه ظاهرا حتي يك خط از پست منو نخونديد كه متوجه بشيد مساله فراتر از يك پست پاك كردن از تاپيك منه ... مساله عدم حمايت از افراد فعاله ... شما بگيد به من چكار كرديد كه مخاطبين تالار افزايش پيدا كنن ؟ چكار كرديد كه نظم تالاتر بالا بره ؟ چرا اين همه پست اسپم در تالار ميبينيم ؟ چرا اين تالار جذابيت لازم رو براي افراد نداره ؟ شما كه مديريد بايد جوابگو باشيد نه اينكه من مسئوليت هاي مديريت رو براتون بربشمرم .

من به سهم خودم سعي كردم با تاپيك خودم جذابيت تالار عمران رو زياد كنم و تعدا بازديد كننده ها از تعداد نمايش تاپيك كاملا گوياي موضوع هست . مديريت چكار كرده ؟

اینکه الان تالار اسپم داره ف برای اینکه من چند روزی هست سرم شلوغه ، فرصت نمیکنم .
ببینید من نمیگم تالار تو حالت ایده ال هست ،که صد البته نیست ، خود من هم از این موضوع احساس رضایت نمیکنم ، چون شآن تالار عمران بیشتر از این ها هست ، اما من به تنهایی نمیتونم کاری انجام بدم ، اختیارات من همکار مدیر خیلی محدود هست ، دوست دارم دوستان راهنمایی کنن ، بگن اینکار رو بکنید تا تالار جذابتر باشه ،این بخش هارو ایجاد کنید ، اما متاسفانه هرکی رسید ، یه سرکوفت نثار خانوم و اقای مدیر کرد که این اینجوره ، اون اونجوره !! چرا اینجا خلوته ؟؟ چرا اینجا کسی فعالیت نمیکنه ؟؟ من که نمیتونم برم دست طرف رو بگیرم بگم ، توروخدا بیا اینجا فعالیت کن ؟؟!!
خود من ، به شخصه به تالار عمران علاقه ی خاصی دارم حتی اگر متروکه بشه ، سعی میکنم فعالیتم معطوف به این بخش باشه ، چون دوست دارم حداقل اگر چیزی یاد دیگران ندادم ، لااقل خودم یه چیزی از تجربه دوستان بدست بیارم .
همه ی کمبود هاشم قبول دارم ، انتطار همکاری داشتم ، نه انتظار سرکوفت ، همون طور که خود شما دارید انجام میدید ، بخاطر حذف نشدن ، چند پست ، سرزنشم میکنید !!

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
خانم مهندس احمدپور بنده دو روز پیش عرض کردم که این تالار بهم ریخته که مدیر محترم پست بندرو پاک کردند و به جاش نوشتند که بیاییم خودمونو معرفی کنیم و ... که این کارا باید در قسمت زنگ تفریح انجام بشه و نه در تالار عمران

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
خانم مهندس احمدپور بنده دو روز پیش عرض کردم که این تالار بهم ریخته که مدیر محترم پست بندرو پاک کردند و به جاش نوشتند که بیاییم خودمونو معرفی کنیم و ... که این کارا باید در قسمت زنگ تفریح انجام بشه و نه در تالار عمران

چرا بهم ریخته ؟؟ کجاش کم کاری شده ؟؟ چی لازم داره ؟؟ دوست دارین چطوری باشه ؟؟ چه بخشی اضافه بشه ، چه بخشی حذف بشه ؟؟
ببینید همه دوستان فکر میکنند که مدیر همه چیز رو میدونه ، ولی نمیدونه ، مدیر با همکاری دوستان میتونه یه محیط رو به خوبی اداره کنه ، وقتی همه دست به دست هم میدن ، اعتراض پشت اعتراض ، مدیر از هیچ چیز تالار خبر نداره ، هر پست خصوصی که در مورد مدیریت به شما ارجاع میشه ، بجای اینکه به دست مدیر بخش برسه ، به شما میرسه !! چرا شما به ما ارجاع نمیدید ؟؟

آخرین ویرایش:

Moein.B

چرا بهم ریخته ؟؟ کجاش کم کاری شده ؟؟ چی لازم داره ؟؟ دوست دارین چطوری باشه ؟؟ چه بخشی اضافه بشه ، چه بخشی حذف بشه ؟؟
ببینید همه دوستان فکر میکنند که مدیر همه چیز رو میدونه ، ولی نمیدونه ، مدیر با همکاری دوستان میتونه یه محیط رو به خوبی اداره کنه ، وقتی همه دست به دست هم میدن ، اعتراض پشت اعتراض ، مدیر از هیچ چیز تالار خبر نداره ، هر پست خصوصی که در مورد مدیریت به شما ارجاع میشه ، بجای اینکه به دست مدیر بخش برسه ، به شما میرسه !! چرا شما به ما ارجاع نمیدید ؟؟
----------------------------------------------
بله شما هم درست می فرمایید ولی مشکل اصلی خود بنده با مدیر تالار عمران هست نه شما-چون شما هرکاری که از دستتون براومده انجام دادید-ولی من چندتا از تاپیک ها رو دیدم که به خاطر اعتراض به مدیر قفل شده-چرا باید اینطوری باشه؟ بفرمایید دیکتاتوریه دیگه
البته تقصیر بعضی از دوستان هم هست که فقط بزای جمع آوری امتیاز اومدنو و هیچ کاری نمیکنن و فقط عکس میزارن

reza2011

عضو جدید

اینکه الان تالار اسپم داره ف برای اینکه من چند روزی هست سرم شلوغه ، فرصت نمیکنم .
ببینید من نمیگم تالار تو حالت ایده ال هست ،که صد البته نیست ، خود من هم از این موضوع احساس رضایت نمیکنم ، چون شآن تالار عمران بیشتر از این ها هست ، اما من به تنهایی نمیتونم کاری انجام بدم ، اختیارات من همکار مدیر خیلی محدود هست ، دوست دارم دوستان راهنمایی کنن ، بگن اینکار رو بکنید تا تالار جذابتر باشه ،این بخش هارو ایجاد کنید ، اما متاسفانه هرکی رسید ، یه سرکوفت نثار خانوم و اقای مدیر کرد که این اینجوره ، اون اونجوره !! چرا اینجا خلوته ؟؟ چرا اینجا کسی فعالیت نمیکنه ؟؟ من که نمیتونم برم دست طرف رو بگیرم بگم ، توروخدا بیا اینجا فعالیت کن ؟؟!!
خود من ، به شخصه به تالار عمران علاقه ی خاصی دارم حتی اگر متروکه بشه ، سعی میکنم فعالیتم معطوف به این بخش باشه ، چون دوست دارم حداقل اگر چیزی یاد دیگران ندادم ، لااقل خودم یه چیزی از تجربه دوستان بدست بیارم .
همه ی کمبود هاشم قبول دارم ، انتطار همکاری داشتم ، نه انتظار سرکوفت ، همون طور که خود شما دارید انجام میدید ، بخاطر حذف نشدن ، چند پست ، سرزنشم میکنید !!

من يكبارم گفتم هرگز شما رو سرزنش نميكنم . اين دور از جوانمرديه و در مرام من نيست . تالار خيلي پيش تر از شما اين وضعيتو داشته و شما هم سعي خودتو كردي . من تنها مشكلم با شما اين بود كه عرض كردم . اون جواب ندادن و اينكه من مجبور بشم دوباره از شما درخواست كنم رفتاري نبود كه در شان شما باشه با شناختي كه من از شما در اين چند سال داشتم و وقتي آدم از همچين كسي همچين رفتاري رو ميبينه بيشتر ناراحت ميشه .

من گفتم اولين شرط مديريت سركشي منظم به تالاره . وقتي خود مدير وقت نداره بياد تالار چرا بايد مدير باشه ؟ بايد شجاعت داشته باشه بگه من نميتونم . دوم گفتم كه مدير رو نبايد مدير ارشد انتخاب كنه . آخه مدير ارشد چجور ميفهمه توي تالار عمران چه خبره ؟ بايد كانديدايي از اعضاي فعال جمع بشن در تالار و بعد راي گيري بشه و هر كس بيشترين راي رو آورد يعني منتخب كاربران تالاره .

چه كار مثبتي در اين تالار انجام شده كه بخواد جذب كننده مخاطب باشه . ؟ اگر من تاپيك ميزنم مدير بايد 2 برابر من تاپيك بزنه و اگر وقت نداره نبايد مدير بشه . مدير وظيفش خيلي سنگينه . اينكه ماهي يكبار بياي و به چند نفر اخطار بدي و
چند تا تاپيكو قفل كني ميشه مديريت ؟ بچه هاي فعالي بودند در اينجا كه همه رفتند . چرا ؟ فقط ميدونم كه درخواستهاي زيادي از مديريت داشتند و درخواستهاشون بيجواب موند و ديگه تصميم گرفتند كه فعاليت خودشون رو كم كنند يا كلا كنار بزارند .

كجا شاهد بوديد در اين تالار از اعضاي فعال اسمي برده بشه ؟ واقعا كجا ؟ اعضاي فعالي با چه دلگرمي بايد كار كنند ؟ وقتي مدير هم پشتشون نيست ....

نميدونم چرا همش فكر ميكنيد اين تاپيك منه ... اين تاپيك متعلق به كل باشگاهه .

reza2011

عضو جدید

شما وقتي به يك درخواست ساده من كه پاك كردن يك پست باشه حتي جواب نميديد چطور انتظار داريد درخواستهاي ديگه از شما داشته باشم . يا مدير تالار وقتي كاري ازش ميخوام بايد صد بار بهش بگم ... باز انتظار داريد اعضا از مدير چيزي بخواند ؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگر قصوری بوده که نبوده از جانب من بوده نه خانم مهندس ، در ثانی ، اینهایی که ادعای ما فلانیم و بهمانیم و مدیر لایق نیست رو دارند چه قدم مثبتی برای تالار برداشتند ؟ چند پست مفید دارند ؟ ادامه بحث و لازم نمیبینم ، دوست عزیز آقای بیات ، بنده پستی از شما حذف نکردم ، شاید منتقل کرده باشم اما هیچ پستی رو حذف نمیکنم . آقا رضا هم کلاً اهل شلوغ بازی هستند ، شما سنگشو به سینه نزن ، خیلی بببخشید ولی گذاشتن لینک دانلود کتاب و جزوه و ... که کاری نداره ، میخواید همین امشب یک تاپیک درست کنم تا صبح براتون جزوه و کتاب لینک بذارم بدون قفل ؟!؟ ولی چه کمک علمی میکنه ؟
یک تاپیک اجرای ساختمان زدم هیچ کدوم از دوستان پا پیش نذاشت حتی 1 نقشه توش بذاره ، میدونید چرا ؟ چون ما کلاً جماعت برون گرایی هستیم ، دوست داریم کس دیگه ای کاری بکنه و ما استفاده کنیم . ولاغیر .
اگر اسمش رو دیکتاتوری میگذارید بهتون بگم اینحا تالار عمرانه ، برای کمپین حمایت از آقا رضا برید زیر تالار مناسبت ها اونجا ازش بخواید بمونه .
هر پستی در این زمینه اینجا باشه حذفش میکنم ولی پست هایی که توش پیشنهاد یا انتقاد صحیح باشه با جون و دل میخونم وعمل میکنم تشکرم میکنم .

reza2011

عضو جدید
اگر قصوری بوده که نبوده از جانب من بوده نه خانم مهندس ، در ثانی ، اینهایی که ادعای ما فلانیم و بهمانیم و مدیر لایق نیست رو دارند چه قدم مثبتی برای تالار برداشتند ؟ چند پست مفید دارند ؟ ادامه بحث و لازم نمیبینم ، دوست عزیز آقای بیات ، بنده پستی از شما حذف نکردم ، شاید منتقل کرده باشم اما هیچ پستی رو حذف نمیکنم . آقا رضا هم کلاً اهل شلوغ بازی هستند ، شما سنگشو به سینه نزن ، خیلی بببخشید ولی گذاشتن لینک دانلود کتاب و جزوه و ... که کاری نداره ، میخواید همین امشب یک تاپیک درست کنم تا صبح براتون جزوه و کتاب لینک بذارم بدون قفل ؟!؟ ولی چه کمک علمی میکنه ؟
یک تاپیک اجرای ساختمان زدم هیچ کدوم از دوستان پا پیش نذاشت حتی 1 نقشه توش بذاره ، میدونید چرا ؟ چون ما کلاً جماعت برون گرایی هستیم ، دوست داریم کس دیگه ای کاری بکنه و ما استفاده کنیم . ولاغیر .
اگر اسمش رو دیکتاتوری میگذارید بهتون بگم اینحا تالار عمرانه ، برای کمپین حمایت از آقا رضا برید زیر تالار مناسبت ها اونجا ازش بخواید بمونه .
هر پستی در این زمینه اینجا باشه حذفش میکنم ولی پست هایی که توش پیشنهاد یا انتقاد صحیح باشه با جون و دل میخونم وعمل میکنم تشکرم میکنم .

شما هيچ قصوري نداري .. تقصير از اونيه كه بهت بال و پر داده . و تو رو به امون خدا ول كرده . تاپيك من اصلا خدمت نيست .. نه ؟ لينك كتاب گذاشتن هم كاري نداره ؟ تاپيك منم فقط لينك كتاب بوده ... بعضيا كوورن يا چشماشونو بستن . درسته ... واقعا كه ... خيلي هم از شخص شما پست مفيد ديدم ... تو يك تاپيك بزن مثل من .. كركري خوندن كار راحتيه .

تو اگر مردي همين امروز تاپيك علمي بزار ... مرد و مردونه .. من منتظرم . و يك ماه هم ادامش بده نه يك سال . واقعا كه آدم به قدر نشناسي تو نديدم .

به حالت متاسفم ... تا تو اينجايي وضع بهتر از اين نميشه . تو كه سلاحت تهديده و زوره نميتوني بار علمي تالار رو بالا ببري .

Moein.B

دست شما درد نکنه آقای مدیر-ما منتظر تاپیکتون هستیم استقبال هم می کنیم

آخرین ویرایش:

arezaei1371

عضو جدید
سلام
شنیدم بچه های عمران نرم افزار matlab رو کار میکنن. برنامه ای میخوام که اعمال (اجتماع و اشتراک و ترکیب)رو روی روابط پیاده سازی کنه . ممنون میشم اگه کمکم کنید.
من دانشجوی ترم 2 هستم زیاد این نرم افزار رو یاد ندارم

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
نه مشکل از شماست اقا رضا نه آقا و خانوم مدیر مشکل از خود ماهاست کسی به فعالیاتی علمی علاقه نداره هرکی تو این باشگاه عضو شده بیشتر بخاطر سرگرم شدنه و بیکاریه زیاد اگه قصدش فعالیت علمی باشه معمولا در حد تازه وارد باقی میمونه بیشتر فعالیتا مربوط به تالارای سرگرمی هستش البته استثناهاییم وجود داره ولی در کل کسی مایل ب فعالیت علمی نیست.متاسفانه اینجوریه.

Diamond.B

عضو جدید
نه مشکل از شماست اقا رضا نه آقا و خانوم مدیر مشکل از خود ماهاست کسی به فعالیاتی علمی علاقه نداره هرکی تو این باشگاه عضو شده بیشتر بخاطر سرگرم شدنه و بیکاریه زیاد اگه قصدش فعالیت علمی باشه معمولا در حد تازه وارد باقی میمونه بیشتر فعالیتا مربوط به تالارای سرگرمی هستش البته استثناهاییم وجود داره ولی در کل کسی مایل ب فعالیت علمی نیست.متاسفانه اینجوریه.
--------------------------------------------------
کاملا حرف شمارو قبول دارم اما وقتی هوای کسی رو مثل آقا رضا ندارن ایشون هم میره دیگه-ایشون خواسته کسی داخل تاپیکش اسپم قرار نده-

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
--------------------------------------------------
کاملا حرف شمارو قبول دارم اما وقتی هوای کسی رو مثل آقا رضا ندارن ایشون هم میره دیگه-ایشون خواسته کسی داخل تاپیکش اسپم قرار نده-

باز اینم برمیگرده ب خود ما .وقتی رضا میگه کسی اسپم نکنه چرا بعضیا انگار نه انگار مدیریت که نمیتونه دونه دونه همه پستارو بگرده و حذف کنه اگه خود بچه ها رعایت میکردن نه آقا رضا ناراحت میشد و نه اتفاقای دیگه قرار نیست تقصیرو به گردن یه نفر دیگه انداخت ولی قبول دارم که وجود اقا رضا برای این تالار خیلی مفید بود خود من از اطلاعاتشون استفاده کردم ولی به نظرم سطح توقع رو باید یه خورده آورد پایین.

Sheman.Zand

عضو جدید
اينجا چرا کسی جواب منو نمیده؟حداقل به عنوان یک میهمان که دنبال گم کرده ای میگرده.....شاید من دیونیسوس نیچه باشم یا شاید تنابنده ای از جنس هیچ...

Sheman.Zand

عضو جدید
تا حالا با علم که ابزار کوری در دست بشریته،چند نفرتون خودتون رو ثابت کردین؟این ابزار کور گاهی کسانی رو که گردش میگردن ذوب و استفاده میکنه..چرا دریچه های ذهن تون رو تزهبر نمیکنید،تازه اون موقع ادراک آماده دریافت آگاهی میشه،اون لحظه میفهمید سهراب درست میگه که:زندگی سیبی ست،گاز یاید زذ بت پوست!

Sheman.Zand

عضو جدید
دردنامه

دردنامه

تا حالا با علم که ابزار کوری در دست بشریته،چند نفرتون خودتون رو ثابت کردین؟این ابزار کور گاهی کسانی رو که گردش میگردن ذوب و استفاده میکنه..چرا دریچه های ذهن تون رو تزهبر نمیکنید،تازه اون موقع ادراک آماده دریافت آگاهی میشه،اون لحظه میفهمید سهراب درست میگه که:زندگی سیبی ست،گاز یاید زذ با پوست!

Sheman.Zand

عضو جدید
تکیه بر.....

تکیه بر.....

تكيه گاهت قلب تو و دانش وجود آگاه توست،علم را در کوزه ای گلی به شکل قلبی از جنس بلور تجلی ده ودرونت را با جرعه ای از محبت خود بودن سیرآب کن....

aziz afshar

عضو جدید
دلیل آن بنظرم مشغولیت زیاد رشته های عمران ، می باشد وخوب است نظر شما ، که گفتگو در زمینه علمی ومنطقی باشد

k.yasy

عضو جدید
من دوس دارم تو رشته ای که میخونم (عمران) ی طراح حرفه ای شم
الانم ترم 3ام به نظرتون به جز اتوکد الان چه نرم افزاری میتونم یاد بگیرم؟

civil.Technology

عضو جدید
تو مهندسی عمران وقتی حرف از طراحی میشه مقصود محاسبات و طراحی سازه ای هستش.
اتوکد برای طراحی و ترسیم نقشه معماری سازه کاربرد داره که خب وظیفه یه مهندس معماره که این طراحی رو انجام بده. ولی معنی این حرف این نیست که نباید یه مهندس عمران ندونه اتوکد چیه و آشنا نباشه بهش.
کار مهندس عمران بعد از مهندس معماره که اونم محاسبه اجزا و اسکلت و سازه برای نقشه ایه که ترسیم شده.
نرم افزارهای مهندسی زیادی هست که پرکاربردترین اونها Etabs ، X-Steel ،Cusmus ، و رایجترین و پر مصرف ترینشون Etabs هستش که برای یادگیریش صرف دونستن کار با برنامه کافی نیست و باید مباحثی رو بلد باشی و البته تجربه هم باید چاشنی کار بشه.
برنامه Safe هم یکی دیگه از برنامه هاییه که باید بلد باشی و البته خب در مقایسه با بقیه راحتتره اما بسیار کاربردی و لازم.
به هر حال اگه واسه این دو تا نرم افزار وقت بزاری میشه گفت تمام مسائل طراحی و اجرایی رو در خودش جا داده چون باید آیین نامه ها مباحث و الزامات و نکات اجرایی و غیره رو مطالعه کنی تا بتونی طراحیتو پیش ببری و این یعنی با یه تیر چند تا هدف میزنی.
به نظر من از همین ترم یا ترم بعد شرو کن برو دنبالش چون ت محیط دانشگاهم هستی سوال و مشکلی برات پیش بیاد میتونی رفعش کنی و مشاوره بگیری از استادات از طرفی الان بهترین دورانه چون وقت آزاد زیادی داری ولی تموم کنی دانشگارو فکر نکنم دیگه وقتی بمونه واسه رفتن و یاد گرفتنش.