ارشد 92 ساخت وتولید

lanner

عضو جدید
مثلا سوال 117 سیستم اندازه گیری
جواب درست برای تلرانس میشه مثبت و منفی 2 سیگما = 0.10+_
منبع :کتاب پروفسور کالپاکچیان
که جواب در هیچ گزینه ای وجود ندارد.
من گفتم غیراندازه گیری و سی ان سی عزیز جان
هرسوال دیگه رو که بگی برات توضیح میدم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
مثلا سوال 117 سیستم اندازه گیری
جواب درست برای تلرانس میشه مثبت و منفی 2 سیگما = 0.10+_
منبع :کتاب پروفسور کالپاکچیان
که جواب در هیچ گزینه ای وجود ندارد.
اون تست که درست بود مهندس تو همون کتابی که میگی گفته حدود کنترل یا تلورانس میشه میانگین داده ها +و_ 3 برابر انحراف معیار . داخل گزینه ها هم بود. خطای سیستماتیک هم که میشد همون خطای اندازه گیری تست ایراد نداشت

sheykh_bahaee

عضو جدید
اون تست که درست بود مهندس تو همون کتابی که میگی گفته حدود کنترل یا تلورانس میشه میانگین داده ها +و_ 3 برابر انحراف معیار . داخل گزینه ها هم بود. خطای سیستماتیک هم که میشد همون خطای اندازه گیری تست ایراد نداشت

برای بالای 99 درصد آره
نه برای بالا 95 درصد که سوال گفته.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
کلید اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی 92(ساخت و تولید)

کلید اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی 92(ساخت و تولید)

1112
1124
1133
1141
1151
1161
1174
1183
1194
1202
شماره سوالگزینه صحیح
1212
1224
1232
1241
1252
1262
1274
1281
1291
1303
دفترچه B:

student.product

عضو جدید
ایمان خان شما درصدات حساب کردی چند شد؟ بچه هایی که پارسال قبول شدن روزانه آخرین نفرا درصداش یادته؟ در ضمن کلیدها تغییر کرد یا نه ،اگه کرد بالا رفت یا پایین؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ایمان خان شما درصدات حساب کردی چند شد؟ بچه هایی که پارسال قبول شدن روزانه آخرین نفرا درصداش یادته؟ در ضمن کلیدها تغییر کرد یا نه ،اگه کرد بالا رفت یا پایین؟
امسال کلیدا تغییر نمیکنه چون تو سایت اطلاعیه واسه اعتراض نزده این کلید نهاییه. سال گذشته با 1100 روزانه شاهرود قبولی ولی امسال بعیده بالای 600 قبولی بده چون درصدای ساخت رفته بالا. من درصدام حدودا این شد:
ریاضی 43 جامدات 30 سیالات 15 ساخت 60

mohandes_ali

عضو جدید
امسال کلیدا تغییر نمیکنه چون تو سایت اطلاعیه واسه اعتراض نزده این کلید نهاییه. سال گذشته با 1100 روزانه شاهرود قبولی ولی امسال بعیده بالای 600 قبولی بده چون درصدای ساخت رفته بالا. من درصدام حدودا این شد:

ایوللللللللللللللللللللللللللللللل

hashsa

عضو جدید

با این درصد ها رتبت چقدر شد؟؟؟

sdnajafi

عضو جدید
احتمال قبولی

احتمال قبولی

سلاممیخواستم بدونم با رتبه 800 ساخت احتمال قبولی تو چه مایه هاییه؟ممنون میشم اگه کسی بتونه هر کمکی کنه.

fayyazjahani

عضو جدید
سلام مجدد دوستان کسی برای ارشد ریاضی سی دی آموزشی سراغ نداره که بدرد بخور باشه ؟
پولم میدم فقط بدرد بخور باشه و اینکه طرف خودش استفاده کرده باشه

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام مجدد دوستان کسی برای ارشد ریاضی سی دی آموزشی سراغ نداره که بدرد بخور باشه ؟
پولم میدم فقط بدرد بخور باشه و اینکه طرف خودش استفاده کرده باشه
میگم مهندس فکر نکنم با سی دی به نحو احسن جواب بگیری اینقد کتاب و جزوه عالی هست که از سی دی بی نیازت کنه مخصوصا تو مقطع ارشد. بهت پیشنهاد میدم بحث های مربوط به تاپیک های مرتبط رو دنبال کنی
موفق باشی;)

fayyazjahani

عضو جدید
میگم مهندس فکر نکنم با سی دی به نحو احسن جواب بگیری اینقد کتاب و جزوه عالی هست که از سی دی بی نیازت کنه مخصوصا تو مقطع ارشد. بهت پیشنهاد میدم بحث های مربوط به تاپیک های مرتبط رو دنبال کنی
موفق باشی;)
من خب پارسال کلاس ریاضی رفتم چون فنی بودم یعنی استاده از اول صفر بهم یاد میداد الان میخوام یه سی دی آموزشی باشه که بتونم از اون کمک بگیرم دوباره مثل پارسال راه بیوفتم وگرنه خودمم بخونم میتونم بفهمم چون همونارو استاده باهام کار کرده .ولی خب برای شروع یکم تنبلیم میشه خودم دوباره بخوام بخونم و یکم یه چیزایی رو خب یادم رفته ولی میدونم اگه خودم بخوام بخونم راحت همه چیزو یادم میاد ولی خب یه محرک باشه کنارم خیلی خوبه .حالا اگه کسی سی دی آموزشی سراغ داره بگه .
البته خودم یه سایت پیدا کردم این سیدی هارو کمترین قیمت میده برای ریاضی دانشگاهی حالا اگه کسی بازم سراغ داشت بگه من اینو پیدا کردم :

http://www.aryoshop.com/category/91/فنی-مهندسی/?page=5

خب در کل سی دی های ریاضی برای بچه های فنی که هنرستانی بودن جواب نمیده و همین کتاب ها هم برای فنی ها جواب نمیده و حتما باید کلاس برن ولی برای بچه های ریاضی که پایه قوی دارن شاید بدرد بخوره والا من خودم هنوز سیدیرو ندیدم شاید اصلا بدرد فنی هام خورد. دوستان اگه کسی چیز بهتری سراغ داره رو کنه . من بابتش پولم میدم .کسیم اگه این سی دی ها رو داره یه توضیح بده شاید اصلا اینا آشغال باشن خدارو چه دیدی

dash @li

کاربر بیش فعال
من خب پارسال کلاس ریاضی رفتم چون فنی بودم یعنی استاده از اول صفر بهم یاد میداد الان میخوام یه سی دی آموزشی باشه که بتونم از اون کمک بگیرم دوباره مثل پارسال راه بیوفتم وگرنه خودمم بخونم میتونم بفهمم چون همونارو استاده باهام کار کرده .ولی خب برای شروع یکم تنبلیم میشه خودم دوباره بخوام بخونم و یکم یه چیزایی رو خب یادم رفته ولی میدونم اگه خودم بخوام بخونم راحت همه چیزو یادم میاد ولی خب یه محرک باشه کنارم خیلی خوبه .حالا اگه کسی سی دی آموزشی سراغ داره بگه .
البته خودم یه سایت پیدا کردم این سیدی هارو کمترین قیمت میده برای ریاضی دانشگاهی حالا اگه کسی بازم سراغ داشت بگه من اینو پیدا کردم :

http://www.aryoshop.com/category/91/فنی-مهندسی/?page=5

خب در کل سی دی های ریاضی برای بچه های فنی که هنرستانی بودن جواب نمیده و همین کتاب ها هم برای فنی ها جواب نمیده و حتما باید کلاس برن ولی برای بچه های ریاضی که پایه قوی دارن شاید بدرد بخوره والا من خودم هنوز سیدیرو ندیدم شاید اصلا بدرد فنی هام خورد. دوستان اگه کسی چیز بهتری سراغ داره رو کنه . من بابتش پولم میدم .کسیم اگه این سی دی ها رو داره یه توضیح بده شاید اصلا اینا آشغال باشن خدارو چه دیدی

یه سایت خوب دارم ولی برای همه درس ها نیست ولی بهش سر بزنین
سایت مکتب خونه به نظرم وی چند تا از درسا بتونه بهت کمک کنه
maktabkhooneh.org

lanner

عضو جدید
سلاممیخواستم بدونم با رتبه 800 ساخت احتمال قبولی تو چه مایه هاییه؟ممنون میشم اگه کسی بتونه هر کمکی کنه.

قبولیای ساخت وتولید سال 90
1902 صنایع چاپ امام رضا مشهد
1840 صنایع چاپ امام رضا مشهد
1385 صنایع چاپ امام رضا مشهد
684 شبانه کاشان
454 شبانه اراک
697 شبانه بندرعباس
495 شببانه تبریز
519 روزانه ارومیه
839 روزانه رجایی
298 شبانه تهران
443 روزانه اراک
695 شبانه کاشان
611 روزانه محقق اردبیلی
355 روزانه کاشان
420 روزانه شاهرود
590 شبانه اراک
681 روزانه بندرعباس
475 شبانه اصفهان
675 شبانه ارومیه
365 روزانه ارومیه
473 روزانه مدرس
450 روزانه شاهرود
402 شبانه خواجه نصیر
379 روزانه فردوسی
308 روزانه تبریز
558 شبانه بابل
285 شبانا امیرکبیر
497 شبانه تبریز
587 شبانه شاهرود
234 شبانه تهران
316 شبانه تهران
466 شبانه اصفهان
296 شبانه امیر کبیر
364 روزانه تبریز
287 روزانه تبریز
367 روزانه فردوسی
381 شبانه نصیر
304 روزانه تبریز
433 شبانه بابل
244 شبانه تهران
225 روزانه فردوسی
263 شبانه امیرکبیر
306 شبانه تهران
188 روزانه خواجه نصیر
533 روزانه محقق اردبیلی
209 روزانه خواجه نصیر
228 روزانه اصفهان
211 روزانه تبریز
238 روزانه اصفهان
272 شبانه تهران
147 روزانه علم وصنعت ایران
276 روزانه بابل
330 روزانه رجایی
130 روزانه ارومیه
151 شبانه امیرکبیر
369 شبانه رجایی
220 شبانه امیرکبیر
240 روزانه اصفهان
100 روزانه اصفهان
230 روزانه تهران
165 روزانه اصفهان
70 روزانه تهران
95 روزانه مدرس
213 روزانه بابل
198 روزانه نصیر
73 روزانه مدرس
127 روزانه علم وصنعت ایران
107 روزانه جوش امیرکبیر
91 روزانه مدرس
157 روزانه نصیر
139 روزانه مراغه
137 روزانه بابل
99 روزانه مدرس
142 روزانه اصفهان
136 روزانه علم وصنعت ایران
129 روزانه اصفهان
60 روزانه امیرکبیر
37 روزانه امیرکبیر
50 روزانه امیرکبیر
62 روزانه تهران
96 روزانه مدرس
106 روزانه علم و صنعت ایران
86 روزانه مدرس
87 روزانه علم و صنعت ایران
48 روزانه امیر کبیر
68 روزانه تهران
27 روزانه تهران
84 روزانه مدرس
43 روزانه تهران
116 روزانه خواجه نصیر
30 روزانه تهران
268 شبانه امیرکبیر
61 روزانه تهران
49 روزانه تهران
20 روزانه تهران
18 روزانه امیر کبیر
26 روزانه تهران
17 روزانه امیرکبیر
9 روزانه تهران

poorshirazi

عضو جدید
سلام دوستان
سوالی داشتم
امسال واسه ساخت و تولید می خوام بخونم. چندتا کلاس ریاضی و استاتیک و مقاومت میخوام شرکت کنم
به نظرتون کدوم موسسه تو مشهد استادای بهتری داره
و همین طور آزمون های کدوم موسسه؟
من بین نصیر و ماهان و دی سیستم موندم