خانومهای باشگاه بفرمایید داخل...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پورزکی کلویر

عضو جدید
من به شدت به زن بودنم افتخار مي كنم..... خوشحالم كه مرد نيستم كه مجبور باشم همش منت زنا رو بكشم تا اخرش يكي شايد يه گوشه چشمي بهم اند اخت.... :biggrin: اصلاً همين كه مرداي بيچاره بدون ما زنا نمي تونن زندگي كنن نشون مي ده چقدر ضعيفن و چون ميخوان اين ضعف و وابستگيشون رو پنهان كنن دست پيش رو مي گيرن كه پس نيفتن و زنا رو ضعيفه صدا مي كنن. به هر حال از آدم هاي ساده انديش و نژاد پرستي كه به عنوان مثال عرب ها رو آدم نمي دونن و زن ها رو ضعيفه خطاب مي كنند و در باطن اينقدر به زنا وابسته اند كه حتي نمي تونن جلو خودشون رو بگيرند و تو تاپيك مربوط به زنا نرن و نظر ندن، نمي شه بيشتر از اين انتظار داشت.........

آره. بعضی از آدم ها دیگران رو پایین میکشن که خودشون بالا باشن. آره! اونا، ببخشیدا، یکم باید بیشتر به رفتارشون فکر کنن. درواقع انسان برای بالا تر از دیگران بودن، باید خودش رو بالا بکشه. مواظب باش! خودتم داری میشی عین اونی که داری بهش میخندی و از این قانون تو دوست نازنینم مستثنی نیستیی.:eek:
:heart:زن بدون مرد و مرد بدون زن هیچ است. :gol:

zahra-d

عضو جدید
من همه پست هارو نخونده پست دادم ولی بعد که خوندم متاسف شدم.اینجا باشگاه مهندساس.چه پسرای کوتاه فکری.لابد حالا باید منتظر کسایی باشم که میان منم بکوبن.مشکلی نیست همیشه گفتن جواب ابلهان خاموشیست.بذار بگن عقده هاشون خالی شه

hamidarchitec

عضو جدید
من همه پست هارو نخونده پست دادم ولی بعد که خوندم متاسف شدم.اینجا باشگاه مهندساس.چه پسرای کوتاه فکری.لابد حالا باید منتظر کسایی باشم که میان منم بکوبن.مشکلی نیست همیشه گفتن جواب ابلهان خاموشیست.بذار بگن عقده هاشون خالی شه

سلام . دوست عزیز چقدر اطمینان داری که فقط مهندسها ثبت نام کردند؟

:razz:

راستی یه لطف کن تر و خشک رو با هم نسوزون ما چند تا شاخه که بیشتر نیستیم:thumbsdown:

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
این جا محل کل کل دختران و پسران نیست...
در نظر داشته باشیم، بی‌احترامی به جنس مخالف، بی‌احترامی به "انسان" و یک هم‌نوع است... و بی‌احترامی به انسان، بی‌احترامی به خود ماست...

موقتاً قفل شد!

آخرین ویرایش:

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
1.[FONT=&quot] [/FONT]چنان‌چه از عنوان تاپيک هويداست، اين‌جا در اصل محل حضور بانوان است نه آقايان
2.[FONT=&quot] [/FONT]آقايان محترم در صورتي حق شرکت دارند که بخواهند براي جايگاه زن از نظر فرهنگي و اجتماعي... تحليلي داشته‌باشند. در غير اين صورت اخطار خواهند گرفت.
3.[FONT=&quot] [/FONT]بانوان شرکت‌کننده، به‌خصوص صاحب تاپيک، مسئول ايجاد و حفظ نظمند.
4.[FONT=&quot] [/FONT]تشخيص تخلف با مديران است نه با صاحب تاپيک يا شرکت‌کنندگان... از اعضاي محترم درخواست مي‌شود، در صورت مشاهده‌ي هرگونه تخلف، به گزارش اکتفا کرده، از جر و بحث بپرهيزند... مديران با بررسي گزارش، در صورت تشخيص و صلاح‌ديد اقدام خواهند کرد.

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
به اين مي‌انديشم اگر از ميان آدميان، يک "زن" مي‌بودم، آيا مي‌توانستم باز مثل زنان اين تاپيک، به جنسيتم افتخار کنم؟ آن‌هم با محدوديت‌هايي اجتماعي و تاريخي که نه به خاطر انسان بودن، بلکه تنها به خاطر جنسيتم بر من و نسل من تحميل شده است! (نگاهي به جايگاه زن...)
پاسخش را مي‌دانم: به يقين آري! حتا امروز که "زن" آفريده‌ نشده‌ام، باز نمي‌توانم در انسان، فاصله‌‌اي بين خود به عنوان يک مرد با "زن" بيابم که او هم در "روح" انسان است و تنها در جسمش با من متفاوت است. (زن از نگاه مولانا)

چه‌گونه مي‌توانم به مقام "زن" بي‌احترامي کنم که عزيز‌ترين و نزديک‌ترين‌‌شان با مقامي بالا و ارزشمند، پشتوانه‌ي روزهاي ضعف و نيازهاي کودکي‌ام بوده است:‌ مادر!

برخي از مردان به قدرت جسماني و عقلاني خود مي‌بالند و بر زنان فخر مي‌فروشند... چنين فخرفروشاني ناآگاهند: زن نيز در عقلانيت با مرد برابر است، تنها احساسات لطيفش بر مرد مي‌چربد...چيزي کم ندارد که از وديعه‌ي طبيعت زياده بر عقل مرد دارد. اگرچه اين‌ حادثه تاريخي و لطيفه‌ي رايج هميشگي را هم از نظر نمي‌توانم دور کنم: مردان عاقل صفت، در برابر زنان، عقل از کف داده‌اند و مجنون صفت سر به بيابان گذاشته‌اند!

امروز به قدرتش مي‌انديشيدم، همان قدرتي که مثل هنر، انسان را مسحور خود مي‌کند و احساساتش را به تسلط خود مي‌گيرد... زن با اين قدرت، چه بازي‌ها با مرد که با تاريخ نکرده است... به يقين، پشت سر افتخار هر مردي، زني حضور داشته است... نيز به يقين در حوادث تلخ و بزرگ تاريخ، باز پاي زني درميان بوده است... اين‌ها همه نشان از قدرت اوست...
زن، هنر هستي‌بخش جهان است، تجلي زيبايي و نماينده‌ي زيبايي او بر روي زمين است:‌ انّ‌ الله جميل و يحب الجمال؛ خداوند زيباست و زيبايي رو دوست مي‌دارد. زيبا بودنش به زن رسيده است و زيبادوستي‌اش به مرد.
افتخار به زن بودن، تنها احترام به خود نيست، احترام به خداست! هماهنگ شدن با هستي است...به زناني که اين‌چنين‌اند و به خود افتخار مي‌کنند و افتخار مي‌آفرينند، درود مي‌فرستم!

آخرین ویرایش:

هستی فرهادی

عضو جدید
از اينکه مديران محترم قفل تاپيک باز کردند ممنونم.
خانومهاي محترم بياييد و به تاپيک رونق بدين تا دوباره راه بيفته.
با تشکر هستي:gol:

• Like
واکنش ها: Next

زهرا99

عضو جدید
سلام به همه ی خانومهای محترم باشگاه.
یه مسئله ای که در بعضی از تاپیک ها دیدم ذهنم رو به خوش مشغول کرد و این بود که؟
خانومها چقدر از خانوم بودنتون احساس رضایت می کنید و البته افتخار؟؟؟

من خودم از زن بودن و همه ی احساس های زنانگی که دارم از صمیم قلب رضایت دارم و به خودم به عنوان یه زن که وجودش مایه آرامش خیلی هاست افتخار می کنم.
من هم به زن بودنم مفتخرم

sma519

عضو جدید
منم به زن بودن شما افتخار میکنم . !!!!!!!!! :biggrin:
قصدم پارازیت دادن نبود ، جدی گفتم .
اگه خانومها شاد و سرزنده باشن ، ما هم از اثراتش بی نصیب نمیمونیم . :)
اون موقع زندگی خیلی دوست داشتنی تر میشه . ;):gol::heart:

rosemehr87

عضو جدید
منم به زن بودن شما افتخار میکنم . !!!!!!!!! :biggrin:
قصدم پارازیت دادن نبود ، جدی گفتم .
اگه خانومها شاد و سرزنده باشن ، ما هم از اثراتش بی نصیب نمیمونیم . :)
اون موقع زندگی خیلی دوست داشتنی تر میشه . ;):gol::heart:
البته اگه شما آقایون بذارید ما شاد و سرزنده باشیم;):lol::thumbsup2:(شوخی)
منم افتخار می کنم که خانوم هستم و خدا را به این خاطر شکر میکنم

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اگه شما آقایون بذارید ما شاد و سرزنده باشیم;):lol::thumbsup2:(شوخی)
منم افتخار می کنم که خانوم هستم و خدا را به این خاطر شکر میکنم

اینا هستم اساسی اگه اقایون بزارن ما خوب می دونیم چی کار کنیم;);)

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به زن بودنم افتخار میکنم..
اما ما این رو می دونیم که در جامعه ی امروز ما نه فقط تو ایران که همه جای دنیا به زن و دختر داره بد نگاه میشه و البته من اینو مطلق نمی دونم.ولی موضوئیه که غیر قابل انکاره.البته اشتباه نشه که در درصد قابل ملاحظه ای خودمون مقصر هستیم.

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
ندا باز داری پاتو میکنی تو کفش من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wallbash:
اصلا" همه خانوما مثل همن .:razz:
شما بحثاي جالبي ميكنيد.يعني هيچ كدوم از عقيده هاتون مثل بقيه مردا نيستش.من گاهي شك ميكنم كه شما مذكر هستيد

solar flare

مدیر بازنشسته
من هم به زن بودن و ايرني بودنم افتخار ميكنم
و با تلاشهايي كه ميكنم به اطرافيانم ثابت كردم كه زن ها هم ميتونن قابليت هايي داشته باشن كه گاهي خيلي بالاتر از آقايونه

sma519

عضو جدید
شما بحثاي جالبي ميكنيد.يعني هيچ كدوم از عقيده هاتون مثل بقيه مردا نيستش.من گاهي شك ميكنم كه شما مذكر هستيد
:surprised::surprised::surprised: دست شما درد نکنه !!!!!!!!!!
یعنی چه که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :que: ( منظورم در اصل اینه که ممنون ، شما لطف دارید ) :):gol:

sma519

عضو جدید
زن ها هم ميتونن قابليت هايي داشته باشن كه گاهي خيلي بالاتر از آقايونه
در این مورد شکی نیست . اگه هم کسی این موضوع رو قبول نداره ، ایراد از خودشه که قابلیتهای زن و مرد رو درست نمیشناسه . ( هر کدوم در زمینه های مختلفی بهتر از دیگری هستن ):)

piscol4g

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised: دست شما درد نکنه !!!!!!!!!!
یعنی چه که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :que: ( منظورم در اصل اینه که ممنون ، شما لطف دارید ) :):gol:

تو بزرگ بشی دوست عزیز خداییش چه زن ذلیلی بشی
حیف هم جنس خودمی
انقدر آبرو ریزی نکن دوست عزیز :razz:

sma519

عضو جدید
اصلا کفشای تو اندازه پای من هست که پا تو شکنم ههه حرف حق تلخ است :biggrin::biggrin:;)
خب منم همینو میگم ، تو که اندازه پات نیست ، چرا به زور دو تا پاتو میکنی تو یه لنگه کفش من آخه ه ه ه ه ه !!!!!!!!!!!!!!! :biggrin:
ضمنا" با استناد به کدوم منبع حرف خودت رو حق میدونی ؟؟؟ :surprised:
گذشته از اینها ، تو که غریبه نیستی . اصلا" دو تا لنگه اش هم مال تو ;)

fatem

عضو جدید
من زنم و همیشه هم به زن بودنم افتخار می کنم
چون بارها بارها برایم اتفاق افتاده که مجبور شده ام بار مسئولیت یک مرد را به تنهایی به دوش بکشم
و هیچ وقت پشیمان نیستم که چرا خدا منو دختر آفرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.