درخواست های مرتبط با: سازه,دیتیل و جزئیات ساختمان

hani_0t

عضو جدید
درخواست نقشه های فاز 2 معماری

درخواست نقشه های فاز 2 معماری

سلام
اینجا کسی در حد متوسط یا حرفه ایی فاز 2 رو بلده؟

یا فایل اتوکد نقشه های فاز 2 رو که حرفه ایی فاز 2 شده رو دارین؟ مثل این :

و از اونجایی که فاز 2 نسبت مستقیم با عناصر جزییات و متره برآورد داره ، یه خلاصه و چکیده کلی در مورد نکات فاز 2 موجود هست؟
یه آموزش در مورد نکات کلیدیش....

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام...من فاز 2 بلدم....اما این نقشه که گذاشتی زیاد معلوم نی....بیین فاز 2 یعنی مثلا دیوارات ضخامت نازک کاریش معلومه....یا مثلا در و پنجرت پروفیلاش و شاخ هاش که تو دیوار معلومه(باید بکشی)یا کف سازی جاهای خاص رو باید بذاری....هرچی که میبینی تو فضا واقعیت باید تو نقشت باشه...اندازه گذاری ها...تعداد پله ها.....ضمنا نقشه های فاز 2 1/50رسم میشن....اگه سوالی داشتی به صفحه شخصیم بیا....

sh_h

عضو جدید
سلام به همه.
عیدتون هم مبارک:gol:
من یه پست دیگم زدم ولی هیچکی جوابمو نداد:cry:
یعنی هیچکی در مورد فریم لس اطلاعاتی نداره:(
:cry:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز . سال نوی همگی مبارک . من احتیاج به یه سری اطلاعات یا منبع در مورد نورگیر ها در ساختمان دارم . همراه با دیتیل ها و عکس و ... . لطفاً اگر کسی میتونه لطف کنه و به من در این زمینه کمک کنه . ممنون .

سلام ايملتون بديد براتون دتايل بفرستم

salar salarzehi

عضو جدید
سلام به همه.
عیدتون هم مبارک:gol:
من یه پست دیگم زدم ولی هیچکی جوابمو نداد:cry:
یعنی هیچکی در مورد فریم لس اطلاعاتی نداره:(
:cry:

سلام دوست عزیز:gol:
سال نو مبارک:heart:
امیدوارم این لینکها مفید باشه
http://www.shishemohamadi.com/content.aspx?PageId=9
http://www.creativeframeless.com.au/gallery.php
http://www.frameless.co.za/specs.htm
http://www.agk.ir/ در قسمت محصولات و سرویس ها;)

• Like
واکنش ها: sh_h

Eng Dorsa

عضو جدید
سلام دوستای خوبم . بازم عیدتون مبارک:gol: مثل اینکه هیچ کس راجع به موضوعاتی که من دنبال مطلب براش می گردم چیزی نداره :( می خواستم خواهش کنم اگر کسی مطلب در مورد نورگیر ها در ساختمان و دتایل و عکس براش داره بنجبه زودتر برام بفرسته که داره دیر می شه ... :cry: دوستان اگر منبع هم در این مورد می شناسین بگین ، ممنون می شم .:heart:

Sajjadnajmaie

عضو جدید
لیکا

لیکا

دوستان عزیز با سلام من یک سری اطلاعات جامع در باره سنگدانه لیکا می خوام اگه لطف کنین و چندتا لینک به درد بخور بهم معرفی کنین ممنون میشم.
مرسی;)

Eng Dorsa

عضو جدید
دنبال رفرنس می گردم ...

دنبال رفرنس می گردم ...

دوستان ، کسی راجع به انواع نرده ( عملکرد ها ، جزئیات و اتصالات ، پرچین ها و ...) منبعی می شناسه بهم معرفی کنه ؟ اصلاً کتاب های معتبر عناصر و جزئیات رو بهم معرفی کنید لطفاً :smile::que::razz:

takta_77

عضو جدید
help me again

help me again

دوباره سلام.بچه ها این پروژه ای که من باید متأسفانه 14هم تحویل بدم به این صورت که باید اجزا معماری(سقف،کف،دیوار،در،پنجره،فضای نیمه باز,...) رو در یک فضای مسکونی،یک فضای تجاری و یک مهدکودک بررسی کنیم و این سه فضارو از این جهات مقایسه کنیم.اما من هیچی پیدا نکردم</p>

masib

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام؛اگه ميشه يه سري مصالح جديد رو معرفي كنيد!

سحر جون

عضو جدید
سلااام بچه ها ببخشین در مورد دیوارهای دوجداره مطلب دارین یا راهنمایی که کمکم کنین..استادمون در این مورد تحقیق داده ..ممنون میشم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عکس از فضای داخلی گالری و نمایشگاه می خوام
ممنون میشم

parimahak

عضو جدید
سلام به همگی
بچه ها میتونید ساخت همه ماکت هاتون رو با بهترین کیفیت به ما بدید با ارزونترین قیمت.
همچنین اموزش اتوکد و به طور کلی هر پروژه معماری رو ما انجام میدیم.09351698869:redface:

parimahak

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی راجع به این دو تا معمار معروف مطلب یا عکسی از اثارشون رو داره؟
توروخدا کمک کنید 2 روز بیشتر وقت ندارم:cry::(:confused::cry::cry::cry:

samira23

عضو جدید
سلام
درمورد عوامل تاثیر گذار در طراحی نیاز با اطلاعات داشتم .
ممنون

ارشیتکت86

عضو جدید
به هر کی میپرستید جواب بدید من باید یه زمین6در10رو که تجاریه ویه زیرزمین ونیم طبقه داره رو پلان های فونداسیونشو بکشم ستون گذاری بلدم دیگه باید چیکار کنم؟من فنی منفیم لطفا کمککککککککککککککککککککککککککک

Eng Dorsa

عضو جدید
عنوان کتاب ؟

عنوان کتاب ؟

سلام.برا نرده ها مي توني از كتاب معماري داخلي كمك بگيري

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ولی نگفتید کدوم کتاب ؟ کتاب در این مورد زیاده و تو همشم ممکنه نشه راجع به نرده ها مطلب پیدا کرد . اگر منابع خاصی رو می شناسید لطفاً به من معرفی کنید . بازم ممنون . :smile:

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان محترم معمار...یه درخواست دارم امیدوارم کتکم نزنید(آخه زیاده)...یه پلان کلی می خواست با متراژ 200 متر 2 واحد 2طبقه پلان پارکینگ 2 تا برش 2تا نما پلان شیب بندی بام سایت پلان آکس بندی ستون هم باید تو کل نقشه ها معلوم باشه...شرمنده ام...برای خودم نمی خوام...ولی مهم تر از خودمه...قبلا از همکاری شما متشکریم

helen1

عضو جدید
بناهای آجری

بناهای آجری

2 مقاله بلند بالا و فارسی یکی در مورد بناهای آجری و دیگری در مورد سازه ی یکی از بناهای آجری دنیا میخواستم.(فکر کننم منظور بناهای خشتی باشه آخه این درخواست رو یکی از دوستانم از من خواسته:razz:).اگر کتابی هم در این باره سراغ دارید بهم معرفی کنید.
مرسی
مرسی

esul

عضو جدید
در خواست کمک عاجزانه

در خواست کمک عاجزانه

اگه کسی مطلبی درباره ولکس.خشت قیری.فایبر گلاس.پشم شیشه
داره ممنون میشم بهم ایمیل کنه
ehsan_iran87@yahoo.com

gole yakh_archi

عضو جدید
سلام
من به مطالبی راجع به معایب کناف لازم دارم اگر لطف کنید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

پریسا . ن

عضو جدید
سلام . می خواستم بدونم از کجا می تونم سوالات کنکور ارشد سالهای قبل رشته معماری رو همراه جوابهاش پیدا کنم چون هر جا رفتم فقط سوالات بدون جواب کلیدی بود؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کسی از سیستم کناف دتایل دیوار و سقف و کف طبقات تو فایل کد داره؟ کد ورژن 2004 !!! فقط کد!

saze

عضو جدید
سلام
اگر مقاله ای در مورد زیرسازی،کانیو ،کانال ها و کف سازی دارید.راهنمایی بفرمایید
با تشکر

takta_77

عضو جدید
اقلیم؟!!!

اقلیم؟!!!

:surprised:سلام به روی ماه همتون.
بچه هها من برا شنبه یه تحویل پروژه راجع به اقلیم های ایران و تأثیرشون روی عناصر معماری(سقف،کف،دیوارو...)دارم.
به هیچ کتابیم دسترسی ندارم.اگه اطلاعاتی دارین یا سایتی در این مورد هست لطفا کمکم کنید.

atoor2543

عضو جدید
سلام دوستان
من دنبال پلان کامل خانه امینی ها در قزوین میگردم. همه اینترنت رو زیر و رو کردم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم. من تا یک شنبه فرصت دارم.ممنون میشم اگر کمکم کنید
با سپاس

M e t a l l i c

عضو جدید
با سلام بنده چندتا نمونه کار 3dmax از آشپزخانه میخوام ! ممنون میشم اگه برام بذارید !!

paramiss_18

عضو جدید
سلام اطلاعاتی یا عکس یا فیلمی راجع به پی بالشتکی پی باسکولی نحوه اجرای پی رو شیب و بتن ریزی پله گرد دارید اگه دارید ممنون میشم کمکم کنید

بالا