سئوال و درخواست در تالار ادبيات

Farsin

عضو جدید
سیمرغ در مثنوی

سیمرغ در مثنوی

سلام دوستان شعر و ادب
مقالاتی در زمینه پرندگان - سیمرغ در مثنوی در حد ارشد با ذکر منبع معتبر نیاز دارم
لطفا بهم معرفی کنید.
مرسی دوستان:gol::gol::gol:

Farsin

عضو جدید
سلام دوستان شعر و ادب
مقالاتی در زمینه پرندگان - سیمرغ در مثنوی در حد ارشد با ذکر منبع معتبر نیاز دارم
لطفا بهم معرفی کنید.
مرسی دوستان:gol::gol::gol:

بابا یکی ما رو تحویل بگیره ، گلابتووووووووووووووووووون کجاییییییییییییییییییی؟//:gol::gol::gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
بابا یکی ما رو تحویل بگیره ، گلابتووووووووووووووووووون کجاییییییییییییییییییی؟//:gol::gol::gol:
دوست عزيزم ...والا برات گشتم اما چيز دندان گيري نتونستم برات پيدا كنم...به طور پراكنده چيزهايي بود اما بيشتر از چند خط نبود...كه فكر نميكنم واست ارزشي داشته باشه...

تنها چيزي كه تونستم پيدا كنم اين بود..ببين به كارت مياد يا نه ...متاسفانه خودم فرصت نكردم همشو بخونم...خودت بخون عزيزم...شايد بتونه مشكلت رو تا حدي حل كنه.

بازم شرمنده.
:w05:

baghe anar

عضو جدید
مشکل همیشگی من

مشکل همیشگی من

سلام.همگی خسته نباشید!میشه واسم یه تحقیق با همه ی جزئیات درباره ی یک موضوع ادبی بفرستید هر موضوعی که دلتون خواست فرقی نمیکنه چی باشه:surprised: فقط یجوری باشه که استادم نفهمه از اینترنت گرفتم.ببخشیدااااااا.
سبز باشید

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام دوست عزیز:gol:
شرمنده چون مقاله با موضوع ادبی می خواستین تاپیکتون منتقل شد تالار ادبیات
موفق باشی:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز:gol:
شرمنده چون مقاله با موضوع ادبی می خواستین تاپیکتون منتقل شد تالار ادبیات
موفق باشی:gol:
متشكرم افسون جان...زحمت كشيدي عزيزم.:w27:
سلام.همگی خسته نباشید!میشه واسم یه تحقیق با همه ی جزئیات درباره ی یک موضوع ادبی بفرستید هر موضوعی که دلتون خواست فرقی نمیکنه چی باشه:surprised: فقط یجوری باشه که استادم نفهمه از اینترنت گرفتم.ببخشیدااااااا.
سبز باشید

دوست عزيز امكان نداره مقاله ايي ..( اونم ادبي ) از اينترنت گرفته بشه و معلوم نشه...چون با اولين جمله ايي كه از اون مقاله سرچ بشه ...مشخص ميشه كه از اينترنت گرفته شده...:gol:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از کجا و چطور باید یه ناشر پیدا کنم؟

ghandrz

عضو جدید
نرم افزار تایپ گفتار

نرم افزار تایپ گفتار

:warn:سلام میخواستم اطلاعاتی در مورد نرم افزار تایپ گفتار بگیرم اینایی که تو وبلاگا میفروشن . رو چه ویندوزی نصب میشه ؟خوبه یا نه ؟ کسی میتونه کمکم کنه؟

arezoo-a

عضو جدید
سلام
من دنبال ایمیل ، وبلاگ یا وب سایت اقای مرتضی مودب پور هستم!
می تونید کمکی بهم کنید؟

ارشیتکت86

عضو جدید
یه شعر پر معنا در مورد اینکه هرچند از یار سراغ نگیریم به یادش هستیم میخوام لطفا سریع

maryam_k

عضو جدید
سلام. دنبال کتاب شعر سایه ها اثر هشترودی می گردم . کسی می تونه کمک کنه چه طور می تونم پیدا کنم؟

بد ذات

عضو جدید
ولگرد شجاع یا شاعر شمشیر زن

ولگرد شجاع یا شاعر شمشیر زن

سلام دوستان
شالها پیش خیلی اتفاقی تو خونه دوستم گتابی رو دیدم که جلد نداشت و پاره شده بود
چون اون زمان خیلی کتاب می خوندم از دوستم قرض گرفتم و خوندمش
عاشق اون داستانم
اما بعد ها که شروع کردم به جمع آوری کتاب هیچ وقت اون کتاب رو پیدا نکردم
اگه کسی متن کامل اون کتاب رو داره یا جایی اونو دیده خبر بده
ممنون میشم ....
داستان خارجیه
در باره یک شاعر ولگرد که عاشق میشه ولی به عشقش نمی رسه

snazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
:warn:سلام میخواستم اطلاعاتی در مورد نرم افزار تایپ گفتار بگیرم اینایی که تو وبلاگا میفروشن . رو چه ویندوزی نصب میشه ؟خوبه یا نه ؟ کسی میتونه کمکم کنه؟
دوست عزیز تنها نرم افزاری که بتونه گفتار فارسی رو به متن تبدیل کنه نرم افزاریه به اسم نویسا که اونم به صورت وسیع وارد بازار نشده و قیمت بالایی هم داره اما چیزی که شما دیدی مثل این فکر نمیکنم کلمات فارسی رو تشخیص بده و در اگهی هم اشاره ای به تشخیص فارسی نشده و در واقع شبیه همون نرم افزاریه که روی افیس هست و کلمات انگلیسی رو تشخیص میده

borhanz

عضو جدید
شعر براي سنگ قبر مادرم

شعر براي سنگ قبر مادرم

ا سلام
از دوستان عزيز درخواست ميكنم يك شعر زيباي 2بيتي براي سنگ قبر مادر برام بگذاريد.
ممنون ميشوم از كمك شما.

bilesan singer

عضو جدید
اینجا دوست هنرمندی هست در زمینه ترانه برای ساخت آهنگ های پاپ با من همکاری کنه
دنبال ترانه هایی با این فضای کازی بودم پیدا نشد:(

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
در خواست یک کتاب صوتی

در خواست یک کتاب صوتی

اگه کسی لینک دانلود کتاب صوتی هری پاتر 7(یادگاران مرگ)رو داره لفطا بذاره

tanha990

عضو جدید
از کودکی حس انارشیتی و اعتراضی داشتم ...

یک نقد : ینجا خیلی شولوغه کاش میشد کمی خلوتش کنید ...

پیشنهاد : ادغام بشن و زیر فصلهایی که تالار داره زیاده کاربر تازه وارد گیج میشه ... ادبیات داستانی نداره یا یه جورایی با دلنوشته یک شده ...

یکی بگه به تو چه که سالی یه بار میای نظر میدی ومیری

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنماییم کنید لطفا

راهنماییم کنید لطفا

سلام.من برای ادبیات عمومیم باید یه شخص رو برای موضوع تحقیق انتخاب کنم.....میخواستم کسی باشه که زندگینامش هم جالب باشه هم مطلب ازش باشه.....لطفا توی انتخاب شاعر یا نویسنده مناسبش کمکم کنید:gol::gol::gol:

tanha990

عضو جدید
سلام.من برای ادبیات عمومیم باید یه شخص رو برای موضوع تحقیق انتخاب کنم.....میخواستم کسی باشه که زندگینامش هم جالب باشه هم مطلب ازش باشه.....لطفا توی انتخاب شاعر یا نویسنده مناسبش کمکم کنید:gol::gol::gol:

من هدایت را پیشنهاد میکنم کتاب زیاد هست و همه چیز را راحت میهش ازش پیداکرد ...

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا کمال رو میشناسید؟

رضا کمال رو میشناسید؟

رضا کمال)) که متخلص و معروف به شهرزاد هست میشناسید؟ هر چقدرم سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم

ghohar

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

یک رمان خوب میخوام لطفاً بهم معرفی کنید:cool:

ghohar

عضو جدید
سلام من گوهرم دوست خوب من مدتی است نمایشنامه می نویسم می خواستم چند رمان پدر ومادر دار بهم معرفی کنید رشته ام زبان وادبیات فارسی است
:heart::heart::heart::gol::gol::gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
یک رمان خوب میخوام لطفاً بهم معرفی کنید:cool:

من به شما كتابهاي استاد پائلو كوئليو رو معرفي ميكنم.
بين اساتيد ايراني هم استاد محمود دولت آبادي نويسنده رمان كليدر.
و از بين كتابهاي ترجمه شده...كتابهاي استاد ذبيح الله منصوري رو پيشنهاد ميكنم.

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام من گوهرم دوست خوب من مدتی است نمایشنامه می نویسم می خواستم چند رمان پدر ومادر دار بهم معرفی کنید رشته ام زبان وادبیات فارسی است
:heart::heart::heart::gol::gol::gol:

سلام دوست عزيز به جمع ما خوش آمديد
من پيشنهاد ميكنم به اساتيد نمايشنامه نويسي مثل شكسپير و هملت رجوع كنيد...البته تجربه چنداني در اين زمينه ندارم اميدوارم دوستان راهنمايي بهتري بفرمايند...
:gol:

snazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا کمال)) که متخلص و معروف به شهرزاد هست میشناسید؟ هر چقدرم سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم
چیزایی که من پیدا کردم:
رضا كمال ( شهرزاد)
رضا كمال ملقب به شهرزاد و شاعرونمايشنامه نويس و... سازنده ي كلام چند ترانه‌ي ماندگار و تحصيل درمدارس سن لويي وآليانس تهران، كاردربلديه(شهرداري) و روزنامه هاي مختلف تهران و نويسنده‌ي نمايشنامه هاي «پريچهر وپريزاد»، «زردشت»و...«قصه ي آهنگي شهرزاد» وازآثاراومي توان به«يك زمان چوپاني...» و«بهارنو رسيد» اشاره كرد.
وفات: 1316/06/20 تولد:
1277

lucky.n

عضو جدید
با سلام و احترام خدمت تمامي دوستان گرامي

هدف از تشكيل اين تاپيك جمع آوري سوالات و پرسشهاي دوستان اعم از تازه وارد و قديمي است تا هم بطور منسجم باشد و هم آرشيوي براي راهنمايي ديگران باشد.

هر سوال و درخواستي از دوستان ادبي داشتيد ميتوانيد توي اين تاپيك مطرح بفرماييد تا حتي الامكان پاسخگوي شما عزيزان باشيم.

با سپاس فراوان:gol:

سلام :eek:
من چند تا شعر گفتم می شه براتون بفرستم نظر بدید؟

:que::que::que::que:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام :eek:
من چند تا شعر گفتم می شه براتون بفرستم نظر بدید؟

:que::que::que::que:

دوست خوبم من خودم رو صاحب نظر نميدونم عزيز جان...شما ميتونيد شعرهاتون رو در بخش چكيده هايي از قلم من...بگذاريد...اونجا دوستان شعرهاتون رو ميخونن و حتما نظر خواهند داد...:gol::redface:

hossein_1990

عضو جدید
ادب و سیاست

ادب و سیاست

سلام سهراب یه شعر در مورد سیاست گفته کی یادشه
برام بذارین

meeting

عضو جدید
شراب در شعر حافظ

شراب در شعر حافظ

سلام بچه ها من یه تحقیق در مورد شراب تو اشعار حافظ برای دانشگاه میخوام :) خیلی فوری یه ممنونم