made in IRAN

اوژنی دزیره

عضو جدید
سلام.دوستان بنظرتون گوشیهای لمسی و تبلت ایرانی خوب هستند یا نه؟کسی اگه داره نظرشو بده یا شایدم کسی دور و برتون داره نظرشو بپرسید و بگید.سپاس.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام.دوستان بنظرتون گوشیهای لمسی و تبلت ایرانی خوب هستند یا نه؟کسی اگه داره نظرشو بده یا شایدم کسی دور و برتون داره نظرشو بپرسید و بگید.سپاس.

جی ال ایکس تا حدودی خوبه. گارانتی خوبیم داره.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
جدی؟یعنی جی ال یاکس از دیمو بهتره؟

دیمو تو تهران دفتر مرکزی واسه فروش نداره. فقط یه ساختمون قدیمی و داغون داره واسه گارانتی. رفتم اونجا محصولاتشونو ببینم 2-3 هفته پیش، گوشیی واسه تست نذاشتن! میگن برو سایت خرید اینترنتی مشخصات هست با قیمت. ندیده خودت خرید میکنی؟ با مسئول کل کلم شد گفتم سایت بالا نمیاد، گفت با پشت سیستم نشونت بدم. سایت بالا نیومد فرداش از خونه تست کردم دوباره، مشخصات کاملو درج نکردن، نصف محصولاتم قیمت نداره. خلاصه که خیلی بی در و پیرکه دیمو.
جی ال ایکس2 تا فروشگاه مرکزی داره، میزاره از نزدیک گوشی ببینی و تست کنی خوشت نیومد نخری.
بودجت چقدره؟ بالای 450 دگ ارزش نداره سراغ دیمو و جی ال ایکس بری.

اوژنی دزیره

عضو جدید
دیمو تو تهران دفتر مرکزی واسه فروش نداره. فقط یه ساختمون قدیمی و داغون داره واسه گارانتی. رفتم اونجا محصولاتشونو ببینم 2-3 هفته پیش، گوشیی واسه تست نذاشتن! میگن برو سایت خرید اینترنتی مشخصات هست با قیمت. ندیده خودت خرید میکنی؟ با مسئول کل کلم شد گفتم سایت بالا نمیاد، گفت با پشت سیستم نشونت بدم. سایت بالا نیومد فرداش از خونه تست کردم دوباره، مشخصات کاملو درج نکردن، نصف محصولاتم قیمت نداره. خلاصه که خیلی بی در و پیرکه دیمو.
جی ال ایکس2 تا فروشگاه مرکزی داره، میزاره از نزدیک گوشی ببینی و تست کنی خوشت نیومد نخری.
بودجت چقدره؟ بالای 450 دگ ارزش نداره سراغ دیمو و جی ال ایکس بری.

برای خودم نپرسیدم دوست عزیز.از راهنماییت ممنون.فکرکنم تا همون 500 الی 600 پول میذاره براش.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
تو این رنج قیمت جی ال ایکس مناسبه.
کاراییه خوبی هم داره.

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من مدتیه میخام گوشی در حد 700 خرم. نمیدونم احساس میکنم ویندوز فون که نوکیا چند مدل ازش داره خوبه.
ولی سرچ که کردم امکانت برنامه ای کافی نداره و کار کردن باش سخته. از طرفیم گوشی هایی دیدم که اندروید بودن و مدام هنگ میکردن.
من استفاده مدام از گوشی دارم و می خاوم مثل یه کیف بیشتر چیزایی که لازم دارم همراهم باشه. خصوصا درسی.
نظ شما درباره ویندوز فون و اندروید چیه؟؟

بالا