کمک در نصب بازی HD

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
سلام دوستان عزیز
کم کم دارم از حل این مشکل نا امید میشم.گوشی من گلکسی نوت هستش و هر بازی HD روش نصب می کنم از جمله مربوط به گیم لافت ارور Error ocured whene downloading رو در اولین اجرا میده.
من وای فای دارم و وصله-پوشه ها رو در جایی که باید باشن میریزم-دیتا رو کامل و همونی که مربوط به جی پی یو گوشیم هست دانلود می کنم.فایلا کرک شدست و لی نمیشه که نمیشه!:cry:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست گلم شما از کدوم رام استفاده میکنین !؟ رسمی یا کاستوم !؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست گلم شما از کدوم رام استفاده میکنین !؟ رسمی یا کاستوم !؟

JUMONG360

سلام دوست عزیز ممنون. من گوشیمو تازه خریدم و فقط یکبار از طریق وای فای به آندروید 4 ارتقائ دادم.با این اوصاف میشه رام رسمی .:smile:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ممنون. من گوشیمو تازه خریدم و فقط یکبار از طریق وای فای به آندروید 4 ارتقائ دادم.با این اوصاف میشه رام رسمی .:smile:
شما با همه بازیهای HD مشکل دارین !؟
فایل های SD مربوط به بازی رو به کدوم آدرس انتقال میدین !؟

بازیهای گیم لافت وقتی که فایل SD شونو میریزی و اجراشون میکنی بازم میخوان دانلود کنن . اون موقع فقط کافیه No بزنین . بعدش بازی اجرا میشه

JUMONG360

با گیم لافت و EA. تو پوشه ی آندروید/دیتا میریزم.
خود به خود وارد آپدیت میشه و وقتی من NO میزنم از بازی خارج میشه وقتی هم Yes میزنم همون ارور پست اولمو میده:(

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
با گیم لافت و EA. تو پوشه ی آندروید/دیتا میریزم.
خود به خود وارد آپدیت میشه و وقتی من NO میزنم از بازی خارج میشه وقتی هم Yes میزنم همون ارور پست اولمو میده:(
دوست گلم بازیهای گیم لافت بعد از اینکه فایل APK شون رو نصب میکنی و بازی رو یکبار اجرا میکنی یه پوشه به نام gameloft در SD Card ایجاد میکنه و در این پوشه فولدر مخصوص به بازی قرار میگیره . شما برای اینکه بازی رو اجرا کنین باید فایل SD بازی رو ( با پوشه اش ) به فولدر gameloft منتقل کنین و اگه پیغام جایگزین داد yes رو بزنین .

hsn_inter

عضو جدید
بازی های قدیمی با اندروید 4 مشکل دارن
یه سری از بازی های جدید هم دیتا رو باید با pc دانلود کنی
تو کپی کردن دیتا دقت کن
یه بار هم با رام 2.3 تست بزن