میکروکنترلر ARM

Nima-elec

عضو جدید
سلام دوستان
من دانشجوی مهندسی برق علوم و تحقیقات هستم ، چند وقتیه دنبال کلاس ARM بودم و لی متاسفانه تو دانشگاه که اصلا خبری از فعالیت فوق برنامه یا کلاس آموزشی نیست،نمیدونم این بچه های انجمن چکار میکنند!
یه جایی تو شیراز پیدا کردم و لی میگن حداقل 14 نفر باید باشید تا نفری 80 تومان و 30ساعت برامون برگزار کنند، استادش خیلی کار کرده و کارشو بلده و لی من بیشتر از 5 نفر پیدا نکردم، کسی از شما مایل نیست تو دوره شرکت کنه؟ آخر کار هم آزمون میگیرن و مدرک میدن، چند تا از بچه های گروه رباتیک دانشگاهمون هم جز همین 5 تا هستند، اگر مایل بودید با شماره 8329261 (شماره آموزشگاه) تماس بگیرید و بگید که برای کلاس ARM برای دانشجوهای علوم و تحقیقات فارس می خواین اسم بنویسین، امیدوارم به حد نصاب برسه :cry::cry:

Nima-elec

عضو جدید
راستی یادم رفت فقط از ساعت 9 تا 17 تماس بگیرید بقیه وقتا نیستند

789987

عضو جدید
خیلی برام جالبه! یعنی تو دانشگاه ما هم از این آدمهای اکتیو که دنبال دوره های جدید و به روز هم باشند پیدا میشه؟

من فکر می کردم فعالیت جانبی به کل تعطیل هست، منم علاقمند هستم به شرکت تو این کلاس ولای چندتا سوال داشتم ازتون؟

آیا شما خودتون مدرس دوره رو می شناسید؟ آدم قوی هست؟ علاقمند به انتقال اطلاعات هست؟ (من یک دوره AVR رفتم فقط یارو حرف می زد که من این کار رو کردم فلان کار رو کردم ولی تا آخر دوره چیزی یادمون نداد)

حقیقتش این روزها آموزشگاه زیاد هست ولی مدرس خوب کم پیدا میشه!

راستی پروژه های عملی و کاربردی هم تو این دوره به ما یاد می دن؟ یا فقط معرفی می کنند و دستورات رو توضیح می دهند؟

یه سوال خصوصی هم داشتم، شما ترم چند هستید؟ گرایشتون چیه؟

Nima-elec

عضو جدید
سلام دوست عزیز منم به این نتیجه رسیدم که پیدا نمیشه
بله استاده تقریبا تمام میکروهارو کار کرده الاتنم چندین پروژه الکترونیکی حجیم داره و به نظر خودم بهترین کسی است که شیراز ARM بلده
من که باهاش صحبت میکردم می گفت به جز 2-3 اول بقیه اش عملی تدریس میشه
من ترم آخر الکترونیک هستم و دیدم این دوره خیلی بدرد میخوره برای همین دنبالش رفتم ولی خصوصی خیلی گرون میشد

بالا