دیشب چه خوابی دیدید؟؟؟؟؟

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا دروغ گفتم ... خواستم سوء تفاهم نشه ...... اصلا بابایی در کار نبود ..... با دختره بیرون بودیم داشتیم سنگامونو وا می کندیم ....

[FONT=&quot]هر وقت سنگاتو وا کردی ما رو هم در جریان بذار ببینم یه عروسی میفتیم یا نه ![/FONT]​
[FONT=&quot]بازم مبارکه:w42:[/FONT]​

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه هر شبی رو که دوست داری تعریف کن
سرتا پا گوش میشیم !!!
بچه که بودم یه شب خواب دیدم مامانم ازون عروسک خوشکلا که تو جعبه بود و درشم نایلونی بود خریده....خدایا اینقد خوابم واقعی بود که داشتم از خوشحالی دق میکردم...حیف مامانم زود بیدارم کرد ببرتم مهد....هنوز تو کفشم
یه خواب باحال دیگه>>>احمدی نژادو بردم تو کوها با دستای خودم کشتم....yak hali dad!

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]هر وقت سنگاتو وا کردی ما رو هم در جریان بذار ببینم یه عروسی میفتیم یا نه ![/FONT]

[FONT=&quot]بازم مبارکه:w42:[/FONT]​

اینطوری که اینجا تعبیر کردن ... ما رفتنی شدیم .... سنگا رو باید رومون بذارن :weirdsmiley:

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خواب دیدیم با یک دختر تک و تنها رفتم تو یه اتاق و ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
داشتیم صحبت میکردیم

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خواب دیدیم با یک دختر تک و تنها رفتم تو یه اتاق و ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
داشتیم صحبت میکردیم

وایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی:eek::eek::eek::eek:
:w11::w15:

Mehdi_Architect

عضو جدید
دیشب یه خواب خیلی بد داشتم می دیدم که یهو بیدار شدم!

سوار ماشین بودم! تنها داشتم می رفتم یک شهر دیگه!! وسط اتوبان ماشین خاموش شد!! لاستیک زاپاس هم خداروشکر نداشتم!
البته تو اتوبان زیاد شلوغ نبود ولی آدم خیلی میترسه! فرض کنید من دارم وسط خیابون ماشین رو هُل میدم به یه گوشه!
خیلی شوکه شده بودم!
خیلی ترسناک بود لامصب

ahmadlinux

عضو جدید
دیشب اونقدر توی خواب خوابهای عجیب غریب دیدم اخرش نفهمیدم در حال خواب هستم یا دارم زندگی میکنم
اخرش از خواب پاشدم گفتم خدایا یا بذار بخوابم یا زندگیمو بکنم
اخه دوتاییش که تویه یه لحظه نمیشه!!

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
والا من هر شب اینقد خواب میبینم که اگه بخوام تعریف کنم باید کتاب بنویسم :دی
همین دیشب یه 50 سالی زندگی کردم !! عاشق شدم ...زلزله اومد ..چنتا جارو کشف کردم ...دوسته قدیمیو تو خواب دیدم... بعدش نصفه فامیلمونو دیدم که یادم نیست جریانش چی شد ... یه قسمت سانسوری هم دیدم .... یه قسمته سانسوریه دیگه دیدم ...چنتا حیون دیدم که در واقعیت وجود ندارن ...اینا همش ماله دیشبه

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من هر شب اینقد خواب میبینم که اگه بخوام تعریف کنم باید کتاب بنویسم :دی
همین دیشب یه 50 سالی زندگی کردم !! عاشق شدم ...زلزله اومد ..چنتا جارو کشف کردم ...دوسته قدیمیو تو خواب دیدم... بعدش نصفه فامیلمونو دیدم که یادم نیست جریانش چی شد ... یه قسمت سانسوری هم دیدم .... یه قسمته سانسوریه دیگه دیدم ...چنتا حیون دیدم که در واقعیت وجود ندارن ...اینا همش ماله دیشبه

زیاد شام میخوری
پر خوری بسه

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیشب که خواب ندیدم ولی دو شب پیش یه خوابی دیدم که حالم رو خیلی خوب کرد.نمیدونم خوبه یا بد که با خواب حالمون خوب میشه! شاید خدا اینجوری بهمون میفهمونه واسم بهت هست!