دکترای هوش مصنوعی یا نرم افزار

hoda22

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
کسی در مورد دکترای هوش و نرم افزار در دانشگاه های آزاد و سراسری و بدون آزمون اطلاعاتی داره ؟
اینکه کدوم دانشگاه ها بدون آزمون دارند و هزینه ها و...

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام به همه ی دوستان
کسی در مورد دکترای هوش و نرم افزار در دانشگاه های آزاد و سراسری و بدون آزمون اطلاعاتی داره ؟
اینکه کدوم دانشگاه ها بدون آزمون دارند و هزینه ها و...
دکترای بدون آزمون با پول من تا به حال نشنیده بودم!
فقط میدونم که نفر اول فوق لیسانس با داشتم چند مقاله ژورنال و نمره تز 20 و یه سری شرایط دیگه میتونه در دکترا شرکت کنه
دکترای هوش رو فکر کنم دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران داره

omid.n1990

عضو جدید
نمره تز 20!!!!!! ما تو دانشگاهمون همچین نمراتی ندیدیم
ی سوال داشتم من ورودی 89 ارشد هستم.
ولی دانشگاه یک سال مرخصی اجباری به من دادن
من الان واسه استفاده از سهمیه شاگرد اولی جزو ورودی 89 حساب میشم یا 90؟؟

nafis...

مدیر بازنشسته
نمره تز 20!!!!!! ما تو دانشگاهمون همچین نمراتی ندیدیم
ی سوال داشتم من ورودی 89 ارشد هستم.
ولی دانشگاه یک سال مرخصی اجباری به من دادن
من الان واسه استفاده از سهمیه شاگرد اولی جزو ورودی 89 حساب میشم یا 90؟؟
البته دانشگاه ها با هم متفاوته. نمره کامل برای کسی هست تزش رو به صورت مقاله پذیرفته، هم داشته باشه
این رو باید از آموزش دانشگاه یا تحصیلات تکمیلی بپرسین

monair66@yahoo

عضو جدید
سلام
نمره تز همه جا از 18 هست اما 2 نمره دیگر برای مقاله ، که بسته به مقاله و اعتبارش از 0/25 تا 2 هست انهایی که چند مقاله یا معتبر لاتین ژورنال داشته باشن 2 نمره کامل میگیرن و نمره دفاع هم از 18 محسوب میشه،
فکر کنم اگه سال 89 ثبت نام کردید و شماره دانشجویی هم دادن که اول آن 89 هست طبق ورودی 89 محاسبه می شود هر چند که اصلا با آنها همکلاس هم نباشی و گرنه اگر همه مراحل ثبت نام سال 90 باشه با 90 محاسبه میشه

monair66@yahoo

عضو جدید
دکترا بدون آزمون هم تازه تصویب شده که دانشگاههایی سراسری با شرایطی مثل گفته شده در این تاپیک داره که البته از دانشجویان خودشان بر می دارن ، آزاد هم شرایطی مثل آن و البته معدل بالای 17 فکر کنم کافی باشه ، آزاد فکر کنم 5 یا 6 میلیون هر ترم خرج داره که تهران داره

vanday67

عضو جدید
سلام
دوستان کسی میدونه از ارشد علوم کامپیوتر میشه دکتری هوش مصنوعی رفت یا نه؟
یعنی منابعش به هم نزدیک هست یا فرقشون زیاده؟

A.O

عضو جدید
دو نوع دکترای بدون آزمون هست : یک گروه از دانشگاه ها شرایط شون بدین شرحه : نمره عالی از تز (18-20) - دو ژورنال ISI یا یک ISI دو تا علمی پژوهشی - نفر اول تا سوم ورودی -
گروه دوم شرایط تز و مقاله شون مثل قبلیه اما به جای شرط اول تا سوم بودن، شرط معدل بالای 17 گذاشتن.
اما در مورد دکترای هوش باید بگم که دو درس از دوره ارشد باید بخونید : شناسایی الگو و یادگیری ماشین که هر دو درسای سختی هستن، حالا اگه علاقه مند هستین میتونم بهتون منابع هم معرفی کنم

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نمره تز همه جا از 18 هست اما 2 نمره دیگر برای مقاله ، که بسته به مقاله و اعتبارش از 0/25 تا 2 هست انهایی که چند مقاله یا معتبر لاتین ژورنال داشته باشن 2 نمره کامل میگیرن و نمره دفاع هم از 18 محسوب میشه،
فکر کنم اگه سال 89 ثبت نام کردید و شماره دانشجویی هم دادن که اول آن 89 هست طبق ورودی 89 محاسبه می شود هر چند که اصلا با آنها همکلاس هم نباشی و گرنه اگر همه مراحل ثبت نام سال 90 باشه با 90 محاسبه میشه

خیــر

بالا