در خواست همکاری برای پروژه ساخت هواپیمای کانارد

mkeyno

عضو جدید
[FONT=&quot]در خواست همکاری برای پروژه ساخت هواپیمای کانارد[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]هواپیمای کانارد یا دم جلو قدمتی به اندازه تاریخ هوانوردی دارد اما برای مدت مدیدی از صحنه رقابت با دیگر انواع هواپیماها بدور بود و این بیشتر به خاطر دقت طراحی موردنیاز ان بوده است اما در ده های 80 و 90 به این طرف لزوم استفاده از مانورپزیری زیاد در سرعت و زاویه حمله های بالا و همچنین پایداری در سرعت های پایین باعث گردید که بیشتر تولید کننده های هوا پیماهای نظامی و غیر نظامی دنیا در جهت توسعه و تولید این نوع هوا پیما پروژه هایی را تعریف نماییند. درلینک زیر تعدادی از نمونه های ساخته شده در کاربری های متنوع را میتوانید پیدا کنید[/FONT][FONT=&quot] .

[FONT=&quot]لینک[/FONT]

[/FONT][FONT=&quot]ویژگیهای منحصر به فرد هواپیمای کانارد تنها منحصر به ترکیب عالی پایداری و کنترل پذیری ان از نگاه فنی و مهندسی نمیباشد بلکه از نگاه دوستداران هوانودی و صنعت حمل و نقل یک گزینه عالی از نظر هزینه های تولید و نگهداری، ایمنی، سهولت استفاده وجذابیت از نگاه مشتری میباشد [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]اینجانب:) خودهم اکنون در سازمان صنایع هوافضا مشغول به همکاری میباشم و با توجه به علاقه شخصی و تحقیقاتی که در این زمینه داشته ام در حال اماده سازی یک طرح توجیهی[/FONT][FONT=&quot] (Business Plan) [/FONT][FONT=&quot]برای تولید صنعتی هواپیمای سبک کانارد نظیر [/FONT][FONT=&quot]Rutan Long-EZ [/FONT][FONT=&quot]میباشم . لذا از تمام دوستانی که تجربه فنی در این زمینه دارند و یا علاقه مند به مشارکت و سرمایه گذاری میباشند از این طریق خواهشمند است رزومه خود را به ادرس[/FONT][FONT=&quot] LKEYNO@engmail.ut.ac.ir [/FONT][FONT=&quot]میل یا از این سایت پیام بزارند [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]پیشاپیش از علاقه و حسن اعتماد شما سپاسگزارم[/FONT]

hamid3688

عضو جدید
سلام من حمید رضا آقابیگی فارق التحصیل مهندسی ساخت وتولید گرایش ماشین ابزار و اهل اهواز هستم قبلا در زمینه رباتها و الکترونیک هم فعالیتهایی داشتم اما مدتی هست که هیچ فعالیتی نکردم ،علاقه مند به همکاری در زمینه ساخت هواپیما ها هستم دوستی دارم تومهراباد که تعمیر کار موتور جت هواپیما هست ازش میشه کمک گرفت. mpm_phd@yahoo.com