جایزه نوبل برای محمود احمدی نژاد!!!

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبح امروز محمود احمدی نژاد در یک کنفرانس خبری اعلام کرد كه به خاطر تلاشهای صلح جویانه اش در راستای حذف اسراییل از نقشه جهان، انکار هولوکاست و همچنین سرکوب و کشتار ملاطفت آمیز مخالفان تقلب در انتخابات اخیر ایران ، بنیاد صلح نوبل در اقدامی نادر ، دومین جایزه صلح نوبل امسال را به ایشان اهدا کرد. وی در حالی كه اصل جایزه خود را به خبرنگاران نشان میداد افزود: متاسفانه به علت سهل انگاری بنیاد نوبلِ تاریخ اشتباها به جای ۲۰۰۹ ، سال ۲۰۰۳ بر روی مدال حک شده است. وی در جواب یک خبر نگار كه چرا بر روی جایزه به جای نام محمود احمدی نژاد، نام شیرین عبادی آمده است گفت به علت شیرینی لبخند من و همچنین عبادت های بسیارم ، مرا در خانه شیرین عبادی مینامند، كه مدارکش هم موجود است و میتوانم به شما نشان بدهم. بنیاد نوبل هم در این راستا اعلام کرد: ما دیگه رسما کم آوردیم

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیدی هر چی ازش بپرسی یه جوابی داره که بده میخواد به زور همهرو مجاب کنه که خیلی آدم خوبیه...:w15::w15::w15:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون فروغ جون باحال بید.........:biggrin:

ولی خداییش باید بهش جایزه نوبل بدن منتها حالا نه ایشالا بعد 100 دیگه
موقعی فهمیدن ایشون چه خدماتی واسه ملت کردن
ولی خداییش من یکی دوسش دارم خیلی مثل یه لیلی:gol::heart:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون فروغ جون باحال بید.........:biggrin:

ولی خداییش باید بهش جایزه نوبل بدن منتها حالا نه ایشالا بعد 100 دیگه
موقعی فهمیدن ایشون چه خدماتی واسه ملت کردن
ولی خداییش من یکی دوسش دارم خیلی مثل یه لیلی:gol::heart:
خواهش میشه عزیزم;)
اره والله خوب اومدی....هیچ کی نمی تونست تو یه 4 سال انقدر مملکتو صاف کنه!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میشه عزیزم;)
اره والله خوب اومدی....هیچ کی نمی تونست تو یه 4 سال انقدر مملکتو صاف کنه!

مملکتو قبلیا کلا صاف کرده بودن منتها این اومد جلوی انظار عمومی افتتاحش کرد
اما من خیلی دوسش دارم خیلی.........اندازه دل لیلی:surprised:

mehdi tavakoli

عضو جدید
احمدی نژاد را باید جایزه نوبل ادبی و فرهنگی بهش داد!!!
آخه من هر روز که میبینمش تو تلویزیون 1 ساعت میخندم
خداییش کی میتونه منا اینهمه بخندونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arta-e

عضو جدید
صبح امروز محمود احمدی نژاد در یک کنفرانس خبری اعلام کرد كه به خاطر تلاشهای صلح جویانه اش در راستای حذف اسراییل از نقشه جهان، انکار هولوکاست و همچنین سرکوب و کشتار ملاطفت آمیز مخالفان تقلب در انتخابات اخیر ایران ، بنیاد صلح نوبل در اقدامی نادر ، دومین جایزه صلح نوبل امسال را به ایشان اهدا کرد. وی در حالی كه اصل جایزه خود را به خبرنگاران نشان میداد افزود: متاسفانه به علت سهل انگاری بنیاد نوبلِ تاریخ اشتباها به جای ۲۰۰۹ ، سال ۲۰۰۳ بر روی مدال حک شده است. وی در جواب یک خبر نگار كه چرا بر روی جایزه به جای نام محمود احمدی نژاد، نام شیرین عبادی آمده است گفت به علت شیرینی لبخند من و همچنین عبادت های بسیارم ، مرا در خانه شیرین عبادی مینامند، كه مدارکش هم موجود است و میتوانم به شما نشان بدهم. بنیاد نوبل هم در این راستا اعلام کرد: ما دیگه رسما کم آوردیم
سلام
ممنون
جالب بود:biggrin:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
احمدی نژاد را باید جایزه نوبل ادبی و فرهنگی بهش داد!!!
آخه من هر روز که میبینمش تو تلویزیون 1 ساعت میخندم
خداییش کی میتونه منا اینهمه بخندونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
ممنون
جالب بود:biggrin:

تو بی تشکری شرمنده رفقا شدیم....از همگی خواهش می شود!;):gol::gol::gol:

بالا