تعمیرات تجهیزات پزشکی

behrad3g

عضو جدید
سلام دوستان. بنده دربه در دنبال کتابی میگردم که حاوی مطالب کاربردی برای تعمیرات تجهیزات پزشکی باشه. البته کتابهایی دراین مورد دیده ام اما هیچکدام چندان مطالب مفید و کاربردی نداشته اند. لذا از دوستان خواهش میکنم در صورتیکه کتاب یا جزوه یا.... در این زمینه دارند به بنده معرفی فرمایند. ایمیل شخصی ام هم اینه: behradgolestaneh@yahoo.com

آخرین ویرایش:

omid567

عضو جدید
سلام خدمت behrad
هیچ مرجعی نه در ایران و نه در خارج ایران برای این موضوع به صورت کلی وجود نداره
به دلیل این که شما با طیف وسیعی از دستگاهها با عملکردهای مختلف روبهرو هستید:que:
و باید به علوم متفاوتی مثل الکترونیک ( در حد حرفه ای) مکانیک و اپراتوری آن دستگاه آشنا باشید
عمده تعمیر کاران ایران (در این رشته )یا تعویض کار هستند و یا تجربی که در بین تعمیر کارات حرفهای بیشتر تجربی
بنده خودم چند سال پیش با این مورد شما مواجه بودم و راه رسیدن به این مسئله را وارد شدن به بازار فروش دیدم و از آنجا با مدلهای متفاوت دستگاهها آشنا شدم (تقریباً ) و شروع به تعمیر کردم ولی باز هم با این که رشته تخصصی من الکترونیک است و به کارهای فنی کم و بیش آشنایی دارم هنوز در مواردی پیش میآید که مجبور به مراجعه به دوستان دیگر میشوم
این رشته در دنیا (دستگاه های پزشکی آزمایشگاهی ) یکی از رشته های گسترده ، و به روز رسانی وسیع میباشد که شاید یک یا دو سال دور بودن از کار شما را به جایگاه یک مبتدی باز میگرداند .

abol-2007

عضو جدید
با سلامی گرم خدمت دوستان عزیز بنده نیز دنبال این هستم که کار خود را به تعمیر لوازم پزشکی تغییر دهم ایا از نظر دوستان دوره جهاد دانشگاهی فید خواهد بود یا نه بنده 25 سال سابقه در تعمیرات صوتی و تصویری دارم و در حد نورمال ودستگاههای مـثل پروگرامر و اسیلوسکپ دیجیتال و میکروسکپ دیجیتال وغیره در تعمیرگاه کار میکنم و با سیستم دیجیتال کاملا اشنای دارم و با نرم افزار های گوناگون نیز کار میکنم اگر در این مورد کمکی میتوانید بکنید ممنون میشوم ...

بالا