تحلیل شخصیت eti68

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
بی تاب
از انرژی درونش میشه بهتر از اینها استفاده کنه
نباید نیروهاش رو پراکنده کنه
برای رسیدن به قله نیاز نیست تمام راه ها رو بپیمایی .. کافیست یکی باشی , محکم باشی و یک مسیر رو با اراده و با قبول سختی هاش بپیمایی

یک نیرو وقتی قدرتمند هست که به یک نقطه بزند .. نیرو اگر پراکنده بشه کاری رو پیش نمیبره
پس یکی باش و یک نیرو در یک جهت

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی تاب
از انرژی درونش میشه بهتر از اینها استفاده کنه
نباید نیروهاش رو پراکنده کنه
برای رسیدن به قله نیاز نیست تمام راه ها رو بپیمایی .. کافیست یکی باشی , محکم باشی و یک مسیر رو با اراده و با قبول سختی هاش بپیمایی

یک نیرو وقتی قدرتمند هست که به یک نقطه بزند .. نیرو اگر پراکنده بشه کاری رو پیش نمیبره
پس یکی باش و یک نیرو در یک جهت

مررررررسی:redface:

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اتی یه دختر رک و شیطون هست که معمولا خوب جلو پسرا وایمیسه
یه جورایی خاصه
خوشم میاد از اعتمادش
مهربون و دوس داشتنیه
گاهی اوقات حال و حوصله نداره و این باعث میشه یکم خشن بشه
ولی در کل خیلی باحاله
چاکریییییم اتی

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتی یه دختر رک و شیطون هست که معمولا خوب جلو پسرا وایمیسه
یه جورایی خاصه
خوشم میاد از اعتمادش
مهربون و دوس داشتنیه
گاهی اوقات حال و حوصله نداره و این باعث میشه یکم خشن بشه
ولی در کل خیلی باحاله
چاکریییییم اتی

ما بیشتر..مرسی اومدی جیگل.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
بله مسلمن.

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
راستش شخصیت واقعیم با اینجا زیاد فرقی نداره.تو واقعیتم همینجوریم.ولی با این تفاوت که تو واقعیت دوست خیلی صمیمی ندارم.دوست صمیمی هم ندارم.اگه دوست صمیمی داشتم همینجوری بودم باهاش صد در صد.ولی به هر کسی به طور صد در صد اعتماد نمیکنم.اگرم اعتماد کنم اتفاقی بیفته میندازم گردن خودم.تو فامیل من همین شخصیتی هستم که اینجا هستم.
ینی باعث شوخی وخنده و این چیزا میشم.اگر احساس کنم کسی واقعن باهام یکدل باشه و دو رو نباشه خوبم.وگرنه مثل زهر مار میمونم.خخخخ

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
تو بیرون از اینجا هم همینجوریم فک میکنم.

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
خب من نکات منفیم اینه که خودخاهم.تنبلم.بی برنامم.شلختم.اگه با کسی دوست بشم و اون سراغی نگیره منم یادم میره و به کل فراموش میشه.یکمی بی معرفتم.

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
بالغ که شدم ولی بالغ نیستم!!
والدم نیستم.
کودکم.خخ

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
خیلی زیاد.من همیشه از کسایی که میشناسم میپرسم که از چه اخلاق من خوشتون میاد از کودوم بدتون میاد اونا هم میگن.

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
بله میشه تا حدودی.تجربشو هم داشتم.ولی خب کلن به درد نمیخوره دنیای مجازی.:D
8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

نه هنوووز!!:D

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

maral-arch خوب گفته راجبم.
mohandese motefaker هم خوب گفته.
یعنی بیشتر عیبامو گفتن این خوبه.
baran2012 هم خوب شناخته..همه علایقمو میدونه..:D

dzzv_13 امیدوار کننده ترین پست هم نظر ایشون بوده.
از همینجا از همه بچه هایی که اومدن نظرشونو گفتن ممنونم.

:gol:

از شما هم ممنونم مدیر بااانو.زحمت کشیدین خیلی ممنون.:smile:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اِتی عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.:gol:

پایان تحلیل چهارم:gol:

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا جایی که میشناسم دختر خوبیه و شوخه....و در اصل میشه گفت شرور و شیطونه....
خیلی خیلی رک هستش ...تا جایی که ذهن آدم خطور نمیکنه......و جوابایی میگه که همه انگشت به دهن میمونن ....
و خدارو شکر همیشه شاده......و بهانه ی شادیش هم همیشه موجوده.....
گهگاهی هم آروم هست و خیلی معمولی حرف میزنه...
بنظر من پشت این همه حرف و حاضر جوابی و ...یه دختر آروم پیداست که قلب خیلی صافی داره ولی نامردی روزگار دلیل بر این اخلاقش توو اینجا شده.....
زیاد توو تفریح میچرخه و زیاد مینویسه و اسپم میکنه ......
اصلآ میشه گفت یه شخصیت خاصی داره.....و یه ذهنیت دیگه ......که با همه جداش کرده
هر جا که هستی ان شاء الله همیشه خوشبخت و موفق باشی اتی جان

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که میشناسم دختر خوبیه و شوخه....و در اصل میشه گفت شرور و شیطونه....
خیلی خیلی رک هستش ...تا جایی که ذهن آدم خطور نمیکنه......و جوابایی میگه که همه انگشت به دهن میمونن ....
و خدارو شکر همیشه شاده......و بهانه ی شادیش هم همیشه موجوده.....
گهگاهی هم آروم هست و خیلی معمولی حرف میزنه...
بنظر من پشت این همه حرف و حاضر جوابی و ...یه دختر آروم پیداست که قلب خیلی صافی داره ولی نامردی روزگار دلیل بر این اخلاقش توو اینجا شده.....
زیاد توو تفریح میچرخه و زیاد مینویسه و اسپم میکنه ......
اصلآ میشه گفت یه شخصیت خاصی داره.....و یه ذهنیت دیگه ......که با همه جداش کرده
هر جا که هستی ان شاء الله همیشه خوشبخت و موفق باشی اتی جان

ممنون باران.لطف داری.:redface:

همش تعریف بودا..
چیزای بدم و بگو:D

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون باران.لطف داری.:redface:

همش تعریف بودا..
چیزای بدم و بگو:D

فدات اتی عزیز.....:gol:
نبخدا تموم برداشتایی بود که تا به الان داشتم .....اتفاقآ من جوریم که از نقد کردن خوشم میاد و دوستدارم بعضآ به حقیقتای دیگران اعتراف کنم تا خودشونو تمیز بدن مطمئنآ این برا تو هم صدق میکنه .....
فکر میکنم و پاسخ میدم...فقط اینکه چیزایی رو که گفتم چقدر بهت صدق میکنه ؟؟ آیا برداشتم صحیح بود ؟؟؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
فدات اتی عزیز.....:gol:
نبخدا تموم برداشتایی بود که تا به الان داشتم .....اتفاقآ من جوریم که از نقد کردن خوشم میاد و دوستدارم بعضآ به حقیقتای دیگران اعتراف کنم تا خودشونو تمیز بدن مطمئنآ این برا تو هم صدق میکنه .....
فکر میکنم و پاسخ میدم...فقط اینکه چیزایی رو که گفتم چقدر بهت صدق میکنه ؟؟ آیا برداشتم صحیح بود ؟؟؟

اوهووم.همش درست بود.:redface:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اتی بی نظیره:cool: تو خاورمیانه تکه
اتی اف جی دوس داره.....منم اف جی دوس دارم ...پس معلوم میشه ادم با شعوریه:razz::D

خخخخ.....نگه نفهمیدم...کلی غمه تو دلش ولی ادا خوشحالو رو درمیاره:razz: همینه که باعث میشه دوسس داشتنی باشه:smile:

در کل دختر خوبیه........

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتی بی نظیره:cool: تو خاورمیانه تکه
اتی اف جی دوس داره.....منم اف جی دوس دارم ...پس معلوم میشه ادم با شعوریه:razz::D

خخخخ.....نگه نفهمیدم...کلی غمه تو دلش ولی ادا خوشحالو رو درمیاره:razz: همینه که باعث میشه دوسس داشتنی باشه:smile:

در کل دختر خوبیه........

مررسی موااد.
از کی تا حالا تو اف جی دوس داشتی ما خبر نداریم؟؟
کلی غم که نه نیست.خخخ:D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا هرچی شیطنت و بازیگوشی تو عالم هست تو وجود اتی جمع شده :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.