برنامه ریزی و کنترل تولید

frs_frs

عضو جدید
دوستان کسی نرم افزار مفیدی برای برنامه ریزی و کنترل تولید سراغ نداره ؟

fakuriha

عضو جدید
مدیریت پروژه

مدیریت پروژه

با سلام من برنامه ای برای مدیریت تولید دارم که بنام auto desk producdtreem 2009 هست. اگر به دردتان بخوره , برایتان ارسال میکنم.

ali7hoo

عضو جدید
اگه ممکن برای من هم ارسال کنین.مرصی.(auto desk producdtreem 2009 )

fakuriha

عضو جدید
با سلام من برنامه ای برای مدیریت تولید دارم که بنام auto desk producdtreem 2009 هست. اگر به دردتان بخوره , برایتان ارسال میکنم.
البته ارسال این برنامه که در دو تا سی دی هست با این همه ظرفیت بالا از طریق ایمیل ممکن نیست . لطفآ روش ابتکاری و سهل تری را پیشنهاد فرمایید.

erfan2000

عضو جدید
سلام خسته نباشید
یه سئوال دارم
برای یک مهندس صنایع چه آموزش هایی لازمه بجزء درسهای دانشگاه

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيزم

ورودتونو به اين جمع خوشامد ميگم

ابتدا بايد بگم که محل ارسال اين پست زياد خوب انتخاب نشده. می بايست تو تالار اصلی اقدام ميکردين.

اما در مورد سوالتون بايد چند تا نکته رو خدمتتون عرض کنم :

1. تا دو ، سه ترم اول سعی کنين که فقط از زندگيتون لذت ببرين. از دانشگاه و دوستی های جديدتون.
2. دروس عمومی و چرند رو هر چه زودتر بگيرين بهتره. اينطوری ترم های آخری اعصابتون به مراتب راحت تر خواهد بود.
3. سعی کنين درس هايی رو که اخذ ميکنين ، اسم بهترين نرم افزار مربوطه ش رو هم ياد بگيرين و به مرور با پيشرفت درسی ، با اون نرم افزار هم کار کنين و مسلط بشين
4. سعی کنين به بسته آفيس کاملا مسلط بشين. باور کنين اين نرم افزارها به طرز عجيبی براتون لازمه
5. سعی کنين هم زمان با مطالعات درسيتون ، مقالات روز خارجی رو هم مطالعه کنين. البته زياده روی رو پيشنهاد نمی کنم. فقط خودتونو کم کم وارد اين حيطه هم بکنين
6. مهمترين توصيه من به شما اين هست که واحد های کارآموزی رو به شدت جدی بگيرين و حتما کار ياد بگيرين. از مباحث ساده و پيش پا افتاده ای مثل زمان سنجی و مديريت کيفيت و ... دوری کنين. يادتون نره که نمره خوب و آسون واسه شما نون و آب و سواد و تجربه نخواهد شد

موفق باشين

md253

عضو جدید
منظورت دقيقا چه برنامه اي است؟ميتوني ازسايت شيرويه زاد(در جستجوگر گوگلشيرويه زاد راتايپ كن)ديدن كني شايد برات مهم وبه دردبخور باشه

seydi

عضو جدید
اگه میشه یه نمونه از فایل های برنامه ریزی تولید برام بفرستید بهمراه تمامی فرم های مورد نیاز جهت جمع آوری اطلاعات اولیه

DOOSTMEHRABAN

عضو جدید
کنترل تولید مکانیزه

کنترل تولید مکانیزه

سلام آیا هنوز هم به این نرم افزار احتیاج دارید.
اگه بفرمایید که برای چه کاری (کار عملی - تحقیقی - دانشجویی ... ) می خواهید ممنون می شم.در هر حال اگر برای کار عملی می خواهید به سایتWWW.PEYGIR.COM مراجعه کنید.حتما لذت خواهید برد.

e1967

عضو جدید
درخواست نرم افزار

درخواست نرم افزار

با سلام و احترام اگه برايتان مقدور است به ايميل اينجانب بفرستيد

mohammad 1397

عضو جدید
سلام
لطف مي كنيد اين نرم افزار روبرا منم بفرستيد؟ممنون مي شم.mohammad.ofu@gmail.com