براي تشكر از اقاsparrow بيا تو

naser-khalili

عضو جدید
سلام دوستان

افرادي كه در خصوص آقا sparrow تشكري يا نظري دارند در اين بخش اعلام كنن تا هم تقدير و تشكري از ايشان بشه و هم اگه كم و كاستي وجود داشته باشه انشاء.. رفع بشه.:smile:;)

naser-khalili

عضو جدید
سلام دوستان

افرادي كه در خصوص آقا sparrow تشكري يا نظري دارند در اين بخش اعلام كنن تا هم تقدير و تشكري از ايشان بشه و هم اگه كم و كاستي وجود داشته باشه انشاء.. رفع بشه.:smile:;)

اقا من شخصاً مخلص ايشون هستم...

:gol:ما مخلصيم:gol:

eliz

عضو جدید
سلام،فکر خوبیه،
هرچند ماهمیشه نسبت به استاد ارادت داریم.
فقط مهندس ما هنوز منتظر گرد گیری هستیم،خیلی در هم بر همه،اگر منظم بشه که دیگه خیلی ماهی.

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
آقا ما هم تشکر شدیدو به سیار جانانه ای از این استاد گرامی داریم ، انشاء الله در تمام مراحل زندگی خودشان موفق پیروز باشند ...

jimbo 2008

عضو جدید
سلام
من هم تشکر ویژه ای از ایشون دارم.همه چیز عالیه فقط اگه قسمت درخواست های مربوط به ارشد و کنکور جدا بشه بهتره.
با تشکر

س.س

عضو جدید
منم از ایشون خیلی متشکرم که صادقانه جواب میدن و وقت میذارن اگه نظم بیشتر بشه خیلی عالی میشه
و همین طور از شما متشکرم که این تاپیک رو گذاشتید.

ehsantomcat

عضو جدید
سلام بر اقای Sparrow

عمر بسیار بباید پدر پیر فلک را تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزآید

---
از اینکه همیشه به در خواست ها جواب میدن خیلی ممنون;)

naser-khalili

عضو جدید
ممنون از همه شما
داشتم شرمنده كاپيتان مي شدم.sparrow لياقتش بيشتر از اين تشكرهاست ولي نميدونم چرا افراد كمي ابراز ارادت مي كنند...؟؟!!:(:que:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
ممنون از همه شما
داشتم شرمنده كاپيتان مي شدم.sparrow لياقتش بيشتر از اين تشكرهاست ولي نميدونم چرا افراد كمي ابراز ارادت مي كنند...؟؟!!:(:que:

این چه حرفیه دوست عزیز، دوستی شما و دیگر عزیزان حاضر در این تاپیک و باشگاه برای من ارزشمندتر از تقدیر و تشکره.
متشکر از شما و همه عزیزانی که من رو شرمنده خودشون کردن. :gol::gol:
:gol::gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
آقا من من من...
منم تشكر ميكنم.
خودش ميدونه كه بچه خوبيه..
گله...
اوووم..
ميخوام خيلي تعريفشون بدما اما نميدونم چي بگم.

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
آب نبات نلیس، تشکر کن!

solarisal

عضو جدید
اگه اينجا گلستانه هوافضايي ها باشه دوست عزيزم sparrow خوشبوترين گلش هست. آرزوي سلامت و سعادت براش دارم

بالا