امان از انتخاب واحد

Setareh_madness

عضو جدید
:(

8صبح انتخاب واحدم بود مردمو زنده شدم خدا روشکر عشقم کمکم کرد و واحدارو برداشتم :(

همه ی دانشگاه ها اینطوریه؟؟؟استرسی که انتخاب واحد داره خود کنکور نداشت

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه ما امروز انتخاب واحد تموم میشه ولی هنو انتخاب واد نکردم.
آخه پول نریختم هنو

hamid19395

عضو جدید
انقده دلم برای انتخاب واحد ئ استرس اینکه واحد نمیرسه و سرعت پایینه و اینا تنگیده که نگو:D
یادش بخیر...

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
می بینم که جمع همه جمه :)

انتخاب واحد نگو ... مخزرف بگو

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برعکس تو بعضی وقت ها دلم تنگ میشه چون بعدش به حرص خوردن خودم برا ی انتخاب واحد می خندم .

mahsa92

عضو جدید
سلام سلام سلام...........سلااااااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممممممم

واقعا همینطوره!!!خیلی سخته....ترم پیش از 21 واحد یهو شدم 14 تا داشتم سکته میزدم
این ترم خدا بخیر کنه....

vishtaspe

عضو جدید
من یک شب تا صبح نخوابیدم تا چیزایی که میخواستم بم رسید یک سری دوستام که ساعت 2شب ناامید شدن و خوابیدن بشون واحد نرسید
من ساعت5صبح این ترم تونستم واحد بگیرم واقعا کار اعصاب خورد کنیه

middbox

کاربر بیش فعال
لیست دروس ما قبل از انتخاب واحد برای ورودی های قدیمیتر باز شده بود ، نوبت ما که رسید همش صفر شد، یه استادای گندی رسید به ما که حال آدم ازشون بهم میخوره... کاملا بی سواد و بیش از همه اساتید دنیا ادعای باسوادیشون میشه... اگه خودشون بیان سوالا رو جواب بدن مطمئنا زیر 10 میشن، سولات رو از کتابایی که ما نمیدونیم چیه کپی میکنن تو امتحان اگه جواب سوال رو نداشته باشن ما که واسه امتحان خوندیم از اونها بهتر جواب میدیم....

خلاصه بگم ریدن تو دانشگاه آزاد ، اون موقع هیچی بارش نبود کاری هم نداشتن اما الان هم هیچی بارشون نیست هم سخت میگیرن...(همش خلاصه میشهتو پوووول) راه جدید دولت واسه پول در آوردن از جوونای مملکت...

3000 میلیارد تومنم جمع کردن واسه روز مبادا که اگه خطری تهدیدشون کرد بزنن به چاک

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بعد از کلی بد بختی امروز 18 واحدمو تو حذفو اضافه گرفتم و ترم آخرم رسما شروع شد...دیگه انتخاب واحدی هم ندارم خدارو شکر...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالبه... درسامون هنوز ثبت نمره نشدن و ما واحد گیری داریم هر چی بر میداشتم میگفت خطا در رعایت پیش نیاز هم نیاز
9 واحد بیشتر نتونستم بردارم و چون ترم آخرم هر درسی که نتونم بردارم یا ظرفیت پر شه با آیندم بازی شده...
حالا باید برم پشت در آموزش تو صف تا مدیر آموزش مشکلن رو حل کنه...
جالبه که سایت دانشگاه از 2 ساعتی که وقت انتخاب واحد داشتم فقط 15 دقیقه باز شد...!!!!
خیلی اعصابم خورده...:cool:

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
فارسی رو پاس کردم... همیطوری ورداشتم... بعد می گه نمی شه حذف کرد... از مینیم کمتر می شه ...:( یعنی 30تاست من اگه حزف کنم می شه 31 که نمی شه...

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
زمان ما هم پر استرس بود چون تلفنی بود:crying2: