آیا بخرم ؟؟ آیا نخرم ؟؟! شما چی میگین ؟؟

tick taack

عضو جدید
سلام .

با توجه به گرون بدون کتابا و جیب ما دانشجوها به نظر علما خریدن یک عدد کتاب خوان لازم هست یا نه ؟ آخرین مدلش 600 هزار تومن !!!!!!!! ولی خدایی کار درست بود .

شما باشین این پولو میدین یا نه ؟ با توجه به این که مثل من عاشق کتاب باشین و بی کتاب روزتون شب نشه .

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من چیز خیلی مفیدی نیست . فقط بهونه است

mehrshad53

اخراجی موقت
سلام .

با توجه به گرون بدون کتابا و جیب ما دانشجوها به نظر علما خریدن یک عدد کتاب خوان لازم هست یا نه ؟ آخرین مدلش 600 هزار تومن !!!!!!!! ولی خدایی کار درست بود .

شما باشین این پولو میدین یا نه ؟ با توجه به این که مثل من عاشق کتاب باشین و بی کتاب روزتون شب نشه .

کتاب خوان آدمه؟
اگه دختر باشه و خوشگل که من یکی میخوام:smile:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .

سلام . میخواستم نظرمو بگم بعد دیدم شما نوشتی به نظر علما . منم دیگه چیزی نگفتم . چون از علما نیستم. من از طبقه خاک نشین هام.

Javad_ht

عضو جدید
منم چند وقت پیش مثل خودت جو گرفته بودم یکی بخرم!
بعد یه مقاله خوندم که منصرف شدم!
اول اینکه EBook ها هنوز خیلی تو ایران جا نیوفتادن و شاید بشه گفت الان چیزی رسما به اسم EBook نیست!
دوم اینکه به نظر من از نظر اخلاقی کار درستی نیست!
اون نویسنده بدبخت کلی زحمت کشیده و این کتاب رو نوشته اونوقت یه نفر فایل pdf اون رو روی نت پخش میکنه و بعد هم شما میری میخونیش.
توی خارج از کشور کسی که بخواد نسخه الکترونیکی کتاب رو بگیره باید بابتش پول بده در صورتی که توی ایران رایگانه!
بعد هم توی اون مقاله ای که خوندم به یه سری اشکالاتی که این دستگاهها با Ebook های فارسی دارن اشاره کرده بود که راست و دروغش با خودش!
در کل به نظر من الان یکم زیادی نسبت بهش علاقه مند شدی و بعد یه مدت مثل من عطش ات میخوابه.
پس نظر من اینه پولت رو حروم نکن
اگه خیلی به کتاب علاقه مندی میتونی از راههای دیگه بهش برسی!
کتاب خونه و یا آشناها
موفق باشی

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
با 600 تومن می دونی چن تا کتاب می تونی بخری ........
اصلا می دونی چن تا کتاب رایگان تو نت هس خب برو یه نوت بوک بخر کلیم حالشو ببر
مثل من........ نصف شب نت بوک رو می زارم زیر لحاف بعدشم خودمم می شینم کلی می خونم :)

Hell.boy

عضو جدید
مثل من........ نصف شب نت بوک رو می زارم زیر لحاف بعدشم خودمم می شینم کلی می خونم :)
کاش جای نت بوک بودم:biggrin:

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز

کاش جای نت بوک بودم:biggrin:

من اگر جای ابجی سارا بودم همچین
:wallbash:

torpheh

عضو جدید
یه پیشنهاد بهتر:

یه پیشنهاد بهتر:

من خودم به معنای واقعی عاشق کتابم.کتاب نمی خونم به قول بچه ها گفتنی کتاب
می خورم!
با توجه به وضعیت گرونی شما دو تا کار می تونی انجام بدی(مثل خود من):
اول اینکه توی کتاب خونه ها عضو بشی.
دوم اینکه از انقلاب کتاب دست دوم بخری
من خودم بیشتر کتاب های دانشگاه و همچنین خیلی کتاب های دیگه رو از رمان گرفته تا آموزش نرم افزار های کامپیوتر رو معمولا با یک چهارم یا یک سوم قیمت دست دوم می خرم.

torpheh

عضو جدید
ا

ا

تازه خیلی از کتب دست دوم رو هم بعد اینکه می خونم می برم دوباره می فروشم!
مثلا یه کتاب آموزش c++ رو که قیمت نوی این کتاب 12000 تومان بود رو 4 هزار تومن خریدم.بعد هم همین هفته ی پیش 2هزار و پونصد تومن بردم همون جا فروختم.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خورم!
من خودم بیشتر کتاب های دانشگاه و همچنین خیلی کتاب های دیگه رو از رمان گرفته تا آموزش نرم افزار های کامپیوتر رو معمولا با یک چهارم یا یک سوم قیمت دست دوم می خرم.

تازه خیلی از کتب دست دوم رو هم بعد اینکه می خونم می برم دوباره می فروشم!
مثلا یه کتاب آموزش c++ رو که قیمت نوی این کتاب 12000 تومان بود رو 4 هزار تومن خریدم.بعد هم همین هفته ی پیش 2هزار و پونصد تومن بردم همون جا فروختم.
منم همینطور
اینطوری بیشتر میخرمو میخونم:redface:

tick taack

عضو جدید
می خورم!

راستش من تو ارومیه زندگی میکنم .اینجا وضعیت کتاب زیاد جالب نیست .باید سفارش بدی بیارن .2 تا کتابفروشی هست که اونام کتابای دانشگاهیشون ناقصه مخصوصا رشته من .دسته دوم اصلا حرفشو نزن که نیست .در واقع منم و نت .:cry:

tick taack

عضو جدید
منم چند وقت پیش مثل خودت جو گرفته بودم یکی بخرم!
بعد یه مقاله خوندم که منصرف شدم!
اول اینکه EBook ها هنوز خیلی تو ایران جا نیوفتادن و شاید بشه گفت الان چیزی رسما به اسم EBook نیست!
دوم اینکه به نظر من از نظر اخلاقی کار درستی نیست!
اون نویسنده بدبخت کلی زحمت کشیده و این کتاب رو نوشته اونوقت یه نفر فایل pdf اون رو روی نت پخش میکنه و بعد هم شما میری میخونیش.
توی خارج از کشور کسی که بخواد نسخه الکترونیکی کتاب رو بگیره باید بابتش پول بده در صورتی که توی ایران رایگانه!
بعد هم توی اون مقاله ای که خوندم به یه سری اشکالاتی که این دستگاهها با Ebook های فارسی دارن اشاره کرده بود که راست و دروغش با خودش!
در کل به نظر من الان یکم زیادی نسبت بهش علاقه مند شدی و بعد یه مدت مثل من عطش ات میخوابه.
پس نظر من اینه پولت رو حروم نکن
اگه خیلی به کتاب علاقه مندی میتونی از راههای دیگه بهش برسی!
کتاب خونه و یا آشناها
موفق باشی

فک نمیکنی برای جو گیری کمی دیره ؟؟این راها برام جواب نداد ممنون ;)

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .

اهم اهم! چون گفتی علما من اومدم!
اولا تو کل دنیا هنوز این وسیله اونطور که باید و شاید به تولید انبوه نرسیده و هنوز چینیا آستین بالا نزدن تا از این چیزا گیر امثال منم بیاد:cry:
ولی مطمئن باش به زودی همه گیر و ارزون میشه. تکنولوژیش هم در حال پیشرفته. مثلا الان دارن روی نازک بودن و استفاده از جوهرهای الکترونیکی کار میکنن که مثل کتاب چاپی میشه. اگر من جای شما بودم به جای این یه لپ‌تاپ میگرفتم چون هنوز زوده برای خریدن این وسیله و هنوز یه مقدار لوکس محسوب میشه.:smile:
در مورد اون عزیز دل نازکی که فرمودن کار درستی نیست و اینطور حرفا! باید بگم عزیزم به اینا مثل غنیمت جنگی نگاه کن که از چنگ دشمنان و غارتگران و... در اوردی. اینطوری دیگه مشکل روحی هم پیدا نخواهید کرد.:biggrin:
من خودم یه کتابخونه مکانیک روی کامپیوترم دارم و وجدانم هم خیلی سرحاله!:smoke:
در کل وسیله فوق العاده مفیدی هست و حتما برای هر نفر یکی لازم میشه در آینده. فکرش رو بکنید دیگه برای نوشتن کتاب درختی قطع نمیشه

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن عزیزان خوش تیپ توجه بفرمایند که درسته اینجا اسمش باشگاهه ولی هر نکته جایی و هر سخن مقامی داره. لطفا اسپم ندید:cool:

tick taack

عضو جدید
اهم اهم! چون گفتی علما من اومدم!
اولا تو کل دنیا هنوز این وسیله اونطور که باید و شاید به تولید انبوه نرسیده و هنوز چینیا آستین بالا نزدن تا از این چیزا گیر امثال منم بیاد:cry:
ولی مطمئن باش به زودی همه گیر و ارزون میشه. تکنولوژیش هم در حال پیشرفته. مثلا الان دارن روی نازک بودن و استفاده از جوهرهای الکترونیکی کار میکنن که مثل کتاب چاپی میشه. اگر من جای شما بودم به جای این یه لپ‌تاپ میگرفتم چون هنوز زوده برای خریدن این وسیله و هنوز یه مقدار لوکس محسوب میشه.:smile:
در مورد اون عزیز دل نازکی که فرمودن کار درستی نیست و اینطور حرفا! باید بگم عزیزم به اینا مثل غنیمت جنگی نگاه کن که از چنگ دشمنان و غارتگران و... در اوردی. اینطوری دیگه مشکل روحی هم پیدا نخواهید کرد.:biggrin:
من خودم یه کتابخونه مکانیک روی کامپیوترم دارم و وجدانم هم خیلی سرحاله!:smoke:
در کل وسیله فوق العاده مفیدی هست و حتما برای هر نفر یکی لازم میشه در آینده. فکرش رو بکنید دیگه برای نوشتن کتاب درختی قطع نمیشه

منم با مساله وجدانش و اینا اصلا کاری ندارم :cool:خیالامم راحته . در مورد لپ تاپ اینکه واقعا اذیت میشم .دنبال یه دستگاه راحت بودم .:lol::w10::w18:پس صبر کنم بهتره:w35:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
صد درصد مفیده و لازم
گوشی و تبلت چشمو اذیت میکنه ولی کتابخوان نه
من که دارم و خریدش به عاشقای کتاب پیشنهاد میکنم:w10::book: