آشنایی با نرم افزار 8.0 Acronis OS selector

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
می خواستم نرم افزار OS selector رو معرفی کنم که تا حالا خیلی به من کمک کرده.
از این نرم افزار برای پارتیشن بندی، نصب چند نوع سیستم عامل و کلاً این جور کارا استفاده می شه.
ضمناً به کمک دیسکی که میشه باهاش ساخت می تونید با چندتا کلیک درایوتون رو از اول پارتیشن بندی کنید و یا بدون از دست دادن اطلاعات حجم یکی از درایواتون رو افزایش بدید.

از اون جایی که معمولاً در هنگام خرابی هارد نمی شه به برنامه های تحت ویندوز دسترسی داشت پس کمی در مورد قابلیت Disk Administrator این نرم افزار توضیح می دم.
وارد ویندوز و سپس برنامه بشید و یه Bootable media روی یه CD خام بسازید.اگر سیستم دچار مشکل شد و یا خواستید از این قابلیت استفاده کنید از این CD استفاده کنید.
CِD رو بزارید و از روی CD لود کنید. حالا باید گزینه ی run Disk adminitrator رو انتخاب کنید. در مرحله بعد سریال رو بزنید.
اگر می خواهید دوباره پارتیشن بندی کنید:
حالا می تونید رو قسمت خالی کلیک راست کنید و با گزینه ی Create یه پارتیشن جدید بسازید. فراموش نکنید که چیزهایی که از قبل وجود دارند رو با Delete پاک کنید. در صفحه ی مربوط به Create نوع سیستم فایل و حجم هر درایو رو مشخص کنید و بعد از پایان کار کلید "پرچم" رو بزنید.
البته این توضیحات مختصری بود توضیحات کامل تو این PDF هست.
لینک دانلود: http://www.acronis.com/files/osselector8.0_d_en.exe
توضیح بیشتر رو می تونید از http://www.acronis.com/pdf/osselector8.0_ug.en.pdf دانلود کنید.
و سریال برنامه:
N3C3D-6GJ52-KFCRC-7NMF2-4JYGF

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
Run Disk Administrator for Acronis

Run Disk Administrator for Acronis

با سلام،
دیدم بچه ها برای استفاده از نرم افزار کمی مشکل پیدا کردن بره همین قسمت Bootable سی دی که داشتم رو به صورت ISO این جا می زارم تا راحت تر استفاده کنید و نیازی به نصب نرم افزار نداشته باشید.
فایل ISO رو با استفاده از IMGBurn که تو قسمت دانلود نرم افزار معرفی کردم در CD رایت کنید.
همچنین می تونید این فایل رو به وسیله ی FlashBoot که اون هم در قسمت دانلود هست، در یه Flash بریزید.
حالا سیستم رو از روی Mediaتون بوت کنید.
Next ->Next -> Yes​
حالا Run disk administrator رو انتخاب کنید و از سریال زیر استفاده کنید.
سریال:​
کد:
 83k64-k66bf-6v898-h27au-2623e

پیوست ها

• AcronisOS.rar
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش: